Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
21. črc 2009

Madli, ty válíš 😀 Ale máš pravdu. Mně můj bývalej přišel nejvíc sexy v montérkových modrých kalhotách 😅 Chotě jsem v tom nikdy neviděla, ale matně si vzpomínám, že když jsme spolu chodili asi rok nebo dva, tak pracoval brigádně na stavbě a to mi taky přišlo sexy. 😅
aerin: Jé, to je pěkné výročí 🙂 Já nevím, odkdy jsem tu registrovaná, mě se v pasu ukazuje odkdy jsem registrovaná na beremku 😅 A to jsem od manželových 28 narozenin.

madlisek
21. črc 2009

No jo ty jo, Aer, máme výročí! 😀 Takže to už mám asi roční výročí měření 🙂

eirin
21. črc 2009

A víte, že mně se ex taky nejvíc líbil v montérkách?

madlisek
21. črc 2009

Tak jsem koukla na FF a prvně jsem měřila 19.7.2008 🙂

aerin
21. črc 2009

mne se V. taky libi v monterkach😀 taky mam fotku, ale doma...musim specialne pro vas udelat nejaky album na picasa nebo rajcatku😀

madli to to leti, to je hruza 😕

madlisek
21. črc 2009

Ono na tom prostě něco je, na těch chlapech co něco umí rukama 🙂 Nevím, jestli jste někdy viděli strej film Tramvaj do stanice touha s Marlonem Brandem, ale ten jeho Stanley Kowalski, živočišněj, upocenej, namakanej, v montérkách, to je prostě něcooooooo! 😀 http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8...

aerin
21. črc 2009

to jsem nevidela🙂

madlisek
21. črc 2009

Tak někdy za dlouhých zimních večerů doporučuju shlédnout 🙂

aerin
21. črc 2009

ok😉

herminka
21. črc 2009

Haha, mně se manžel taky nejvíc líbí v montérkách - ale v těch s laclem, ty obyč tak sexy nejsou 😀 Tramvaj do stanice Touha jsem viděla jen kdysi v Disku, film ne.

Des, jsi už někde zaregistrovaná v porodnici nebo budeš rodit někde u vás, kde se registrovat nemusí?

herminka
21. črc 2009

Teda ne "nejvíc líbí", ale moc líbí.

madlisek
21. črc 2009

Já mám ty klasický americký filmy hrozně ráda, ty co jsou podle románu nebo divadelní hry, ani tam nemusí být chlapi v montérkách 😀

aerin
21. črc 2009

to jo, hermi, lacl musi bejt 😀

aerin
21. črc 2009

madli😀 a ktery teda jeste?

madlisek
21. črc 2009

No treba Hrozny hnevu (tam je teda mladej henry fonda v monterkach, to je taky dobry 😀 ), nebo jeste podle ten. williamse Kocka na rozpalene plechove strese (mladej paul newman, monterky asi nema, ale taky to stoji za to 😀).. vubec ty stary filmy maji neco do sebe, rada na ne koukam, jsou takovy opravdovy

aerin
21. črc 2009

no ale kde je sehnat? 😒

elitera
autor
21. črc 2009

stáhnout, ne? 🙂
Btw jsi pěkně ukecaná, když máš za rok přes 6000 příspěvků 😀

andelka
21. črc 2009

Tak mě se zase s laclem moc nelíbí, přijde mi to jako krteček. 😅 Ale svojeho bych do nich stejně nedostala. holt, bejvalej měl svaly, muž má mozek 😀 Ale abych ho tak nehaněla, mě se třeba ještě moc líbil (to jsem se taky do něj asi potřetí zamilovala - to čas od času musim) když učil na vejšce prváky. To jsem občas chodila na jeho cvičení a obdivovala jsem ho, jak píše ty podivné potvůrky na tabuli, rozumí tomu a aji to umí vysvětlit. 🙂
Jinak teda mě americké filmy celkově moc neberou, ale třeba k tomu ještě někdy dospěju. Já zas ráda adaptace historických románů 😵

aerin
21. črc 2009

ehm ehm....😀
tech tvych 8 a pul je asi i s beremkem, co?😅

aerin
21. črc 2009

andelko, tak ja si dovoluji podotknout, ze muj drahy ma taky mozek.... 😅

madlisek
21. črc 2009

Anděl, adaptace historických románů mě berou taky 🙂 A staré americké filmy, to je u mě tak trochu profesní (školní?) deformace 🙂 Hrozně se mi líbí ten starej divadelní přízvuk a gesta a tak 🙂

madlisek
21. črc 2009

Aer, ještě řekni, že má sexy mozek 😀

andelka
21. črc 2009

aer: to si nevztahuj na sebe 😉 Já jen porovnávala své dva chlapy 😅
madli: No já mám taky profesní deformaci, miluju staré české 🙂

A jo jo, to se sčítá,ty příspěvky.

madlisek
21. črc 2009

Anděl: Staré české 😵 Jindřich Plachta, Antonie Nedošínská, to je fakt, to je pohlazení po duši 😵

andelka
21. črc 2009

To je. Poštím si to v sobotu odpoledne k obědu nebo ke kafi. Kombinace Pištěk - Nedošínská je geniální. a ještě mám ráda Ferbasku, Svozilku, líbí se mi Hrušínský (tak do roku 1940)...jo, moji idolové...30 let po smrti 😀

madlisek
21. črc 2009

To jo, Hrušínksý jako mladík byl úúúúchvatnýýýýý 😵

aerin
21. črc 2009

ja mam stary cesky taky rada, obzvlast nektery, Nebe a dudy, Falesna kocicka, Hotel Modra hvezda,... 😵

aerin
21. črc 2009

jo a hlavne Cesta do hlubin studakovy duse a Skola zaklad zivota😀

deenakee
21. črc 2009

Čau holčiny...
Nestíhám dočítat. Mám ale dotaz, chcete se tento týden teda sejít? Jsme v Brně a mám volno na cokoliv 😀

Jinak dnes mi došel šátek a manduca.. tak jsem něco pofotila a hodila do alba. Kuk
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Jsou úplně supeeeeeeer

elitera
autor
22. črc 2009

Holky, já jsem nějaká fakt zmatená ze svýho grafu ☹ http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... Je pěkně vidět, kdy zabraly antidepresiva 🙂), myslím, že ovulace už byla někde kolem 18 DC, ale fakt nevim 😖 (a ano, vím, že mam pěkně rozházený časy měření ☹)