• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
hoj,
Eirin, jo ještě tam něco chybělo a taky tím že je to tříletej projekt tak proběhly nějaký dodatky ke smlouvě - který jsou prezentovaný pouze elektronicky a já si jich dřív nevšimla. Takže jsem musela nějaký věci předělat.
Příště pokud bych souhlasila s projektem budu trvat na týmu kterej by to dělal se mnou. :rolling_eyes:

eirin, nějak mi uniklo že jsi bydlíte v Praze
7. črc 2009 v 15:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hoj holky, díky, že jste si vzpomněly :slight_smile:
slavit se bude asi nic moc, jsem úplně vyřízená z neustávajících ataků. Takže akorát udělam večeři, ať ten můj chlap něco z toho manželství má, a pokusim se přemluvit se k nějakýmu tomu sexu. Ale že by se mi chtělo... :sweat_smile:

Sijen, děkuju!!!!
7. črc 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jsem totaůne na prasky, nemuzu ani psat jak se tresu........tchyne chce po V. nejakych 150 000, na baraku je exekuce, bud ji to da, nebo ne a v tom pripade bude muset ctvrt baraku prodat a my se musime vystehovat
7. črc 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vazne tady nikdo neni??????? :cry: :cry: :cry: :cry:
7. črc 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aer?????????? Cožeeeeeeeeee????? Jak toho docílila???
7. črc 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemam tuseni Teri:frowning2:
7. črc 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi zle, asi budu co nevidet zvracet
7. črc 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele, fakt byste nedali dohromady tak 7000 na svůj podnájem? :sweat_smile:
7. črc 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to naprosto chápu :frowning2: Jako by nestačily ty dluhy, co vaškovi nadělala doteď :sweat_smile:
7. črc 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
7 by nestacilo
7. črc 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jsme za 7 měli 1+1, a není to zas tak dlouho...
7. črc 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co inkaso?
7. črc 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to byly kompletní náklady.
7. črc 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se divim...
no kouknout se muzu, ale Vasek tvrdi, ze by to vyslo na stejno...spis bych rekla, ze ji ty prachy proste da tak i tak, je to prece jeho mama, ze :pensive:
7. črc 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
snadno se mi to říká, protože mám odstup, ale opravdu by jí ty prachy dávat neměl. Chystáte rodinu a 150 litrů je hrozně moc. Matinka by se měla naučit postarat se sama o sebe a svý dluhy.
7. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si to taky myslim, jenze proste nevim co delat.....
7. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslím si, že tohle rozhodnutí by Vašek hlavně neměl dělat sám on za sebe, ale za vás dva. A kromě jinýho máte finančního poradce taky, ne? Snad by i jeho něco napadlo...
7. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, Aer...! to je teda situace. :angry: ...mmch. jak chce prodat čtvrt baráku? To bydlíte v nějakým hradě a o ona prodá 2.podlaží? :fearful: moc mě to mrzí, je to jobovka! tak hodně síly k řešení, případně -jak navrhuje Eli - jestli byste to nějak finančně neskouleli na pronájem.

Eli, to jsem ráda že se Ti ozval :slight_smile: snad bude brzy líp.
7. črc 2009 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aer, jak to u vás vypadá?
Bavila jsem se o tom teď s Lišákem, on taky jednoznačně velí odstěhovat se. Kouká teď na nějaký reality a 1+1 a garsonky za 6-7 tisíc jsou.
http://www.sreality.cz/byty/pronajem/1+1-brno-stred-1977461849
http://www.sreality.cz/byty/pronajem/garsoniera-brno-kralovo-pole-ponava-1977452215

Já to pro vás vidím jako výzvu. Tohle je naprosto skvělá příležitost, jak se od nich odpoutat a osamostatnit se (ne že byste do teď byli nesamostatní, tak to samozřejmě nemyslím, ale budete na nich nezávislí!).
8. črc 2009 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry rano holky, jdu se chystat do prace, napisu az tam budu
8. črc 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Sijen, nj, jsem v Praze už 11 let..
Aer, je to tedy síla, ale plně se ztotožňuju s tím, co ti napsaly holky. A když vidím ty nabídky podnájmu, určitě bych na vašem místě do toho šla.
8. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: teda to je situace :frowning2: to je mi lito. ale myslim, ze jeho mamka V. vyuziva. vzdyt to nejde chtit po svem synovi 150 000. radeji bych se taky vystehovala. nevis, kdy tohle muze prijit znovu :pensive:
8. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, a jsem nezaměstnaná...
8. črc 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aerin: no nazdar! A má muž nějaký sourozence? Jestli ano a rozhodne se jí ty peníze dát, tak by mohl aspoň výměnou za to trvat na přepsání domu na sebe, nebo něco takového...abyste z toho do budoucna něco měli. I když přepsat....to by dům asi musela darovat a nevím, jestli jestli se ještě furt platí darovací daň...no to je jen takovej nápad. Držím palce!
8. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit jak to...????? :confused: :fearful:
8. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen jsem přišla, vzali si mě stranou (abych byla přesná, vzali si mě stranou už včera a ptali se, jak jsem na tom zdravotně. Tak jsem to na rovinu vyklopila - co taky jinýho.) a řekli mi, že spolupodílníci chtějí, abych odešla, že potřebujou člověka odolnýho proti stresu, protože se rozjíždějí nový projekty. Což samozřejmě chápu a respektuju, takže jsem podepsala výpověď ve zkušební době. Doporučili mi, ať jdu na pracák a zároveň se nějak léčím a dám do kupy, že za pár měsíců budou otevírat tu pozici nejspíš znova, tak ať se potom ozvu.
Vlastně je to skvělá příležitost, jak se opravdu začít léčit...

A aby nedocházelo ke zmatkům, hlásím, že ten průser v Londýně má název, a to agorafobie.
8. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky IP (poslala jsem to jen vam ctyrem, ostatni treba nemaji zajem :sweat_smile: )
8. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
teda to jsou zprávy tenhle týden :zipper_mouth:

Eli, ty jsi s nimi hovořila o svém zdravotním stavu? Vím, že jsi o tu práci moc stála, ale zdraví je přednější - tak ať Ti ten volný čas pomůže dát se do kupy!! Ne nadarmo se říká, že všechno zlé je pro něco dobré.

Aer, ať to s V. zvládnete, to jsou teda zkoušky na vaší společný cestě. A V. má ještě sestru ne?

Eirin, já jsem fakt trubka, neuvěřitelná. To je snad už po třetí co se divím, že jsi z Prahy. Nejen že to máš v pase napsaný, ale už jsi mi i to někdy psala. No je toto možný!!?? :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:

Za chvíli mám doučko, tak se ozvu až navečer. Doufám, že tu neobjeví žádná jobovka ...!
8. črc 2009 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit to me moc mrzi, vazne :pensive: ....drzim palce, mas pravdu, je to vlastne skvela prilezitost:slight_smile:
8. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sijen, vždyť je to úplně jedno :wink:

Eli, teda holka, tobě se v poslední době daří :unamused: Je mi to líto.. ale je fakt, že se teď můžeš dát do kupy a to by s náročným zaměstnáním šlo jen horko těžko.
8. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek