Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
20. zář 2009

des, v tomhle tematu jsem byla na rade uz davno 😅 😀

elitera
autor
20. zář 2009

No ty masáže jsou ale celkem i pravda, pokud nejsou specializovaný na těhotný. Mě můj pedikér odmítnul namasírovat chodidla, když jsem byla těhu 🙂

aerin
20. zář 2009

az tak, elit?😅

elitera
autor
20. zář 2009

On mi to i celkem logicky zdůvodňoval, já si to už ale nepamatuju. Vím z toho už jen to, že jako těhotná nemam chodit na masáže, pokud dotyčnej nebude vědět, že masíruje těhotnou a nebude to tomu přizpůsobovat.

chaarleene
20. zář 2009

elit, ale těhotný nesmí na ŽÁDNÝ 😀 je mi jasný, že každá masáž není vhodná, ale přece s těma zádama nechcípnu 😅

elitera
autor
20. zář 2009

Jako jasně, jestliže mě bolí záda, tak se s tím nebudu trápit až do porodu. Tvoje maminka je celkem perlorodka 🙂) Co třeba masírování hráze? 😀

chaarleene
20. zář 2009

tak to netuším, jaký má na to názor 😀

des
21. zář 2009

chaar: ještě jsem vymyslela jednu strategii - namluv jí nějakou bombu, ze který bude paf celé tvé těhotenství, bude řešit akorát to jedno a na zbytek už jí nezbyde čas....jako že ses právě rozhodla, že budeš rodit doma a ve vaně!! To by se jí mohlo líbít 😀 😀 Čoveče já mít takovou máti, tak mám asi touto dobou deset piercingů v obličeji a rudozelený číro!! 😉

elitera
autor
21. zář 2009

Holky z Prahy, ode dneška je otevřená Brána k dětem i v Praze! 🙂 Takže okoukání látkovek, šátků a dalších radostí je možný právě tam 😵

tiburcia
21. zář 2009

Bré ránko.....no masáže???? to bych umřela 😀 😀 😀

Eli to máte fajn....kurňa, už by to mohli otevřít i v Ostravě 😠

des
21. zář 2009

eli: díky za tip...nedávno jsem se dívala po e-shopech s plínama a zjsitila jsem, že hodně jich už má i své kamenné obchody!!

chaarleene
21. zář 2009

holky, normálně jsem ráda, že bydlím na malém městě, ale třeba zrovna s těma obchodama vám závidím 😀 u nás jsou 2 dětské obchody a to je všechno 😒 i když teď jsem zrovna koukala, že v jednom z nich mají akci na látkové pleny 70x70 za 17 korun, tak o nich i trochu přemýšlím... jenže tomu vůbec nerozumím, tak nechci nakupovat něco, čeho bych pak litovala 😅

elitera
autor
21. zář 2009

Holky, potřebovala bych slyšet váš názor: jak víte, jsem přijatá do firmy T, kde jsem měla možnost nástupu dneska, pak ve středu a pak 1. 10. Jak dál víte, moc se mi tam nechce.
Pak jsem pořád ve výběrovém řízení do firmy R, kam bych chtěla, ale výsledky budou až do konce tohohle týdne. Pokud mě přijmou, nastoupím do téhle firmy.
Nástup do firmy T jsem chtěla odložit na základě toho, na kdy se mi podaří objednat na infekční kvůli moně, a k novýmu psychologovi. Doufala jsem, že aspoň jedno stihnu do konce září, ale na obojí mě objednali až na říjen. Tedy tam teoreticky budu muset jet už z práce, která dost možná bude v Kuřimi.

No a co potřebuju od vás - nastoupily byste do firmy T už ve středu, když je pořád ještě pravděpodobnost, že budete přijaty i do firmy R, takže z firmy T byste možná odcházely po několika dnech? Nebo byste počkaly na výsledky z firmy R a případně nastoupily do firmy T až od října? Zase pokud by mě v R nevzali, tak by mi v říjnu přišla už nějaká ta výplata i z T...

elitera
autor
21. zář 2009

Chaar, jdi si je osahat, jestli ti přijdou aspoň trochu hustý (tj. ne jako sítko). Jinak bych ti doporučila objednat si výbavu z Brány k dětem - už proto, že tu má jedna koníkářka 🙂 A ona by si do shopu nějaký shity nedala.

chaarleene
21. zář 2009

elit, díky za radu 🙂 zítra jdu na akci pořádanou zdejším maminkovským klubem, měly by tam být i prezentace nošení dětí, prezentace právě tohohle krámku, masáže, míchání nealkoholických drinků a tak 😵 takže doufám, že se tam něco přiučím 🙂 bohužel na netu nemají přesný program, jen čas 2 přednášek, jinak to probíhá od 9 do 17 a to tam teda určitě celou dobu nebudu 😀

estrellita
21. zář 2009

elit: brana v Praze? kde? 🙂 to je super!! 🙂

estrellita
21. zář 2009

elit: j abyt tebou, nastoupim do firmy T a byl abys v klidu, ze mas vyplatu. soucasne bych dal pokracovala v jednani s firmou R a pokud by me vzali, odesli bych okamzzite k novemu mesici do firmy R. ve zkuksebce muzes skoncit na hodinu, tak to neni zadny problem 🙂

aerin
21. zář 2009

ja bych zas asi nastoupila az od rijna, pokud nejste zavisli na tvoji vyplate🙂

chaarleene
21. zář 2009

elit, já souhlasím s aerin, taky bych asi nastoupila až od října 😉

tiburcia
21. zář 2009

Elit jsem v podobné situaci 😉 radši bych šla ale od října 😉 těch pár dní tě nevytrhne 🙂

des
21. zář 2009

🙂 No já jsem ten typ, co hrozně přemýšlí, aby náhodou někomu nezpůsobil nějakou újmu, takže bych nastoupila do firmy T, až když bych věděla, že tam zůstanu, přece jen je asi kvůli nástupu někoho nového dost administrativy...teda jestli to půjde. Když ti dají nůž na krk, buď teď nebo nikdy, tak je lepší mít pojistku a kdyžtak holt ve zkušebce jít pryč.

des
21. zář 2009

A jak se vlastně těšíš do práce? Hodně, nebo by se ti role manželky v domácnosti zamlouvala? 😉

elitera
autor
21. zář 2009

Cha, mně bylo doma tak dobře, jako už dlouho ne 😀 Jako vážně, mně to vyhovovalo úplně maximálně. Ale nějakej ten kontakt s lidma bude taky třeba... 🙂 A prachy rozhodně nejsou k zahození 🙂)

lucitee
21. zář 2009

cau zeny

elitera
autor
21. zář 2009

Ahoj Luc, re-testovalas? 🙂

lucitee
21. zář 2009

eli: hm....

aerin
21. zář 2009

tak to ja uz ani netestuju, ztrata casu, penez a nervu😀

lucitee
21. zář 2009

ja zkusim jeste zitra a pak uz to fakt hazim za hlavu, myslim ze me ta prvnotni euforie sledovani vseho...prejde

eirin
21. zář 2009

Luci, to sledování opravdu nemá smysl. Už jsem to tu psala, že jsem se minulý cyklus rozhodně cítila těhotněji než teď.
Tak jsem volala dr. a mám přijít až 12.10., to je pro mě táák daleko (protože to už skoro budeme mít zrekonstruováno a když se teď podívám po bytě a nikde nic není hotovo... )