Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

deenakee
23. bře 2009

Aer máš super poznámky pod grafem 😀 I když chápu že nespavost je děs. Já do sebe naliju vždycky hrnek čaje na spaní a v nejhorším případě hodím homeopatický lék: Sedativ. Nejhorší je to vždycky před MS 🙂

aerin
23. bře 2009

jj, taky mam rada elegantni barvy - vinovou, petrolejovou, lahvove zelenou a fialovou 😵

tohle jsou moje plesovy saticky, ty posledni (tmave hneda, hrozne pekny 😵 ) tam chybi

aerin
23. bře 2009

ty fotky jsou desny, pls nesmejte se mi 😅 jsou od fotografa....naprosto uchylnyho 🙄
ale ukazuju vam prece saty, ze jo😉

deenakee
23. bře 2009

No já jsem musela manžela na ty vínové trochu přemlouvat. Ale říkala jsem mu - jak bych se mu líbila v těch meruňkových až budu mít třebas o 10 kg více a budu zralá žena 🙂 🙂 🙂 Tak uznal že by to moc nesedělo 😀

madlisek
23. bře 2009

Deny, moc krasne saty! Taky jsem mela do tanecnich jedny vinove 🙂

Aer, tvoje fotky uz nevidim, tak aspon pochvalim graf 😵

Jinak s temi potraty - verim tomu, ze je to prostredim. Kdyz se zveda nemocnost u deti i dospelych, tak asi i plodiky v briskach budou ovlivnene. Jinak, vzhledem k tomu, co si zazily kamaradky a co jsem se docetla tady, povazuju za naprosty zazrak, kdyz zena napoprve donosi ☹

aerin
23. bře 2009

haha, ani videt nemuzes, nehodila jsem odkaz😀 (tech stranek si nevsimejte, je to nase album s holkama z Dvacitek 😅 )

http://miminkovani.rajce.idnes.cz/Plesove_saty/

deenakee
23. bře 2009

Tak ty modré jsou úúúúúžasné. A ty předchozí jsou originální. Předpokládám, že se v nich perfektně tančil standart .
Jsou fakt super. Hlavně jsou každé originál. Takové se v obchodě dají jen těžko koupit (narozdíl od těch mých konvenčních). Akorát na těch prvních fotkách vypadáš, jakoby tě nutili k fotografování. 🙂 Ale moc ti to sluší.
Prostě tanečnice 🙂

aerin
23. bře 2009

diky deny 😅

aerin
23. bře 2009

mne se ty tvoje hrozne libi, kde jsi je koupila?🙂

deenakee
23. bře 2009

U vietnamců na Masarykově. Páč nikde jinde se mi holt šaty nelíbily, Ale aj tak stály dva a půl tisíce. 😒
Ale jelikož je to kamený obchod , tak z nich snad tu reklamaci dyžtak vymámím 🙂
Navíc ty šaty na sobě budu mít tak desetkrát. 🙂 Ale nejsou to kupodivu šaty z číny, ale z Polska... což mě trochu uklidnilo. A řádně jsem si je prohlédla a jsou fakt bezchybné a mooooc krásné. 🙂

deenakee
23. bře 2009

Prošla jsem si asi deset nóoobl obchodů ,ale nikde neměli to ,co by se mi líbilo. Asi jsem už přišla po sezóně, či co...
Tak jsem to nakonec vzdala a koupila tyhle, a vůůůbec nelituju ( a doufám, že nebudu) 🙂

aerin
23. bře 2009

tak to mi je musis pak ukazat na zivo 😵

jdu do hajan, papa🙂

estrellita
23. bře 2009

ty modre jsou uchvatne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

madlisek
23. bře 2009

Aer, taky se pridavam k odam na ty modre, nadhera, jak barva, tak strih 🙂

A kdyz uz se bavime o satech, dnes shanela latku, videla jsem jedny satky v obchode, co se mi moooooc libi za cenu, co se mi vubec nelibi http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/serv...
a dnes jsem nasla temer stejnou latku, fakt jsem nemohla uverit svemu stesti 🙂 😀 Budou na predsvatebni veceri (jak nedelame klasickou hostinu, tak chceme rodice, svedky a pana farare vzit den pred na svatbou na veceri) a rikala jsem si, ze si je vezmu i kamaradce na svatbu, vdava se mesic po mne. Ale ted o tom premyslim, jestli to neni hloupy, mit takhle svetle saty 😒

mirulka
24. bře 2009

Krásné raníčko!!

Jé deenakee ta barva je krásná!! Moc hezký šatičky, ty jsi tmavovlasá tak si myslím, že ti určo tyhle tmavší barvy jdou!! Sluší ti. Tuhle barvu mám taky moc ráda, zrovna nedávno jsem si koupila saténovou halenku téhle barvičky!!

aerin
24. bře 2009

dobre rano🙂

madli, ja myslim, ze to blbe neni, ale jde o to, jak se budes citit ty.....

jinak holky, dekuju za podporu, do dvou dni cekam ms......🙂
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

snad priste🙂

madlisek
24. bře 2009

Dobre ranko!

Aerin, každopádně krásný ukázkový graf a to se počítá 😵

aerin
24. bře 2009

no, trochu dlouhy.....ale jinak asi jo🙂

dik madli🙂

elitera
autor
24. bře 2009

Ranko 🙂
Madli, rozhodně bys neměla mít světlejší šaty než nevěsta a případný družičky, pokud něco takovýho nevěsta plánuje. To je pak docela trapas (pro tu, která přijde v těch světlých šatech). Ovšem patrně to neplatí v situaci, kdy si nevěsta vymyslí černý svatební šaty 🙂
Aer, zeptam se jak blbec - mělas tenhle cyklus nějakou vyvolávačku nebo ne? Už jsem se asi ptala, ale jsem hlava děravá ☹
Jinak hlásim, že jsem měla streptokoka, ale prý nemohl způsobit potrat (jen může způsobit předčasnej porod, ale to se mě netýká), a vzhledem k tomu, že už zase nejsem těhotná, tak jsme dostali oba antibiotika na týden, z čehož má zejména Miloš nesmrtelnou radost 🙄 Nechápu moc, na co je má zrovna on, protože jsme nesexovali od doby, co jsem otěhotněla, a ještě min. týden bysme neměli, ale tím odpočítáváním 12 hodin nám to třeba rychlejc uteče 😝 Velmi mě potěšilo, že nežádoucí účinky jsou kandidózy a podobný brebery, takže dneska, jestli pojedu do města, si musim rychle koupit nějaký probiotika.

elitera
autor
24. bře 2009

Aer, co se ti s délkou nezdá? Vešla ses do grafu 😀 😉 🙂

lucitee
24. bře 2009

ahoj krásky 🙂

elitera
autor
24. bře 2009

Ahoj Luci, no konečně se usmíváš, tak už jsi to auto trochu zatrávila? 🙂 (ani v nejmenším se šoku nedivim)

madlisek
24. bře 2009

Eli, tak snad antibiotika brzo zaberou. Ale je to otrava, že je musíte brát oba. 😒 Jinak s tou látkou jsem právě tohle měla na mysli. Je fakt dost světlá, ale bohužel žádná jiná pěkná tam nebyla. Dneska projdu další látkařství, snad budu úspěšnější 🙂 Na tom americkém beremku psala jedna holka, že když se ženil její brácha, tak na svatbu přišla i bráchova ex v dlouhých bílých šatech a evidentně čekala, že si to brácha na poslední chvíli rozmyslí, u oltáře odšoupne nevěstu a ex v bílých šatech nastoupí na její místo 😝

elitera
autor
24. bře 2009

Madli, něco podobnýho je psaný i na českým beremku v Hře o největšího znechucovače svatby (aspoň myslím, že se to tak jmenovalo)... Fakt ujetý 😅

lucitee
24. bře 2009

eli: jo dneska je to lepsi, nedele byla strasna, jak ze zlyho snu a vcera teda taky na prd, ale lepsi...no a dneska me to mrzi ale uz nejsem tak otresena a snad uz budu fungovat 🙂
Jak je tobe?

elitera
autor
24. bře 2009

Mně je celkem fajn 🙂 Ráno jsem se probudila nějaká přetlakovaná, tak jsem vyndala kalich, nasnídala se a je to ok, takže mně ke štěstí vlastně nic moc nechybí 😵 😀

mirulka
24. bře 2009

Ahojky El!!

Tak koukám, že jsi v pohodě a s těma antiibotikama!!Tak Vás radši přeléčí oba pro jistotu i když je to divné no, tak se to třeba dá přenést i jinak než sexem asi!!! Aspoň bude jako rybičky oba dva!! 😀

andelka
24. bře 2009

Madli: Ty šatky jsou krásný. 🙂 Mě bylo na svatbě celkem jedno, kdo v čem půjde, moje šaty byly jasně svatbení, takové nikdo mít nemohl, navíc jsem měla snad všechny atributy nevěsty. 😀 Dokonce moje svědkyně měla bílý kostýmek s černou halenkou a švagrová krémovou lesklou halenku a sukni, vypadalo to jako dlouhé šaty, ale myslím, že dodnes nikomu nedošlo, že by to tak snad být nemělo.
Aerin: Nádherné šatky, všechny, ale modré úplně bombastické.
Deny: Taky jsi vybrala dobře.
Já jsem svoje plesovky taky hledala dlouho, ťamani neměli na mě nic, tak jsem skončila u nás v butiku. Dala jsem za ně 1.800, ale aspoň nikdo nebude mít stejné. Jestli najdu někde fotku, tak hodím.
Přeju všem krásný úspěšný pohodový den. Já mám jasný program-psát.

aerin
24. bře 2009

andel, taky pekne satky😉 jen skoda, ze jsou tam vic ty zdi😀

no ja si muzu byt taky jista, ze nikdo stejne mit nebude, kdyz vsechny sila maminka 😀

andelko, mam na tebe dotaz....vo vsechno muzu uzivat i behem LF, kdyz je ciste hypoteticky mozne, ze uz jsem tehu? ja jsem nevedela, tak jsem radsi vysadila i bylinky i Femik, tak abych pro priste vedela 😅

andelka
24. bře 2009

aerin: Já myslím, že Femigard se může. O kontryhelu jsem četla, že právě udržení těhu podporuje, ale názory jsou různé.
Maminka je šikovná, moc. No, až nějak půjdem, tak se nechám vyfotit pořádně. Tohle bylo jen, že jsem je na sebe hodila, posílala jsem to kámošce, chtěla vědět, co budu mít na sobě, když jsme šly spolu na akci.