Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
20. lis 2009

je to teda cast pateho (ona ho nedopsala, protoze to nekdo z jejich pratel zverejnil a ona se nastvala a dala to aspon na sve stranky. mam to v aj i cj.

aerin
20. lis 2009

estrel, aha, tak nic...😀 tak co je new moon? ja myslela ze to je cast te tri tebo tetra nebo kolik logie o upirech😀

aerin
20. lis 2009

jo, to jsem myslela😀

tak paty asi zatim nechci, mam myslim 2., 3. a 4., od cirrusky, ale prvni mi chybi, takze jsem jeste cist nezacala¨
(teda ne ze by na to byl cas, asi bych se mela zacit venovat skole 😅 )

estrellita
20. lis 2009

New Moon je druhy dil 🙂 celkem jsou 4, ale ona zacala psat i paty dil, jenze ten prave nedopsala a zverejnila.
ale ty ostatni jsem mela pujcene jako knihy, v pocitaci je bohuzel nemam ☹

tiburcia
20. lis 2009

aer já mám všechny i toho hostitele i tu knížku o Edwardovi..pisni mi majla do IP 😉

aerin
20. lis 2009

jupi😀 posilam🙂

madlisek
20. lis 2009

Tady o tom mluvil nejaky filmovy kritik a rikal, ze to neni zadny extra skvely film, ale ze je celkem dobry a cilova skupina (divky od 12 do 18 let 😀 ) budou nadsene - pry zejmena proto, ze tam hodne kluku bude nahore bez 😀

aerin
20. lis 2009

madli, tak to si nemuzes nechat ujit!😀

tiburcia
20. lis 2009

téda, tak to se těším ještě víc 😀 😀 😵

madlisek
20. lis 2009

Vid 😀 Ja si to ale musim nejdriv precist a pak teprve to videt - takze az nekdy za 3, 4 roky, az dopisu tu disracku 😒 😀 To uz to budou prodavat na DVD v trafice za 15 korun 😀

tiburcia
20. lis 2009

madli to už budou dávat zadarmo 😀 😀 😀

estrellita
20. lis 2009

madli: do cilovky nepatrim, ale spokojena budu taky 😀 😀

uprimne, ani ten prvni film neni uplne nejaky uzasny dilo, knizka je 1000 krat lepsi. ale proc bychom se nkoukli na hezke chlapy, ne, 😀 😀

tiburcia
20. lis 2009

estrel asi tak...film teda nic moc...ale aspoň jsem koukala na Edwarda 😀 😀

tiburcia
20. lis 2009

aer měly by ti dojít asi tři maily 😉

aerin
20. lis 2009

holky to je sila, zacala jsem se dost bat, ze kdyz uz tak me chteli vyhodit, tak treba kdyz reknu, ze jsem tehotna, vrati se k puvodnimu planu...no a pokud se vsechno to co jsem nasla na netu vztahuje i na moji dohodu o pracovni cinnosti, muzu byt naprosto v klidu! 😵

http://www.kursy.cz/2/3/vypoved-v-dobe-tehotens...

madlisek
20. lis 2009

Ja bych si tu knizku nejradsi poridila na Vanoce, ale vypada to, ze Vanoce budeme mit rozlitane, takze zadne "zalezu si s knizkou k topeni" se asi konat nebude. A po Vanocich zase psat a cist a psat a cist.... ☹

estrellita
20. lis 2009

aer: tak muzes byt v klidu 😉

tiburcia
20. lis 2009

aer tak to je dobré 😉

aerin
20. lis 2009

diky, tibu🙂

jenze ja se bojim (a V. taky), ze se to na tu dohodu nevztahuje☹ takze muzu spolihat jenom na jejich dobrou vuli, kterou mi sice uz nekolikrat prokazali, ale nemam zaruku, ze v tom budou pokracovat, ze 😅

madlisek
20. lis 2009

Aer, nemysli hned na nejhorsi! 🙂 Mas jeste cas, nez to bude videt, do te doby si to vsechno zjistis 🙂

deenakee
20. lis 2009

aer... aby ti uznali mateřskou tak by bylo fain, kdyby jsi tam zůstala ještě aspoň dva měsíce. Tak jim to zatím radši neříkej...

Já chci taky ty knížky...Můžu Tibu taky písnout svůj meil? Prosím , prosím...

Jinak já byla na nejtěžší zkoušce tento semestr - němčina. Bylo to doost hnusné , ale snad jsem prý prolezla...říkala ta učitelka... Chjo to byl stres... navíc na mě začala lést nějaká chřipka a už mě regulérně bolí v krku.... a to mě čekají ještě dvě zkoušky.... a dvě důležité konzultace.... Se mi teď to nemocnění faakt nehodí...
Ale budu se o víkendu poctivě kurýrovat.... Já už chci mít po skole 😠

aerin
20. lis 2009

no tak to je dalsi vec, kterou nevim...jestli z te dohody mam narok na materskou 😅

herminka
20. lis 2009

Ahoj holky,
právě jsem dorazila z krajkářskýcha řemeslných trhů - lidí tam bylo jak maku a věci hlavně pro paličkářky, ale přesto jsem pořídila pěkné 100% vlněné rukavice (pro muže nebo pro sebe, ještě nevím), formičky na cukroví (část pro maminku, část pro sebe) a dřevěnou skládačku pro synovce. Jen jsem si blbec zapomněla vzít pití, tak teď trošku trpím s hlavou 😖

Andělko, jsi snad první mimo naše město, kdo zná slovo krušpánek 😀

Moni, to jsi opravdu mladinká. Líbí se mi a zároveň mě trošku překvapuje, kolik vás tu je tak mladých a tak uvědomělých!

Deen, pořádně se kurýruj a buď na sebe opatrná! Dívala jsem se teď na Picasu - poznávám to dobře, že jste se brali na J. Svazích?

Aer, to bohužel netuším ☹ Ale pokud jsi platila sociální pojištění, selským rozumem bych řekla, že bys nárok mít měla.

tiburcia
20. lis 2009

deen určitě 😉

aer 270 odpracovaných dní...jinak na MD nemáš nárok 😉

hermi taky jsem se tam byla podívat...no lidí děs a hrůza 😉

aerin
20. lis 2009

hermi, koukam na vyplatnici a tam je kolonka socialni zamestnavatel i zamestnanec a zdravotni taky zamestnavatel i zamestnanec...

madlisek
20. lis 2009

Aer, neni to tak, ze na materskou mas narok, kdyz prerusis studium, ale kdyz neprerusis, tak ne?

tiburcia
20. lis 2009

madli to je taky pravda...pokud nepřerušíš školu tak nemáš nárok ...

aerin
20. lis 2009

no ale ja krom toho, ze studuju, taky pracuju, tak porad doufam, ze bych mohla zadat ne jako studentka, ale jako zamestnankyne...

a takhle uz to prave neni, studentka nema narok ani kdyz prerusi studium...cim si nejsem jista, je to, jestli nahodou nezustalo v platnosti to, ze ma narok pokud radne ukonci studium a porodni v ochranne lhute 6 mesicu...

aerin
20. lis 2009

protoze ja v cervnu odstatnicuju...tak bych mohla s Mgr. semestr pockat....

no asi to stejne nema cenu to resit ted, kdyz bude od ledna treba zas vsechno jinak 😅

aerin
20. lis 2009

ehm, odstatnicuju....to jsem ale optimistka, ze?😀