Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
17. srp 2009

Tak zdá se, že si jsem si ji hýčkala zbytečně, ovu byla už v pátek a to jsme zrovna nezlobili 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/21ac18

Eiri, dobré výsledky, jen si hýčkej!
🙂

sijen
17. srp 2009

Dobré rano,
my se měli o víkendu bájecně, trošku pracovně (hl. si máknul K.) ale hlavně relaxačně. Až stáhnu fotky hodím sem pak odkaz..z dobříšských luhů a hájů 😉

eirin - pěkně!

des
17. srp 2009

eirin: to vypadá moc hezky!!!

Víkend absolutně válecí, nicnedělací... 😀

estrellita
17. srp 2009

ahoj holky,
ja se taky pochlubi, i kdyz neni s cim, jo? 😀 😀
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

o vikednu jsem si uzivala slunicka, kola, brusli, kamaradek a asi hodinu jsem sahla na praci (predstava byla, ze budu pracovat tak pul dne 😝 😀 )

madlisek
17. srp 2009

:Krásný graf Estrel 😀 🙂 Jaké máš z měření pocity?

My jsme si víkend taky užili, konečně je fakt letní počasí 🙂 A včera jsme konečně dali svatební dar kamarádům, co se brali 1.8. - dali jsme jim něco z jejich seznamu a pak jsme jim vyrobili trička https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 😀 Byli z toho dost nadšení, měla jsem radost 🙂 Až budou mít mimčo, natisknem jim bodýčka Little Miss K. nebo Mr. K. Jr 😀

eirin
17. srp 2009

Jéé Madli ta trička jsou super 😀

madlisek
17. srp 2009

Díky Eirin 🙂

estrellita
17. srp 2009

madli: tricka jsou super!!! 🙂
jinak z mereni mam dobry pocit, i kdyz tedy nemerim v puse 😀 ale jsem strasne zvedavy clovek, tak mam tendenci koukat po cizich grafem co by to moje jako mohlo ciste teoreticky znamenat 😀 ale hold, kdo si pocka, ten se docka 🙂 i kdyz je proste skoda, ze jsem zacla merit az v polovine, ale pristi mesic to napravim 🙂

eirin
17. srp 2009

Estrelko, to je normální, já už dnes taky sjížděla galerii ve FF 😀

elitera
autor
17. srp 2009

Ahojte 🙂
Já jen k tomu měření v puse - já s tím teda žádnej problém nemam 🙂 A grafy jsou imho vypovídající dost.
Mimochodem to tenhle měsíc vypadá na delší cyklus, teplota ne a ne vylézt nahodu 🙄 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... A Lišák by taaaaak chtěl... 😀

estrellita
17. srp 2009

eirin: tak to jsem rada, ze nejsem sama 😀 😉

madlisek
17. srp 2009

Elit, chcete už se zas snažit, jo? 😵

Já si myslím, že je dobře, že na to měření je několik vhodných lokalit, každý si najde to své 🙂

eirin
17. srp 2009

Tedy já se dneska vůbec nemůžu nastartovat, uvařila jsem si kafe a doufám, že mě nějak nahodí... jak jste na tom vy? To horko fakt nedávám..

Eli, no já bych to nepodceňovala, může to stoupnout každou chvíli 😀

sijen
17. srp 2009

hele tak tady je nase vikendove sprnove leto. Kdyby vam tech fotek prislo moc..tak to je normalni 😎 😀
http://picasaweb.google.cz/Picasimi/SrpenNaDobr...

estrel dobrej graf..mozna te od pristiho cyklu podporim 😉
ja ty tricka nevidela ☹

madlisek
17. srp 2009

Sijen, IP 🙂 Ted jdu juknout na tvoje fotky!

Eiri, dneska jsem naklusala do prace na sedmou, abych mohla odejit driv, nez se upecu - uz jsem to tu psala, kancelar mam v podkrovi, sice je tu bezva klid a vyhled, ale v zime strasna zima a v lete desny vedro 😀 Varim si cajicky a pockam, az vystydnou, liju do sebe vodu a jim ovoce - nevim co budu delat, az vietnamec zdrazi svestky, kupuju si jich pytlik uz od zacatku srpna kazdy pracovni den 😀

madlisek
17. srp 2009

Kotatka! Konicci! Svestky! A ty pavuciny, to je nadhera! Sijen, uzasne fotky! 😵 😵 😵

eirin
17. srp 2009

Sijen, moc krásné fotky, já ač mám šílenou fobii z pavouků a všeho co s nimi souvisí musím uznat, že fotky pavučiny opravdu vydařené.
Nejvíc nadšená bych byla z těch koní 😵

eirin
17. srp 2009

Madli, já jsem tady zase živa z melounů a vychlazeného mátového čaje 😀

andelka
17. srp 2009

Ahojky holky 🙂 Tak koukám, že jste si víkend všechny užily, to je super.
eirin: No teda gratuluju!!! To je bezvadná zpráva, že to ovulka fakt byla 😵

