• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
Andělko, ať se stalo, co chtělo, mrzí mě to :frowning2:

Estrel, u kontryhele radí každý něco trochu jiného, osobně mám dobrou zkušenost s jedním hrnkem denně (vařím ho ze 2 lžiček suché drogy) pitým po celý cyklus krom MS. Ale záleží, čeho jím vlastně chceš dosáhnout. Pokud otěhotnění, tak ho pij tak, jak Ti radí úspěšná těhule :wink:, pokud srovnání cyklu a co nejméně bolestivou MS, pij ho podle mě :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Estrel, není to tak horký, zatím se jen uvažuje o tom, že by pro něj vytvořili místo, pokud by on o to měl zájem. Rozhodně je ještě cca rok čas.
A mamka je v invalidním důchodu via leukémie, ten jí končí v únoru a pak kdoví...
A na testy nás musim nejdřív objednat :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, prasknu to, Maje to urcite nebude vadit, na dvacitkach odkaz na vsechny fotky z jejich svatby, jsou uzasny :dizzy_face:
13. srp 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: Radši se jí zeptej, aby ti nevynadala že šmíruješ :wink: Nebo my teda.
13. srp 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nesmiruju:grinning:
13. srp 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaach úchvatné fotky Majo (jestli sem k nám nakoukneš :slight_smile: )!!! Nádherná nevěsta (závoj je jak z pohádky :dizzy_face:), šťastný ženich :slight_smile: Ty fotky jsou fakt skvělé! David Č. fotil svatbu kamarádce a také měli nádherné fotky!
13. srp 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to sem hoď, když je to teda košer. Když to vyvěsila na veřejnej net, tak jí to asi nebude vadit, když to omrknem.
13. srp 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, vy toho napíšete, vůbec nestíhám.

Aer.. je mi to líto. Nejvíc člověka naprudí, když je ta křivka tak děsně nadějná....

Eli - já bych jela... dobrodružství miluju. Minimálně rok by Vám oběma prospěl... a možte se tam začít snažit o bábo...
a orodit ho třebas až tu...Alů nevím jak s tvým zdravím...

PS otec na rodičovské: můj manžel k tomu má přístup takový - čím starší dítě tím lepší. Malinké miminka ho vůbec neberou. Těší se až děti trochu vyrostou a bude s nima sranda. Jinak co jsem slyšela otec se sice dokáže postarat o dítě stejně dobře jako matka, ale většinou nezvládá s dítětem celou domácnost. Muž (alesoň většina) je naprogramovaných na jednu činnost a když se starají o dítě berou to jako činnost na celý den. Takže si hodně pracující maminky stěžují, že stejně musí po příchodu domů postarat o celý byt a ještě navařit manželovi na další den (že by manžel navařil s dítětem je spíš sen)
Jinak to prej funguje na severu ,ale to je hodně dané tím že tam tu rovnoprávnost beou úplně jinak.
13. srp 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, aeri se napraskala, tak vam to jdu oficialne schvalit a tu je odkaz pro ty, kterym se nechce hledat
http://www.davidcerovsky.cz/svatba/martin+magda/index.php
:grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky maji!:grinning:
13. srp 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prece te v tom nenecham :grinning:
13. srp 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji tak já ještě jednou chválím fotky, byla jsi pohádková nevěsta, krásná, zářící, opravdu nádhera! :dizzy_face:
13. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli, dekuju :slight_smile: ale to je zasluha fotografa, udelal z opice kanarka :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo takže opice, jo? :grinning: :grinning: A fotka v profilu je taky opice? :wink: Jsi moc skromná, vypadali jste prostě úžasně! A miminko v bříšku bych teda neodhalila :slight_smile:
13. srp 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli, ta v profilu je temer 7 let stara a je taky od fotografa :wink: na nekterych fotkach jde brisko videt docela pekne, ale ty saty byly tak uzky, ze prece jen temer vsechno stahly.. :grinning:
13. srp 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je maji, ted jsem koukla co jsi psala na dvacitkach o te panoramaticke fotkce :grinning: My mame neco podobneho na videu, sestrihali tam zvuk a obraz a je tam velice pěkný moment, ve kterém je záběr na mužovu sestru, kterak v kostele zaujatě poslouchá čtení a zároveň je slyšet její hlas, protože to čtení četla ona :grinning:
13. srp 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli, no to je taky dobry :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, co na to říct víc, než NÁDHERA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: úplně všechno komplet, nemám slov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Madli: to je sranda :grinning:

No nic, zas jdu, páčko
13. srp 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majo, nádherné fotky :dizzy_face:
13. srp 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem si všimla jak občas plynule přejdu ze psaní bez diakritiky do psaní s diakritikou :grinning:
13. srp 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
des: viskozni organicky roztok :grinning: :grinning: :grinning: se bavim :grinning:

jinak diky vsem za vyjadreni se ke kontryhleu, doufam, ze chutna dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

maja: to je naaadhera :slight_smile: vypadate fakt krasne. moc ti to slusi, saty, zavoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a brisko bych teda taky neodhalila , kdyby ti na nej nesahal :grinning:
13. srp 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Majo k vašim fotkám:
je to bomba! řekla bych, že jste si s fotografem opravdu sedli. Vyzařuje z vás štěstí a nejsou to strojené fotky. A myslím, že i pro fotografa jste byli "dobrej materiál" - neboť jsi tam měla hodně detailů, které má objektiv rád (viz ty exclusive boty na mašli, veselá společnost večer) a taky jste byli hodně flexibilní (nápad se stromem je bomba, závoj ve vodě) a perfektně zvolené místo a okolí (zámek Kačina i okolní háje, jezera).
Prostě romantika se vším všudy. A fotograf má dobrý přístroj i oko! A především - moc vám to slušelo! :dizzy_face:

Jestli ti to nevadí, zajímalo by mě nakolik peněz vás přišly ty květiny. A kde vám je dělali.
13. srp 2009 v 19:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!
14. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob: šaty, závoj, květiny, družičky, profík fotograf.....ách ách ách!!!! :astonished: :astonished: :dizzy_face: A jak jsi prožila svatbu? Nebylo ti zle?
14. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel: jestli nemáš nic proti bylinným čajům, tak budeš v pohodě, není to nijak výrazně hořké nebo jinak hnusné:wink:
14. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já musím dneska zavolat na ten tripple test...věříte, že mám nepěkné pocity kolem žaludku?? :confounded:
14. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

des, drzim palce!:slight_smile:

a mne kontryhel celkem chutna,urcite vic nez treba hermanek nebo jaterni caj nebo nejaky ty pruduskovy smesi:grinning: ale nesmi se prelouhovat nebo pit uplne studenej...co jsem nedala, tak to byl jednou rano vecerni prelouhovanej caj, to byl hnuuuus:grinning:
14. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Des, držíme strašně palce a myslíme na tebe (vás)!
14. srp 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju, dekuju...dam vam hned pak vedet!
14. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aerin: promin, ze do toho rejpu, ale MS se nerozjela?
14. srp 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek