• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: člověk vypadá jak blázen, když se směje na počítač co? :grinning: :grinning:

aer vařit až to změkne... :wink:
18. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo.. a ja tady porad jeste sedim a culim se :grinning: :grinning: No nic, musim se pochlapit a jit neco delat :grinning:
18. lis 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aerin: taky chci rozhodně napsat něco v tom smyslu, že i když jsem měla velkou radost pokaždý, když někdo ty čárky našel, tak přece jen z tebe mám radost asi největší....už sis to kurnik taky zasloužila!! Tak dlouho čekat! Budu strašně moc držet palce, ať embryjko dobře roste!!

tibu: super, že vyšly testy dobře!! Na deprese tu fakt není místo :wink:
18. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě HIP HIP HURÁÁ! :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dnes uz podruhe telefonovala s V. (chtela jsem po nem, aby koupil knedlik...tuhle premieru si necham na jindy :grinning: )...a opet jsem vydrzela nic nerict:wink:
18. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. lis 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
co a? no nic jsem mu nerekla:grinning:
18. lis 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak dlouho to vydržíš??? :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no do vecera, nez prijde z prace:grinning: uz mam nachystany pranicko se vzkazem a testem:grinning:
18. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: ty jo to je bomba, tohle jsou jedinecny chvile v zivote...neopakovatelny. Poradne si to uzijte a at te pak kouka celou skoro umackat radosti :slight_smile: pak musis vypravet :grinning: ti to tak preju
18. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite poreferuju:slight_smile:
18. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
představte si, že moje kamarádka to manželovi řekla v 9 tt :astonished: já si dávám tak tři minuty než to vykecám :grinning:

aer užijte si ten nej nej večer :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych chtela naky prekvapko, ale muz chce byt u testovani...
jinak pro info, ja jsem 3DC
18. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, že jsem černá ovce :grinning: :grinning: ale mám novou HA a jen z krabičky jsem nadšená!!! zítra beru první prášek a se normálně fakt těším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi sem se zbláznila :grinning: :grinning: protože navzory tomu jsem na stránkách s kočárkama :grinning:
18. lis 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tibu :grinning:

Taky se přiblble usmívám, když si vzpomenu na Aer :wink:
18. lis 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer zvedla jsi náladu na koníkovi asi o tisíc procent :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to me tesi, holky :grinning: :dizzy_face:
18. lis 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak já jsem teda vylezla s testem ze záchoda a šla za manželem :sweat_smile: :grinning:
18. lis 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: ja mam uplne husi kuzi :dizzy_face: :dizzy_face: ja jsem si na tebe zrovna vcera vzpomnela a i na ten tvuj graf, ze vypadal jinak, i usmevacci vypadali jinak, ze jste tomu dva dny pred nechali trochu pust :slight_smile:)) a tak jsem si rikala, sakra, to uz proste musi vyjit a dneska otevru kone a co nevidim :dizzy_face: :dizzy_face: potichoucku gratuluju :slight_smile:

madli_ ja se tu taky blbe usmivam a to jeste musim pracovat :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit: a to tam jako bude opravdu jmeno? to je dost stupini, ne? jestli tohle udelaji, tak si okamzite mazu ucet!!!!!
18. lis 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem obdivovala graf, je to uplna nadhera, jak ti ta teplota po kousickach lezla nahoru, na tom FF je to obzvlast krasne videt :dizzy_face:
18. lis 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych to teda do 9 tt nevydrzela, asi by byla nejvetsi vyhra, kdybych to vydrzela do vecera :grinning:

holky, ja uz zase spineni 8 a 9 DC. uz jsem 4. cyklus od vysazeni. tohle proste neni normalni :frowning2: k doktorovi jdu prespristi pondeli, tak jsem zvedava, co mi rekne :pensive:
ja se trochu bojim, ze to zas bude nejaka jobovka, ale sakra, piju kontryhle, vse mam srovnane, tak co to muze byt?
JJ. Já jsem z toho celý den naměko.... Fakt už jsme ti to všechny děsně přály... Tak aspoň nás tu těhulek příbývá.... Brzy nás tu možná začne díky porodům i ubývat : )))) Taky jsem celý den úplně happy. Ve škole jsem si s dětmi hrála 3 hodiny na Vietnam.... a jsem z toho grogy... Ale dnes mě to nemůže rozházet.... :dizzy_face:
18. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel těžko říct...mě změnili HA...nenašli nic :wink: :unamused:
18. lis 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibi: no jo, ale ja HA neberu, proste to musi byt zas nejaky hormon, ktery uz me stve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
18. lis 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo...tak si asi brzy nadelim tupperwari sroubovaci mixik...
mela jsem chut na cerealni napoj, co jsem si dneska koupila a premyslela jsem, jak ho udelat, no, tak jsem si rekla, ze kdyz bude to mliko jenom vlaznoucky, nic se nestane.....a ouha, stalo se...sotva jsem poprve trepla, vyletelo mi to z ruky a nahodilo celou kuchyn :rolling_eyes:

no ale svickova voni a masicko mekne :grinning:
18. lis 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tebe nejaka nahozena kuchyn dneska nerozhazi :grinning:

kdy uz prijde ten Vasek, jsem zvedava na reakci :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
konci v praci snad v sest...pocitaji ty pitomy droubky a maticky, jinak by byl uz dve hodiny doma:frowning2:
18. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek