Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
16. dub 2009

Ahoj holky, koncim stavku, nema to cenu🙂

Zpetne se ke vsemu asi vyjadrovat nebudu, takze proste vsem jen to nejlepsi😉

eiri, s testem nevim, taky jsem premyslela, ze bych si ho koupila, ale zatim zkusenost nemam...

ja dnes takto, zajimave 🙄 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

eirin
16. dub 2009

aer, jakou stávku?

des
16. dub 2009

eirin: to je skoro divný 😨 Příště bych možná zkusila jinou značku....

aerin
16. dub 2009

no ze uz sem budu zase chodit se vsim vsudy, jako i prispivat😀

des
16. dub 2009

ted jsem nakoukla i na predchozi stranku....ale MLCIM 😉 😉 😉 😉

des
16. dub 2009

aerin....jasnacka...spolecne ty teploty nahoru proste vytlacime 😉 Jak jde skola?

aerin
16. dub 2009

jde to ale dre to, moc neverim tomu, ze tenhle semestr zvladnu kdovi jak uspesne 😅 to ted jsem se flakala a uz to asi vsechno nedozenu....

des
16. dub 2009

eli: to by mě teda zajímalo, co má doktor proti Pharmatexu???? Jakože sežere krom spermií i vaječníky nebo co? 🙄

des
16. dub 2009

aerin: 😖 nevěš hlavu, do konce semestru ještě nějaký ten týden zbývá, ne? Ale celkem chápu, venku konečně krásně...to se nikomu nechce hrbit se doma nad učením☹

elitera
autor
16. dub 2009

des, nevim, ale on důrazně nedoporučuje i kalíšek. U kalíšku si můžu logicky neškodlivost odvodit (a na tohle doporučení kašlat), u léčiv už těžko.

cirrusa
16. dub 2009

Uááá, dobré ránko,

alles gute everobody 😀

Eli, moc hezké skríňky, kdyby byly o odstín tmavší,tak se k vám vkradu a ukradnu je 😀

Dneska je mi lépe, ale bohužel to jsou přechodné stavy,za hodinu mužu zase kamarádit se záchodem... 😅

Hele, antikondomistky, otázka na tělo - vám nevadí jakto z vás po styku vytéká? My praktikovali přerušovanou soulož, takže manžel to házel na bříško, ale jak jsme se zaali snažit, tak to byl teda porod....strašně mi vadilo, že to ze mne teče, kape, takže po styku hned sprcha, strašná romantika vám povím.... 🙄

Holky, teď jsem si vyjela svůj studijní stav a chybí mi pitomých 12 předmětů, abych tu školu dokončila,to už se snad musí zvládnout, ne? 😅 Trpím teď akutním nechutenstvím k učení, takže i když mám zítra zkoušku, jdu péct koláč, manžel má dneska narozeniny 😝

elitera
autor
16. dub 2009

Cirru, manželovi vše nej 🙂
My z toho obvykle děláme srandičky, koneckonců co lepšího... A vadilo mi to v 15 (zkažená harlekýnama, kde se po souloži vždycky zvedli a odešli, jsem občas byla překvapená), dneska už nějak ne 🙂

aerin
16. dub 2009

cir, mne to zas tak neva....kupodivu prezivam i bez te sprchy, chvilku se po tom pritulime, pak jdu na zachod, par stahu nad misou a vetsina je venku 😀 😀 😀

cirrusa
16. dub 2009

no tak občas se to snažím vyřešit tak že se vyčůřám a ono to pojme i část spermatu, ale prostě mi to není nějak příjemné... 😝 nemluvím o skvrnách na povlečení a prostěradle - tmavé modré z Ikeii už nikdy 😀

aerin
16. dub 2009

ja nevim, ani s tema skvrnama vetsinou problemy nemivam (kdyz, tak prinejhorsim jen na gatkach 😝 )....asi mam nejak dobre trenovany panevni dno, ale fakt, kdyz si sednu na zachod a udelam par stahu, jde to ven 😀

lucitee
16. dub 2009

cau holky, opet od zubare - bleeee. Navic je mi blbe, bude zmena pocasi. takze hledejte destniky a mikiny 🙂
Jinak me se dnes opet zdalo ze jsem porodila chlapecka, a dost realnej a zivej sen. Zadny blbosti, proste realita 🙂

lucitee
16. dub 2009

koukam holky zajimavy tema 🙂 presne tohle jsem vcera probirala doma....uz roky praktikujeme prerusovani nebo kondom, takze uz jsem tohle dlouho nezazila, ale pamatuju si to z doby kdy jsem mela prasky a fakt mi to vadilo....a psychicky se na to pripravuju znovu, ze tohle opet nastane. Ale myslim ze kdyz si clovek uvedomi, proc to dela, tak mu to tolik vadit nebude, protoze to proste ma jasny cil a ucel a holt to necha chvili pusobit, vydrzi to a pak se utre, umeje, vytlaci 🙂 Fakt doufam, ze nemam alergii na sperma, protoze kdyz to mam na kuzi udela se mi vyrazka an tom miste...

elitera
autor
16. dub 2009

Jde to i bez fleků, akorát teda nevim, jeslti v tom případě neděláme artistický výkony 😀 Hlavní je mít u postele vždycky papírový kapesníky/toaleťák/kuchyňský utěrky/jinej utírací materiál 🙂 A nohy za hlavu, nepouštět chotě ven, než mam utěrku mezi nohama... když už na posteli něco zůstane, tak vždycky jen kapička 🙂

cirrusa
16. dub 2009

Jo tak to uz je asi na nas moc "pockej, zustan tam nez si tam dam papirove kapesniky"...."kde jsou ty kapesniky,az tam vzadu, to me tam musis dostrkat, ale opovaz se ze mne vyklouznout" 😀 😀

elitera
autor
16. dub 2009

cirru, a uznej, že u toho je pak sranda 😀

aerin
16. dub 2009

eli az tak? 😅 tak ja Vaska teda ven pustim a az pak se utru😀 v nejhorsim pripade dam nohy nahoru (vyhoda nasi postele, opru si je o strop 😀 ) a to si teda nemyslim, ze by mel nejak malo munice (ne ze bych mela s kym srovnavat), spis mi prijde, ze je to dost hluboku a vytikat to zacne, az to zridne...

odpustte mi ten naturalismus 😀

des
16. dub 2009

😀 ja asi tak jak aerin a uz jsem zvykla...je fakt, ze filmy a knizky jsou v tomto trochu zavadejici - tyhle nasledny zalezitosti vubec neresi 😉 Akorat ted teda v ramci projektu vyroby potomka resim, jak dlouho mam zustat lezet, nez jdu na wc....vydrzim tak 5-8 minut a usnout, tak se rano probudim s mykozou jak blazen, to mam celkem vyzkouseny...

luci: no to je sranda, mne se dnes taky zdalo, ze jsem porodila - ale holcicku!! Bylo to asi nasledkem serialu, co jsme sledovali pred spanim, tam se taky rodilo 😀

elitera
autor
16. dub 2009

mykóza ze spermatu? 😅 To je docela drsný...

elitera
autor
16. dub 2009

aer, no já bych musela mít pořádný chůdy, abych dosáhla nohama na strop 😀

cirrusa
16. dub 2009

Takže vytlačování nezvládám, právě jsem vyzkoušela 😀

aerin
16. dub 2009

hihi 😀

des
16. dub 2009

eli: mno jo, z cehokoliv vlhkyho 🙄 myslela jsem, ze az prestanu brat HA, tak se to zlepsi, ale zatim to moc nevypada 😖

cir: 😀 to je zivot....popijeni na terasce, sex v pul druhy odpoledne... 😵

cirrusa
16. dub 2009

Des a to manželovi začíná dneškem týden dovolené 😵 sice musí dopsat diplomku a odevzdat ji a já musím udělat zkousky, ale i tak se rano nebudu probouzet sama.... 😵

elitera
autor
16. dub 2009

cirru, nkěteré z nás pěkně prudíš 😀 😀 😀

andelka
16. dub 2009

Fakt zajímavé téma 😀 Mě to teda nevadí vůbec. Miluju svého muže se vším všudy. 😅 Naopak nesnáším, když to jde jinam (ale to jsme zkoušeli asi 2x). Po sexu se k sobě chvíli tulíme (když se chci hned potom zvednout, bolí mě hlava), pak jdu na wc a tam mám i vlhčené ubrousky, takže během pár minut jsem ok. Maximálně si dám pak intimku, ale většinou ani to ne.

Holky, tak dneska zas "úspěch". Jdu dopoledne na konzultaci a sekretářka hlásí, že tam vedoucí není, je u lékaře, ale přijde odpoledne. No fajn, vyřídila jsem si jiné věci, trochu ponakupovala, zašla na oběd a pak se vrátila. To už tam byl, ale moc mě nepotěšil. Jaksi si to nestihl přečíst, četl akorát konec trochu a s tím moc spokojený není, to budu muset nějak předělat. Bavili jsme se o tom a uznal, že to moc nepůjde, ale tak nějak to udělám. Dala jsem mu zbytek a další schůzku máme ve středu. Pak budu mít týden na předělání a dodělání. Tak snad mu dojde, že toho za ten týden moc nestihnu a nebude bazírovat na detailech.