• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
madli: :grinning:

ja jsem taky zvedava, ja myslim, ze ti padne kolem krku, jezis, mne se z vas chce brecet :grinning:
18. lis 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si prave vubec netroufam odhadovat, jak se bude tvarit/chovat...:sweat_smile:
18. lis 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, nedela na stejnym miste, jako delala driv Eli? Ta obcas taky prece pocitala takovyhle nesmysly :rolling_eyes:
18. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jméno doufám nebude povinné :confounded:

Estrel, to špinění máš poprvé nebo už bylo i v dřívějších cyklech? Nezkusila jsi třeba Ascorutin? Tím bys neměla nic zkazit.

Aer, Elit mě zabije, ale mně se na šejkrování nejlíp osvědčuje obyčejná láhev od mléka :grinning: (taky je šroubovací).
18. lis 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aer, Vašek bude nadšený, ne? :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj manžel dělal vždycky frapé v láhvi od mléka :grinning: pak nám mamka nadělila cosi od Tupperware, tak to teda používáme :sweat_smile:

jo a včera jsem dostala krabičku ve tvaru papriky :sweat_smile:
18. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
herminko: prave ze ho mam uz po 4. ze 4 cyklu od ukonceni brani HA. a vzdy v podstate ve stejne dny :confused:

vubec nevim, na co je ascorutin! to je dostupne v lekarne?
18. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz ctu o ascorutinu, tak mozna by to pomohlo, jenze mne se zda divny, ze ej to vzdy ten samy den (8. DC a 9DC) :zipper_mouth:

chaar a co bylo v krabicce?

ja se sem uz vecer nedostanu, ale zitra budu zvedava, co si vse poctu :wink:
18. lis 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uzasny den pokracuje, nejlepsi kamarad se letos bude zenit a svatba mela byt na jare a to bychom nemohli prijet - a ted pise, ze bude v lete a jestli se nam to hodi :dizzy_face:
18. lis 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel, byla tam cherry rajčátka :wink: :grinning:
18. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel já jsem to měla jak hodinky 14DC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tady ted posledni dobou bezi v televizi upoutavka, ze zensky, co uzivaly antikoncepci urcitych znacek a mely potom urcite zdravotni problemy, se maji obratit na advokatni kancelar xy, ktera proti ty farmaceuticky firme chysta kolektivni zalobu. To mi prijde uplne super, hlavne, ze se verejnost z te upoutavky dozvi, ze antikoncepce neni uzasna a bezchybna.
18. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vasicek vyrazi domu :dizzy_face:
18. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
juchuuuuu :dizzy_face: Jsem napjatá a dojatá! Až si to povíte, oňufáte se a nacpete se pupíky svíčkovou, musíš nám honem napsat :slight_smile: A že Vaškovi gratulujm :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Estrel, s tím jménem to byl samozřejmě jen vtip :grinning:
Ad Tupperware - PCHE! :grinning: Tupper je samozřejmě nejlepší! (I když ta paprika je teda děsná kravina, to uznávam) :grinning:
Aer, fakt se těším na report, co říkal Vašek :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja jsem tak nervozni, ze je mi z toho uplne blbe :grinning:
18. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je ti blbe z toho, ze jsi tehule :wink:
18. lis 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak já myslím, že dneska se už od Aerin nedozvíme nic...to je dobře :dizzy_face: :dizzy_face:

madli: já vím, že jste tam s časem trochu pozadu, ale vy budete letos mít ještě jaro a léto jo?? No to teda závidím!! :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo, co byste se nedozvedely:slight_smile:

svickova perfektni, Vasek se po precteni vzkazu akorat culil a hladil me a rikal ze ma radost a ze me miluje...a tak :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Des, ja tim, ze jeste studuju, pocitam roky na akademicky roky :grinning: Takze letos je pro me od rijna 2009 az do zari 2010 :slight_smile:

Aer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli, pocitam roky uplne stejne:slight_smile:
18. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aer :dizzy_face: Moc vám to přejem a Lišák tu říká, že má radost i za vás :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekujeme, Teri! :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé... to je taková romantika... Já chci ještě jednou.... :dizzy_face:

Ta druhá těhotná kamarádka mi teď volala a ta říkala, že dokonce ten test dělali spolu... A pak ji musel utěšovat, když začala schizovat , že to s mimčem nezvládne :grinning: ale jiank jsou taky happy...

Já Vám to taaak přeju aer
18. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: no já jenom obdivuju, žes vydržela mlčet celý den :wink: A dobrou noc, hezky se vyspěte - ty i skoromiminko (navrhuju na břiše!! Mně se někdy tak stýská po ležení na břiše :grinning: )

A vám zbytku samozřejmě taky dobrou - jen musím Aerin dopřát těch jejich 15 minut slávy, to uznáte :wink:

A propos, kdo je tědka nařade? Já myslím, že ještě pár jarních maminek bychom stihly vyprodukovat, což? :grinning:
18. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
des, to těžko, Aer bude rodit tak v červenci :wink: Nicméně já bych se s dovolením zařadila do fronty tak asi na jaře :wink:
18. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů, Aer, potichounku gratuluju a těším se na další zprávy.
Přeju ti moc, aby to vyšlo. :slight_smile:

Já bych se taky zařadila do fronty, vysazuju po okolo svatby. :slight_smile: Tak uvidíme, kdy se potěšíme my.
18. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mil, ty se mi ozvi do IP, kdy budeš mít čas na tu konzultaci a jestli chceš, abych tam šla s tebou ;)

Dobrou noc, děvčata :slight_smile:
18. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: muselo to být krásné :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem zvědavá na tu řadu :grinning: hlásím se jako poslední :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek