Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
13. říj 2009

dee: kolibka je krasna 🙂
tibi: uz jsem gratulovala 😵

holky, tak hlasim 29DC, kdyby takovy byl kazdy, tak jsem spokojena 😵

estrellita
13. říj 2009

holky, jsou vam dneska otevrit grafy na WK?

elitera
autor
13. říj 2009

Tibu, supeeeeer! (nejdřív jsem viděla až stranu 275, tak jsem si myslela, že jsi těhu 😀)

A WK mi nejede, nešly mi ani ráno uložit hodnoty, asi mají nějakej technickej problém.

lucitee
13. říj 2009

ja hlasim 21DC a uz asi tyden krvaceni...mam to zas cely naky rozhazeny, vubec nevim jestli byla ovulace. Fakt ted totalne nic netusim, nic nesleduju, zadny priznaky nemam a je to uleva 😀

estrellita
13. říj 2009

luc: tak to me mrzi. a proc uz nemeris? zamerne?

lucitee
13. říj 2009

estrell: ja nikdy nemerila. Obcas zacnu spinit s ovulaci a bud to prejde po par dnech nebo to pozvolna prejde do menses...ale tahle krev je porad cerstva, ja to nechapu. Gyndarka rika ze to je hormonalni a normalni kolem ovulace a nekdy to prejde az do menses...kdyz jsem tohle mela naposledy (srpen) byl to mikropotrat...ale to bylo jiny nez ted, to mi bylo blbe a mela jsem velky krece.

tiburcia
13. říj 2009

holky děkuju,

Eli ale to mi fandíš až moc 😀 😀 😀 😀

estrellita
13. říj 2009

luc: to je ale divny, a nechtela by sis zajit k nejake jine lekarce? normalni je, kdyz spinis 1 den , nebo dva pri ovu, ale celou druhou pulku? to uz je moc. a urcite to bude neco hormonalniho, ale ne normalniho 😕

tiburcia
13. říj 2009

Luci dobře vím o čem mluvíš....já tohle řeším momentálně lékama,ale že bych pozorovala nějaké změny 🤐

aerin
13. říj 2009

holky, vsem doporucuju vsema deseti kontryhel...ja si fakt myslim, ze to je proste kouzelna bylinka, ktera dokaze pomoct kazdy zensky🙂

lucitee
13. říj 2009

jako pokud budu normalne ovulovat je mi to celkem jedno, nechci do sebe cpat hormony. Jednou jsem diky masivnimu krvaceni skoncila na pohotovosti. Ted byl nakej cas klid a posledni tri mesice je to tu zas. Presne od chvile kdy se snazime. Je to divny a stve me to, jinak jsem mela cyklus jak hodinky. Pochybuju ze v tomhle se da otehotnet.

lucitee
13. říj 2009

aerin: cetla jsem o nem a mam ho doma, i cystu rozpusti....jdu do nej od zitra.

lucitee
13. říj 2009

i bricho me poboliva jak pri nebo pred menses

aerin
13. říj 2009

jdi, luc😉 ja teda od tohoto cyklu zkousim v LF nepit...zacnu zas az s ms, tak uvidime pristi cyklus, jestli toho nebudu litovat😅

lucitee
13. říj 2009

aer: trochu nerozumim...LF? nepit kontryhel? me to stve, fungovala jsem jak hodiny a kdyz to potrebuju nejvic nak se to rozhazi. Mozna ten potrat to rozhazel.

herminka
13. říj 2009

Ahoj holky 🙂
Dneska je aspoň u nás aprílové počasí - chvilku sněží, pak prší, chvilku zasvítí slunce... Ale zima je pořádná a dělá nám docela čáru přes rozpočet - příští sobotu chceme nechat nasadit okna a na to musí být minimálně 5 °C (snad se do té doby počasí umoudří).

Des, perfektní fotky 😵!

Deen, kolébku budete používat pro mimi normálně na spaní nebo např. do jiné místnosti? Vůbec jsem netušila, kolik stojí hacka 😲, myslela jsem si, že tak o 1000 míň, jsem to ale naivka 😀

Tibu, hrozně moc gratuluji!!! Ať se Ti v práci líbí 🙂 Nastupuješ 1.11.?

Luci, kontryhel taky doporučuji, moc mi pomáhá na MS bolesti. Nevím, zda jsem to tu psala, někde jsem vyčetla, že je na ně dobrá i řimbaba (která se běžně používá na migrény), když se bere 3-5 dní před MS, tak jsem minulý cyklus zkusila nepít kontryhel, ale nasadit řimbabu (měla jsem ji doma kvůli manželovi), ale bylo mi neskutečně zle, takže se vracím ke kontryhelu.

Taky mám nějaký divný graf ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/herminka1

aerin
13. říj 2009

luc, lutealni faze, od ovu do ms...🙂 pila jsem nekolik mesicu furt, ted chci pit jenom od ms do ovu🙂

aerin
13. říj 2009

hermi, juj, graf vypada zajimave....☹

ja prave nijak zvlast na bolesti pred/pri ms netrpim (kdyz nepocitam svuj super cyklus o 69 dnech, to byla fakt slast😉 ), nic co by nevyresil teplej caj, nahratej pohankovej polstarek na brisko, pripadne sprcha...a to fakt jen jeden den🙂 kdyz je uuuuplne nejhur, slupnu pulku nalgesinu nebo neceho...

andelka
13. říj 2009

Tibu, ta zpráva se nedala přehlídnout 😀 strašně moc ti gratuluju, jsem ti říkala, že seš nejlepšíííííí 😵 😵 😵 😵 😵

Luci: Někde tady jsem nedávno narazila na téma "Nevyléčitelné" špinění a šlo tam přesně o tohle, zkus pohledat. Jinak kontryhel taky doporučuju. Někomu na špinění v druhé fázi pomáhá pyridoxin.
Já jsem třeba drmek užívala do ovu častěji, po ovu méně přes MS vůbec. A když jsem pila kontryhel, tak taky do ovu a potom ne a pak pro změnu zas při MS, kvůli zmírnění bolestí.

herminka
13. říj 2009

Aer, docela mě překvapuje pití kontryhele jen v LF, spíš se doporučuje v druhé půli cyklu kvůli sliznici. Ale protože je celkově "gynekologicky harmonizující", asi uděláš dobře i tak 🙂 Já jsem právě trpívala na dost silné bolesti, kdy "jen" teplo nepomáhalo (spíš jen nějaké to analgetikum, ale musela jsem ho vzít zavčas, dokud nebyla bolest tak rozjetá), ale když pití kontryhele neflákám, je mi skoro dobře 🙂 Doporučila jsem ho i kamarádce a taky si ho chválí. Graf mi připadá fakt hodně divný, je to můj 28. měřený cyklus, ale tak divoký jsem ho ještě neměla.

aerin
13. říj 2009

no a jinak teda mam doma nejakyho ctvrt litru drmkove tinktury...😀 kdyby mel nekdo zajem...akorat teda nevim, jak bych to treba posilala postou😀 chce to konecne ten sraaaaz!😀

aerin
13. říj 2009

hermi...ja nevim...ja jsem tak nejak naznala, ze mi pomohl dostat telo do spravnyho rytmu (posunuti ovu o nejakych 14 dni) a tudiz ho piju do te ovu😀 tak ja nevim, tak ja zas zacnu celej mesic...s tou sliznici je to fakt, minule ji mudra na utz chvalila, tak at si to nepokazim, ze jo 😀

estrellita
13. říj 2009

aer: tak ja jsem ted druhy cyklus pila jen do ovu a OK 🙂
jen jsem dneska byla u lekare a ten mi dal smes bylinek, takze kontryhel ted pit nebudu. ty bylinky jsou na ten jiny mujproblem a on rekl, ze ten muj zadasni problem ovlivnuje i cyklus, coz rekla i moje lekarka, takze si mysli, ze je zbytecne pit oboje. tak mu budu verit a uvidime 🙂

herminka
13. říj 2009

Jé, taky bych byla pro sraz!

lucitee
13. říj 2009

rimbabu znam
kontryhel zacnu

diky za rady

aerin
13. říj 2009

estrel, to jo, to urcite ovlivnuje cyklus...snad ty bylinky pomuzou!🙂

herminka
13. říj 2009

Aer, né, nenech se mými blbými řečmi zviklat! K pití kontryhele po celý cyklus se přece můžeš vrátit, pokud naznáš, že to bylo lepší. To jsem napsala, jen aby řeč nestála, vůbec jsem Tě nechtěla přesvědčovat (vyznělo to tak?).

aerin
13. říj 2009

neee, v pohode, hermi😉

ja jsem dnes nemerila, zitra zmerim a ve ctvrtek zas ne, protoze budu spat zitra asi u spoluzacek🙂 budeme mit Pyjama party, pustime si Maj a taaaak 😀

aerin
13. říj 2009

premyslim, jak moc je asi graf ovlivnenej nemoci...ale rekla bych, ze snad ne, ten jeden kritickej den jsem nemerila a ty zbyly jsem si jista, ze jsem po ranu teplotu nemela.... http://www.fertilityfriend.com/home/21f422

lucitee
13. říj 2009

konecne me to donuti ten kontryhel pit a snad budu mit lepsi nebo zadny PMS, menses, bolesti, migreny...