• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
jj,namichal, takze orave nevim. ale priste se ho zeptam.
ale ted si jdu udelat kontryhek a cist si do postele. :slight_smile: paa
29. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě nešel kůň..asi trpím absťákem :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou Estrel :slight_smile:
29. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tib a uz je ti lip?
29. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel, dobrou :slight_smile:

já teď vybírám vánoční předlohy na windowcolor, mám chuť si udělat na Vánoce něco nového :dizzy_face: teda, když jsem se s tím posledně pochlubila na beremku, tak mi napsali, že to je hnusnej kýč, ale i tak si asi něco udělám :grinning:
29. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na beremko nedej, bydlis tam ty, tak si udelej, co chces, hlavne, ze se to libi tobe :slight_smile:
29. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli, já vím, ale tenkrát mi to bylo docela i líto, protože jsem z toho měla hroznou radost a ty dvě kačeny mi to pomluvily a tu radost mi zkazily :grinning: ale já jsem v tomhle směru v posledních pár letech dost dospěla, komu se to nelíbí, ten mi může vlézt na hrb :grinning:
29. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se taky snazim do podobne faze, ale zatim jsem nedospela a vsechno si moc beru :slight_smile: Jde to o dost snazt, rikat ostatnim, at si z toho nic nedelaji, nez si z toho skutecne nic nedelat :slight_smile:
29. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, trvalo mi to dlouho, ale dostala jsem se tam :grinning: manžel je totiž ten typ, co si z takových věcí fakt nic nedělá, tak jsem se učila od něj :slight_smile:
29. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mame podobny manzely Char, v pristupu k polickam v kuchyni i v pristupu k "nic nedelani si" :grinning:
29. říj 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky jsem se naučila některé věci házet za hlavu a nic si nedělat z řečí lidí....ale sem tam mě ještě něco dostane :rolling_eyes:
30. říj 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dala jsem par fotek na picasu z vikendu z jiznich cech
30. říj 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky :slight_smile:
chaar, madli, tak manzel je taky takovy, ja sjem to jeste nezvladla, ze spousty veci si zbytecne delam hlavu :sweat_smile:

luc: kouknu doma, ale urcite budou hezke, tak se tesim :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci krásné fotky nádherného podzimu :dizzy_face:
30. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj bylo uzasne, rikala jsem si ze nas ma nekdo tam nahore rad. Teta rikala ze tam bylo 14 dni hnusne a s nama prijelo slunicko a zase i odjelo. V pondeli rano uz zase prselo. Bylo fakt krasne, miluju podzim a kdyz do nej sviti slunicko. Sice mi to zuby kazily, ale dvakrat na kolo jsem zvladla. Je to tam uzasny, tam bych klidne zila.
30. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no estrel když nic jiného tak aspoň zajímavé :grinning:
30. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibi: mne to neprijde vubec zajimave, to je proste bordel tahle krivka :grinning:
30. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to by mělo jít nahoru nebo dolů? :grinning:
30. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibi: toto je priklad spravne krivky - http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/57761.html/
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/57488.html/

a tohle je napriklad anovulacni krivka:
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/58359.html/

ale stale doufam, ze se telo probere ze zimniho spanku :grinning: jeste neni pozde :slight_smile:
30. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrelko, neves hlavu....ja jsem cekala na ovu jednou do 51DC a to nejsem zdejsi rekordmanka :wink:
30. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: pamatuju si :slight_smile: kdyz ja myslela, ze uz ty cykly pujdou jen k lepsimu a ne k horsimu :unamused:
30. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ja si myslela taky:grinning: ale pevne verim, ze se ti to spravi driv nez mne, moc bych ti to prala
30. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky, jsem tu od kadeřnice :slight_smile: koupila jsem si čtvery nové kalhotky, protože do většiny starých už se nevejdu, koupila jsem si háčky do skříně, barvičky na sklo, kytičku pro tchýňku a za chvíli jedeme na zvěřinové hody :dizzy_face:
30. říj 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar tak vidím že úspěšné nákupy :wink: no my chceme jet za chvíli na farmu pro kuřata, mají tam prsa za 49 kč/0,5 kila....tak se těším...no a odpoledne jdeme na pohřeb :frowning2: tak to se zase netěším...
30. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibu, to jo :slight_smile: a hlavně ta paní, u které jsem kupovala to prádlo, má mateřské podprsenky za 290 korun, což mi přijde fakt dobrá cena, tak aspoň vím, kam si pro ně půjdu :grinning:
30. říj 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: ja vim, dekuju :slight_smile: taky v to doufam!! :wink:
30. říj 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, tak ja si zavzpominam...dneska je to rok, co jsem prestala brat HA...:slight_smile: :unamused:
30. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer :frowning2: uz jen mesic a jdes zas k lekarce, ne?
30. říj 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ted v listopadu mam jit na stery a tak, tak se ji zeptam co dal, mozna i na tu Mojzisku
30. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek