Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
11. lis 2009

dobré ráno 🙂

dnes jsem byla na gyndě a mám teď zase na chvíli od doktorů pokoj 🙂 doufám, že minimálně na 2 týdny 😀 pokud teda nebudu muset do nemocnice s tím palcem, co včera odnesl můj držkopád 😀

estrellita
11. lis 2009

mil, jestli mas stitku 4,2, tak je to dle vetsiny laboratori upkne OK. protoze maji mezni hodnotu 4,9 🙂 takze je dobre, ze to lekaraka sleduje a ze te neposlala pryc, protoze uz jsem o tom taky cetla, ze jim stacily vysledky a nedaly na pocity pacienta..................takze jestli ti dali Euthyrox, nebo Letrox, tak to bude treba 25 😉 takze to bude za chvilicku dobre. kdyz se kouknes na diskuzi stitna zlaza a otehotneni, tak tam nekdo psal, ze v nemecku maji mezni hodnotu snad 3. takze uvidis, ze ti to daji o neco dolu a budes uplne v pohode.

estrellita
11. lis 2009

mil: ja krome lecby stitky chodim jeste k cinskymu leciteli 🙂 a uz druhy testy (dneska poslany), mam v poradku :.-) te djsme mluvila s doktorkou a rekla, ze je to super, ze uz jen ceka, kdy ji zavolam, ze jsem tehotna 🙂)

estrellita
11. lis 2009

mil, ja jsem z te stitky byla uplne v h aji, chteli jsme miminko a najednou nam rekli, ze nesmime a ze musime pockat, dokud se to nesrivna, coz muze byt par mecisu,ael taky rok, dva (mela jsem hooooooodne vysoke hodnoty). a vidis? po 2 mesicech jsem byla lehce pdo normu, takze mi dokonce leky ubrali a ted jsem uplne v norme u nizsiho cisla, kde me lekarka necha, protoze jakmile otehotnim, tak se TSH zveda, takze pak bych mela stakle zustat v norme .......nevim, jestli jsem to napsala pochopitelne 😅 kdyztak se ptej 🙂

a neboj, fakt bude brzy dobre!!!!

estrellita
11. lis 2009

holky, kde jste kdo??? kdyz tu jsem ,tak tu nidko neni a vecer, kdyz tu nejsem , tak jste tu vsechny 😝 😀

chaarleene
11. lis 2009

estrel, taky mívám ten pocit, že když tu jsem já, tak tu nikdo jiný není 😀

estrellita
11. lis 2009

no konecne 😀

ja púremyslim, co budu kutit o vikendu 🙂 v sobotu budeme mit na byte pracovni,a le v nedeli bych asi chtela vyrazit po nejakych tech darkach, abych vubec mela predstavu, co koupit 🙂

elitera
autor
11. lis 2009

Já tu jsem, ale jakože pracuju 🙂)

estrellita
11. lis 2009

elit: a stale spokojena v praci?
ja taky pracuju, ale nejak jsem pribrzdena 😅

chaarleene
11. lis 2009

já jdu vařit, takže vás opouštím, zatím se tu mějte fajn 🙂

milmic
11. lis 2009

Jů, holky děkuju za podporu a info. 🙂
Hned je mi lépe u srdíčka. Tak uvidíme no, snad to bude v pohodě, docela mě to vylekalo.
Zatím léky nemám žádný, to mi nasadí až na tom endo, příští týden jdu teprv na ultrazvuk a inteligentně jsem si zappomněla doma kalendář, takže volat tam budu v pátek. 🙄

Tak dobrou chut k obědu všem.

estrellita
11. lis 2009

mil: to je dobre, ze jdes hned, na sonu se podivaji, co to je. budou te pak hlidat, budes chodit na krevni testy a tim, ze to mas opravdu tak na hrańe, tak to urcite bude brzy fajn 🙂

chaar, mej se a dobrou chut 🙂

milmic
11. lis 2009

Chaar, co vaříš?

Já mám ještě od neděle mexickej guláš s rýží, už poslední porci. :( Na zítra jsem si uvařila víc rýže a udělám si rýžovou kaši.

des
11. lis 2009

ja tu jsem taky, ale momentalne umiram... 😅 Boli me krom vlasu na hlave a bricha uplne vsechno, zada si to vyrovnane rozdavaj s krkem. Chudak Serik ma asi tiky z toho blbeho kasle...ze by ten bazen? No kdo chce kam, pomozme mu tam, ze? Zitra kazdopadne odpocivam doma!!

milmic
11. lis 2009

Tak se hlavně brzy uzdrav, Des. 🙂
Ted to řádí úplně nejvíc moc.
Můj miýl už má taky zánět hrtanu, ale narozdíl ode mě na to dostal i antibiotika. Já mám jen nějaký septisan a stoptussin. :(

moni1412
11. lis 2009

chaar fuha - drzkopad? dufam ze sa ti nic ine okrem toho palca nestalo 😒

tiburcia
11. lis 2009

ahojky...no dneska jsem měla poradu na kanceláři kde budu pracovat.......no asi na mě padla depka jak prase 😅 😝 😔

elitera
autor
11. lis 2009

tibu, proč?

tiburcia
11. lis 2009

no když sem se tam hlásila, tak po mě chtěli a,b,c....a dneska tam přijdu a je mi oznámeno, že budu dělat a,b,c,d,e,f,...do toho budu vykazovat svoje týdenní zprávy (co jsem každou hodinu dělala) a dle těch týdeních zpráv se mi bude tvořit pohyblivá složka platu, která je jaksi větši než ta pevná 😒 tak mě to totálně odrovnalo 🤐

elitera
autor
11. lis 2009

to je tak klasický... ☹ Ale třeba to nebude tak zlý, až se zajedeš... 🙂

tiburcia
11. lis 2009

eli to je jediné co si říkám,....jsem z toho dost vykolejená,protože zatím to bylo v pohodě, možná právě až moc 😀

madlisek
11. lis 2009

Ahoj holky!

