• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
Aer, mně ten graf připadá pěkný, nepoznala bych, že jsi byla nemocná.
Graf ovlivnění nemocí vypadá třeba takto (záměrně jsem tam nechala i zvýšené teploty):
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/98075.html
13. říj 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi, pekny, hermi:grinning: no tak jo, horeckovej uz jsem taky jednou mela:slight_smile: ale ja mivam teploty fakt vyjimecne, a pokud nemam vylozene zimnicny stavy se ctyricitkama, je pro me "teplota" uz 37..protoze normalne se pohybuju kolem 36.5 max:slight_smile:
13. říj 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc všem děkuju.... :wink: nastupuju v podnělí :wink: :grinning:
13. říj 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a myslíte že je kontryhel i pro tak beznadějnou duši s HA jako jsem já? :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibu: Ty seš regulovaná jinak, kontryhel by byl celkem na nic. :wink:

aer: můj drmek (druhá várka) putovala poštou do Brna sestřence. :wink:
13. říj 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, tak az sestrence dojde, odkaz ji na me:grinning:

tibu, to nevim....nevim, jak to funguje, jestli treba HA nebude blokovat ty ucinny latky kontryhele, co by ti mely pomoct od PMS...
13. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibu: Jo ty myslíš na PMS, no, během braní HA by měly bolesti zmizet, ne? Jako, zkusit to můžeš, že jo, za to nic nedáš.
aer: to asi hned tak nedojde, mě ta jedna dávka vydržela na půl roku :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer, taky mívám teploty jen hodně výjimečně - ale na začátku měření jsem s podivem zjistila, že 37 je u mě celkem normální (to jsem vůbec nečekala).

Tibu, takto je brzký nástup do práce! A chápu to z dřívějšího psaní dobře, že je to Tvé první zaměstnání po škole? Říkám si, že by třeba kontryhel mohl způsobit, že by HA nefungovala tak škodlivě, ale skutečně jen střílím :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hermi, tak 37 ja nedocilim ani po ovu:slight_smile: linii mam na 36.3, 36.4...takze:grinning:
13. říj 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo první zaměstnání po škole :wink:

no bolesti mám pořád...ale už mám na to svoje triky :wink: spíš mě štve, že tak poslední rok (cyklus 28 dní) začnu 14 DC - 17DC špinit a vydrží mi to až do mrchy :angry: :angry: :angry: což mě štve čím dál víc :rolling_eyes: dr. mi navrhla norethisteron...jenže další hormony bych už psychicky nezvládla :grinning: :grinning: :grinning: prý se to zlepší po porodu :grinning: :grinning: :grinning: no tak se těším :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tibu, to se Ti nedivím, taky by mě to štvalo :angry: Vysadit HA by nepomohlo (mám mlhavý dojem, že snad podobný problém měla Andělka). Norethisteron mi připadá docela jako hormonální nálož.
13. říj 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mělo tam být: Vysadit HA by nepomohlo?
13. říj 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hermi: Mlhavý dojem máš správný, já jsem jako Tibu špinila při HA a po vysazení už jen 1-2 dny bezprostředně před MS a otěhu bylo v pohodě. :slight_smile: Štvalo mě to strašně.
13. říj 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja musim rict, ze po dvou mesicich vysazeni muzu rict, ze PMS a bolesti jsem mela pri brani HA mnohem mnohem vetsi, nez mam ted :confused:

aer: ja jsem taky pro sraz :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sraz? Že by dušičkový? :slight_smile: Já bych měla končit 1. trim 4.11., pak je prej nejlepší období, i na cestování :wink: Akorát na začátku listopadu míváme hodně narozenin, jak jsou všichni štíři :sweat_smile:
13. říj 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tibu, gratulace velika, uzij si poslednich par dnu volna a at se ti v nove praci libi! :slight_smile:

Hermi, to se nahodou ta morseovka docela vzpamatovala :slight_smile:

