Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
21. lis 2009

diky🙂

asi to tak bude🙂 sice podle te kalkulacky mi vychazi mesicni PPM v roce 2010 jen asi 3300,-, ale jak rikam, o to nejde, mne jde o ten triletej rodicak a to snad teda pujde🙂

andelka
21. lis 2009

aer: Ale jestli ti vyjde PPM nižší než rodičák, tak ti to dorovnají. jo, mně taky nejde o mateřskou, ale o výběr, tak snad to zůstane.

Já bych jednou chtěla vidět vánoční trhy v Drážďanech, v Budapešti, v Krakově - já to miluju a zatím jsem viděla jen fotky a povídání v časopisech 😅

madlisek
21. lis 2009

Ale i tak 3300 dobry, na ulici to nenajdes 😉

tiburcia
21. lis 2009

asi tak...kdo ti dneska dá 3300?? nikdo 😀 takže já beru všechno 😀 😀

tiburcia
21. lis 2009

holky já nevím co sem dělala, ale panel nástrojů jak je dole, se mi přesunul doleva 😀 😀 nevíte jak se to dá zpátky? jde to roztáhnout jen do boku, ale ne dolů 😖

tiburcia
21. lis 2009

aer dorovnají ti to

ještě vám chci sdělit, že pokud vaše peněžitá pomoc v mateřství nebude dosahovat alespoň výše rodičovského příspěvku (v současnosti 3.573 Kč měsíčně), máte od porodu dítěte nárok požádat na Úřadu pro výplatu dávek státní sociální podpory o doplacení rozdílu mezi vaší peněžitou pomocí v mateřství a tímto příspěvkem.

tiburcia
21. lis 2009

no kdybych teď šla na mateřskou, na čtyři roky tak mám 4230 Kč 😀 😀 😀 😀 se ty holky na mateřské mají,....úplné milionářky 😀 😀

aerin
21. lis 2009

tibu, ale to bys v tehle vysi mela jen tu materskou, pak rodicak prece normalni😉

deenakee
21. lis 2009

Ahoj.

U nás je krize, nepřišli nám vyčistit koberce.
Měli přijít ve čtvrtek. Volali, že se jim pokazil přístroj a že přijde až večer... Hmmm tak nejen že večer nepřišli ale ani nezavolali.... (až kolem 9) a že mohou přijít až v sobotu, kvůli tomu pkaženému přístroji... No já jsem byla děsně napruzená (doma všechno vyklizené, děsný bordel)
No dobře... Vše jsme vrátili v sobotu znova vyklidili... Měli přijít ve 4 a v 5 pořád nic. Vzala jsem téměř násilím manželův mobil s číslem a naštvaně jsem jim tam zavolala ( a oni že nás mají napsané až na neděli a že to nějak nechápou...)
prostě dělal blbého - páč naše dva koberce pro ně nejspíš nejsou žádný džob, ale blbce z nás robit nemusí....
Tak holky z Brna nenechte si čistit koberce tu:
http://www.tepovanikobercu.cz/index.htm
manžel se naštval a šel koberec čistit ručně.... Je mi ho líto... 😒

estrellita
21. lis 2009

dee: to je des ☹

deenakee
21. lis 2009

Jsem mu aspoň za odměnu udělala olíbenou pomazánku a ovocný salátek.. manžel je šikulka... celé to vydrhl sám ručně...

tiburcia
21. lis 2009

deen kvalita českých firem co? 😝

naši mají tohle je to vysavač i na čistění koberců...fakt super...

http://www.obchodni-dum.cz/eta-2404-90366-neptu...

lucitee
22. lis 2009

denn: chjo co. To fakt nastve. Mam v praci novou pozici a prijdu do styku s firmama, jako jsou napr maliri. Neni to nekdy snadny no, s lidma obecne. Tak je muz dobrej 🙂

jako me je rano blbe z hladu ale jidlo do sebe tezkou soukam, mam hlad ale proste mi to nejede. A pak pres den zeru jako prasatko 🙂

herminka
22. lis 2009

Andělko, podívej se zde:
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Bohužel se mi úplně nedaří vyfotit věrně barvu a ani nikde na netu jsem ji nenašla vyfocenou přesně - spíš ve skutečnosti odpovídá barvě těch disaních vlňáčků, co jsem vkládala odkaz včera. Pokud se líbí, ozvi se do IP 😉

herminka
22. lis 2009

Možná tato fotka jakž takž odpovídá: http://shop.ddjd.cz/zbozi/exclusive22183.jpg

aerin
22. lis 2009

hermi, ty jsou krasny 😵

andelka
22. lis 2009

Deny: Teda takové starostě - manžel je borec, že se do toho pustil sám.

Hermi: Ty jsou super 😵 Veverce se taky líbí 🙂

Jsem jí chuděře dneska dala. A sobě taky. Byla jsem dopoledne na té aquanatální přípravě a suprovní, ale náročné, já na to nejsem zvyklá (zdechlina). Tak se budu muset snažit. Budu chodit pravidelně celou zimu, pokud to půjde. Cvičení v bazénu i v tělocvičně bylo bezva, ale náročné, fakt jsem ty svaly cítila. A učily jsme se i prodýchávat kontrakce 😅 Ony jsou to vlastně stahy svalu, takže jsme posilovaly třeba hýžďový sval a když už to bolelo, tak jsme u toho dýchaly. Nejdřív pomalu, pak zhluboka a pak jak pejsek. No maras.

estrellita
22. lis 2009

andelko: super, ze chodis cvicit 🙂

hermi: jsi sikovna, vlnacky jso unadherny 🙂

moni1412
22. lis 2009

baby, nezvladam vas citat... vy ste nejake akcne 😀 no vidim ze aj vy to mate s rodicovskym prispevkom "vesele" u vas... nam schvalili od januara zvysenie, tak sa vytesujeme 😵

no ja teraz lezim kazdu volnu chvilku ked sa da... maly bol od piatku u nasich, tak som vcera skoro cely den prelezala, Milos mi nedovolil ani upratovat, varit.... no oddychla som si 😵 tak snad sa to da trosku do poriadku.... dufam ze ti zas zajtra nenajdem 10 stran popisanych 😀 pekny zvysok vikendu... papa 😉

des
22. lis 2009

hermi: sikulka ses, to teda bez debaty!!

andelka: jejda, to vypada narocne...ja budu muset vynechat uz druhy tyden, kasel furt nic moc a studena voda na zada jsem zjistila, ze je dost na pytel ☹

moni: tak to je fajn, ze se o tebe rodina tak stara!! A z jineho soudku: co se vlastne chystas studovat? myslim, ze jsme to tu naposled nedoresily 😉

tiburcia
22. lis 2009

hermi si šikulka, jsou krásné 😉 😵

andel je fakt, že já kdysi byla se švagrovou na tom plavání a já sem měla co dělat abych to zvládla, ne tak těhotné 😀 ale určo to prospěje...taky snad jednou budu chodit 😉

sijen
22. lis 2009

Zdravím opět po delší době.
Hermínko vlňáčku jsou super!! Fakt moc pěkné.
Andělko, fandím ti. atˇ se dál daří v přípravách, svaly se posilují... však víš těžko na cvičišti, lehko..v porodnici 😉 😅

co je nového?
holky až půjdete někdy na fler, tak si mně vyhledejte, neboť už jsem tam vložila nějaký fotky k prodeji (stejný nick). Ale než jsem si ty fotky nahrála, dala na ně vodoznak, znovu nahrála do fler souboru, pak popisky, a jiné popisky popisků, a předvýběr a barva a klíčová slova.... práce je s tím habaděj. ☹ tak když půjdete kolem a vzpomente si, tak mi něco písněte do komentů atˇse tam necítím tak sama 😅 😕

tiburcia
22. lis 2009

holky kdo viděl Walk the line....

krásné zakončení:

https://www.youtube.com/watch?v=SmVAWKfJ4Go
andelka
22. lis 2009

No holky, fakt. Když budu chodit celou dobu a plynule přejdu v 32tt na předporodní přípravu, tak tu veverku musím porodit nějak solidně. Přes zimu se toho moc dělat nedá a tam se naučím i cviky na doma. Pořídím si ten balon - zjistila jsem, že pro sebe, na moji výšku je docela malý, takže tolik prostoru ani nezabere a bylo to super.

Des: Kašel tě furt trápí? Tak snad budeš brzy v pořádku. Jak myslíš studená voda? V bazénu? My měli 30 - 33 stupňů, byla jak kafe. Ale teda opravdu jsem měla co dělat, a to jsme tam s Adus (jedna z Májovek byla se mnou, taky poprvé) měly asi nejmenší bříška. Ty maminky pokročilé jsem obdivovala. Cvičitelka byla drsná, ale fajn - říkala nám třeba i že ten cvik, co jsme zrovna dělaly je dobrý třeba na uvolnění při stazích, nebo jiný při nepostupujícím otevírání a tak, no a to dýchání byl brutus. A i si s náma stihla povídat. A všichni nám květnové miminka "záviděli" 🙂

Sijen: Ahojky 🙂 A jakpak se tobě vede? jak jste na tom vlastně momentálně se snažením? A na fler se určitě podívám, jsi horzně šikovná, tak to budou určitě krásné věcičky 😵

moni: Jen odpočívej jak můžeš, je to to nejlepší 🙂

aerin
22. lis 2009

andelko, no to se nedivim, zes tam mela nejmensi brisko😅 vzdyt ty mas to bricho uplne plochy, to ja ho mam vetsi 😀 by me zajimalo, co jsi chtela furt hubnout😅

andelka
22. lis 2009

aer: Já toho chtěla - teď na to dlabu. Ale nepřejídám se, jím tak normálně. No, mně už bříško pomalu leze, uvidíte ten postup, už to asi bude víc vidět i na fotkách. Do 15tt ani ťuka, ale teď už cítím, že se něco děje.
Tobě to taky časem začne 😉

aerin
22. lis 2009

no mne to "spodni" brisko proste vystupovalo i kdyz jsem mela 42 kg a byla vychrtla, mam to po mame...a ted kdyz mam o osm kilo vic, fakt to neni nic moc😀 vsak uvidite...vcera probehlo prvni vazeni a foceni😀

aerin
22. lis 2009

no a myslim si, ze mne to nezacne casem, ale hned....asi te predezenu 😅 fakt si proste myslim, ze to bude videt brzy a dost....

milmic
22. lis 2009

Ahojte princezny,
nějak jsem to tu o víkendu nestíhala.... no celej víkend jsme sestavovali nábytek do naší budoucí ložnice a do kuchyně.
Tu můžete mrknout:

http://milmic.rajce.idnes.cz/Novy_pokojik_a_kuc...

Sama jsem sestavila celou kuchyn, jeden noční stolek a dvě židličky. 😎 A pěkně mě bolí ruce.
Tak odpočívám a piju kakao.

Aerko: krásné "starosti" s bříškem... 😵

tiburcia
22. lis 2009

aer pěkně vážit a měřit 😀 😀

a z toho si nic nedělej...aspoň se s bříškem budeš ještě víc cítit jako těhulka 😵

Mili krásná barva dřeva 😵 😵 😵