• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
andelka: komentář televizního neznaboha: "F.L. Věk - a není to černobílý???" :sweat_smile:
5. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi, tak USA jsem si vytahla u maturity :grinning:

F.L.Vek je cernobilej....a me teda k smrti nudil :grinning:
5. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
des: Jasně že je. Dyť je to fuk, ne? Pyšná princezna je taky černobílá :grinning:

aer: Tak to já ho přímo hltám a miluju a jdu po hostorických detailech. No jo, profesní deformace. :grinning:

Fakt? A v jakém předmětu? v dějáku? Já měla první Přemyslovce. :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka: :slight_smile: Já měla u matury naopak poslední Přemyslovce...to člověk nějak nezapomíná, co?
5. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, mravenci, co jsem tak vyčetla, to neočistí důkladně a prý to chce tam ty kosti nechat tak minimálně měsíc, to jsem tedy zavrhla.. zítra půjdou kosti na CTčko a potom asi zavolám na patologii, aby mi poradili :grinning:
Des, Kutná Hora to byla proto, že byla tak nějak v půlce cesty mezi námi a ségrou :slight_smile:

Nedokážu popsat, proč přesně se mi Věk líbí, profesní deformací to u mě nebude.. ale vždycky, když jde v tv, tak se dívám a děsně si to užívám. Andělko, na dvd ho nemám, ale uvažuju o koupi.
5. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tema kostma se fakt bavim :slight_smile:))
5. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, jojo, v dejaku:slight_smile:
5. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
des: to ne, já si pamatuju možná skoro všechny otázky, které jsem dostala, jak u matury, tak během studií. :sweat_smile:

eirin: Na patologii---no buď zdráv :grinning: Ty máš starosti teda :grinning:
No já jsem F.L. Věka milovala od mala, dívala jsem se pokaždé když běžel v TV a můžu ho doteď. Komplet na papíře jsem si koupila v antikvě myslím ještě na základce. Pro mě je to nejlepší seriál všech dob. My jsme to kupovali hned jak jsem se dozvěděla, že se to dá koupit. A fakt super. I to moc hezky vypadá, ten komplet, fakt se jim to povedlo. :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si pamatuju skoro všechny otázky, které jsem kdy u zkoušek všeho druhu dostala.
5. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak ja si pamatuju pouze ta temata....na vsechny bych ani zdaleka neodpovedela:grinning: to jste dobry:slight_smile:
5. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: No však, témata, zadání otázek, ne že bych je ještě dneska uměla zodpovědět. Teda určitě ne všechny. :sweat_smile:
5. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo, ja uz se lekla :grinning:
5. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si právě udělala radost a Věka si objednala komplet na dvd i s knížkama.

No, jsou zkoušky, na které už bych znovu jít rozhodně nechtěla. A někdy si tak říkám, jestli bych vůbec na to měla sílu začít studovat zase od prváku.. už by se mi nechtělo.
5. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin: Gratuluju ke koupi :dizzy_face: Teda k objednání. A ty knížky sis objednala kde?
5. srp 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, F.L. Věka taky miluju :dizzy_face: Asi je to tím, jak byl úchvatný a čestný a ušlechtilý :slight_smile: Černobílý historický věci mě vůbec baví, tím jak je to černobílý, tak tomu víc věřím, že je to doopravdy :grinning:
5. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko, na webu mají, že je to komplet dvd + kniha, ale teď přišla faktura a tam jsou psaná jenom dvd, tak uvidím, co mi přijde.
Ano, to bude ono co píše Madlisek.. tomu seriálu prostě bezmezně věřím, jako by to bylo doopravdy.
5. srp 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli: F. L. Věk byl odmala můj idol :grinning: Nebo teda F. L. Věk zkombinovaný s Brzobohatým :sweat_smile: I když i samotná původní historická postava měla velmi bouřlivý nesnadný život.

Eirin: Ono jsou to totiž DVD ukrytá v obalu, který je jakoby kniha. Vypadá to moc hezky. Ale je to jen informační, je tam popsán děj těch dílů, jsou tam fotky, herci a různé zajímavosti, z té doby, z natáčení a tak. :slight_smile:
5. srp 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin: pošli mi ty kosti, já ti je ohlodám :grinning: Mám zas (překvapivě) děsnej hlad!

A můj "seriál všech dob" je teď čerstvá věc - Dexter, o hodném masovém vrahovi...doufám, že ho brzo nějaký osvícený dramaturg koupí i do naší televize!! To by se myslím líbilo hlavně Eirin - on totiž ty lidi pak rozřezává :grinning:
PS: To je viď, zmíníš se o kostech a už mě napadaj takový věci...přitom seš jistě velmi seriózní badatelka!!!
5. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko, díky, tak to bude ono. Knihy (ty "pravé") si obstarám dodatečně :slight_smile:

Des: No ono by ses jich už moc nenajedla, obrala jsem co šlo, ale ty zbytky, ty zbytky... (a chrupavka). Jojo, co by člověk neudělal pro vědu a výzkum. Ale je fakt, že z vůně vepřového se mi asi ještě dlouho bude zvedat kufr. Myslím, že Dextera bych teď po dobu několika týdnů s díky odmítla :grinning:
5. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vnadíte mě, ze bych si taky objednala F.L.věka? :slight_smile:

Todle na mě teď vykouklo na netu, zajimave, ale asi bych do toho teda nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.taga.nl/win-a-taga/
5. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli: Kup, neprohloupíš. F.L.Věk je věčný a pokud ho miluješ, není co řešit. :grinning:
Hm, zajímavý konstrukční kousek. :confused:
5. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, loučím se, jdeme s kamarádkou na ovoce, zavaříme ještě pár zavařeninek :slight_smile: Večer tu jsem zas jak na koni, mám se učit, takže víte, kde budu :grinning:
5. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli: S náma :slight_smile: :grinning:
Tak papa, ať vám to pěkně jde. Já jsem právě dala do trouby zapečené brambory, to si brouček pošmákne, až dojde dom. :dizzy_face:
A zítra by nám měla mamka zas odjet na několik dní pryč, tak jsme ještě spolu.
5. srp 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já mám taky hezký program na večer - budem u kamarádů, co taky čekaj, tak koupím Rychlé špunty a připijem si na ty naše minimiminka!!

madli: kočárek je teda originální - nevím proč se mi vybavily frézy, takové ty multifunkční traktůrky, co se za ně dá připojit třeba radlo (nebo jak se to jmenuje) a hurá na pole orat (a mimi na to pěkně kouká :grinning:)
5. srp 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj můžu se přidat? mimčo čekáme v únoru
5. srp 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Smardik, ahojky :slight_smile: Konečně bude posílen severomoravský kraj :grinning:

Des: To máte perfektní program. :dizzy_face:
5. srp 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme zpatky, ceka me dalsi zavarovani, ale celkem me to bavi, tak se i tesim :slight_smile: Kamaradka s sebou mela deti - chlapecka (4r) a Anezku v manduce :slight_smile: Takze po shlednuti v praxi hlasim, ze az to bude aktualni, tak do toho pujdu :slight_smile:
5. srp 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko...Praha hlásí slunečno, letně a krásně!

smardik: ahoj, jsme na tom s termínem dost podobně, akorát ja čekám první...jste si se sourozencem docela pospíšili, že? A chtěli byste holčičku, nebo je to jedno?
6. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardiku, vítej.

Andělko, já jsem severní konec Zlínského kraje, takže taky vlastně sever Moravy (a ten Zlínský kraj mi budiž omluvou, že toho moc nevím o Ostravě :grinning:).

A na tomto konci hlásím "spací počasí" - chladno, pod mrakem, ale aspoň neprší (zatím :rolling_eyes: ). Už jsem zase v práci, holky toho dost udělaly včera beze mě, ale něco mi i nechaly :grinning:
6. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Smardiku vitej:slight_smile:
6. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek