Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
12. lis 2009

já jsem si to myslela 🙂

eirin
12. lis 2009

Des: Ano, necháme, hned jak to bude možné.

Jéé tak to na Cirr myslím, kde vlastně rodí?

elitera
autor
12. lis 2009

Jestli stihli odjet/dojet, tak v Krnově.

des
12. lis 2009

Jůůů, Cirrusa rodí!! Tak nám pak Eli nahlaš co a jak 😉

chaarleene
12. lis 2009

holky, tak mi přišla zpráva z hematologie, mám začít s injekcema 😒 a to jsem doufala, že to ještě nějaký ten měsíc vydržím bez nich 😔

milmic
12. lis 2009

S jakýma injekcema Chaar?

des
12. lis 2009

chaar: uu, fuj, injekce ☹ a to budes brat do porodu, nebo jak je to naplanovane?

moni1412
12. lis 2009

eli akurat som vcera na nu myslela, lebo nebola vecer na icq..... ze kedy ma presne termin... no som zvedava, podaj nam potom info a pozdrav ju od nas 😉

elitera
autor
12. lis 2009

my ani nevíme, kdo je rychlý posel, takže kdoví, kdy nějaký info bude. Telefon na ni nemám. Ale večer jí praskla voda 🙂

moni1412
12. lis 2009

aha.... eli a odkial to vies ty?

elitera
autor
12. lis 2009

ze slepičárny 🙂

andelka
12. lis 2009

to je drsný - já jsem na ni zrovna včera v noci myslela, že už má teď někdy termín 😅 a ono fakt. Já na ni telefon mám, ale teď je blbé jí psát, že jo, má jiné starosti 😀

eiri: gratuluju k výbornému výsledku 😵

andelka
12. lis 2009

deny: Ta 12 je fakt super 😵 Ty máš fakt jen to bříško 🙂 A byla jsi nádherná nevěsta 😵

moni1412
12. lis 2009

eirin az teraz pozeram ze vy cakate dvojicky 😵 jeeeeeej 😵

des
12. lis 2009

no jo Deen, jak říkaj holky, máš jen to bříško - moc ti to sluší!

Andelka: eirin už jsem vyzpovídala a co ty? necháš si říct, jestli holka nebo kluk? 😉 Přece jen období, kdy to bude vidět se dost přiblížilo!!

des
12. lis 2009

moni: a to jsi urcite neslysela, jak se eirin pred tim zdalo ve snu, ze videla na testu 4 carky!!! Fakt moc povedene 😉

moni1412
12. lis 2009

des to fakt????? eirin, no teda, tak ty si to vedela skor ako dr. 😀 ze budu dve 😀

deen mas krasne brusko, uz sa vam to krasne blizi 😵

zajtra ide kamoska do nemocky, ma vyvolavacku a uz snad pojde drobec, mali vcera jeden termin, zajtra druhy.... teraz cirru, pred chvilou mi suseda oznamila ze cakaju babo, no tento tyzden je obzvlast plodny 😵

andelka
12. lis 2009

des: No, my si to necháme říct, teda pokud to bude vidět s nějakou slušnou pravděpodobností. Já tipuju kluka, holky na snažilkách tipujou většinou holku, akorát Tibu myslím kluka. Tak jsem zvědavá. Nám je to jako jedno, ale kluk by se docela do rodiny hodil 😅
Naštěstí švagrová, od které budu mít většinu věcí na mimi nevěděla, jestli čeká kluky nebo holky, dokud se nenarodily, takže má skoro všechno v neutrálních barvách a ještě k tomu 2x, což je super - 2x povlečení, 2x prostěradla, 2x zavinovačky a plno oblečení. Budu mít od ní i postýlku, vaničku, potom židličku na krmení...jsem ráda.

des
12. lis 2009

andelka: zvědavost je velká, že? 😉 A ty poděděné věci jsou fajn, nejen, že člověk ušetří peníze, ale nemusí dumat nad tím, jak a co vybrat 😀

chaarleene
12. lis 2009

tak jsem tu z nemocnice, hned mi napsali injekce... budu píchat každý den jednu až do porodu...

zjistila jsem, že u nás je doplatek na jedno balení přes stovku (potřebuju 3 na měsíc, takže celkem do porodu tak 12), na Bulovce je to zadarmo, dneska jedeme do Prahy, ale bohužel manžel rozhodl, že to na Bulovku před poradou nestíháme, takže tentokrát si to teda zaplatím tady a příští balení snad už pořeším nějak z té Bulovky 😒

eirin
12. lis 2009

Moni, nojo, už to tak je, že se zadařilo 🙂 A ten sen o čtyřech čárkách byl dokonce ještě před ovulacemi, ale už v inkriminovaném cyklu 😀

Já taky něco podědím, ale určitě ne v dvojnásobném množství, takže se budeme muset přičinit i sami 🙂

andelka
12. lis 2009

char: Každý den injekce? to by mě zabilo. Tak tak jsem dneska přežila další odběry 😅 Ale pro mimčo a zdraví všechno, že jo.

des: No to je. Jsem hlavně zvědavá, jestli jsem se trefila a moje tušení je správné. 🙂

eirin
12. lis 2009

Andělko, ale jo, přežila bys, kdybys musela... jako my všechny.

herminka
12. lis 2009

Ahoj 🙂
Deen, tu Aromaterapii mám od loňských Vánoc a je opravdu výborná. Ale možná bych ocenila, kdyby byla ještě trochu obsáhlejší. Doma se podívám i na ostatní fotky, ale i ta tady ve veřejném albu se mi moc líbí!

Estrel, manžel měl taky včera svátek 😵 Ale jsem teď hodně v práci, tak jsem nestihla nic pořídit ☹ a stejně jsme se teď týden neviděli, přijel až dnes v noci. Mám jen knížku, ale ještě chci pořídit nějaké mlsání. Snad nějaký romantický večer spácháme dnes (pokud to zvládnu - jsem v práci do 20.00 😒).

Madli, pevně věřím, že tento cyklus byl u Tebe výjimka, každá žena má 1-2x ročně nárok na anovulák nebo jiný divný cyklus.

Eirin, mám radost, že jsou prcci v pořádku!!! A jak se cítíš Ty?

Andělko, taky Ti tipuji holku (nějak mi k Tobě víc pasuje) - snad jí ty zelené vlňáčky budou slušet 😀

Chaar, a Ty jsi i teď v těhotenství brala něco jako Warfarin a teď musíš mít injekce? Nebo těhotenství ředilo krev samo a teď už to nestačí? Každodenní píchání (injekcí samozřejmě 😉) by mě zabilo.

eirin
12. lis 2009

Jo a když jsme u toho tipování, taky bych u Andělky tipla holku 🙂

Herminko, děkuji. Já se cítím dobře, břicho pomalu ale jistě roste, hlad mám, blbě z hladu i jídla mi je pořád, ale už jsem si nějak zvykla 😀

madlisek
12. lis 2009

Dobre ranko 🙂

Jeee, Cirr rodi!! 😵

Eiri, gratuluju ke screeningu, super, ze oba cvrcci prospipvaji 😵

Char, s tema injekcema je to teda opruz, ale co se da delat 😒

Andel mit v rodine dvojcatka se vyplati 🙂

Bricho uz neboli,hura!

andelka
12. lis 2009

Takže tibu je s tím klukem osamocená, jo, 😀 No, já jsem si dřív taky neuměla k sobě představit nic jiného než holčičku, ale před pár týdny mě to přešlo 😅 Tak uvidíme, kdo tipoval správně.

Madli: Tak to si piš, že vyplatí 🙂 A je super, že bříško už nebolí, potvora jedna. 😠

madlisek
12. lis 2009

Andel, me k tobe taky vic sedi holcicka a navic se mi hrozne libi jmeno Anezka 🙂

Mame v okoli taky dvojcatka, ale nez my budeme mit miminko, tak uz bude urcite vsechno davno rozdane 😀

andelka
12. lis 2009

Madli: Já doufám, že ta holčička bude, když ne teď, tak příště. Anežku prostě mít musíme, přes to nejede vlak 😀
Neboj, ono to koluje, zas se k vám ty věcičky vrátí 😉

herminka
12. lis 2009

Anežka se mi taky moc líbí, ale mám dojem, že by neprošla přes manžela 😀