• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
eirin: Neboj, ještě je zužitkuješ, já si jich pak taky dělala hodně, pro ujištění.
charleene: To máš bezvadné, tolik věcí, já budu muset skoro všechno kupovat. Ale taky si chci jedny kalhoty přešít, přidělat na ně elastickou vsadku. A nějaké trika a svetry snad taky půjdou použít. Ale s tím kabátem - to nevím, mně se bříško do žádného nevleze, budu muset koupit a stojí to majlant :unamused:
18. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já mám kabát do áčka, takže se tam to břicho snad vejde a když ne, tak si holt vezmu teplý svetr a šálu a kabát nechám rozepnutý, nový určitě kupovat nebudu :unamused:
18. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar: ani budoucimu tatinkovi ne? Oblečky závidím, já mam něco málo také půjčeného, ale kámoška je úplně jiná konfekční velikost :frowning2: Takže pár základních kousků mám a chystám se teď na pás - tím se dají řešit krátká trička a svetry: http://ditevsatku.cz/shop/pro-maminky-obleceni/mam-multitube/ nebo tady: http://www.protehulky.cz/cz/shop/tehotenske-pasy Jen nevím, jestli se mi líbí s ťapkama nebo starověkejma obrazcema :grinning:

luci: já jsem se v inkriminovaný čas cítila poměrně normálně, až na různý škrundání a lehký bolesti břicha, který můžpu mít ovšem původ od čehokoliv...a co je zajímavý a fakt nevím, jestli to bylo začínajícím těhu nebo čím, ale několikrát jsem se zarazila nad tím, že cítím v podbříšku pulsující krev - třeba když tě něco bolí, tak úplně cítíš ten puls...no a já to měla v břiše :slight_smile:
18. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kabát mi vyřešila mamka - koupila si nový a pravila, že do ledna v něm můžu chodit já :grinning:
18. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
charleene: Já bych to nevydržela tajit. myslím jako tady, nedalo by mi to. I když jsem byla s kamarádkami a jedna je těhotná a my jsme se tak bavily o tom různě, pořád jsem měla nutkání jim to říct, přidat se už z jiného úhlu, vlastní zkušenosti a tak. nakonec jsem jim to řekla a bylo to fajn. Akorát u rodiny čekám, ti to budou vcí řešit, víc se jich to týká. Tady jsem "mezi svýma" a kdyby se něco stalo, stejně bych to tu řekla.
Tak to máš bezva kabát, já mám dlouhý úzký, takže fakt nevím v čem budu chodit přes zimu. Zima je dlouhá, tak možná do něčeho zainvestuju, nejlíp aby vydržel i na normální nošení potom.
18. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
des: jako ja byla na masazi, lehla jsem si na bricho a v jednom miste mi desne tepalo a bolelo me tam, musela jsem se nadzvedavat...tohle jsem nikdy nemela, a jak jsem lezela na prsou, desne me palily bradavky...jo skrundani mam uz par dni vic nez obvykle...to je sranda
18. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
des, manžel to věděl hned, pracujeme spolu doma, takže když jsem lezla s testem na záchod, tak stepoval za dveřma :grinning:

jinak já jsem se cítila pořád stejně, byla jsem přesvědčená, že těhotná nejsem (v den očekávané MS byl test negativní), takže bolesti v podbřišku byly prostě předmenstruační, nevolnosti jsem přičítala autu a tak :grinning: takže jsem se vůbec těhotně necítila :grinning:

des, ten pás je dobrý nápad, po tom se asi mrknu :slight_smile:
18. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: :grinning: no jasan, bradavky jsou taky ukazatel...ale raději zůstaňme při zemi, což? Každopádně budu držet palce!!
18. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen tak pro zajímavost, jukněte do tohodle alba: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=439711&vReferer=
je tam obrazek ze 4D ultrazvuku z 25.týdne a vedle fotka narozené holčičky - je to naprosto přesné!!

Btw, nevíte někdo v čem spočívá ten 4. rozměr na ultrazvucích? Mně teda stačí Šeřík i 2D :grinning:
18. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů, to je sranda, ta moderní technika :slight_smile: A holčička má látkové plenky, všimly jste si? :wink:
18. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka: jj, ten druhy je prima - chci zvolit nejakou neutralni barvu, aby se to dalo vzit ke vsemu. Pomalu zacina sezona svetru a ne vsechny mi dosahnou, kam maji :grinning:
18. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak, jsem oblečená, nalíčená, připravená. Zbylo mi půl hodiny času, sakra, jsem to nějak blbě načasovala :grinning:
18. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
des, 4. rozměr je čas, jakože ti natočej video :wink:
des: Já bych šla právě do toho černého s bílýma ťapkama. Taky si myslím, že to bříško trochu zahřeje v zimě. A že by se podle něj dal ušít nějaký navíc, home made, když se osvědčí.
jéé a píše tam, že dostaly u doktorky za látkovky pochvalu...hmmm. No já už taky pomalu studuju a vybírám do plínkového portfolia :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli: Mno to nevím, jestli by jim v matematických kruzích prošlo takovej název :grinning: Já už zas nevím, kam se to chystáš?
18. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli: ale tipuju, že na nějakej pohovor...tady totiž půlka holek chodí po pohovorech a druhá půlka doma tajně testuje :grinning:
18. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no dobrá, pak jsou tu ještě i takový, co lítaj po doktorech nebo nemají na práci nic lepšího než svatbu :grinning:
Jdu něco dělat... :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: Jsi dobrá, trefilas to :grinning: Včera se mi podařilo na dnešek přesunout pohovor do dreamjobu, ve 2 jdu na to (vyrážím asi za čtvrt hodiny)
18. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli: tak držím palec, ať ten dreamjob klapne!!!

andelka: no parádička...taky koukám po netu, ale bojím se něco objednat, nebude to sedět a pak to posílat sem a tam... :confounded:
18. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Des, ty těhotenské pásy mají levnější na fleru: http://www.fler.cz/zbozi?uid=12209

Elit, držím palce!!!

Andělko, triko i svetr se mi taky moc líbí (ale triko bych asi volila v jiné než bílé barvě). Ty spešl těhuvěci jsou ale tak strašně drahé, hrozně mě štve, jak na tom prodejci rýžují :angry:
18. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Herminko, ano, těhuvěci a svatební věci :angry:

Eli, myslím na tebe!

Těším se, jak si v klidu projdu všechny linky, co sem dáváte, až dorazím domů - pokud tedy budu mít čas v průběhu vyklízení a balení.
18. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit: tak co, tak co? teda ona je asi jeste na pohovoru, co?:slight_smile:))

tibi: gartuluju a co bylo tohle za pohovor? a kdy je druhe kolo?

jo svatebni veci, to mi povidejte :rolling_eyes: ale jinak des ja jsem i v praci a jeste mamna starosti svatbu a dneska stiham i vas :grinning:
18. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prdlajs na pohovotu, trvalo to 10 minut, už jsem doma :grinning: Na tu pozici se přihlásilo 90 lidí, do druhýho kola prošlo 18, berou 2 :sweat_smile: Vědět budu koncem příštího týdne.
Dojem tak 50/50.
18. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi na me neco leze nebo nevim...je mi zima, klepu se a nemam hlad :slight_smile:...takova nepohoda :frowning2:
18. zář 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
des: Já se na netu spíš inspiruju, taky se bojím objednávat. Sama to vidím spíš na HM a CA :sweat_smile:
hermi: Na Fleru jsou bezva věci. škoda že tam není napsaný materiál, z čeho to je, ale taky jsou pěkné. to triko byla jen ukázka, taky bych asi chtěla jinou barvu, mně bílá moc nesluší. A máš recht, mně úplně vstávají vlasy hrůzou když vidím ty ceny.
elit: Páni, to bylo síto teda, tak uvidíš, no. A dojem 50/50 oni z tebe nebo ty z nich?
Jinak hlásím, že dneska manžel přešel na jiný projekt, už měl dneska školení, tak jsem zvědavá co mi bude vyprávět až přijde domů. A v pondělí budem sepisovat rezervačku na byt, ať může jít ta žádost o úvěr do světa a dá se udělat odhad a rozjede se to.
luci: To je divný, možná na tebe fakt něco leze. Tak teplé ponožky, čaj a udělej si pohodu. :wink:
18. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když já mám co mluvit, mně je dnesak taky blbě, zas nemám na nic chuť (kromě sladkého - tak teď do sebe dostávám vanilkové Acidofilo a jogurtové BeBe), od žaludku (nebo čeho) je mi divně, fakt jak po propařené noci. Ale tak aspoň že díky tomu je bleška v pořádku snad.
18. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko, na fleru by Ti určitě prodejkyně odpověděly, co je to za matroš.
18. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek