Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

des
19. lis 2009

estrel: fakt raděj nečti, zbytečně se vystrašíš ☹ Ale řešit by se to mělo, to zas jo...

moni: počkej, jak třetí? Seš sotva za půlkou jednoho těhu a už myslíš na další, no téda klobouk dolů!!! 😀 😀 Ťukám na dřevo, zatím netvrdne 😉

Tak já sice chodím do poradny ve středu, ale 3.12. jdeme na první předporodní přednášku, takže to bude den taky hodně o miminech 😉

A teď mě napadá, že nám snad nikdo nezbyl v naší průběžné soutěži o nejdelší cyklus! Aerin to poslední dobou teda dost flákala až to zapíchla úplně....hmhmhm, Herminka a Madlisek nejsou zrovna ty pravé kandidátky 😀 Jestli my to neukončíme s povzdechem, že průměrný cyklus opravdu trvá 28 dní!! 😀 😀

andelka
19. lis 2009

Aer: díky - krááásná podívaná 😵 super lanovka 😀
Zatím potichoučku říkám, že TP by byl moc hezký, přímo uprostřed prázdnin 🙂

aerin
19. lis 2009

jojo, ja vim 😵

elitera
autor
19. lis 2009

No to jako ne, des, když uděláš průměr z nás tady, tak minimálně 30 dáme 😉 já v současnosti cca 35 dní, co ostatní (ehm, předtím, než jste otěhotněly 😀)? 🙂

estrellita
19. lis 2009

des: povzdech 😀 😀

estrellita
19. lis 2009

heled, ale zase na druhou stranu jste jasnym dukazem, ze i s dlouhym cyklem se da otehotnet 😉

aerin
19. lis 2009

Holky, je mozny, ze je mi zas blbe z hladu, kdyz jsem jedla po 13:00 svickovou? 😲 to uz asi ne, co? 😅

herminka
19. lis 2009

Estrelko, drž se a (dnes se to tu objeví poněkolikáté) mysli pozitivně 😉

Andělko, chvilku mi trvalo, než jsem přišla na to, co znamená "rifle z Pl. T." 😀

eirin
19. lis 2009

Tak jsem zpátky z poradny. Já se trhnu, jdu na příští až 8.12. :D Ale příští týden se musím jít registrovat do porodnice.
Tedy dnes byly obrázky na ultrazvuku obzlášť super. Miminka se konečně taky trochu hýbala, to jedno tancovalo o sto šest a druhé na něj koukalo a drželo se za hlavu 😀 I doktorka se smála nahlas, jak komicky to vypadalo.

Aer, jen papkej, jak si tělo říká.

herminka
19. lis 2009

Eirin, tak to už vidím - jedno dítko bude temperamentní a druhé myslitel a bude se chytat za hlavu nad nápady druhého 😀

herminka
19. lis 2009

Vlastně nad nápady prvního.

estrellita
19. lis 2009

eir: to jsou krasny zazitky 😀 😀

herminko: ja vim, myslet pozitivne. a taky se tady ukazuje jeanse pravidlo, ze je jednodussi to nekou rict (jako ja aerin) a pak se tim ridit 😅 ale polepsim se 🙂

eirin
19. lis 2009

Hermi 😀 No je s nimi sranda už teď. Příště už by mohlo být vidět, jestli to jsou klluci, holky nebo mix. Už mi dva lidi nezávisle na sobě prorokovali dva kluky, tak uvidíme 🙂

madlisek
19. lis 2009

Dobre ranko 🙂

Aer, jen papkej 🙂

Zehleni -my tu nastesti mame susicku, tak nemusime zehlit. Bude tezky zvyknout si zit bez ni 😀

Estrel, necti nesmysly a mysli pozitivne 🙂 Ja vim, ze cloveku to neda a hleda informace, ale ty nervy z toho 😔 Hormonalni profil bych si sama rada nechala udelat, ale nevim, jestli ho delaji jen tak nebo jen kdyz je nejaky duvod?

Eiri, taky chci fotku brichaaaaa 😵

estrellita
19. lis 2009

madli: no ja doufam, ze lekar si bude myslet, ze profil je potrebny s timto, protoze jinak nevim, jak bych ho presvedcovala. zdalo by se mi to takovy divny, jako ze jsem hypochondr 😅 i kdyz sama chci vsechno vedet a na druhou stranu se bojim, aby mi neco nenasli, ze jo 😅

chaarleene
19. lis 2009

holky, já vypadnu do města a tady se to tak rozjede 😀

eirin, to muselo být na ultrazvuku krásný 😵

jinak já chodím k doktorovi vždycky ve středu, ve čtvrtek jsem tam nebyla ani jednou (jestli to nebude tím, že tam ve čtvrtek není 😅 😀 )

herminka
19. lis 2009

Estrel, já vím, pozitivní myšlení není tak jednoduché. Taky jsem starý plašos, ale naštěstí mě pacifikuje manžel (on říká, že jsem pesimista, já říkám, že jsem realista 😀).

Madli, taky by mě hormonální profil zajímal. Laicky bych řekla, že dr. asi musí mít důvod, aby ho udělal, ale za úplatu (je otázka, kolik by to vyšlo) by ho člověku mohli udělat i "na přání", myslím si.

chaarleene
19. lis 2009

hermi, to říkám manželovi, že je pesimista - a on odpovídá stejně jako ty 😀

já jsem takový zajímavý mix optimistky a katastrofistky 😀

andelka
19. lis 2009

Hermi: ale přišla jsi na to, jsi šikulka 😉

eirin: Byl to krásný zážitek, že? Já se vždycky tak těším, když mám jít na UTZ 🙂 A jsem moc zvědavá, co budeš mít, jestli stejné pohlaví nebo kombinaci. Ale hlavně že jsou drobci zdraví a šikovní a koukám, že i srandovní 🙂

estrel: Já myslím, že ty už důvod máš, aby ti ho udělal bez keců. Určitě pak budeš ( a budem) vědět víc. Tahle nejistota je hrozná, když se něco děje zvláštního a člověk neví proč a hlavně to dost obtěžuje.

tiburcia
19. lis 2009

tak to nedočítám...fakt se mi nechce 😀 😀

deenakee
19. lis 2009

No anděl, ten tvůj chlap je teda romantik. Můj manžel dal pusu na břicho jen jednou - a to kvůli focení 🙂 a to ještě k tomu byl skoro donucen. Aby břicho hladil , nebo mu něco říkal... no nevím... Maximálně ,, poslouchá,, rukou jak se drobek hýbe... Ale s dětmi si hraje rád... Jen to mimčo v bříšku mu ještě nic neříká.... 😕

Tak první zkouška epina proběhla úspěšně - akorát mě zmátlo že jsem pomaličku přifukoval přifukovala a furt v poho.. Tak jsem si říkala že už mám asi těch 10 cm a radši to vytáhla a tam len 4 cm... jsem zjistila že když se to přifukuje moc pomalu tak se to aj trochu vyfukuje... a moc se to nenafoukne... Chce to trochu razantně.... No příště budu vědět : )))Ale jinak je to lepší než gynekologické vyš.... 😉

madlisek
19. lis 2009

Taky mi to trvalo, nez jsem to docetla 😀

Char, jsem na tom podobne - optimistka s katastrofickymi scenari, manzel je nastesti realista bez spetky pesimismu 🙂

Hermi, tak to bych si po navratu ten hormonalni profil zkusila nechat udelat - pokud se nevratim s malickou americkou fazolkou v pupiku 🙂

des
19. lis 2009

eirin: jů, to muselo být pěkný!! Na nás si drobek minulý týden akorát otvíral pusu, páč už tam má málo místa na tancování 🙂

deenakee
19. lis 2009

Ultrazvuky závidím - nám už mimčo vyrotlo tak, že na ultrazvuku je vidět vždycky jen kousek.... ale ty první UTZ byly nááádherné

des
19. lis 2009

deen: 🙂 to asi není špatný na poprvý ne? Já teda nevím, nepůjdu do toho, trpím na různé záněty a tohle by mi asi moc neprospělo...a jak tak o tom přemýšlím, jestli já náhodou neporodím císařem. Už se mi dvakrát zdálo, jak se mimino protlačilo na svět břišní stěnou🙂 Jestli to nebude znamení!!

tiburcia
19. lis 2009

deen neboj, za chvíli těch deset v poho zvládneš 😉

jinak já se na to těhotenství snad těším kvůli manželovi 😅 on to strašně prožívá, tak vím, že o mě bude pečováno na 1000 % 😀 😀

andelka
19. lis 2009

Deny: Jo, on na to nevypadá, ale je úžasný, hlavně teď, co máme veverku. Doufám, že mu to dlouho vydrží. 😀 Některým chlapům mimino v bříšku moc neříká, ale o to víc jsou unešení, když se narodí. No a vy už za chvilku budete vidět drobka naživo, žádný UTZ po částech 😵
Já mám taky v plánu EPINO. Ty ho máš nový, koupený? Já vím, že někdo ho má jakože už používaný, že se pak na ten balonek dává kondom, aby to bylo hygienicky bezpečné. A jen cvič cviče a uvidíš, jak to pěkně půjde. co jsem četla na diskuzi, tak to holkám šlo a fungovalo to pěkně.

milmic
19. lis 2009

Trošku mimo téma se vám musím svěřit, že jsem dneska byla u nového očního lékaře.
V porovnání s bývalou lékařkou..... nebe a dudy. Je moc milej a příjemnej. Pořád se mě ptal, jak se cítím v nových dioptriích, a protože mám velký rozdíl mezi očima, tak mi to upravoval, dokud se mi nekoukalo dobře, no úžasnej. Ten si těch 30 korun vopravdu zaslouží, aji víc.
Kéž by všichni nebo většina doktorů byla takových.... 😵

deenakee
19. lis 2009

Aer Tak kamarádku ta Svojanovská nakonec vzala a jde tam 9.12. Takže se minete. Objednala ji celkem pozdě (až na 9. týden) ale zas aspoň půjde něco pořádně vidět. Tipuju, že se ale během těhu ještě třebas sejdete : ) I když vás objednala o týden jinak, tak nevím.... Ale tak třebas aspoň před porodem - to už se chodí častěj... 😀
Jste obě přibližně stejně staré : ) Tak si možte povykládat. Ona taky ještě studuje. 🙂