Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

eirin
30. říj 2009

Luci, tak s těmi zuby s tebou soucítím... některé holky tady si pamatují, jak jsem trpěla přes léto, takže si velmi dobře pamatuju, jak je ta bolest hnusná, vlezlá a prostě bleee. I já tenkrát koketovala s myšlenkou, že půjdu k soukromému. Nakonec jsem nešla, protože jsem se rozhodla dát svému dr. ještě jednu šanci, ale určitě je tam přístup k pacientům úplně jiný.

Mám dnes hezký den, konečně jsem nafasovala průkazku, viděla prcky na utz, oba vyrostli za týden o další centimetr, tlak jsem měla normální a tak jsem se potom krásně prošla po podzimním centru. Sestřička se mě při odběrech ptala, jestli už máme jména, haha. Ta nebudeme mít ještě hodně dlouho.

lucitee
30. říj 2009

aerin: koukala jsem na tve nove album, jsi moc hezka 🙂 a opravdu vypadas hodne mlade 🙂

mad: jsme na tom podobne, ja jsem 11DC, ale moc to nesleduju 🙂

des
30. říj 2009

estrel: jeste to neni ztracene, pokud ted ta teplota neklesne, tak myslim, ze stredecni by se dala vyhlasit za omyl a je to 😉 A na konci cyklu budete mit adrenalin jak pravila Madli 😉

aerin: to jsem zvedava, co ti dr. doporuci (a v jeho vlastnim zajmu doufam, ze to nebude neco o dovolene!!)

des
30. říj 2009

eirin: tak to je bezva zpráva, že miminka tak hezky rostou!! A 1.6. je symbolický termín porodu 😉 A dvojvaječná dvojčata znamená, že to může být jakákoliv kombinace kluk-holka, kluk-kluk, holka-holka, žejo?

aerin
30. říj 2009

luc, dekuju 😅 ja jsem zas pro zmenu prave okoukla ty tvoje nove fotky a vypada to taaaak idylicky, to slunicko, no proste bomba!

a ja JSEM pomerne dost mlada 😀 jo a taky jsem 11DC😉

des, mudra je dobra, tak snad si to u me nepokazi kecama o dovolene a soustredeni se na jiny veci😀

aerin
30. říj 2009

eiri, to je super 😵

eirin
30. říj 2009

A já už jsem poměrně dost stará 😀

Des, ano, kombinace může být jakákoliv. A termín porodu mám napsaný v průkazce na 27.5., podle ms, což je více symbolické, jelikož ten den mi bude třicet :D Ale myslím, že se prcci narodí dřív - bůhví, jestli vůbec zvládnou být blíženci 😀

lucitee
30. říj 2009

eirin: jako zuby fakt hnus, bylo mi blbe pekne, na omledni, navaly jako prase, tejden jsem si vytrpela. Ale uz to bude dobry. Gratuluju k prukazce!

aerin: tak my jsme uplne stejne na tom s cyklem...a kolik ti je?

jeste par fotek vyberu, bylo uzasny pocasi, fakt jak na objednavku. Videla jsem prvne v zivote vylov rybnika. Skoda ze ten hezkej pozdim je jen chvili.

Me je dneska tak zvlastne hezky, vnitrne. Jestli je to tema zubama, ze me nebolej nebo ze se blizi ovu, ja nevim 🙂 citim se utulne, nevim jak to popsat. Asi to dela to slunicko

aerin
30. říj 2009

luc, jeste par dni mi bude 21 🙂

eirin
30. říj 2009

Luci, já mám dnes úplně stejné pocity, a u mě je to určitě tím sluníčkem, dlouho jsem ho neviděla 🙂

aerin
30. říj 2009

a ja mam dneska pocity uplne opacny, nejradsi bych zalezla do perin a vybodla se na celej svet 😖

estrellita
30. říj 2009

des: ale to by mely byt teploty vys, ne? aby to mohl byt adrenalin 😀 😀
eirin: hezky, na narozeniny 😵 a i kdyby ne, tak to bude predcasny darek k narozeninam 😉

eirin
30. říj 2009

Estrelko, no já vždycky chtěla stihnout obě děti do třiceti... o posledních narozkách jsem si říkala, že to už holt asi nezvládnu a ejhle 😀

Aer, to jsem měla včera. A víš co jsem udělala? Do těch peřin jsem zalezla, čuměla na filmy a zvysoka se vybodla na maily z práce.

lucitee
30. říj 2009

aerin: ty jo holka chapu, pust si hudbu, me dostala do prijemny melancholie 🙂 ty jo asi vsechny tady bysme si (teda ti) tak prali aby ses mela brzo lip a hezky a nasla na testu to co si tak prejes!!!!