elit: No, ty počáteční Tatry nic moc, co? Ale třeba to snížení teď, bude předovulační. 😵

madli: Já jsem už taky trička nestihla ☹

sijen: Už se chystám zkouknout fotky 🙂

andelka
17. srp 2009

estrel: No dyť jsem to říkala, že to zvládneš, jsi šikula 😉

sijen
17. srp 2009

Hele tak meloun a matovy caj - to neni spatny nápad!! 😵
jo a holky k tem pavoukum - doma honim chudaka meho muze at vynese z bytu vse co ma vic jak ctyri nohy (mouchy zabijime). Strasne se pavouku bojim a stitim...No a u ty babicky, odkud jsou ty fotky jsem sla sklizet seno na PUDU (!!!), kam se v podstate musis dostat po ctyrech -ty schody s tou slamou jste videly, a uvnitr no- ani se mi to nechce popisovat. Sla jsem tam, protoze muz ma alergii na seno a uz tak ho deda "zneuzil" a sli nekam na silo sbirat nejaky zrni a plevy co byly nafoukany kolem. Nevypadal pak chudak dobre. tak to bylo moje vítězství v prvním kole soutěže Pevnost Boajyard (či jak se to píše- víte co myslím ne?) 😀

jsem rada že se fotky líbí (nejsou použitý žádný filtry) a dost se mi líbily ty večerní fotky - ty barvy.

andelka
17. srp 2009

sijen: TaK UŽ jsem zkoukla a teda nádherné fotky, takové náladově letní, venkovská idylka 😵
No a já pavoučky zabíjím, mouchy se snažím lapat mucholapkou nebo jim dám čas, ať samy vyletí. 😅

madlisek
17. srp 2009

Já mám zcela iracionální psycho z můr 😅 Jinak mouchy taky plácáme a pavouky vyhazujeme.

sijen
17. srp 2009

tak jsem neodolala a vlozila tam jeste nejaky fotky - ad sklizeni sena na pude http://picasaweb.google.cz/Picasimi/SrpenNaDobr... - z fotky to jeste nevypada tak "nebezpecne" 😀 (ty pavuciny),

no, ja pavouka nemuzu ani zabit, jak se k nemu bojim priblizit.
A Andelko mucholapka nam nefungovala,asi jich je potreba vic a my meli jen jednu - a chytal se hlavne K. protoze je vysokej 😀 (ted uz mame site tak je to dobry)

mury mi nevadeji, vadi mi ty veliky komari - co vypadaji jako letici pavouci 😀

elitera
autor
17. srp 2009

andělko, jo, myslím, že to je opravdu předovulační nížina. Nechápu, že mi teplota neklesne během MS.
A snažení - ještě ne-e. Mononukleóza je infekční (nebo tak něco) ještě rok po onemocnění, příští týden jdem na testy (na vlastní přání, mudry to nezajímá 🙄), jak jsme na tom (jednak já, jestli už jsem relativně čistá, a jednak Miloš, jestli není bacilonosič).
A jak jsem psala, že by taaaak chtěl, tak to se jednalo o klasické přírodní pudy 😀 Ale miminko by chtěl taky 🙂

eirin
17. srp 2009

Andělko, já to snad ani radši nevyslovuju, abych to nezakřikla. Už jednou jsem se takhle radovala z ovu, která nakonec ani ovu nebyla.

Sijen, tak to jsi fakt dobrá, žes na tu půdu vylezla. Já zrovna včera měla jeden ze svých pavoukozáchvatů, když jeden osminožec visel ze stolu. Ani nevím, co s nimi Komár dělá, protože mu vždycky akorát oznámím, kde je žádána likvidace a odejdu a když přijdu, už tam žádný není 🙂
Mouchy nemusíme řešit, nějak v tom sedmém patře nejsou. To k nám spíš zavítá nějaká včela a ty potom naháníme ven.

eirin
17. srp 2009

Fuj, můry jsou taky hnusný..

sijen
17. srp 2009

Hehe Eirin, tak to je presny - ja se taky neucasnim likvidace-mizim do jine mistnosti (rozumej chodby) 😀

no jak prave zvazuju co mam delat se zvets. uzlinama uzlinama a brnenim : pred 14 dny me stipla vcera do oka (ocniho vicka) - nejsem alergicka, ale oko teda oteklo -hl. druhy den. No a treti den se mi zacaly delat boule pred uchem a u klic. kosti. Tak jsem pak sla k doktorovi a on rekl ze je to normalni alerg. reakce (ty boule nebyly videt- jen citit na omak).
jenze ---leky jsem si nevzala, boule i oko samo splaskavaly. A ted tam jeste trochu jsou citit zvetseny uzliny ale hlavne me trochu brni v podkozi na spodni strane tvare. Vsechno je to leva strana tela (kde byl i vpich od vcely). Tak asi k nemu znou zajdu -protoze to brneni me znervoznuje.(slaby brneni v jednom miste)

sijen
17. srp 2009

tyjo ja pisu jak hotentot -takze: pred 14dny plati, kde se vzalo slovo vcera to netusim 😲