Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
11. říj 2009

estrel, moc díky 🙂 zítra budu barvit pro celý sbor (teda pro všechny ženské) hedvábné šály, tak snad to nezvržu 😅

tiburcia
11. říj 2009

můj sen je vlastní dům...a jednou se k tomu dopracuju 😀 😀 😀

tiburcia
11. říj 2009

holky řeší se doma dilema.....zda koupit kotě perské kočky nebo ne....a nějak to nemá konce.....byli jsme zvyklí na kočičku..ta nám na jaře věkem umřela...tchýně donesla kotě (je v albu 😉 ) jenže je to taková ta vesnická číča a ta chce být venku a chytá myši...mám ji i v bytě,ale i když umí na záchod, chce jít tak po hodině ven....jen na noc ji zavíráme do sklepa, kde má svoji místnost plnou domečků, průlezek a tak...no a mě je smutno 😔 nemám tu žádné zvířátko na pomazlení (s hafanama to fakt nejde) 😖 nejdřív jsem si říkala, že si koupíme tu moji vysněnou čivavu, ale ty prý špatně snášejí samotu...tak nám byla doporučena perská kočka, která má ráda samotu a klid...což by se nám hodilo, protože by byla takových 7 hodin každý den doma sama....no a teď řešíme pro a proti...a vypadá to, že to budem řešit do aleluja 😠

milmic
11. říj 2009

Juj Tib, já bych chtěla vidět to koťátko, ale ty přeciž nemáš album.... My taky žijeme kočičkama doma, máme dvě - velkou maminu a malou dcerunku, ale teď po půl roce začala velké mamina na malou nějak syčeet, tak je chudák taková opuštěná...

tiburcia
11. říj 2009

je to na picasu 😉

milmic
11. říj 2009

Chm, aha, tak to nevím co a kde to je. 😒

tiburcia
11. říj 2009

Mil IP 😉

milmic
11. říj 2009

Jůůů, děkuji.
No koťátko je překrásný. 🙂 Jak mu říkáte?
Já tam taky hodím svoje, aby ses mohla potěšit. I když ona už není kotě. No však mrkni, jestli budeš chtít. 🙂

tiburcia
11. říj 2009

jmenuje se Flori 😉 mili čičinky jsou krásné 😵 a nádherně se usmívají 😀

tiburcia
11. říj 2009

http://zvirata-rostliny.avizo.cz/persky-kocoure...

mě se líbí ten na šesté fotce - stříbrný 😉 😵 😵

milmic
11. říj 2009

Jůůůůůů, mě zase ten zrzatý, ti jsou úžasní. 🙂 Úplnní šmudlíci.
Ale ta perská vyžaduje nějakou spešl péči, ne ?

tiburcia
11. říj 2009

my jsme právě zrzavou měli předtím, tak si ji nechceme tím nostalgicky připomínat 😉 no jen se musí kartáčovat a dávat ji pozor na oči 😉

milmic
11. říj 2009

A co mívají s očkama?

My máme jen ty klasické vesnické, protože jsou venku, domů je vůbec nebere. No není to moc fér, když hafík spává doma v pelíšku, ale kočičky mají drápky no.
Ani hafíka nemáme nijak k opečovávání, no já jsem před týden v škole a táta se moc nestará o ten náš dobytek. 🙂

chaarleene
11. říj 2009

já se chodím s pejskama mazlit k našim, my žádného nemáme 😔

madlisek
11. říj 2009

Krasna kotatka! Sousedka mela perskou kocicku, byla krasna, ale na mazleni teda moc nebyla 😀

estrellita
11. říj 2009

tibi: pro kocky je vzdykc yfajn, kdyz jsou dve, muzou si spolu hrat. az budes cely den vpraci, tak te jedne by bylo dost smutno. tymoje dve ted se mnou sedi na sedacce a jsou pritulene k sobe a jedna je zada oprena o moji nohu - jsou to zavislacky 😵 ale pres den jsou spolu. v noci se i treba honi atd. proste vydaji trochu te energie.
ja ti fandim, ez do druheho kotete 🙂

tiburcia
12. říj 2009

no tím, že má plochý obličej s čumáčkem, tak se ji tam u nich usazují slzy, sekrety atd....a to se musí utírat borovou vodou 😉

estrel a vy máte co za kočičky?

milmic
12. říj 2009

No my teď taky máme dvě kočičky, ale zrovna se spolu nějak pohádaly. 😀
Páč velká syčí na malou a ta malá je teď pořád sama. No asi to bude tím, že i když je malé cca půl roku, tak pořád od ní pije mlíko, i když už asi žádný nemá, páč je vykastrovaná.
Tak se to už velkej asi nelíbí, nevím.

