Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
7. říj 2009

eirin, tak to je super 🙂

já jsem šla zase v 9 večer řešit k rodičům PC emergency 🙄

aerin
8. říj 2009

Dobre rano holky🙂
Sice jsem se zarekla, ze uz nebudu zadny grafy prezentovat, aby se me pak kazdej nevyptaval jestli jsem testovala atd., ale opet je silnejsi moje radost z usmernenyho cyklu, takze kuknete🙂
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/21f422

estrellita
8. říj 2009

Dobré rano 🙂

holky: jak mam korigovat tepltu, kdyz jsem merila o hodinu pozdeji (zaspala jsem 😀 )

aer: cykly super 🙂 ja jsem se taky chlubila usmernenym cyklem, tak ti ho taky ukazu 🙂
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

eirin:ja vim, ja vim 😔 dneska uz je lip 😉

aerin
8. říj 2009

jo a holky, ja bych taky chtela byt vdana / tehotna / bydlet....cokoli!😀

estrel, graf super🙂 hele a vy uz snz, nebo ne...? ja se nejak neorientuju....

tiburcia
8. říj 2009

Dobré ránko....

Madli vše nej k narozeninám 😉

tiburcia
8. říj 2009

Aer neboj, všechno bude 🙂

herminka
8. říj 2009

Ahoj holky 🙂
Estrel, nedepkuj, určitě brzo nastane příznivá situace, abys na tom byla jako Eirin a Andělka 😉 S korekcí neporadím, teploty nekoriguji, zapíšu je, jak byly naměřeny, a FF u těch, které byly měřeny s velkým časovým rozdílem, udělá prázdný puntík místo plného.

Madli, děkuji a taky ještě jednou vše nej 😵 Taky se pořád cítím na 20 😀

Aer, grafík moc pěkný 😉 A nebój, všechno bude 😉

aerin
8. říj 2009

jo a estrel, kdy jsi ty vysadila? to je chvilka, ne? a takovej krasnej cyklus, pani, cira zavist!😀

lucitee
8. říj 2009

bre ranko ze zatazene ale letni prahy

estrellita
8. říj 2009

aer: to je druhy cyklus, ten rpvni vypadal takhle
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu... 😅

ale i ten druhy nebyl uplne uplne OK, koukni na zacatek cyklu, asi se ty hormony nejak rozdicocely, jsem se bala, ze dostanu znovu MS. v prvnim cyklu jsem pila kontryhel skoro porad, ve druhem jsem chtela prestat, ale pak jsem si rekla, ze to zas zkusim, ale jen do ovu a pak nic.

ale nesnazime se ze zdravotnich duvodu 😖 jak jsem ti prave psala do IP, tak to je hlavni duvod, proc se nesmime snazit, uvidi se podle vysledku testu, doktorka mi dabva nadeji v novem roce, ale uvidime, vysledky napovi ...

estrellita
8. říj 2009

hermi: ja vim, jen ten pocit, ze uz vlasten nebereu HA a stejne nic nesmime, tak je to obcas na palici 😔

tak ja necham nekorigovane, stejne je to v tuto chvili jedno 🙂

aerin
8. říj 2009

jojo, uz jsem v obraze..🙂

andelka
8. říj 2009

Jejda, to jsem toho včera zanedbala 😅
Madli: Gratuluju opožděně k narozeninám a přeju, ať se ti postupně plní všechny sny 😵
Opožděně zdravím Cir, to bylo moc příjemné překvapení 🙂
Aer, Estrel: Blahopřeju k ukázněným cyklům. 🙂

Já jsem byla dneska ráno na odběrech na screening, no pro mě zase radost, snáším to dost blbě, ale sestřičky byly moc hodné, tak jsem to zvládla. Na UTZ jdu za 14 dní.

estrellita
8. říj 2009

jezis andelko, uz odbery na screening, to je fakt mazec 🙂 to to leti, to to leti 🙂

dekuji 🙂 a jak ty korigujes teploty? jen pro info

chaarleene
8. říj 2009

bré ráno 🙂

konečně jsem se urvala a hodila pár fotek na picasu 😉

aerin
8. říj 2009

chaar, mas naprosto okouzlujiciho bratra! 😵
no a samozrejme i ostatni fotky jsou krasny... 😅

aerin
8. říj 2009

no a jak tak koukam, tak uz na picasa chybim pomalu uz jen ja, co..? 😅 kdyz ja nemam fotky, ktery bych tam mohla dat...☹ vsechny tam mate svatebni a tak...

chaarleene
8. říj 2009

aer, že jo? 😵 😵 😵

akorát teď má dlouhý vlasy a moc mu to nesluší 😅 ale protože mu každý říká, ať se ostříhá, tak to just neudělá 😀 ani se moc nečeše, aspoň si teď už oholil kotlety 😅 😀

chaarleene
8. říj 2009

aer, já tam mám svatební hlavně proto, že to jsou jedny z mála fotek, na kterých se líbím sama sobě 😀

andelka
8. říj 2009

estrel: No jo, letí, v 10tt se jde na krev a ve 12tt na UTZ.
Já jsem nekorigovala vůbec, udělala jsem tam poznámku a když to pak dělalo neplechhu ve vyhodnocování, tak jsem ju normálně vyhodila.

aerin
8. říj 2009

ja to delam s problematickyma teplotama stejne jako andelka🙂
holky, blizim se k rocnimu vyroci vysazeni, mereni...a pomalu taky snazeni 😖

eirin
8. říj 2009

Aer, no já tam svatební taky dávat nemůžu 😉

aerin
8. říj 2009

eirin, vsak tam taky jeste nic nemas!😀 tak co tam dame, holka, porad!😀

andelka
8. říj 2009

aer: Ale teprve pár měsíců to správně odsýpá, předtím to byla jen zkouška 😉 Natrápila ses už dost, teprve teď je to to pravé ořechové a brzy bude určitě výsledek 😉

char: Teda, jsi renesanční žena 😉 Ty fotky v kostýmu jsou super, to by se mi taky líbilo 😵

eirin
8. říj 2009

No to já nevim, já bych tam mohla dát tak novou koupelnu a záchod, ale to mi nepřijde důstojné vzhledem k vzletným fotografiím ostatních 😀

chaarleene
8. říj 2009

andělko, však nás ty kostýmy taky stály kupu peněz 😅 to půjčovný bylo nehorázný, ale bohužel jinde než na Barrandově se nenašlo dost kostýmů pro celý sbor 😒

eirin
8. říj 2009

Chaar, kolik to tam stojí? (klidně do IP)

estrellita
8. říj 2009

aer: vzdyt ja videla taky na konikovi, ze jsimela hezke fotky z nejakeho vyletu, myslim 🙂 tak co tam dat takove nejake? 🙂

andelko, aer: diky. ted to neplechu delat nebude, takze to necham bez poznamky 🙂

odpoledne kouknu na chaar, uz se tesim 🙂)

aerin
8. říj 2009

estrel, jo, neco pak asi vyberu....🙂

chaarleene
8. říj 2009

no, normálně je to dost drahé, řádově spíš tisíce, ale my jsme jich brali 40, takže jsme měli množstevní slevu 😅 takže jsme platili asi 150Kč/kostým/den... jenže jsme je potřebovali v sobotu, tj. půjčit v pátek a vrátit v pondělí, tudíž jsme platili 4 dny, takže 600/kostým, celkově to bylo skoro 25000 😅
navíc se za jeden kostým dává vratná kauce 10000Kč - pro případ, že by se nějak poškodil nebo tak něco... my jsme teda zase měli množstevní slevu, ale i tak jsme tam nechávali fakt velký balík (každý z nás dával na kauci 2000), ze kterého si pak něco strhli - že prý některé šaty byly ušpiněné... jo, byly ušpiněné - třeba ty moje byly ušpiněné, už když jsem je oblékala, měly otahanou vlečku, já jsem ji dala na zem akorát na focení, jinak jsem ji pořád měla zvednutou 😒
a to vše kvůli 15 minutám, které trval náš "obrozenecký" blok na koncertě 😅

jo a co se týče samotného kostýmu - měla jsem ho na sobě asi hodinu a půl (před koncertem jsme hodinu korzovali v předsálí) a myslela jsem, že umřu - honzík byl těžký jako prase, šaty byly těžké jako prase a jak jsem v nich byla sešněrovaná a k měla jsem k nim podpatky, tak mě hrozně bolela záda 😖