Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
4. črc 2009

holky, ja vyrazim na svatbu kamarada, v Praze je nadherne, sviti (rekla bych primo pari) slunicko. takze myslim, ze madlisek bude mit pocasi uplne exkluzivni (mozna moc teplo? 😅 )

tak krasny den.

Jo a jinak jsem se rozhodla, ze jakmile vyhodim prasky, zacnu merist aspon prvni 3 mesice, takze holky, teste se na moje blbe otazky 😀

elitera
autor
4. črc 2009

no já před 2 roky mrzla 🙂)) Sice svítilo, ale docea nám foukalo a fakt mi byla docela kosa.

estrellita
4. črc 2009

tak jsem zpet. svatba byla a hezka a slunicko teda hralo az prilis, byla jsem silene uricena 😝 ale sluselo jim to 😵

andelka
4. črc 2009

Tak za chvilku už bude z Madlenky mladá paní 😵 Tak jim přeju, ať jim dnešní sluníčko přinese taky sluníčkové pohodové manželství 🙂

Jinak já jsem se právě vrátila ze svateb, měli sme jen tři, tak času bylo akorát a zvládla jsem to. Akorát to vedro teda nic moc, ještě že tam je klimatizace. 😅

Eli: to si nevybereš. My měli zas vedro, asi jak dneska a svatbu ve 12 h, Madli to má aspoň odpoledne a pak večer už to bude ok.

Estrel: Jaké blbé otázky? U začátečníka nejsou žádné blbé. 😉

Aer: Držím všechny palce, aby to bylo ONO.

Holky, všem přeju krásný prodloužený víkend. Já jedu zítra s kamarádkou na výlet do Přerova, dámská jízda, tak se těším.

aerin
5. črc 2009

Dobre rano🙂

Madli tak jak se citis??? 😵

Tak jsem z toho jelen, vymazala jsem vsechny teploty, ktery byly mereny za jinych okolnosti a takhle to vypada:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/21f422

co si o tom myslite????

caira
5. črc 2009

Ahoj Eli, tak jsem to docetla a desne me mrzi, ze se vam vylet tak nevydaril, doufala jsem,ze se vam to moc vyvede a hezky si odpocines.. ☹ Drzim palecky at je ti brzo lip

elitera
autor
5. črc 2009

cai, díky 😵

elitera
autor
5. črc 2009

aer, já si myslím, že to ovulace byla a že tam máte taky moc pěkný časování. Uvidíš dle dalších teplot 🙂

andelka
6. črc 2009

aer: Taky si myslím. a ovulka je pěkně obklopená smajlíky 😵

aerin
6. črc 2009

ahoj holky🙂 tu je mrtvo...
taky je u vas takovy hic? to je fakt des...

u me dnes takto http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
ale nevim nevim, nakolik je to ovlivneno tim hroznym vedrem v noci 😅

tak se zas mejte, jdeme si pustit film a poobedvat u nej jahody s cukrem (vcera jsme obedvali jahodovy koktejl😀 ), varime az vecer

andelka
6. črc 2009

aer: U nás je taky hic. Včera jsem byla na výletě, ale to bylo mírně lépe než dneska, dneska bych asi zdechla. My máme zatažené žalizky, otevřené okna a vařit budem něco lehkého. Jahody už nemáme, ale taky jsme si jich užili na různé způsoby. Tak dobrou chuť 🙂
No a jak to ovlivňuje teplotu, nevím. Řekla bych, že tělo se samo zreguluje a přizpůsobí. Velkou neplechu by to dělat nemělo. Já už mám teď druhé léto s měřením a vždycky se to dalo v pohodě určit.

estrellita
6. črc 2009

aer: my jsme byli dopoledne na vylete a jsem uplne mrtva, jdu si dat studenou sprchu, hodim nozky nahoru a pujdu si cist (a taky si zdrimnu 😀)
hmm, graf vypada zajimave 😉

andelko: ja ani nemam chut na nic k jidlu, ale budu muset neco uvarit, P jeste vybehl po nasi dlouhe prochazce kousek od nas do bazenu a sauny a to ja uz jsem byla mrtva, ze se mi nechtelo 🙂

andelka
6. črc 2009

estrel: My vaříme rybu s brambory, večer bude něco studeného, asi salát. My razíme heslo - chutně a rychle, tak tipuju za 20 minut budem obědvat. 🙂 Přeju krásný zbytek svátečního dne, začali jste ho parádně. sprcha po výletě a nožky hore je výborný program. 😉

aerin
7. črc 2009

no teda, treti strana....