aerin
30. říj 2009

eirin, ja to dneska prave vubec udelat nemuzu, do pul paty trcim tady a pak mam jít na vecer a na noc ke kamaradce, tak treba mi to tu naladu zlepsi....
a kdyz ne, vynahradim si to zitra🙂

lucitee
30. říj 2009

jo eirin: to jsi fakt mlade, to ja uz jsem oproti tobe stáře 🙂 uz je ti lip??? myslim nevolnosti

aerin
30. říj 2009

luci, diky!🙂 napodobne😉 urcite se brzy dockame🙂 (hehe, kdybych tomu tak jeste verila😀)

eirin
30. říj 2009

Luci, a kolik je tobě? Nechci to zakřiknout, ale po kritickém minulém týdnu už je mi líp, nevolnosti přicházejí jenom večer a to už se dá snést mnohem líp.
No já taky holky doufám a moc vám přeju, ať už se konečně dočkáte!

lucitee
30. říj 2009

aer: no my se pokousime chvili, 3 mesice...este mam narok si pockat 🙂

lucitee
30. říj 2009

eirin: me bude v lednu 30, to je fajn ze je ti lip!!!

eirin
30. říj 2009

Noo, Luci, tak to jsi proti mě fakt děsně stará 😀

herminka
30. říj 2009

Ahoj 🙂
Článek s větou "vyvařovat v dnešní době každý den desítky látkových plen je docela makačka" mě ani nepřekvapil 😅 Ono je snadné odsuzovat něco, o čem víme totální houby.

Estrel, už necháváte volný průběh? To je fajn 😵 Mám to stejně, chodím spát okolo 10. (spíš po), ale když muž není doma, nevím, kdy se od toho koně (či něčeho jiného) odtrhnout. Taky si myslím, že pro osobu našeho podnebného pásu jsou lepší bylinky od nás. A leda v případě, že by nezabraly, bych se zkusila vrhnout na "cizí". Nenaměřila jsi tu vyšší teplotu za jiných okolností než obvykle - nedostatek spánku, alkohol, nadměrná námaha apod.?

Eirin, držím palce, ať nevolnosti co nejdřív přejdou!

Ad klokanka - v úterý mi tu přišel chlapík se strašně krásným dítkem v ní. Měla jsem i skoro chuť něco říct 😒 A jinak mi celkově vadí, že spousta lidí směšuje klokanky, šátky, babyvaky a nosítka a háže vše do jednoho pytle 😠 Jináč k diskusi o nošení se nevyjadřuji, protože toho tolik nevím. Až to bude aktuální, budu se snažit nastudovat to z několika zdrojů a sesumírovat si názor. Ale celkově vzato je mi nošení moc sympatické a určitě nosit chci. Ale možná spíš v nějakém nosítku, protože jsem plašos a měla bych strach, že šátek uvážu špatně.

Ad nákup nábytku do starého před stěhováním - u nás bych to byla asi já, kdo by řekl, že to nemá cenu 😀 A když už, vybírala bych to jako Chaar - tak, aby se to hodilo i do nového.

des
30. říj 2009

eirin: 27.5. by bylo nejlepší, s tím naprosto souhlasím...to mám totiž narozky i já 😀 A příští rok už osmadvacáté, no jéje!!

estrel: stačí, když ty teploty po domnělé ovu budou všechny nad těma teplotama před ovu...andělka by ti to řekla naprosto přesně, ale myslím, že není až tak důležité, aby byly např. o 1,5 °C výš...no, uvidíš co naměříš přes víkend

des
30. říj 2009

hermi: kde, co, jaký článek?

des
30. říj 2009

A já jsem vydražila šátek na aukru, heč heč...výběr z tolika druhů je na mě zkrátka moc, tak jsem si nechala poradit od kamarádky, která je se svým nadmíru spokojena a zrovna prodávali na aukru nějaký starší přesně ten typ, tak už je na cestě. Už se těším na trénink s medvědem 😉

herminka
30. říj 2009

Des, na článek tu holky dávaly odkaz někdy předevčírem, je to tento:
http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c/107457/...

aerin
30. říj 2009

des, a jakej?🙂

estrellita
30. říj 2009

des: aha, ja myslela, ze to musi byt o vic. no tak uvidime.

eirin: ja si prave moc nepamatuju, jestli to byl den, kdy jsem mela nejakou vetsi zatez, myslim, ze ani ne. no uvidime. jeste se na to podivam a pak do kalendare. ale vim, ze jsem to rano byla natesena, ze vecer pred tim pokles a pak prudky vzestup a to 14DC, ale radovala jsem se predcasne 😝

des: hezkyyy, hod link, at vime jaky 🙂

chaarleene
30. říj 2009

holky, já jsem tak přežranáááááááááááááá 😅

ale to jídlo bylo tak hrozně dobrý, že prostě nešlo nechat 😅 😵

chaarleene
30. říj 2009

eirin, gratuluju k průkazce a k rostoucím cvrčkům 😵 to by byl gól, kdyby se ti miminka narodily k narozkám 😀