Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

des
18. lis 2009

aerin: CO??? KDOO?? No neke...!!!

aerin
18. lis 2009

des😀😀

tiburcia
18. lis 2009

😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

moni1412
18. lis 2009

aer tak aj ja sa potichulinku pridavam 😵 inak, s tou druhou teplotou si sa asi sekla, nie? 😉

deena atlantic mal trosicku perovanie, nejak v tom nevidim rozdiel, nedrnca nejak extra, a ako hovoris - je veeeelmi lahulinky, skladny, prakticky.....

tiburcia
18. lis 2009

moni každý na kočárku upřednostňuje něco jiného...ale je důležité aby byl lehký a dobře skladný 😉

herminka
18. lis 2009

Aer 😲 😵

des
18. lis 2009

aerin: a řekneš nám, až se budeme moct radovat řádně nahlas??

tiburcia
18. lis 2009

vidím, že jsem v další ,,plodném" tématu...kurňa 😀 😀 😀

lucitee
18. lis 2009

Aer: ty jo ani nevis jak krasne se tohle cte!!! ikdyz to ctu hodne potichu 😀 tfuj tfuj tfuj

aerin
18. lis 2009

des, reknu...ale sama nevim, kdy to bude 😅
no ne, klidne se radujte nahlas, snad to nezakriknem😅

moni, jo, spletla😀

tibu, no ja jsem si docela pockala....😅

aerin
18. lis 2009

jooo, akorat teda mi nic o tehu nepiste na FB, kdo me tam mate, v praci to hodlam tutlat 😅

tiburcia
18. lis 2009

aer ale dočkala 😵 😵 😵 😵

herminka
18. lis 2009

Jojo, to je důležité, že ses dočkala 😉 Trvalo to zhruba rok, že? ☹

aerin
18. lis 2009

no, zhruba jo...11 mesicu🙂

deenakee
18. lis 2009

Aer.... negratuluju (ale jsem strašně mooc šťastná) Jsem ti moc držela palečky... a jak jsem před tím trochu šmírovala, tak jsem si říkala že by to mohlo vyjít.... Držím palečky ať to jde všechno jako na drátkách.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Jinak dnes ráno mi napsala sms dobrá kamarádka , že je asi taky těhu , tak to je dneska nádherný den...
Ptala se mě na číslo k mojej doktorke, tak se tam možná aer sejdete... 😀 😀 😀

aerin
18. lis 2009

diky deny!🙂

no jedna kolegyne z prace tam taky chtela a uz nebrala ani nase, ani Kutalkova...tak treba bude mit kamaradka vic stesti🙂

deenakee
18. lis 2009

Jaj tak to je blbé.... jsem se radovala že ta kamarádka bude jezdit k doktorce blízko nás a že mě sem tam navštíví (jinak bydlí na opačném konci města) Já to mám ke svoj. jen jednu zastávku, což je super... A jsem s ňou fakt spokojená.. Hlavně dělá furt ultrazvuky, což se mi ze začátku straaašně líbilo (ale samo můžeš v rámci AP dmítnout)
Jééé ja se těším na první fotečky... 😵 😵 😵
Myslím že s tou kamarátkou budete mít aj skoro stejný termín...Tak se třeba potkáte aspoň v porodce... 😉

deenakee
18. lis 2009

Ale zas chápu že už tam neberou.. poslední dobou se tam dost dlouho čeká... už ej to tam narvané 😒

herminka
18. lis 2009

Když jste to tu zmínily, tak jsem si volala k praktické dr., ke které chci chodit (se stávající jsem nespokojená), sídlí ve 3 km vzdáleném městě, kam se budeme stěhovat, a prý se mám přehlásit, až tam budu bydlet 😒 Tak jsem z toho trochu rozpačitá, stejně k dr. skoro nechodím, a těch pár kiláků dojet by mi nevadilo.

tiburcia
18. lis 2009

hermi no s těmi doktory je to někdy těžké...já jsem ty svoje dost protřídila, tak jsem spokojená 😀 😀

tiburcia
18. lis 2009

já mám dneska taky super den....navzdory xtýdenní depresi, která mě neustále pronásledovala, mi dneska výsledky krve udělaly strašnou radost 😀 😀 😀 takže žádné depkování se už nekoná 😀 😵 😵

lucitee
18. lis 2009

aer: myslim ze nikomu vic to tady vsechny holky nepraly jak tobe! konecne ti skonci to vecny trapeni z neuspechu. Delala jsi ted neco jinak?

madlisek
18. lis 2009

Aer, uplne strasne moc (ale desne potichoucku 🙂 ) gratuluju!!! 😵 😵 😵 Nevim, kdo by si vic zaslouzil najit 2 carky 😵 😵 😵 A mate to skoro presne po roce snazeni, vid? A jak jsem tu nedavno psala, jak zavidim kamaradce, ze je tehu, tak tobe to vubec ale vubec nezavidim, ale strasne moc z celeho srdce preju!!! 😵 😵 😵

aerin
18. lis 2009

holky jste moc hodny, jsem z tech reakci uplne namekko 😵 😵 😵

aerin
18. lis 2009

a ted mi prosim reknete, jak dlouho mam tak tu svickovou varit (v normalnim hrnci) a jestli vadi, ze neni cela ponorena 😀

madlisek
18. lis 2009

Aer, ja svickovou nevarim, ale pecu. Takze tam nevadi, ze neni cela ponorena a trva to skoro 2 hodiny, nez zmekne.

aerin
18. lis 2009

no jo...tak to jsi mi moc nepomohla, jelikoz ja ji uz pul hodiny varim😀

madlisek
18. lis 2009

Tak proste varit, nez zmekne a postupne ji otacet 🙂

madlisek
18. lis 2009

Holky, ja nejak nejsme schopna nic delat, jen se tu tak blbe usmivam, jak mam radost z ty Aer 😵

aerin
18. lis 2009

madli 😀