holky tak FF si se mnou stale nevi rady😀 (uz nehazu grafy, FF i WK jsou na tehle strane, toz tak😀 )

elitera
autor
7. črc 2009

Aer, nechápu, proč ti to FF nevyznačil. Z grafu na WK mám pro tebe tajné doufání, ale to ty nejspíš taky, tak zatím mlčím a držím palce 😵

eirin
7. črc 2009

Dobré ráno,
Andělko, taky jsme včera měli rybu s bramborem 🙂
Aer, na FF se vykašli, krásný graf 😵
Eli, tak co plánujete na dnešní výročí? My bychom dnes taky měli dva roky od svatby, ráno jsem se nějak neubránila vzpomínkám.

des
7. črc 2009

aerin: móc pěkné a ta ovu kolem 32. dne mi něco připomíná 😉

jinak hlásím z Varů, že tam bylo strááášně moc lidí, žádný lístky, jediná šance čekat 1-2 hodiny před kinem, jestli bude místo navíc...ale i tak to šlo, viděli jsme 9 filmů, akorát potomek z toho asi nebyl nadšen, páč některý ty fronty poslední čtvrthodinu končily vyloženě tělo na tělo a ostré lokty, až mi bylo líto, že břicho není pořádně vidět, abych mohla začít řvát něco jako "pozooor, rodíííím, pusťte mě!!" (nejlépe do první řady 😀 😀 ) Zatím si ovšem můj přetékající špek vysloužil tak akorát pohrdlivý pohled kolemstojících Barbín 😅

eli: to by mě taky zajímalo...nějaká romantická večeře bude? 😵

eirin
7. črc 2009

Tedy des, ty se nešetříš.. A který z filmů tě oslovil nejvíc?
Já budu hrozná, to vím už teď, nebudu chtít vystrčit paty z domu..
Holky já nevím, jak naznačit mudr., abych se jí neznelíbila, že nechci vzdát čekání na ovu už 15DC. Fakt moc nechápu, proč mi nasazuje léky blokující ovu (tedy vím, aby MS přišla tak nějak v termínu, ale to by se případně dalo vyřešit i Agolutinem, ne?).

aerin
7. črc 2009

my meli rybu s bramborem predevcirem😀

elit uzijte si vyroci😉

eirin, naprosto te chapu, proto jsem zdrhla od toho mudra, ta moje nova doktorka nemela problem ani s ovu 51 DC😀 a rekla mi, ze nevidi problem v otehotneni kdyz ovuluju kolem toho 30. DC (nevim jestli jste si vsimly, ale tohle uz je moje treti nebo ctvrta ovu 32 - 33 DC, tak uz to je asi standard☹ )

eirin
7. črc 2009

Aer, jj, všimly 🙂 A ovulaci tiše závidím. Já si myslím, že by po tom Clostilu u mě ovu i přišla, ale zkrátka ne tak brzo, no. Teď jí řeknu, že mi ten Norethisteron nesedl, že ho dál nechci, že jsem měla vedlejší účinky (a to jsem fakt měla, objevila se mi vyrážka na předloktí a jsem hrozně protivná, chudák komár). A že chci příští cyklus Agolutin, když MS nepřijde třeba do 50 dní. A doufám, že na Clostil 1-0-1 už konečně zareaguju.

aerin
7. črc 2009

no vidis eiri, a ja zas resim, jestli mam jit uz po tomhle cyklu zadonit o clostil nebo ne 😅
a ten noret. je na co vlastne?

andelka
7. črc 2009

Des: Ty seš teda číslo 😀 Ale 9 filmů, to je docela dost. Taky by mě zajímalo na čem všem jste byli a jestli něco stojí za doporučení 🙂 Hlavně že jste si to užili a jste v pořádku zas doma. dávej na sebe pozor.

eirin: Mě už ten mýtus o ovulaci 14DC pěkně štve. Nás na kurzu učili (kdyby ta situace nastala), že když víme, že něco co nám předepsal doktor ovlivňuje ovulaci (např. Duphaston apod.) a přitom víme, že u nás ovu je později, tak že si to máme brát až po potvrzené ovulaci. Že je lepší o 2 dny později, než ji bloknout. To člověk snažící se o mimčo fakt nepotřebuje.

elit: A máte na výročí něco v plánu? Nebo jste slavili včera ve volném dni? My máme na výročí vymyšlenou společnou koupel a masáž zas na tom zámku.

aerin: FF je občas vedle jak ta jedle. v tomto případě taky, takže žádný strachy, tu ovulku jste ostřelovali fakt moc pěkně, držím palce, aby z toho "něco" bylo. 😉

eirin
7. črc 2009

Aer, já myslela, že Clostil je na vyvolání ovu, on ji umí i přiblížit začátku cyklu? Já se prozatím spokojím vůbec s nějakým dozráváním. Nebyl to moc hezký pohled na vaječník obsypaný malými dutinkami 😒
Ten Nor by měl simulovat LF, hezky mi po něm vzrostla teplota. Obecně se používá na zmírnění krvácení nebo na oddálení MS. Blokuje ovu a je podle mě nevhodný pro mě jakožto snažilku. Kdybych byla těhu, může to ublížit plodu. Jenomže vykládej tohle doktorce :D Tak to uhraju na vedlejší účinky.

aerin
7. črc 2009

no ja si myslim, ze by prave mel ovu uspisit, aspon co mi rekla mudra...
tak na ten nor bych se fakt vybodla, obzvlast kdyz to melo vedlejsi ucinky☹

eirin
7. črc 2009

Aer, tak to jo... ale třeba ho po tomhle slibném cyklu ani nebudeš potřebovat 😉

aerin
7. črc 2009

no kez by 😅

des
7. črc 2009

Ahoj děvčata....trápení s lékama fakt nezávidím☹

des
7. črc 2009

Jinak zaujal mě maďarský Sedmý kruh (trochu existenciální podobenství ze života mládeže - končí to poměrně morbidně), ulítlá islandská tragikomedie Svatba za bílé noci, dál např. korejské drama Matka i životopisné dílo o malířce Séraphine de Senlis...bylo toho celkem dost, jen nevím, co půjde normálně do distribuce. Kam už jsme se nedostali a o čem se mluví, je Wrestler (s Mickey Rourkem) a Villa Amalia (Isabelle Huppert), to v kinech asi bude. Nejvíc mě na tom baví asi to, vidět filmy ze států, odkud se normálně do distribuce nevozí (letos krom výše zmíněných i např. Chile, Uruguay, Kašmír...)

A taky moc nevím, jestli je doporučování podobných filmů vůbec k něčemu dobré - potkala jsem se tam několikrát s kamarádem, který byl jedním filmem naprosto unešen, mě ale nepřipadal jako extra zázrak, naopak zatímca já u jiného seděla přikovaná k sedačce, on šel raději pryč...je to hrozně individuální.

A pokud byste, Pražačky, neměly co dělat. Tak myslím, že od 11.7. probíhají v Aeru a Světozoru festivalové ozvěny pod názvem Šary Vary, tak tam bude něco taky k vidění.

sijen
7. črc 2009

ahojda,
díky za zajímavé tipy. Asi trochu atmosféru z Varů závidím..ale ty tlačenice vůbec!! Příště vlaječku /deštníček "2v1" 🙂.... nevím jak moc se klima Varů /během festivalu/ během posledních pár let změnilo, jezdila jsem tam asi od 98.roku..a poslední 4 Vary jsem už vynechala úplně.. bydlívala jsem v ulici Na kamzí stezce, byl tam krásný výhled na celé údolí centra KV. A dům měl úžasnou prvorepublikovou atmostféru!
Občas lituju, že máme s mužem jiný vkus na filmy. Asi by se nevydržel dívat na dokument o životě ve vesnici pod Uralem. 😅
Eirin, to jsem vůbec nepochopila, co píšeš - že máš od lékařky lék co by měl blokovat ovulaci. ..když se snažíte 😠
Jinak moje prázdniny ještě plně nezačaly, dojíždí dvě holky na doučko a ještě je tu pořád starý dobrý "kamarád" (projekt).

Madlííísku...tak jak? Věřím že vše klaplo, myslela jsem na vás, aby vám nepršelo 😵

eirin
7. črc 2009

Sijen, ještě pořád se kamarádíš s projektem? Já myslela, že jsi před prázdninami finišovala a teď už budeš mít pokoj. Já bych taky měla makat na projektu, včera bylo pozdě, ale místo toho se prokousávám jednou bakalářkou.
Jinak k těm lékům - prostě doktorka tenhle cyklus odpískala, že k ovu nedojde, a tyhle prášky mají navodit poovulační fázi a dovést mě k MS.

Des, díky, ty ozvěny si pohlídám.