• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
autor
moje šance vidím tak 50/50 :slight_smile:
18. zář 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, já myslím, že se do té pozitivní 50 vlezeš :wink:
18. zář 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky :frowning2:(((((((((( ja se picnu :frowning2:((((((((
http://www.chmi.cz/meteo/om/tyden/tyden.html
18. zář 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit: uvidis, nehazej flintu do zita. a co s tou druhou praci? kdy tam mas podepsat?
18. zář 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrel, máte to v pátek nebo v sobotu? Ale jak se tak dívám na tu předpověď, je to skoro fuk :unamused:
18. zář 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoky, kde jste vsechny? :frowning2: ja uz jsem asi nervozni ze svatby, protoze pri tom pohledu na predpoved se mi chce brecet :sweat_smile: :rolling_eyes:
autor
Estrel, tu smlouvu už mám doma. Ukecala jsem odložení nástupu, teď to budu řídit podle toho, kdy se mi podaří dostat na infekční, kde měli tenhle týden dovolenou.
hermi: v patek a chceme to venku :confounded: i kdyz vim, ze othle je predpoved pro cleou CR, ale i tak je to pech :pensive:
jeste vcera tam byla na patek teplota nad 23 :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. zář 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel: Já jsem se celý týden před svatbou modlila, aby bylo aspoň 23 a nepršelo (neboť tak zněla předpověď) a nakonec bylo 30 a ani kapka. To se ještě může třikrát změnit. :wink:
18. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrel, právě si říkám, že včera byla předpověď na pátek docela příznivá (taky to sleduji, protože máme lampionový průvod pro děcka a poslední dva roky lilo). Ale nehaž flintu do žita, oni to ještě párkrát do té doby změní!
18. zář 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nam drzte palce, jo? :slight_smile: ja uz jsem z toho fakt na prasky a stejne se na to budu kazdy den koukat, ... blazen
18. zář 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrel, tak jsme myslím bláznily všechny :wink:
18. zář 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Eiri, stale drzim palce a pridavam i palce pro luc! :dizzy_face: Jo a taky pro Eli krz tu praci :slight_smile:

Estrel, my jsme meli silenou predpoved, cely den melo prset, ja byla na prasky, furt jsem to resila a nakonec prselo akorat na obrad, ktery byl uvnitr, takze to nevadilo. Tim se ted fakt netrap, predpovedi se meni ze dne na den a stejne je nakonec vsechno jinak :slight_smile:

Kdyz uz se tu resi ty grafy, tak pridavam toho meho chudacka, nejak jsem nezvladala merit a stejne by to asi nemelo moc vypovidaci hodnotu. Brilantni FF zahlasil, ze ovu probehla nekdy mezi 12 a 21 DC :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/21ac18
18. zář 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli, herni: dekuju, ja vim :slight_smile: ale i tak se budu koukat i noc pred :sweat_smile:

dneska rano jsem zjistila, ze dvoumistny teplomer nemuzu s WK tak fukncne pouzivat, protoze to bere jen po pulkach, takze 36,72 mi proste nevzal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. zář 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel: to se nedivím, že to nevzal, ono se to všechno píše po půlkách, to stačí. Nechtěla bys na 3 desetinné místa? :grinning: Normálně to zaokrouhli.

madli:ahojky ahojky. Tak jak pokračujete? Nějaké nové zážitky?
18. zář 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Eirin! :dizzy_face: ten graf ! držím pěsti a moc na Tebe myslím ať to vyjde:slight_smile:
Estrelko to je teda počasí :frowning2: Ale jak píše Andělka, třeba to zrovna na ten den vyjde - my měli týdny před naším termínem hroznou kosu, a na náš den vysvitlo sluníčko a bylo /na 25. říjen!/ moc pěkně!

Moc vás nestíhám číst ale většinou o víkendu nebo v pátek něco stihnu,pokud nejdeme pryč.
Zaregistrovala jsem správně Eli, že jsi postoupila do výběr. kola v nějaké nové práci? :slight_smile:
18. zář 2009 v 17:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko: ja jsem takovy detailista, ze klidne i na 3 :grinning: :grinning: jj, jsem musela zaokrouhlit, ale nebyla jsem s tim uplne spokojena :grinning:
18. zář 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Madlísku a jaký počásko je u vás?
18. zář 2009 v 17:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
sijen, přesně tak. Minulou sobotú jsem byla na svatbě, měla být kosa (pod 20), pršet, zataženo - no měli obřad na 12h, nepršelo (jen ráno), bylo příjemně a aspoň nesvítilo slunko do ksichtu jako nám, při fotografování to nedělalo stíny, fakt akorát. Zatím snad všechny soboty vyšly, tak vyjde i tato. A pátek jakbysmet, ten bude ještě lepší, protože jsem zas četla, že léto bude o víkendu a vydrží i příští týden. :wink:
18. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko: ja bych klido bez slunicka,a le tak 19 a hlavne, aby neprselo :slight_smile: jo? :grinning:
18. zář 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
človeka stejne stresuji jen takove veci, ktere nemuze ovlivnit.
..........ja fakt asi zacinam stresovat, ufff, jsem myslela, ze se mi to vyhne. o vikendu si sednu a radeji vsechno projdu, jestli je to ok.
18. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sijen, je tu prijemne, na mistni pomery. Normalne touhle dobou byvaji ctyricitky, ale co jsme prijeli, je tu nejaka studena fronta a vetrik a cca 27C, takze bajo :slight_smile:
18. zář 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Estrel, když je nemůžeš ovlivnit, tak se jima nestresuj, ne? :slight_smile: (se mi to kecá, co? :grinning:)

Sij, jj, tak nějak. Výsledky budou do konce příštího týdne.
18. zář 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem právě dokoukala první epizodu nové série Survivora :dizzy_face: už jsem měla po létě absťák :grinning:
18. zář 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hehe, to já se těším na Big Bang Theory a na How I Met Your Mother :dizzy_face: Obojí by mělo jet od pondělka, jestli se nepletu :slight_smile:
18. zář 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak HIMYM až asi v úterý :unamused:
18. zář 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já se ještě těším na Amazing Race, ten by se měl rozjet příští týden :dizzy_face:
18. zář 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elit, na How I met your mother se taky tesime, nova serie tu zacina v pondeli :slight_smile:
18. zář 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, však to hordy nadšenců zasednou k počítačům, nagrabujou, pošlou do světa přes torrenty a další kanály a taky se pustí do práce titulkovači :grinning:
18. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek