Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
7. říj 2009

hermi: mas je tam 🙂
ja jsem dneska spala tak spatne, ze jsem ani radeji nemerila 😝

lucitee
7. říj 2009

estrell: ja chci taky fotky 🙂
eirin: byla jsem v praci do 20.00. neda se svitit, sef dela rozpocet na 2010 a potrebujes spoustu podkladu. ja si to vyberu, treba nekdy pujdu driv 🙂

ale aspon jsem zjistila, jak bylo vecer krasne teplo a vonavo, jak v lete.
a dnesni rano je teply taky jak v lete. je to prijemny. skoda ze to asi nevydrzi na muj planovanej vandr

holky ja se ztratila ve vlastnim cyklu 🙂

tiburcia
7. říj 2009

téda Luci u nás bylo včera večer pěkně hnusně....šla jsem před osmou z tanců a brrrr 🙄

herminka
7. říj 2009

Estrel, děkuji za odkaz, moc pěkné fotky 😵

Luci, kdy a kam se chystáte na vandr?

Včera jsem taky byla v práci do 19.30 a večer i ráno byly moc příjemné.

cirrusa
7. říj 2009

Jj, Katwind už má Honzíka u sebe, přenášela, ale zvládli to moc hezky. Kdybych měla věřit doktorům, tak u mé maličkosti přenášení nehrozí, budu ráda když se dokopu k termínu, ale vzhledem k faktu,že už dokotorům nevěřím (aspoň né te moji), tak uvidíme uvidíme uvidíme. Teď už druhý den průjmuju a mám tendenci vše uklízet, včera ještě bolesti jako při MS, tak jsem si dělala naděje, že by už něco,ale nic, dneska je mi krááásně, průjem žádný, nic...Takže čekáme dál

no nic, jdu cvičit s epinem, to je vždy moje "radost" po ránu 😒

lucitee
7. říj 2009

herminka:

jedeme asi v pulce mesice a asi kokorinsko, pozdimni vandr je nejlepsi za celej rok

tiburcia
7. říj 2009

cir uteče vám to jak voda 😉 já už taky na doktory a moderní medicínu moc nedám 😉

eirin
7. říj 2009

Luci: Aaach, Kokořínsko, super volba. Miluju to tam.
Estrelko, děkuji za fotky, jsou nádherné.
Cirr, kde jsi kupovala epino?
Luci, Hermi: Tak hlavně abyste si mohly ty přesčasy někdy vybrat 😒

Holky, sláva sláva. Je tu instalatér a zdá se, že ode dneška po téměř třech týdnech budeme mít konečně záchod 😵 Přichází to v pravou chvíli, jelikož mi nějak je čím dál tím víc šoufl 😖

cirrusa
7. říj 2009

Eiri, kupovala jsem ho u nás na slepičárně od jedné kočky. Vydezinfikovala jsem ho a použvíám ho s kondomem, tak v pohodě. Jinak ho mají na Bráně (teď už je Brána i v Praze 😵 , holt jen ta Ostrava je mimo), ale takhle jsme ho měla za 2/3 ceny.A pak ho pošlu dále...A co že nemáte záchod?? 😕

Tib, mě by stačilo vědět kdy plus mínus se to čeká - Mudrům se totiž povedla geniální věc - na začátku těhu se jim mimís nezdál, že prý není velikostně dle termínu, takho radši podpoříme injekcemi. Geniální nápad kdyby ovšem mudra po měsíci píchání nezjitila, že mii blbě spočítala termín a mimís byl tak akorát.Jenže na základě těch injekcí se nějak vymkl kontrole a původní termín v druhé půlce listopadu je hooooodně orientační. Teď spíše tipují konec října. Ale jak to nakonec dopadne, to teda fakt nevím. Kor když nemůžu doma sedět na zadku a čekat co a jak a kdy. Dělám školy, teď ještě finišuju s autoškolou, mám své povinnosti i jinde (i pracovní). Tak možná porodím někde na cestě. Uvidíme🙂

tiburcia
7. říj 2009

cir, jak vidím, velmi vytížená skoromatka 😀 😀 😀 ale uvidíš, si to prostě naplánuj, mimi to vysvětli a uvidíš že vydrží 😀 přece bude mamce dělat samou radost už od začátku ne? 😉

Eir to se bude chodit splachovat jedna radost 😀 😀

eirin
7. říj 2009

Cirru, rekonstruujeme byt, tak proto.. ale už to bude, už to bude 😀
No páni, ty ještě do toho děláš autoškolu? 😀

cirrusa
7. říj 2009

Eiri, no jasně, to jsem celá já, všchno na poslední chvíli 😀 Spoléhám, že u závěrečných začnu rodit a uhraju to na to 😅

Tib, no pravdou je,že zatím vždy když jsem fakt potřebovala fungovat (škola, práce, jízdy), tak dal pokoj, problémky jsou hlavně když jsem doma...

lucitee
7. říj 2009

eirin: je to uz tradice, jet v rijnu bud do ceskyho raje nebo na kokorinsko. Obe mista jsou uzasny, ale kokorinskou mam preci jen radsi. letos to bude komorni, jen ve dvou a tesim se jak mala.

holky jsem 15DC a jsem ztracena, nevim jestli byla bude ... moje metoda selhala 🙂 budu se ridit chuti 😀

eirin
7. říj 2009

Luci, proč jsi ztracená? Neměříš?

lucitee
7. říj 2009

ne ja nemerim, ja na sobe ovulaci poznam a moje spolehliva metoda - hlen se ted jaksi neda moc brat v potaz, nebot v obdobi casteho styku...jaksi...rozumite mi 🙂

lucitee
7. říj 2009

mozna je lepsi nemit prehled a proste si uzivat 😀

milmic
7. říj 2009

Jůů, Estrel, děkuju moc za fotky, jsou nádherné, opravdu.
Byla jsi krásná nevěsta. 🙂

eirin
7. říj 2009

Joo Luci, tak na to si vzpomínám velmi dobře 😉

madlisek
7. říj 2009

Dobre rano 🙂

Estrel, krasne krasne fotky, hlavne ty z pole jsou uplne uzasne, nadhera! 😵 😵

Ja mam dnes narozeniny a muz me od rana rozmazluje 🙂 Probudil me s pisnickou "Madli ma narozeniny..." od Sveraka, dostala jsem krasnou kytici, k snidani udelal livance s jahodama a ted jeste vytahnul flan!! (Estrel asi znas ze spanelska, vid?) 😵 Udelal ho vcera tajne, kdyz jsem byla ve skole a pak ho schoval v lednici, vubec jsem si ho nevsimla a to jsem vcera varila veceri a do lednice lezla asi 5x 😀

madlisek
7. říj 2009

Hermi, velice zajimavy graf, jsem zvedava, co z toho vyjde, takhle to zatim vypada jak zprava morseovkou 🙂

estrellita
7. říj 2009

ahoj🙂
holky, dekuju za pochvalu 😵

madli: vsechno nej nej nej k narozeninam🙂

herminka
7. říj 2009

Madli, jojo, morseovka hadra 😀 Ale ovu snad teploměr pozná, předpokládám ji dnes nebo zítra. Můžu se zeptat, kolikáté narozeniny jsi dnes oslavila? Já je mám totiž v úterý 🙂 A bude mi 27, ale nějak se na ten věk necítím 😀

estrellita
7. říj 2009

to ja mam dneska takovou malou depku, ze uz bych taky chtela byt na tom stejne jako eirin a andelka 😅

aerin
7. říj 2009

ahoj holky🙂
estrelko, prosim prosim, ja byh chtela taky odkaz🙂

vcera jsem psala jeste jeden prispevek a on se normalne asi neodeslal...:-/

estrellita
7. říj 2009

ahoj aer: jasne, jdu ti ho poslat. 😉

aerin
7. říj 2009

jee, madli, vse nej k narozeninam! 😵

elitera
autor
7. říj 2009

Madli, též vše nej 🙂

madlisek
7. říj 2009

Dekuju holky! 🙂

Hermi, je mi o rok vic a taky se na to necitim, myslim, ze se zhruba tak od 20 citim porad stejne 🙂 A predem blahopreju k tem tvym, sedmadvacitka je krasne cislo, tak at symbolizuje krasny rok 🙂

Estrel, zrovna jsem na tebe myslela, kamaradka, co se taky vdavala, prave napsala na FB, ze fotky od profi fotografa dopadly uplne silene a ted shani fotky, co fotili pribuzni a kamaradi , aby vubec meli nejakou hezkou vzpominku ☹ Tak jsem si rikala, jak je super, ze ty vase dopadly tak nadherne! I muzovi jsem je ukazovala a moc je chvalil! A nedepkar! Pockej na me a pustime se do tech miminek pristi rok, jo? 🙂

A ted mi psala kamaradka, co byla v USA loni, ze jeji kamarad, co tam byl s manzelkou, tam neplanovane otehotneli, ale ze meli ZP, a ze ten kamarad si pry skoro oddechl, protoze nevedel, jak by zaplatili ty sileny poplatky za lekarskou peci ☹ 🙄

estrellita
7. říj 2009

madli: dekuji tobe i tvemu muzi 🙂
jj, to teda bylo stesti, nketer fotky jeste bude upravovat, nemame vsechny, ale ani tyto nejsou upravovane, dle meho laickeho oka to neni potreba, ale on je profik 🙂

tak jo, budu se snazit depku hodit za hlavu 🙂

madli, to je hrozny 🙄 to bych radeji zvedla kotvy a jela zpet, al ercite bych si neoddychla, kdyz bych potratila .....

eirin
7. říj 2009

Madli, taky se připojuji s gratulacemi a přáním všeho nej k narozeninám. A musím říct, že je to od tvého muže moc hezké, jak ti dnešní den připravil.

Estrelko, nedepkař, já bych se například taky nebránila tomu být vdaná... ale věci zkrátka mají své pořadí a svůj čas, to si říkám já 😉

Hurá, jupí, máme záchod a vodu!! 😵