• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
jj, je :dizzy_face: tibu, nedam:grinning:
ted je s malym u nich v pokoji a vali s nim sudy, haze ho do perin, honej se tam po ctyrech i po dvou....:grinning: malej uplne ryci smichy, asi bude mit v haji hlasivky :grinning:
16. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cirr, gratuluju moc k holčičce a přeju už jen samé radosti a žádné bolesti. :slight_smile:

Tak už se mi instaluje novej notebook, můj milý mi tam dává Windows 7 a tak nějak to jako šroubuje no. :slight_smile:
16. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vašek je borec!!!

Nám tedy nic takového na přípravě před svatbou neříkali - ale chtěli jsme to tak sami :slight_smile:
16. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to totiz ma smysl a ja to tak rozumove taky chci :slight_smile: Ale ty hormony to ne a ne pochopit :grinning:
16. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli, ani nevíš, jak Ti rozumím :wink:
16. lis 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: V. je fakt sikovnej :slight_smile: chlap do pohody i nepohody :wink:
16. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cir napsala jsem ti do slepičárny... Drž se... Smutky si nepřipouštěj....Jste moc šikovné... Vem si že ještě před 100 lety by jste z toho nemusely vyváznout živé. Důležité je že jste to zvládli a že jste obě - jakž takž ve zdraví ten komplikovaný porod přežili... Snad brzo všechno přebolí a budeš se radovat z Mariánky
16. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cir, drž se :wink: jste obě moc šikovné, že jste to nakonec zvládly :dizzy_face:
16. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám kněz říkal, že je dobré být po sňatku tak rok bez dětí, asi abysme si zvykli na život ve dvou ( a to se potutelně smál,protože věděl, že se bereme po 8 letech známosti :grinning: :grinning: ) ale půl roku je za náma co by dup :rolling_eyes:
16. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tibu, nam to taky rikali :slight_smile: Pry abychom si uzili to obdobi mladeho manzelstvi, protoze tenhle cas uz nam nikdo nevrati :slight_smile: Tak si uzivame, to zas jo :slight_smile:
16. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madli taky si užíváme...jen nevím, jestli těch devět let bez dětí už nestačí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky, tak jsem tu z těch trhů a jsem docela zklamaná :pensive:
bohužel máme rozkopané náměstí, je to v kulturáku a ta atmosféra je o ničem... uvnitř jsem se nechtěla moc zdržovat, tak jsem to jen tak prolítla, šla jsem tam v podstatě kvůli 3 stánkům, které jsem nenašla (asi letos nepřijeli), takže jsem tam byla asi 40 minut, koupila jsem si na spravení nálady náušnice a pražené mandle a šla jsem domů :sweat_smile:
17. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar: a jaky to byl trh?
17. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mnam prazene mandle :dizzy_face: Dobre ranko holky!
Vcera meli padat meteority, tak jsme chteli vydrzet a koukat, ale padli jsme vycerpanim a nevideli jsme nic :unamused: Koukali jste nekdo?
17. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se těším na Vániční trhy a na tu atmosféru Vánoc
17. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se těším na trhy...u nás jsou od prvního prosince až do vánoc a letos se jedem podívat i do Vídně :dizzy_face: :dizzy_face:
17. lis 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Naše dnešní sváteční večeře: http://www.apetitonline.cz/recepty/947-losos-po-asijsku.html Doporučuju!
17. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel, trhy řemesel :slight_smile: u nás jsou vždycky dvakrát do roka, v listopadu a v květnu :dizzy_face:
17. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na řemeslné a krajkářské trhy se jedu podívat v pátek. Jsem na to moc zvědavá.

Elit, losos vypadá famózně!
17. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hermi, tak to si to hezky užij :dizzy_face: já mám právě radši tyhle trhy řemesel v listopadu, adventní u nás nestojí za nic :unamused: zatímco na trhy řemesel se dávají přihlášky a město vybírá, komu povolí vystavovat, tak na adventních může být v podstatě kdokoli, takže to ve výsledku dopadá tak, že tam jsou Vietnamci, langoše, plastové ozdoby a 2 stánky se jmelím :unamused:
17. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co říkáte na novou střechu? mně se teda nelíbí :pensive:
17. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no střecha - děs! já jsem se v těch deníčcích totálně ztratila :angry:
17. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
si myslím, že tak předělají všechno, beremko aj koníka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibu, to je jistý, že to tak udělají :confounded: když jsem to ukázala manželovi, tak mi řekl, že v designu poskočili asi o pět let zpátky :sweat_smile: navíc mi nějak blbne ten font, některá písmenka se mi dotýkají :unamused:
17. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si myslím, že to je o zvyku. Problém s tím nemám :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak určitě je to o zvyku...jen mi taky připadá, že je to nic moc...mohlo by to být lepší :wink:
17. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě nejvíc štve ten font, špatně se mi čte... jinak je to samozřejmě o zvyku :slight_smile:

ale na to, jak dlouho to připravovali a jak dlouho to slibovali, mi přijde drobet nedotažené...
17. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je divné jak vyřešili ten pas...a pak ten profil...to než se někomu doklikáš do alba...no nevím :unamused: :angry:
17. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to samé s interní poštou..tady je to hned...tam jdeš do profilu a tam teprve můžeš nahlédnout do alba nebo poslat zprávu.... :unamused:
17. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nějak jsem tam nenašla hledat album dle autora?? jen podle okresu...
17. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek