Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
27. srp 2009

Určitě. Záhada vyřešena. 😀

des
27. srp 2009

To my se včera pohádat nestihli, páč jsme se sešli doma až v devět a celý blažený jsme se rozdělili o mrňavou pizzu z mrazáku, tak nás asi stmelil ten nedostatek nebo co 😀 (ale nebojte, na jídlo máme, akorát občas nezvládnem logistiku domácnosti 😅 )

herminka
27. srp 2009

Eirin, to tedy děláš do noci docela často 😨

Des, co Tě to napadá, jak by si o Tobě mohl někdo myslet, že jsi tlustá? 😠 😉

Ha, u nás dusno nebylo, asi naši oblast ten divný tlak obešel 😀 Naopak to bylo včera fajn, dostali jsme z reklamace spravený vysavač (konečně můžu vysávat zase něčím normálním, ne tím chcípáčkem od tchána) a večer u nás byl na návštěvě náš asi 60letý známý, moc milý a sečtělý pán.

elitera
autor
27. srp 2009

ženský, vy dneska vůbec neplkáte, to je strašný...

madlisek
27. srp 2009

Já tu měla celý den děsný fofry 😒 Teď jsem úplně vyšťavená a ještě mě čeká ten autoškolový výlet, to bude veselo 😀

estrellita
27. srp 2009

madli, ja taky 🙂
a dneska zas padam unavou, ze bych sla nejradeji domu a lehla a spala a spala a spala,ale jdu z rpace jeste cvicit 🙂

elitera
autor
27. srp 2009

Heh, tak jsem ten svůj kopr překonala a svlíkla jsem peřiny, otočila matrace, vyluxovala, vytřela, peřiny už visí vypraný a ještě se perou prostěradla. Pro dnešek mam aspoň nějakej zářez.
A až se aspoň trochu ochladí, tak pojedem na kola 🙂

herminka
27. srp 2009

Elit, z Tebe se nakonec stane cyklistka 😉

Dnes se mé dobré kamarádce z gymplu narodila Anežka, 3 kg, 47 cm - ideálně velké dítě (o takovém si asi budu muset nechat leda zdát 😔 😀 ).

elitera
autor
27. srp 2009

... a povlečený postele. Už jen pověsit ty prostěradla na usušení.

elitera
autor
27. srp 2009

Hermi, o tom ideálně velkým dítěti mi něco povídej... já mám 167 a Lišák 190, kdo se s tím má sakra rodit??? 😀
A s tou cyklistikou - kdoví. Nijak zvlášť tomu neholduju, ale pohyb je potřeba, na běhání jsem líná a když jednou - dvakrát týdně vyjedem na malej okruh kolem 10 km, tak to v pohodě zvládám. No a navíc to má netriviální vliv na tvar mého pozadí 😀

herminka
27. srp 2009

Elit, jestli Tě to uklidní, já mám 182 a muž 193 (při narození měl něco okolo 4 kg, neví to přesně a nevím, jestli se to dá najít v lékařské kartě). Tak nevím, jestli nejezdím na tom kole blbě, vliv na tvar pozadí jsem nezaznamenala (no, ale předpokládejme, že bez kola by asi byl jiný 😀).

sijen
27. srp 2009

ahoj,
nějak nestíhám. Včera jsem odcházela z práce alá Eirin 😉 ,ale ne tak pozdě. Jen v půl osmý 😢
no a dneska naštěstí v pět. jenže večer jsme šli /teda já jsem šla, K. usnul/ na prohlídku bytu a ted tady tak vstrebávám tu osobu co mě bytem provázela............

Byla to taková upovídaná paní /velmi by se hodila na prodávání kosmetiky Avon či jiné- prostě byste si to koupili ani byste nevěděli jak/ nevyžádaně radila s hypotékou (je veeelmi dobré rozmyslet si jestli na to mám nebo nemám a pak protě do toho jdu nebo nejdu ) a byla moc zvědavá a ptala se "tak vy to máte blízko do práce? tak vy jste učitelka? opravdu učíte jo? a učíte na prvním? ne? tak na druhým? Ne? -učím na střední. jo taaam. tak vy jste učitelka.
ve všech emailech mám od ní zdravici "zdraví Mgr. Anna Nováková" (jméno pochopitelně smyšlený, holky taky píšte do formálních emailů typu prodej bytu svůj titul?)

no a byt- přes 90m2 za 2,4 mil. (do IP muzu poslat fotky) -nechce se mi to dávat sem, když jsem byla tak konkrétní s tou majitelkou. Ale nelíbí se mi pár věcí, budeme ještě hledat dál. Jinak je byt udržovaný a docela hezky zařízený i dispozičně.

ještě to má vtipnou předehru. Nějak mi zapomněla do emailu napsat, že je majitekou bytu (a z těch emailů to prostě nevyplynulo,byly věcné - psaní jde paní líp) 😀 no a já přišla před ten vchod a čekala na makléřku a krátila si chvíli vyřizováním telefonů a sms, no a v jednu chvíli (asi jsem mluvila hlasitě) z okna ze zvýš. přízemí vykoukly dvě ženský (ted už vím že to byla matka a dcera) a tak mě jako pozorovaly co říkám do toho telefonu, tak jsem jsem jim mimicky řekla "moc nečučte a zalezte" - no a po dvaceti minutách volám tý paní magistře a zjišťuju že "vy ste ta co je před barákem jo já už vás tady chvíli pozoruju "..

.

sijen
27. srp 2009

.. my jsme oba tak průměrně vysocí ..ale nevím jak s váhou...a velkou hlavou 😀 😎 aby to náhodou nevyšplhalo k "pětikilu", já měla poroní hmotnost 4,5mám pocit ne-li víc.

herminka
27. srp 2009

Sijen, na byt jsem zvědavá, prosila bych o IP 😉 A jaký z něj máš pocit?
Byty běžně neprodávám (😀), ale do soukromých mailů titul neuvádím - píšu ho jen ve styku pracovním (v grantech apod.) či s úřady. Taky jsem slyšela, že titul pomáhá u doktorů, ale tam ho taky nepoužívám (jen gynekolog si ho zapsal v podstatě proti mé vůli 😀).

elitera
autor
27. srp 2009

Heh, jsme zpátky. Hermi, jestli jezdíš pravidelně, tak máš nejspíš hezkej zadek defaultně 😀
Sijen, byt tě musí na první dojem oslovit, okouzlit.
A ne, svého bc. nikde neuvádím (kromě pracáku, zaměstnavatele apod.). Nedopatřením se to domákla jedna sestřička u praktickýho a když mě jednou zavolali "paní bakalářka Lišková", tak jsem chvíli přemýšlela, o koho jde, kterej vůl se nechá takhle oslovovat a až pak mi došlo, že jde o mě 😝 Takže jsem si pak vyžádala, aby mě tam neoslovovali, tak si to tužkou v kartě škrtli.
Nicméně se výborně bavim, když mi přijde mail od ex, jednak v podpisu a jednak ve jméně odesílatele (co se vám zobrazí v seznamu mailů) má Mgr. a jméno (a ne, není to služební mail) 😀

sijen
27. srp 2009

holky já už vím proč se mě tak vyptávala.. (to totiž v kuchyni -jídelně při prohlídce najednou řekla: tak- ted si promluvíme v obýváku) 🤐 😉

Eli, no jasně (okouzlit). Ale my potřebujem získat rozhled (to jsem jí i řekla) co za tu cenu dostaneme a jak vypadá asi tech 90m2
😀 u lékaře

andelka
27. srp 2009

Hm, tak to jsem na toho našeho potomka taky zvědavá. Mám 160 a manžel 185 😅 Jako mimčo jsem měřila 53 cm a vážila 3,20, klasické mimi. 🙂
Sijen: Tak to jsem zvědavá, co se z toho vyklube, jestli jste už vysněný byteček našli nebo ještě budete hledat dál 🙂 Zážitky zatím zajímavé 😀
Jinak já titul píšu jen do formálních věcí, su ráda, že už ho konečně můžu použít. U doktora nic říkat nebudu, co je jim do toho, chovají se ke mně hezky i bez toho. 🙂

elitera
autor
28. srp 2009

andělko, toho si važ, že se k tobě chovají hezky, ale v porodnici se ti to dost možná bude hodit 😉

madlisek
28. srp 2009

Dobré ranko 🙂

titul používám jen v pracovním styku, pokud vidím, že protějšek hraje na tituly 😀 , nicméně exův bratr je podobný jako ex od Elit, taký má titul v podpisu i v odesílateli na mailu (a mám pocit, že i na icq 😀)

Holky, takže kolo tvaruje pozadí, jo? Musím asi jezdit častěji 😀

elitera
autor
28. srp 2009

Madli, záleží, jakej je výchozí stav. Já už byla lehce rozkydlá, takže vliv byl vidět už po asi 50 km 😀 Dneska mam najeto 180 a fakt je to čím dál lepší. Jen je bohužel třeba počítat s tím, že se to holt jednou někde zastaví a lepší už to nebude 😀

des
28. srp 2009

Já zjistila, že velmi dobře na pozadí funguje šerm....bohužel tam jsou trochu disproporce mezi pravou a levou půlkou podle toho, jako nohou děláte výpady 😀 Ale upřímně řečeno asi existují i jednodušší způsoby formace do ideálního stavu 😉

ad výška - jak vás tak pozoruju, můžu být konečně jednou ráda, že mám o kousek menšího muže (já 180, on cca 178), když už bude mít synek patrně obří hlavu po mně, tak by aspoň po taťkovi mohl zdědit nějakou rozumnou porodní váhu. Pro Hermi: kamarádce prý v porodnici říkali, že vyšší ženy mají snadnější porod, tak uvidíme😉

des
28. srp 2009

ad tituly: je to fakt sranda, gyndař si na to děsně potrpí, ale nejenže mě neustále oslovuje titulem, on to pečlivě vypisuje do všech žádanek na krev atp. Jako by se např. žloutenka měla leknout, že jsem doktorka a z toho vzorku hodně rychle utéct. Ještě že mám tak krátký jméno, páč jinak tam trávím o 10 min. dýl než běžná osoba s maturitou 😀
A jedním z argumentů, kterým přesvědčuju nastávajícího otce, aby šel k porodu, je ten, že čím vyšší koncentrace doktorů, tím lepší 😀 Ach jo, chudák dítě 😵

andelka
28. srp 2009

elit: Tak asi porodnice bude výjimka 😀 škoda že choť není ještě PhD. vyniklo by to ještě víc 😀

des: 😀 😀

des
28. srp 2009

To už jste zas všechny u vody? 😉
Mně se dneska zdálo, že se mrňousek narodil...a myslím, že to bylo docela fajn, i když detaily už si moc nepamatuju. Jde to fakt rychle, včera se mi zdálo, že kope až se mu normálně hlava vynořuje z břicha a dneska už porod🙂 Tak furt lepší než ty kriminální scénáře (ovšem od kokainu jsem postoupila ke zbraním a rukojmím...ale já byla ta hodná!)...

estrellita
28. srp 2009

tak holky, ja mam 167 a porodni vahu jsem mela 2.90 🙂 narozena v terminu (pry 😀 )

v porodnicich pry na to hodne hraji, ze pry, dkyz mate titul, chovaji se k vam slusneji. coz je strasny, ale funguje to temer ve vsech institucich 🤐 no takze si se jmenem a stavem (vdana) tam necham dat i titul, kdyz uz jsem si toho magora vybojovala 😀

des
28. srp 2009

estrel: to je tak v poměru řekla bych, ale co potenciální otec? Nemá třeba 190 cm? To by se vám to mimčo do 2.90 asi nevešlo 😨

estrellita
28. srp 2009

des: ten ma 185, ale mel silene velkou hlavu 🤐 takze tam je na miste obavat se 😀 a byl tedy rozhodne vetsi, nez ja 😀

andelka
28. srp 2009

estrel: no jo, já měnila občanku před 2 lety, to je asi blbost měnit ji zas, kvůli titulu. Asi se za to platí, ne? Na druhou stranu svět je dneska takový, že by se to někdy i hodilo. 😅

Já teda nevím kolik muž vážil a měřil, bo se stejně narodil v 7 měsíci 😅 Ale jak nás tak sleduju, tak to bude asi maras 😝

des: Ty máš teda sny. 😀

des
28. srp 2009

myslim, že přidání/změna nepovinných údajů jako je titul stojí 50,- Kč, ono ale nejde ani tak o peníze, jako ten čas si tam tu frontu vystát, co? Já asi počkám, až se mi narodí víc dětí a pak titul změním a nechám si tam dopsat děti Teda ovšem jestli dřív občanka nevyprší 🙂

estrel: trebas bude mit hlavicku po tobe a pujde ven jak hrasek z lusky (kdo zna Cimrmana?? 😀 )

andelka
28. srp 2009

des: U nás nejsou fronty, jsme malá obec, relativně (80. tis) 😉 No, pouvažuju.