Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
12. lis 2009

Jo Andel, to by bylo dobre 🙂 Tak snad 🙂

madlisek
12. lis 2009

Hermi, u nas Anezku naopak manzel prosazuje 🙂 Ja bych chtela Verunku a Anicku, ale treba na tu Anezku nakonec taky dojde, kdyz prej budeme mit ty 4 deti 😀

andelka
12. lis 2009

No, pro muže je Anežka pěkná neutrální, líbí se mu. Ale u něj vede Helena, což by u mě neprošlo. Takže na Anežce jsme se shodli. Kluk není ještě jasný, čekáme na knížku od Knappové, mám ji rezervovanou v knihovně, ale jsem čtvrtá v pořadí, tak do jara ji snad získám 😅

madlisek
12. lis 2009

Muzovi se taky libi Helenka 🙂 Zaujala ho po filmu Zelary, tam byla ta mala holcicka Helenka 🙂

tiburcia
12. lis 2009

Ahojky...

jéjda Cir, no uteklo to 😀 😀 😀 tak na ni budu myslet 😉

andel to víš, já jsem vždycky mimo proud, takže můj tip na kluka zůstává 😉

jinak jména máte vybraná moc hezká 🙂

madlisek
12. lis 2009

Tib, co v praci dneska? Vypada to uz trochu lip?

tiburcia
12. lis 2009

jo dneska bylo líp 😉 asi to na mě včera všechno nějak padlo...dost jsem o tom přemýšlela a zase si to v hlavě urovnala, proč to dělám, jaký je můj cíl atd...a fakt bylo líp 😉

des
12. lis 2009

andelko, jsem zvedava, jestli tvuj pocit vyjde...ja jsem ho mela pomerne intenzivni dlouho, az mozna 14 dni pred rozhodujicim ultrazvukem jsem si rikala, ze to prece klidne muze byt i holka, tak jak je mozny, ze jsem o klukovi tak presvedcena...no a moje kamoska, co otehotnela cca 6 tydnu po mne, tak od zacatku vedela, ze to bude holka a ja jsem ji rikala, ze mam pocit, ze bude mit to opacne, co ja - cili po tom nasem utz jsem ji psala, ze to ma lozene...no a taky ze jo 🙂 Ale je fakt, ze je to furt jen 50 na 50, to nejsme zadne vedmy😀

Já už vím, co bychom mohly napsat Cir do porodky: ať s tím porodem moc nekvaltuje, když má být maminkou až na jaře 2010 😀 No každopádně věřím, že touhle dobou už to má zdárně za sebou!!

moni1412
12. lis 2009

eirin sranda s tym snom, no 😀 😵

andel a uz mas termin na utz okolo toho 20.tt? 🙂 no nam tipovanie pri Deniskovi nevyslo, tentoraz uz hej 😀 uplne ine tehu prezivam toto druhe..... mozno aj preto sme si to mysleli 😉

des dufajme ze uz je malinky na svete, ved od vecera..... snad hej 😉

char no ked to ma pomoct tebe a babätku......drzim palce aby ste boli ok 😉

elitera
autor
12. lis 2009

Andělko, mohla bys Cirru napsat nějak opatrně, jak jsou na tom? Že na to čeká celá slepičárna i my tady 🙂

aerin
12. lis 2009

jojo, cirr taky sleduju 😵

holky malej uz krasne chodi, furt se culi a kdyz kasle, dava si packu pred pusu 😀

madlisek
12. lis 2009

Ty jo, to ho mate super vychovaneho 🙂 Aer, napis tu adresu do IP 🙂

aerin
12. lis 2009

no ja nevim, jak k tomu doslo, ze to dela...😅 ale je to drsny, vzhledem k tomu, ze je mu 13,5 mesicu 😅

tiburcia
12. lis 2009

aer asi ho vychovávají slušní lidé 😀 😉

estrellita
12. lis 2009

jeee, holky, cirrus? tak to budu drzet palce 🙂

andelko: tak snad budes polsem dorych zprav 🙂

elit: a kdy mela cirrus termin??

aer: ten je krasne vychovanej 😵

tiburcia
12. lis 2009

deen moc ti to na fotkách sluší 😉 😵 😵 mě se líbí 11 🙂

elitera
autor
13. lis 2009

Hm, a Andělka taky nic... máte někdo číslo na Andělku, aby napsala Cirru? 😀

estrellita
13. lis 2009

elit: nn, bohuzel nemam. ona se nam snad brzy ozve 🙂

lucitee
13. lis 2009

dee: ty jsi byla fakt krasna nevesta a mas uzasny brisko! moc se mi libi kdyz ma holka jen to brisko.

jinak zdravim vsechny a jsem taky zvedava co ta cir

ja jsem 25DC a vypada to se mnou vselijak

estrellita
13. lis 2009

luc: jak vselijak?

lucitee
13. lis 2009

no tak krvaceni od ovulace uz me neprekvapi...utrogestan vezmu az to fakt bude neunosny, od pristiho cyklu zkusim ten gynex nebo drmek. chci to zkusit upravit prirodne.

no a zbytek se ukaze pristi tejden 🙂

elitera
autor
13. lis 2009

Luci, už máš ten gynex koupenej? Jestli jo, tak užívej 3x denně 3-4 kapky 3 týdny, pak týden pauza. Další "cyklus" zvyš na 5-6 kapek a třetí zase o kousek víc.
S drmkem neporadím.

chaarleene
13. lis 2009

holky, teda řeknu vám, že mě včera ta šestihodinová porada docela zmohla 😅

hermi, já jsem zatím nebrala nic, jestli se nepletu, tak warfarin přechází přes placentu, tak by mi ho stejně dát nemohli 😒 od teď až do porodu budu píchat fraxiparin a po porodu budu 2 měsíce brát warfarin (protože ten nepřechází do mléka) 😅

ale manžel se pochlapil - nesnáší injekce a nemocnice, ale sám se nabídl, že mi to bude píchat, když bude potřeba 😵

elitera
autor
13. lis 2009

to je stejně úlet, že si ještě nejmíň 4 měsíce budeš denně píchat injekce 😅

chaarleene
13. lis 2009

elit, úlet to je, ale zase na druhou stranu třeba diabetici to musí dělat celý život... proti tomu jsou 4 měsíce prd 🙂

chaarleene
13. lis 2009

jo a ještě jsem se dočetla, že ta mutace je u nás hodně častá, že ji má hodně lidí (desítky procent, viděla jsem různá čísla v rozmezí 20-70%), akorát o tom většina z nich neví, protože se to nikdy nevyšetřovalo... jediná šance, jak to zjistit, je buďto po trombóze nebo když to má někdo v rodině a nebo třeba po 2 potratech, když to doktora napadne 😅 takže mám svým způsobem štěstí, že se to u mě už aspoň ví 🙂

lucitee
13. lis 2009

eli: gynex este nemam
koupim ho pristi tejden

milmic
13. lis 2009

Ahojte. 🙂
Jdu se sem jen pochlubit, že jsem ode dneška velká řidička. 😎
Byl to boj, totálně jsem zprasila parkování, ale jízda byla luxusní. 😎

lucitee
13. lis 2009

mil: GRATULUJU!!!

tiburcia
13. lis 2009

Chaar to mě moc mrzí, ale co člověk nadělá že? 😒

Mil moc gratuluju 😵