Estrel, ja tu driv byt nemuzu, protoze spinkam 😀

Tib, nic se neji tak horky, jak se to uvari, uvidis, ze to bude dobry! Taky me v praci na zacatku rekli, ze budu delat a a be a pak jsem najednou dostala i ce, de a e - jak pravi eli, je to klasika...

Holky, muzete kouknout na muj graf a rict mi, ze ovu klidne mohla byt 14DC a ne 15DC, jak ji FF vyznacil? Protoze dneska jsem dostala MS a takhle mam LF jen 9 dni ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/21ac18

tiburcia
11. lis 2009

madli snad se to utřepe 😉

s grafíkem nepomůžu...jaksi nejsem znalec 😀

chaarleene
11. lis 2009

moni, rozplácla jsem se na schodech, ale naštěstí jsem šla nahoru, takže jsem padla na ruce a nohy 😉

vařila jsem totální improvizaci, měla jsem tu italské prosciutto a už procházelo 😀 recept jsem skoro žádný nenašla (resp. nic, co by mi vyhovovalo), takže jsem si ho vymyslela 😀 pokrájela jsem na tenké plátky brambory a mrkev, povařila, z mrazáku jsem vyrabovala sáčky se zbytky mražené zeleniny (pórek, fazolky a žampiony), žampiony a pórek jsem prohřála na pánvi, fazolky jsem přihodila k bramborám, pak jsem to všechno vyskládala do pekáčku, okořenila, navrch jsem naskládala to prosciutto a šupla jsem to do trouby 🙂 v půlce pečení jsem to zalila osolenou a okořeněnou smetanou a ke konci jsem to posypala strouhaným sýrem 🙂

andelka
11. lis 2009

char: Prosím tě dávej na sebe pozor jo?
Recept ala co dům dal vypadá moc dobře 🙂

Mil: Holky mají pravdu, nebude to tak zlé a brzy už bude štítka v pohodě. Odchytlo se to včas, to je vždycky výhoda.

Madli: A tu ovu 14Dc bys tam chtěla vykutat kde? 😅 Ale jako, jo, mohlo by i bejt. Teplota může stoupnout i dva dny po ní. 9 dní je ještě v normě. 😉

chaarleene
11. lis 2009

andel, já se snažím, ale letěla jsem na poslední chvíli na těhotenské cvičení a jak jsem tam klusala do schodů, tak jsem prostě o jeden zakopla 😅 já jsem totiž hrozné nemehlo, mám špatnou koordinaci očí a těla, špatně si odhaduju vzdálenosti, takže se každou chvíli třísknu o kliku, ukopnu si prst o postel nebo dveře, bouchnu se do hlavy o skříňku a tak 😅 manžel už je ze mě nešťastný - prý že nemůže obalit celý byt do molitanu 😅 😀

madlisek
11. lis 2009

Char, to je hruza 😅 Davej na sebe pozor!

Andel, no ja to tam nevidela, ale doufala jsem, ze by to tam treba nekdo mohl vykoukat 😅 😀 Cekala jsem MS cca v patek, takze kdyz jsem zacla vcera spinit, byla jsem dost neprijemne prekvapena.

chaarleene
11. lis 2009

madli, já vím, ale holt co se mnou, no 😀 já zakopnu i na rovince 😀 i na koleji jsme měli rohy postelí oblepené kobercem, abych měla měkčí přistání 😅 už jsem i jednou říkala manželovi (když jsem měla na každé ruce 2 modřiny od klik), že aby si někdo nemyslel, že mě třeba bije 😅

ale zase je pravda, že mám spoustu takových karambolů, ale málokdy opravdu upadnu nebo si něco udělám, většinou to odnesu nakopnutým prstem nebo nějakou modřinou, ale mám až zázračnou schopnost vyrovnat všechna zakopnutí tak, že nakonec nespadnu 😀 nikdy jsem si ani nic nezlomila, akorát jsem si jednou narazila ruku, když jsem se zkoušela klouzat po zamrzlé louži 😀

tiburcia
11. lis 2009

chaar mám něco podobného 😉 doma padám tak 1x týdně ze schodů...ze začátku se všichni strachovali, ale už si zvykli...neustále prsty zavadím o futra atd. 😀 😀

chaarleene
11. lis 2009

tibu, manžel už na ty rány následované sprostými nadávkami už ani nereaguje 😀 jen když je ta rána fakt velká, tak na něj houknu, že to je v pohodě, že jsem jen zase narazila 😀 myslím, že by zareagoval, kdyby zaslechl ránu a po ní nenásledovalo "dop**** práce" nebo něco podobného 😀