Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
22. bře 2009

madli: ty na tom umis najit krasna pozitiva - spanelske oblecky, to je super 😵 😵 😵

elitera
autor
22. bře 2009

Andělko, ta tvoje teorie se mi nelíbí 😉

andelka
22. bře 2009

Eli, to není moje teorie, hele: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
A mě se taky nelíbí, to je jasný.
Madli: No, moje předsevzetí je v čudu, dneska jsem fakt neudělala nic, měli jsme "návštěvní den" neočekávaně. Tak to zítra musím dohnat. Nějak mě touha po mimču začíná přecházet, ale až bude líp, zase se vynoří 😅

elitera
autor
23. bře 2009

Ranko 🙂
Včera se tu večer zastavili kamarádi (ta dívčina, co potratila 3 týdny přede mnou), tak si bude půjčovat moje svatební boty 🙂 Nějak mě to rozněžnilo 😵 No a já vyžahla sklenku Martini a ze žehlení zas nebylo nic 😝 Tak holt budu žehlit teď dopoledne... Budu, budu, BUDU!

cirrusa
23. bře 2009

Dobré ránko,

tak to je přesněta zpráva, kterou chtělauro Aeri slyšet 😀

Eli,peč na žehlední, já mám koš na žehlení už z 3/4 plnej a nějak mě to netankuje 😎 hoď nožky nahoru, dožáhni Marti a užívej si, relaxuj zlato 😵

madlisek
23. bře 2009

Dobre ranko krasavice 🙂

cir, jak vlastne dopadly zkousky?

cirrusa
23. bře 2009

Madli, zatím všechny dobře 😵 Jinak dobré ránko

madlisek
23. bře 2009

Super Cirru, jsi hvězda! 🙂

elitera
autor
23. bře 2009

Cirru, super 😵
Mam dožehleno, tak jdu holt pověsit to prádlo, co už na mě čeká v pračce... 🙄 😀 Ale na žehlení mi stačilo jen S tebou mě baví svět, šlo to rychle 🙂

cirrusa
23. bře 2009

Eli, teda stave se i ke me, muzes zethlit i tady...Filmu mame dost 😅 😀

lucitee
23. bře 2009

holky tak jsme vcera zrusili auto, teda celej predek .... ☹ ☹

madlisek
23. bře 2009

Jej, Luci! Co se stalo? A vy jste v poradku?

elitera
autor
23. bře 2009

Cirru, žádný takový, jsem v 6nedělí, musim se šetřit 😀
Luci 😲 jste v pořádku??

lucitee
23. bře 2009

jo jsme, jen soky, nervy....do auta se oprel vichr..bylo spatne zabrzeny...jsme na kopci...auto prorazilo vrata a sjelo o 20m niz a skoncilo sousedovi v plote

elitera
autor
23. bře 2009

No tak to je ještě snad nejlepší způsob, jak to auto zbořit, když už... 🙂 Docela jsem si oddychla 🙂

lucitee
23. bře 2009

jo ale stejne jsem na prasky

cirrusa
23. bře 2009

Asoused? No aspon ze tak holka, si predstav kdyby tam nekdo sedel nebo to sejmulo treba dite

mirulka
23. bře 2009

Ahojky holky!!

No teda Luci co to čtu?? Tak při té smůle aspoň, že tak, že to nebylo nic vážnějšího!! To Vám teda nezávidím to jsou ty nechtěné problémy no!!! To měl asi soused radost co??

lucitee
23. bře 2009

v ty situaci jaka to byla to dopadlo nejlip jak mohlo...kdyby jelo rovne nabralo by rychlost a dole jezdej auta, chodej lidi a auto by bylo na maderu...soused z toho mel srandu, meli pestrou nedeli, este vecer jsme jim plot opravili, neni na nem nic znat, auto odtahli uz odpoledne do prahy a nas odvezl svara.
Jo dopadlo to dobre, bude to drahy ale snad to dopadne dobre vsechno....ale reknete to me citlive dusi a nervum, ze se nemaj klepat, ze ma telo jist a spat, hlava ze nema bolet...ja se drzela, ale kdyz ho nakladali na odtahovku, uz jsem to nedala ☹ nikdy bych neverila ze vitr dokaze roztlacit auto ktery je navic zadnim kolem pod bouli, takze to kolo ji musi prejet...taky jsem netusila ze leos nedava rychlost nekdy...a taky ze nase vrata se zeleznou kontrukci to neudrzej ☹

aerin
23. bře 2009

Ahoj holky🙂

luci, tak hlavne ze se nestalo nic horsiho 😲 i kdyz samozrejme chapu, ze jsou to nervy 😖

estrellita
23. bře 2009

luci: to je teda pech :_((( ale jeste, ze to nedopadlo hur. ale uplne te chapu. nam totalne znicil auto debil, ktery nedal prednost na hlavni a auticko je na odpis ☹((

deenakee
23. bře 2009

Luci, to je fakt smůla. No hlavně že se nikomu nic nestalo. Snad vám pojišťovna všechno proplatí.
Naši tchánovci takto taky zničili nové auto. Dali řízení synovi(mému švagrovi) a ten zvyklý na škodovku se rozjel dříve než nastartoval. Tím pádem mu ale nefungovaly brzdy, volant nic (páč je všechno na elektriku) Takže ač máme bránu celkem širokou, on to napálil rovnou do sloupku a zničil auto. Všichni jinak v pořádku ( stalo se to den po naší svatbě, když odjížděli domů 😀 Ale všechno jim proplatili.

deenakee
23. bře 2009

Holky. Koupila jsem si plesové šaty. Jsou krááásné. Aspoň mě se líbí. Tak koukněte rychle do alba než mi to admin smaže... 🙂 🙂 🙂

deenakee
23. bře 2009

Snad tam něco uvidíte...... 🙂

Jinak Anděl. Jak říkají některé holčiny v tom fóru MA je podle mě stejně časté u žen s dlouhými jako s krátkými cykly...
Ale je prvada, že je toho teraz plno. Dřív potrácely spíš starší ženy, nebo ženy se slabým čípkem, ale dnes skoro každá kamarádka zažila potrat...(a to jsou mladé holky) Mě to nějak nepřijde normální.... Asi je to tím životním prostředím, možná...

deenakee
23. bře 2009

Aer, co graf?

aerin
23. bře 2009

deny, jsou mooooc krasny 😵

graf: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

co ten zitrek???

aerin
23. bře 2009

a podle me je rozdil oproti drivejsku v tom, ze driv to zensky nevedely tak brzy.....takze kolikrat ani nevedely ze potratily, proste se jim zpozdila ms....

estrellita
23. bře 2009

aerin: to vypada zajimave 🙂

dee: moc ti to slusi, ja mam plesove saty stejne barvy 😵 😵 😵 jinak kolik ti je? vypadas mladoucce 🙂 teda ja vypadam taky o 5 let mladsi 🙂)))

deenakee
23. bře 2009

No většina těch potrátů je v 8. týdnu a to už by podle mě asi věděli.

esterl:Je mi 22 let. No moc tu svoje fotky vystavovat nechci, tak až se kouknete tak to zas smažu 🙂 Páč se stydím promenádovat se tu veřejně na internetu 🙂

Manželovi se nejdřív nelíbila ta barva - chtěl abych si koupila meruňkové, nebo modré, ale já bych si v tom už asi nepřipadala moc dobře(asi jako z marcipánu 🙂 . Mám radši elegantní vínovou.... 🙂

Aer: kráááááásný graf a skvělá LF. Jen tak dál 🙂 Držím palečky.

estrellita
23. bře 2009

dee: ja mam taky nejradeji leegantni vinovou 😵 😵