Ale do teď byly obě dvě jak siamský dvojčata. Ležely třebas v bedně na zemi a osová souměrnost hadra. 😀

tiburcia
12. říj 2009

mil to bude možná tím...už se jí chce zbavit 😀

tiburcia
12. říj 2009

holky dneska jdu na poslední kolo pohovoru....jestli to vyjde, tak mám práci...tak na mě myslete 😵 😉

milmic
12. říj 2009

Juj, držím palec i na noze. 🙂 A na pohovor ohledně jaké práce?

andelka
12. říj 2009

tibu: Držím všechny palce, jseš nejlepší 😵

Aer: I za tebe mám radost, že práci máš, tak snad už bude jen lépe 😉 🙂

elit: četla jsem, že už se zapracováváš na novém místě, tak ať ti to jde co nejlépe a líbí se ti tam 🙂

Všechny zdravím při dnešním upršeném ospalém dni.

elitera
autor
12. říj 2009

Jo, zapracovávám... 🙂 Akorát dneska mi to teda fakt nejde od ruky, mam strašnou motolici a nevím, co s tím 😅

deenakee
12. říj 2009

Aer gratuluju k práci.
Já mám dnes takový den super i děs. Sehnali jsme kolíbku za úžasnou cenu i s výbavou, tak zítra se jdem na ni kouknout.
Objednala jsem u Pecha zavinovačku a kojo polštář (viz. album)
Kolébka vypadá takto (do alba ju radši ještě dávat nebudu)

http://www.top-bazar.cz/foto/1921141108-prodam-...

No ale zjistila jsem že Pechovi už neprodají pružinu - takže mám Hacku bez pružiny a mám průšvih... No kdyby jste někdo věděl o pružině asi 30 cm dlouhé co péruje i s nákladem asi 5 kg (hacka, dřevo, mimčo) Budu moooooc vděčná

deenakee
12. říj 2009

Ale aspoň z té kolébky mám děsnou radost, už jsem se bála, že nedudeme mít mimčo kam dát. A ta kolíbka je nááádherná.

andelka
12. říj 2009

elit: Tak ať tě to brzy přejde 😒

Deny: Kolíbka je moc krásná 😵 a teď koukám, ty jo už 30tt, kde se to tu vzalo? To to letí, fakt že jo 🙂

No, v sobotu jsme se ve škole dozvěděli termín závěrečných zkoušek - 13. - 15. 5. 2010 😀 Toš to jako asi nic, no. 😅
Jinak můj dnešní program - zalezená v posteli dělám věci do školy.

des
12. říj 2009

Eli: málo cukru, nízkej tlak?? Snad už to přešlo ☹

Deen: takovou pružinu určitě musí prodávat normálně v železářství, Baumaxu atd., ne? A kojicí polštář už mám taky!! Akorát zelenej - terrabag nebo jak tomu řikaj😉 Kolíbka je krásná...to máte normálka místo postýlky, nebo tu pořídíte později, až z kolíbky vyroste? A jinak se tě s týdnama snažím dohnat a furt to nejde 😀 😀

Andelka: no tak to se někdo musel opravdu hodně snažit, aby to vyšlo přesně na termín porodu, že?? 😉 Jinak jsem si na tebe vzpomněla, jaks tu řešila nějaké ty ekzémy...asi jsem se namazala blbým krémem, nebo si to zapařila, nebo já nevím co a na břiše mám vyrážku, ze který teda patrně neumřu, ale už týden docela svědí a začíná mě to pěkně štvát, tak půjdu zítra k mudře, jestli něco nevymudruje!! ☹

des
12. říj 2009

tibu: taky moc držím palce, ať to klapne!!!
Jo a jaký to máš prosím kočárek v albu? Značka není nikde k přečtení. Děkuju!!

andelka
12. říj 2009

des: Jó, mě málem kleplo jak jsem viděla ten rozpis na nástěnce. 😕
No s ekzémem mám problémy pořád, zítra jdu na kontrolu, tak jsem taky zvědavá co vymudruje.

madlisek
12. říj 2009

Dobre rano 🙂

Tib, kdy jdes na ten pohovor! Drzim palce!

Andel, to je teda nahoda, vid, strefit se ti akorat do terminu 😀