• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
aerin: CO??? KDOO?? No neke...!!!
18. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
des:grinning::grinning:
18. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer tak aj ja sa potichulinku pridavam :dizzy_face: inak, s tou druhou teplotou si sa asi sekla, nie? :wink:

deena atlantic mal trosicku perovanie, nejak v tom nevidim rozdiel, nedrnca nejak extra, a ako hovoris - je veeeelmi lahulinky, skladny, prakticky.....
18. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni každý na kočárku upřednostňuje něco jiného...ale je důležité aby byl lehký a dobře skladný :wink:
18. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aerin: a řekneš nám, až se budeme moct radovat řádně nahlas??
18. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím, že jsem v další ,,plodném" tématu...kurňa :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer: ty jo ani nevis jak krasne se tohle cte!!! ikdyz to ctu hodne potichu :grinning: tfuj tfuj tfuj
18. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
des, reknu...ale sama nevim, kdy to bude :sweat_smile:
no ne, klidne se radujte nahlas, snad to nezakriknem:sweat_smile:

moni, jo, spletla:grinning:

tibu, no ja jsem si docela pockala....:sweat_smile:
18. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo, akorat teda mi nic o tehu nepiste na FB, kdo me tam mate, v praci to hodlam tutlat :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer ale dočkala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, to je důležité, že ses dočkala :wink: Trvalo to zhruba rok, že? :frowning2:
18. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, zhruba jo...11 mesicu:slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer.... negratuluju (ale jsem strašně mooc šťastná) Jsem ti moc držela palečky... a jak jsem před tím trochu šmírovala, tak jsem si říkala že by to mohlo vyjít.... Držím palečky ať to jde všechno jako na drátkách.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak dnes ráno mi napsala sms dobrá kamarádka , že je asi taky těhu , tak to je dneska nádherný den...
Ptala se mě na číslo k mojej doktorke, tak se tam možná aer sejdete... :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky deny!:slight_smile:

no jedna kolegyne z prace tam taky chtela a uz nebrala ani nase, ani Kutalkova...tak treba bude mit kamaradka vic stesti:slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj tak to je blbé.... jsem se radovala že ta kamarádka bude jezdit k doktorce blízko nás a že mě sem tam navštíví (jinak bydlí na opačném konci města) Já to mám ke svoj. jen jednu zastávku, což je super... A jsem s ňou fakt spokojená.. Hlavně dělá furt ultrazvuky, což se mi ze začátku straaašně líbilo (ale samo můžeš v rámci AP dmítnout)
Jééé ja se těším na první fotečky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Myslím že s tou kamarátkou budete mít aj skoro stejný termín...Tak se třeba potkáte aspoň v porodce... :wink:
18. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale zas chápu že už tam neberou.. poslední dobou se tam dost dlouho čeká... už ej to tam narvané :unamused:
18. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jste to tu zmínily, tak jsem si volala k praktické dr., ke které chci chodit (se stávající jsem nespokojená), sídlí ve 3 km vzdáleném městě, kam se budeme stěhovat, a prý se mám přehlásit, až tam budu bydlet :unamused: Tak jsem z toho trochu rozpačitá, stejně k dr. skoro nechodím, a těch pár kiláků dojet by mi nevadilo.
18. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hermi no s těmi doktory je to někdy těžké...já jsem ty svoje dost protřídila, tak jsem spokojená :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám dneska taky super den....navzdory xtýdenní depresi, která mě neustále pronásledovala, mi dneska výsledky krve udělaly strašnou radost :grinning: :grinning: :grinning: takže žádné depkování se už nekoná :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: myslim ze nikomu vic to tady vsechny holky nepraly jak tobe! konecne ti skonci to vecny trapeni z neuspechu. Delala jsi ted neco jinak?
18. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer, uplne strasne moc (ale desne potichoucku :slight_smile: ) gratuluju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nevim, kdo by si vic zaslouzil najit 2 carky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A mate to skoro presne po roce snazeni, vid? A jak jsem tu nedavno psala, jak zavidim kamaradce, ze je tehu, tak tobe to vubec ale vubec nezavidim, ale strasne moc z celeho srdce preju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste moc hodny, jsem z tech reakci uplne namekko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted mi prosim reknete, jak dlouho mam tak tu svickovou varit (v normalnim hrnci) a jestli vadi, ze neni cela ponorena :grinning:
18. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer, ja svickovou nevarim, ale pecu. Takze tam nevadi, ze neni cela ponorena a trva to skoro 2 hodiny, nez zmekne.
18. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo...tak to jsi mi moc nepomohla, jelikoz ja ji uz pul hodiny varim:grinning:
18. lis 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak proste varit, nez zmekne a postupne ji otacet :slight_smile:
18. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja nejak nejsme schopna nic delat, jen se tu tak blbe usmivam, jak mam radost z ty Aer :dizzy_face:
18. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli :grinning:
18. lis 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek