• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
char ste zaviedli novy zvyk - spievanie pri inj.? :grinning: dobry napad :wink:

cir gratulujem k malinkej a dufam ze rychlo zabudnes na negativne dojmy z porodu a budes si uzivat s malinkou a Radimom kraaaaaasne dni plne laaaaasky :dizzy_face: vela vela zdravicka a mliecka prajeme :wink:

vcera mi nesiel mk, vam ano? vidim ze ste pisali o106 :sweat_smile:

my sme vcera boli po objednany kocik (mal prist az zajtra). Deniskov sme predali a chceli sme kupit golfac, ale usudili sme ze rozumnejsie bude kupit kombinovany... teraz ho bude este vyuzivat Denisko a od marca malicka :dizzy_face: http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=52741&aff=AeM8eir1aY
pekny vecer, zajtra sa ozvem :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibi: mne se to teda taky vubec nelibi, je to min prehledny a tyk mi prijde divny, ze nejde hledat album podle jmena!!!

moni: ja jsem tu byla vcera jen chvilicku a to zrovna sel, tak jsem se asi trefila do dobre doby :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel asi, asi :wink: alebo som ja vystihla akurat ked nesiel :grinning:
17. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, zpívání u injekcí je zábava :grinning: i když dneska jsem si to píchala sama a nezpívala jsem :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar: zpivani je dobra pomucka. a samotne ti to jde dobre? ja bych asi ze zacatku mela velke zabrany pichnout do sebe :sweat_smile:

moni: a nebo tak :grinning:
17. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel, poprvé to fakt nešlo, klepala se mi ruka... dneska už to bylo v pohodě, píchala jsem do břicha a ok - dokonce mi přišlo, že to bolí míň než do nohy :sweat_smile: ale asi to budeme střídat - nohy a břicho - protože občas se tam udělá malá modřinka nebo zatvrdlinka (zatím teda mám ze 4 injekcí 2 modřinky), tak aby bylo víc možností :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar: do bricha jsem musela jendou pichnout injekci kamaradce a teda taky se mi trosku klepaly ruce, porad jsme si rikala, abych ji neublizila :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni krásný kočárek, vypadá hrozně lehoučce... S tím se aspoň nenadřeš. A prakticky.. Jen bych se bála... jestli nemá kočárek pérování, že třebas na horších terénech bude mimčo drncat, ale jinak super
17. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar já bych se bála...ale prý je to po pár injekcích v pohodě (aspoň to všichni tvrdí) :grinning: :grinning:

estrel no a zkus dotyčnému poslat IP...to než člověk najde :unamused: :angry:
17. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibu, poprvé to bylo blbý, teď po 4 už mi to ani nepřijde :slight_smile: do porodu mi jich zbývá cca 120 :grinning:
17. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaar, za chvíli budeš profík :slight_smile:

Nová střecha mi taky moc nesedí, ale věřím, že až v tom budeme "žít" i tady, zvykneme si.
17. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hermi,co nám zbyde? :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo :slight_smile: Na střeše snad vychytají mouchy a sem přijde vyšperkovaná verze :slight_smile:

Jen mě dost zarazila pravidla profilových fotek, to už mi připadá jako buzerace (vzhledem k tomu, že na jiných fórech je úplně fuk, co si člověk dá za obrázek :confounded: ):
Ok: Na fotografii si opravdu ty a v aktuálním věku.
NE OK: Fotka ze školky, fotka celebrit ...
Ok: Většinu fotky tvoří Tvůj obličej.
NE OK: Fotografie celé postavy, malý lyžař na svahu ...
Ok: Na fotce jsi jen ty.
NE OK: Skupinové foto, fotky s dítětem, psem ...
Ok: Je ti jasně vidět celý obličej.
NE OK: Tmavé brýle, fotky z boku, dole hlavou ...
17. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta pravidla mi připadají skoro jako pravidla pro foto na občanku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže je mi jasné, že já tam fotku mít nebudu :unamused:
17. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky ne. Holt my, co chceme zůstat trochu inkognito, budeme za paní v zeleném saku :confounded:
17. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě chybí otisk prstu a číslo účtu :unamused:
17. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tib, super link, ty videa jsou dost dobry :slight_smile:
17. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ranko :slight_smile: Můj graf si ze mě dělá fakt už asi srandu. Já teda vim, že časy jsou dost rozdílný, ale toto... :grinning: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=61522/nummer=12
18. lis 2009 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Heh, tak ale pruda s profilovýma fotkama je přesně proti duchu toho, proč se AP odstěhovalo pryč... Jako to ať si trhnou ploutví potom.
18. lis 2009 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vyhledávání fotek podle jména je jednoduchý, stejně jako to bylo, jen se změnou - není tam photos, ale deníček: http://www.modrastrecha.cz/denicek/elitera
18. lis 2009 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda, takže i moje foto zmizí :grinning: :grinning: :grinning: a to tam jako bude i moje jméno a příjmení? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tibu, jj, a ještě bydliště a rodný číslo :grinning:
Zcela vážně - jestli tohle vejde v platnost i na koňovi, tak ať si škrábnou, to si tu fotku smažu, i když bude pak výrazně obtížnější orientace v diskuzích :frowning2:
18. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Pravidla jsou to teda dost nechutny :rolling_eyes:

Ja mam dnes tri teploty, hec:grinning: chtelo se mi hrozne na zachod, takze jsem merila ve 3:40 - 36.74, pak jsem merila v 5:15 kdyz se V. do prace - 46.85, no a jeste jsem to prubla kolem pul osme, kdyz jsem vstavala - 37.12 :grinning: a ted babo rad...asi nebudu zapisovat nic :sweat_smile:
18. lis 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufam, ze nebudu litovat, ze jsem to hned roztroubila, zatim prosim potichoucku, moc negratulovat, ale....

JSOU TAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis tady nikdo neni????????????????????????
18. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Aer, no já potichočku jásám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer, jsem úúúúplně potichoučku :wink: :dizzy_face:

jinak všem přeju dobré ráno, junior mě nechal konečně vyspat :dizzy_face: teda ono je možný, že trochu kopal, ale já jsem byla tak unavená, že jsem spala jak dřevo :grinning:
18. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek