Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

moni1412
19. lis 2009

des no ja by som chcela vela deticiek, ak sa bude dat, uvidime, no..... najblizsie sa chystam do skoly, tak snad az potom, ale urcite este nekoncime 😉 teda, dufam, ze sa nic take nestane, aby sme museli menit plany 😒

des
19. lis 2009

moni: ještě se chystáš studovat k těm dvěma dětem? Tý brďo....tak to bude záhul 😲 A víš přesně jaký obor, nebo se zatím rozhlížíš?

tiburcia
19. lis 2009

moni blahopřeju 😉 ...taky bych chtěla...ale... 😉 vzhledem k postupujícímu věku na první dítě, opravdu nechci mít třetí ve čtyřiceti 😀 😀 😀 takže v příštím životě 😉

herminka
19. lis 2009

Moni, smekám před Tvými plány - tak ať to vyjde!!! Můžu se Tě zeptat na věk (když tu o něm mluví mladice Tibu)?

madlisek
19. lis 2009

No me pri prvnim diteti taky nebude dvacet, ale urcite chci aspon 3 a brzo po sobe, snad to pujde 😉

milmic
19. lis 2009

Holky, no mě bude (doufám) 24-25 let. Pokud se nám podaří otěhotnět.

tiburcia
19. lis 2009

mladice 😝 😀 😀 😀 o hermi jakou jsi mi udělala radost 😀 😀 😀 jako když mi to ,,vyjde" tak první bude možná v 27 😉

deenakee
19. lis 2009

Ja mam 23 a planujem 4 deti. takze jsme zacali radeji driv 😉

andelka
19. lis 2009

v 23 jsem taky plánovala 4 děti 😅 Ale jelikož se veverka narodí v květnu a v červnu mi bude 27 a nechci mít děti zas moc brzy po sobě, tak to vidím na 2, maximálně ty manželovy vyvěštěné 3.

des
20. lis 2009

No já uvidím, jak to jedno a pak se rozmyslím 😀 Ale ráda bych aspoň dvě...nevím, jestli bychom se kdy odhodlali k vyššímu počtu.

herminka
20. lis 2009

Dobré ráno 🙂
Je zajímavé číst vaše plány a taky je fajn, že některé chcete více dětí (manžel vždy říká, že zdravý pár by měl mít aspoň 3 děti, aby ČR nevymírala).
Já jsem chtěla odjakživa 2 děti a zůstalo mi to dodnes. Pokud bych otěhotněla do konce roku, taky bych to stihla ještě ve 27, ale reálnější je, že při prvním dítěti mi bude 28 nebo 29.

aerin
20. lis 2009

Dobre rano🙂

Tak ja, kdyz Buh da, budu mit prvni ve 22...a uz si na nej prijdu stara, chtela jsem driv🙂

chaarleene
20. lis 2009

aer, přestaň o tom, že jsi stará, nebo se půjdu zahrabat 😅 jestli půjde vše podle plánu a mimčo se nenarodí o moc dřív, tak mi bude 28... 😅 jinak já bych chtěla aspoň 2 děti, manžel zatím chce jen jedno, ale věřím, že postupem času změní názor 🙂

estrellita
20. lis 2009

aer: tady v diskuzi nerikej, ze jsi stara 😅 😀
nam, kdyz se povede, tak budeme mit ditko oba ve 27. ja bych chtela dve, manzel klidne i tri. je zajimavi, ze ti chlapi chteji vic deti, ale oni je nerodi, ze jo 😀

herminka
20. lis 2009

Aer, Ty stařeno 😀

Chaar, věřím, že Tvůj muž postoj k dětem změní 😉 (mám stejnou zkušenost jako Estrel - snad všichni chlapi v okolí chtějí víc dětí než jejich manželky - i můj manžel chtěl 3, ale teď už začíná slevovat na 2 - stejně nevím, kdy bychom ty 3 stihli 😀).

estrellita
20. lis 2009

herminko: ja si nejak nedovedu prestavit to rozmezi deti, abych nebyla uz prak prilis stara a nebo nebyl az prilis doma s detma. dve jsou pro me uplne akorat 🙂

aerin
20. lis 2009

holky, jenze ja jsem MS obrecela uz v 16, kdyz jsme spolu s V. poprve spali a ja jsem nebrala jeste prasky 😅
no a od 18,19 uz je to fakt nezadrzitelny, takze 22 uz je proste moooc, no😅

aerin
20. lis 2009

a muj teda tvrdil, ze chce dite jen jedno, nebo dve a to druhy az za delsi dobu....no tak ted, kdyz se nam sna rysuje za cas to bydleni u babi dokonce zvazuje, ze bysme si to druhy mohli dovolit hned po prvnim (2 - 3 roky) a pak mozna kdyz budou finance jeste treti "na stary kolena" 🙂 Tak uvidime🙂

des
20. lis 2009

aerin: jakože ti bylo v těch 16 lito, žes neotěhotněla?? 😀 Ty jsi číslo čoveče...a měla bys mít určo aspoň tři děti, když po nich tak toužíš už odjakživa, dalo by se říct.Teď už to máte nacvičené, tak věřím, že ty další přijdou hned na první pokus 😉

des
20. lis 2009

Jinak kdo by si z netěhulí rád vyzkoušel nošení 15 kg břicha, tak ráda aspoň na týden zapůjčím 😀 😀 ...nějak furt nevím, co s těma zádama 😖
Ale nestěžuju si, abyste si nemyslely 🤐 🤐 🤐 Nakonec před pár měsíci jsem tu vyšilovala, jak se bude muset mimino narodit brzo kvůli protilátkám no a 31. týden a furt ještě vcelku, takže jsem vděčná a záda vem čert, stejně je venku zima, tak kdo by coural venku, že?

tiburcia
20. lis 2009

😀 😀 😀 prý že jsem mladice jo? 😀 😀 😀 jak vidím ty věky, kurňa, něco bych s tím měla dělat 😀 😀

jinak my bychom chtěli tři děti, tak uvidíme....ale opravdu nevím, jak to zvládnem, protože si nedokážu představit mít děti ve 40 🤐 no necháme to osudu 😀 ale aer úplně tě chápu....já jsem se celou střední na mimi ,,těšila", a říkala si, jaké by to bylo maturovat s mimi....no pak jsme řešili bydlení a školy, tak jsem si říkala, že se i výška dá zvládnout s dětmi...no a můžu ti říct že mám po škole jsem v práci a děti nikde 😀 😠 takže já kdybych začla aspoň v těch 20, tak už jsem mohla mít ty tři děti doma 😵 🙄

des
20. lis 2009

aerin, ještě mě tak napadá k šátku, myslíš, že má cenu jít na nějaký kurz nebo všechny úvazy natrénovat ještě jako těhotná? Jednak teda mi tam bude překážet břicho, druhak přece jen dítě a cvičný např. plyšák je asi dost rozdíl...

aerin
20. lis 2009

des, v pohode...hnde jak porodis a prestanes si na zada stezovat...zacnu s tim ja😀
se zadama se lecim (resp. jsem se lecila a mela bych, ale seru na to a podle toho to vypada) od 11...takze jsem na sebe faaaakt zvedava 😀

aerin
20. lis 2009

des, no uprimne taky moc nevim, jak se ma nekdo ucit vazat satek s brichem 😅
ja osobne na kurz asi nepujdu vubec, po tom co jsem satek sama zkusila uvazat mi to prijde zbytecny, protoze tam jde proste o gryf (grif?😀 ), pokud nejsi uplne blba (coz nejsi😉 ), tak ti bude stacit nejaky videjko na youtube nebo foto navod, kterej dostanes ke kazdymu dobrymu satku. A pak uz je to fakt jen o cviku, proste se musis naucit manipulovat s tema desnyma metrama satku, na to ti zadnej kurt stejne nepomuze.

no a kdyz bude nejhur, radsi se domluvim uz s mimi s nejakou brnpipkou na individualni lekci🙂

aerin
20. lis 2009

spis treba bych ten kurz doporucila nekomu, pro koho je to uplne novy, jeste si satek vybira a tak, ale ja se o to zajimam uz delsi dobu, hodne jsem toho cetla a videla, takze si myslim, ze bych tam fakt jenom zabirala misto 😅

des
20. lis 2009

To já docela děkuju svýmu hormonálnímu systému nebo čemu, že to pravé nezadržitelné nutkání mít děti na mě přišlo až cca před dvěma leta - jinak to asi musí být dost síla, o tom furt přemýšlet a zároveň racionálně vědět, že to není možný. Do maturity jsem si to teda neuměla představit vůbec, na vejšce jsem si říkala, že bychom to určitě už nějak zvládli, ale stejně...Ale věděla jsem, že na potrat bych nikdy nešla a taky jsem se držela moudré věty, nikdy nespi s nikým, koho si nedovedeš představit jako otce svého dítěte...takže si troufám tvrdit, že do nějaké neřešitelné situace krz dítě bych se nedostala. Každopádně jsem ráda, že to vyšlo tak jako to vyšlo, jsme v klidu a pohodě a můžeme si těhotenství i miminko pořádně užít!!

des
20. lis 2009

aerin: no vidíš, na youtube jsem nepomyslela...asi jak říkáš, spolehnu se na sebe, případně kamarádky a kdyby mi to fakt nešlo, tak zkusim kurz až s miminem. Zatím mám k těm metrům látky trochu úctu 😀

herminka
20. lis 2009

Estrel, přesně, proto mi připadá, že 2 děti budou až nad hlavu.

Aer, nejsi náhodou znamením býk? Na horoskopy nevěřím, ale mám vylsedováno, že tyto ženské mají silné a brzké mateřské pudy 🙂

Tibu, jaké věky, vždyť mladší od Tebe je tu snad jen Deen a Aer. To, že začínají dřív, je samozřejmě věc jiná.

Des, úplně zírám, kde se u Tebe vzalo 31tt, nějak hrozně to letí 😲

Ech, o zádech mi nemluvte, taky jsem se s nimi léčila snad od 13 a hrozně na to v pubertě kašlala, trochu se snažím něco dělat tak posledních 10 let 😒

tiburcia
20. lis 2009

no des je to zajímavé myslet roky na to, že už bys chtěla dítě.....já jsem realista, tak jsem si vždycky odůvodnila, proč to nejde....ale hlodalo to furt 😀 😀

tiburcia
20. lis 2009

no a to si vemte, že letos jsem na koníkovi 5 rok 😀 😀 😀 😀 no blázen.... 😎