Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
31. srp 2009

des: dekuju, snad jo. ale je to na par mesicu, coz me nepotesilo ☹

no praaaave, takze uz jen aby ji zacal fungovat net 😀

andelka
31. srp 2009

estrel: Taky mě tvoje zdravotní potíže mrzí, ale aspoň se ti za tu dobu dá tělo dokupy a až se začnete snažit (až budete moct), bude už všechno ok, i ty grafy. 😉

aer: Já jsem kdysi jela navštívit jednoho kamaráda (kdysi jsme spolu cosik měli, ale jen platonicky, ještě před tím, než jsem poznala manžela) a myslela jsem si, že mu to ani neřeknu, ale nevydržela jsem to a měla jsi vidět to tóčo potom. Uvědomila jsem si, že věrnost znamená i vyhýbání se pokušení. A dneska mi stačí, když si řeknu : "Jak bych se cítila já, kdyby se on choval nebo myslel na to co já?" A je to vyřešeno.

herminka
31. srp 2009

Jestli je fakt pozitivní, tak už ani nestačím zírat 😨

aerin
31. srp 2009

andelko, nejak ted nevim co na to napsat... 😅 myslim si, ze se jsem se o sve vernosti timhle pokusenim prsvedcila mnohem vic, nez za tech temer 6 let, co jsem zadne nepocitila 😉 nic spatnyho jsem neprovedla a zachovala bych se tak znovu

andelka
31. srp 2009

aer: Já jsem tím myslela hlavně to, že jsi psala, že bys tam za ním chtěla jet znova a tak. To už mi přišlo jako trošku moc. Jinak samozřejmě stát se to může každému a vždycky, když je někde sám a kolem fajn lidi a romantika. Stejně ale Vaška obdivuju. Můj by takhle nereagoval a úplně bych to chápala. Ale každý jsme jiný, že jo. 😉

estrellita
31. srp 2009

andelko: hod nam svuj graf 😉 a dekuju. kontryhel piju, tak rteba to taky pomuze a chtela bych se objednat k jednomu panovi na akupunkturu - treba to telu taky nejak pomuze 🙂

aer: ja myslim, ze jsi se zachovala dobre 🙂

des
31. srp 2009

andelka: tak to se budem tesit na stredu!! To bude pekne napinavy tyden...jeste nekdo dalsi?? 😉

aerin
31. srp 2009

tak ja ted akorat cekam, jestli prijde ovu nebo ne...jsem 16DC...

andelka
31. srp 2009

estrel: ale na něm není nic zvláštního. Jen, že jsem zvyklá, že 10 nebo 11dPO začínám špinit a teď furt ticho po pěšině a bolívá mě občas břicho a cítím se tak jako nafoukle. Ale to může mít více příčin, takže naděje si moc nedělám, byl by to zázrak pro mě.
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

Já myslím, že ty hranice má každý člověk jinde a hlavní je, aby se shodovali ti dva, o které jde. Ale taky snad můžu říct svůj, názor, ne? 😅

aerin
31. srp 2009

urcite andelko😉 a graf peknej, drzim palce🙂

andelka
31. srp 2009

díky 🙂 Já tobě taky, na brzkou ovulku 😵

des
31. srp 2009

tak co ta Eli? To jí musí net zbuchnout zrovna teď? 🙂 Já jdu za chvíli na oběd!!

aerin
31. srp 2009

ja taky, pozval me kamarad, takze to prosvihnu.... 😒

eirin
31. srp 2009

Aer, taktéž čekám na ovulku, ale raduju se, jak se vám ostatním daří 🙂 Andělko, graf velmi velmi slibný 😀

andelka
31. srp 2009

Holky, ale víte že jak jsem poprvé uviděla Elin graf s tím smajlíkem na inkriminovaném místě, tak mě hned napadlo, jestli z toho něco nebude. Byl to takový zvláštní pocit. Tak jsem zvědavá, jestli se potvrdí.

Zajímavé je, že sama ze sebe žádný pocit nemám. Jednou jo, jednou ne, fakt netuším a už na to kašlu, stejně to nijak nepřivolám a když budu myslet na něco jiného, tak to bude lepší. akorát mám dneska mamku doma, tak máme dost práce a nemůžu tu už sedět ☹

elitera
autor
31. srp 2009

Chicht, já tušila, že se tu vyrojí mraky teorií 😀 Je v albu 😉

elitera
autor
31. srp 2009

A za ten spadnutej net se omlouvam, v úmyslu to fakt nebylo 🙂))

aerin
31. srp 2009

Terkoooooooooo😀

elitera
autor
31. srp 2009

😀

eirin
31. srp 2009

Teda eli 😀

estrellita
31. srp 2009

elit: jsi na prizabiti 😀 😀 my uz tu temer bouhaly sampano 😀 😀 😀 😀

andelko: budu moc drzet palce!!!!!!! 😵

elitera
autor
31. srp 2009

Nicméně cestou do lékárny mě ještě napadlo, že možná fakt, že mam nějaký citlivý prsa 😀 Načež jsem se začala smát sama sobě, jak si pěkně umim ty příznaky vsugerovat 😀

des
31. srp 2009

😀

des
31. srp 2009

Aspoň můžeme být klidné, že kondomy mají delší dobu funkčnosti než udávají 😉

estrellita
31. srp 2009

😀 😀 des: tak to treba byla doporucena doba uziti 😀 😀

andelka
31. srp 2009

Do pendreka, Elit, ty nás přivedeš do hrobu 😀 Tak koukám, že věštec ze mně nebude. 😅

Tak nic, musím ven, tak odpoledne pa.

jo, ještě
herminka: jo jo, byli jsme ve Vídni. Sice počasí nemělo být nic moc, ale už jsme měli koupené lístky, tak jsme jeli. dopo jsme byli v Muzeu užitého umění 😵 , pak jsme byli v centru, obědvali u stánku, pak jsme zabloudili k malému obyč kostelu a vyklubala se z toho rodinná habsburská hrobka 😵 , odpoledne proběhla klasická Aida, kafí a dortík a pak už jsme se sbírali pomalu k nádraží. Cesta trvala 3 hodiny, EC, takže pohodka, super výlet. Jestli pojedem zas na vánoce, tak zas jedině vlakem. 🙂

madlisek
31. srp 2009

Ahoj holky!

Tak koukám, že jsem přišla o adrenalinové testování 😀 U sebe jsem vypozorovala, že když mám pocit, že bych v tomto cyklu mohla otěhu, jeví se mi následující MS jako pouhé špinění a přičítám to k dalším x příznaků, které si jsem schopna vsugerovat a terpve když už je to fakt mega průtok, uznám, že to fakt asi byla MS 😀 A když si jsem jistá, že v tomto cyklu nic nebude, tak mi stejný obsah v kalichu příjde jako naprosto jasný počátek menstruace 😀

Jsem dneska poslední den v práci, je to fakt takové zvláštní 😖 Teď nás čeká spousta zařizování, zítra 2 zkoušky, pak jedna romantik cesta do Vídně (Anděl u Kapucínů v hrobce jsem taky byla prvně loni úplně náhodou 🙂), pak další zařizování a příští čtvrtek už poletíme 😲

Aer, Vašek je kabrňák, má pravdu, ať se mládí vybouří 😀

herminka
31. srp 2009

Elit, Tys nám dala 😀 To je ta snažilkovská psychóza 😀

Andělko, úplněs mě nalákala na Vídeň, hned jsem se musela podívat, jak dlouho to od nás trvá 🙂 Zkusím to nadhodit manželovi.

madlisek
31. srp 2009

Hm, tak já jsem na začátku cyklu, ovulace ještě nebyla, ale už vím, že TP bych měla na den dětí 😀

des
31. srp 2009

😀 a to já jsem se tu před pár měsíci podivovala, že Fertility Friend ve VIP verzi vypočítává termín porodu dopředu!! A skóre si nikdo neurčujete? (jakýsi poměr styků v plodném období, nebo jak to počítal 😀 )