Ja v tomto cyklu takto, tentokrat tam nechavam i smajlikovou informaci, protoze mam pocit, ze na to budeme jednou jako starici nostalgicky vzpominat :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/21ac18
13. říj 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hermi asi se tomu nevyhnu :wink: jen vymýšlím nějakou jinou alternativu...
13. říj 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já (teda jsem tu chvilku, že?), jsem taky pro sraz, ale mám pocit, že jsme ze všech koutů světa :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibu, gratuluju :slight_smile:

já mám pocit, že na mě něco leze :unamused: je mi nějak divně... mám takový pocit, jestli to není ze včerejšího cvičení - v tom sále byla docela zima a cvičily jsme docela dlouho jen na karimatce na zemi :unamused:
13. říj 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja pro sraz taky jsem, ale asi nedorazim :grinning:

Char, tak do tepla a cajicek, at se nemoc otoci a odkraci odkud prisla!
13. říj 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar tak si lehni a odpočívej :wink:
13. říj 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlííí, nebuď labuť, doraž na sraz :grinning: :grinning: Na "smajlíkovou informaci" jsem čučela jak blázen, ještě štěstí, že to nevidí manžel, dostala bych určitě sprďáka, že když můžou jiní, můžeme taky :grinning: Máš pravdu morseovka se celkem zvetila, ale není to podle mých představ.

Chaar, to chce horký čaj, česnek, postel a nechat o sebe pečovat :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem si objednala toto triko v tyrkysové - pošilhávala jsem po něm od začátku a teď je ve slevě, musím si při těch narozeninách udělat radost :slight_smile:
http://www.fler.cz/zbozi?id=76804
13. říj 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli: Místo smajlíků je to AM PM? Jestli jo, tak teda klobouk dolu. :wink: Hned se pozná honeymoon, co?

charleen: Taky radím zalézt do postele, teplý čaj s medem a citronem a nemoc zahnat.
13. říj 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hermi vypadá moc dobře :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jooo, dneska je utery a Heeermii ma narozeninyyy, my mame prani jedinyyyy :slight_smile: Tak ti holka preju at rychle dostavite, rychle se zabydlite a pak rychle otehotninte a jste zdravi, stastni a spokojeni! :dizzy_face:

PS: krasny tricko!
13. říj 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, mám bylinkový čaj na nachlazení (komu jsem ho tu nedávno doporučovala? :grinning: ), jsem zahrabaná v na sedačce v dece a v mikině, dala jsem si dort ze sobotní svatby a pracuju jen tak pijánko :grinning:

česnek uvidím - na začátku těhotenství mi hrozně jel, ale posledně mi po něm bylo strašně těžko :unamused: ale přemýšlím, že bych si večer dala česnečku :slight_smile:

jinak musím říct, že poslední dobou bych jedla jak nezavřená :zipper_mouth: prostě nějak se nedostavuje pocit sytosti, mohla bych splácat cokoli... třeba dneska jsme měli pečené brambory, tak jsem si na talíř nandala obvyklé množství a pak jsem měla pocit, že bych klidně spráskala ještě jednou tolik :sweat_smile: si říkám, že se asi hlásí mimino, ale zase se nechci přecpávat, takže většinou už si pak nic nedám, nebo třeba jen mandarinku nebo něco podobného malého...
13. říj 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Andel, a X = AM i PM :grinning: No nedavno tady nekdo rikal, ze novomanzele pry 5 denne, tak jsme na sebe s muzem koukli, ze to fakt asi ne :grinning: Ale je tam dobre videt ten rozdil minuly cyklus a tenhle cyklus. V tom minulem byly nervy se stehovanim a zabydlovanim, byli jsme porad utahani - no a ted uz jsme zabydleni a mame nejak vic chuti do zivota nebo co :grinning:
13. říj 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a tohle je můj problém s manželem :grinning: :grinning: :grinning: když začnu měřit tak má útrum než bych vždycky vykoumala kdy je ovulka...a to nepřežil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek