Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
1. pro 2009

Kdo mi tu poradil, at orechy hodim do mixeru (myslim, ze Chaar) - tisicere diky 🙂 Fakt jsem to necekala, ale funguje to perfekne, jsou uplne jak namlete 🙂

chaarleene
1. pro 2009

madli, není zač 😉

elitera
autor
2. pro 2009

Chaar, přesně. Je to drahý, není na tom nic dobrýho, smrdí to, škodí to zdraví, smrdí z toho člověk, časem dotyčnej zežloutne (prsty, chlapům knír)...

eirin
2. pro 2009

No já hlavně nechápu pacoše, kteří leží u nás na radioterapii/onkologii s rakovinou plic a chodí hulit..

eirin
2. pro 2009

Pro případné včerejší zájemkyně o prohlídku mého pupku jsem šoupla fotku na Picaso 🙂

aerin
2. pro 2009

eiri, krasny brisko! 😵

elitera
autor
2. pro 2009

Ehm, můžete mi prosím někdo hodit do IP odkaz na naši piccasu? 😀

tiburcia
2. pro 2009

Eirin bříško je superní 😵

milmic
2. pro 2009

Aer, Žabiny Žabiny.... to jsem už někdy slyšela, ale kde to je, to nevím.
My máme pronájem na Lesné, ale snažím se tu pokud možno nezrdržovat.

eirin
2. pro 2009

Eli 😀
Díky aer. Při registraci minulý čtvrtek jsem ho tam měla největší 😀 Ale zajímavé je, že jsem ještě na kg nic nepřibrala.

elitera
autor
2. pro 2009

Díky, už jsem mrkla.
Eiri, to je božíííííííííí!!! 😀 Moc ti to přeju 😵

eirin
2. pro 2009

Děkuju holky... 😵

elitera
autor
2. pro 2009

Jste zlatíčka, než jsem stihla napsat veřejný poděkování, přišel mi login 3x 😀 Je na vás spoleh 🙂
Zdá se mi to, nebo jsem poslední, kdo tam nemá ani prd? 🙂

elitera
autor
2. pro 2009

Jinak včera jsem byla se zbožím jedný klientce a ona má úplně mega taky břicho, říká, že Helenka do 14 dnů bude venku 🙂 Tak jsem se dovolila, jestli si můžu sáhnout... To je taaaak úúúžasný! Aer, jestli ti to bude nepříjemný, doporučuju se mi potom vyhýbat 😀 Nějak se mnou ty mateřský pudy začínají cloumat čím dál víc... 🙂))

milmic
2. pro 2009

Eirin: kráásný.... úžasný....

Taky bych si už dala říct.... 😎

andelka
2. pro 2009

eirin: Jé, to je pěkný 😵 Miminka mají fešný domeček 🙂

eirin
2. pro 2009

Andělka: No, takový pořádný 😀 A vtipné bylo, jak mě ráno komár fotil a pak mi tu fotku poslal do mailu, tak irfan ji automaticky pojmenovatl Schránka01 😀

milmic
2. pro 2009

Helenka, to je krásný jméno....
Já mám ve flétničce Adinu a Bernarda.... takový neobvyklý, ale k těm špuntům to sedí. 😀
Můj milý se pořád nějak nemůže vzpamatovat z toho, že naše holčička bude Ema. 😀

aerin
2. pro 2009

mil...tak to zas V. je skoro jedinej, kdo souhlasi s mym vybranym jmenem pro kluka...a nevim, jestli u nej teda zustanu 😔

eirin
2. pro 2009

Tak my jména stále nemáme.

andelka
2. pro 2009

My už asi jo a napevno. Jedině se to může změnit nějak náhodou. Včera večer mi manžel říkal, že když myslí na chlapečka, tak má před očima jedině jméno Daniel, takže jsme asi vybrali správně. A mně zatím taky lepší nenapadlo, na kterém bysme se shodli.

mil: Ema je moc pěkné. Helenka se líbí manželovi, ale mně moc ne, tak má smůlu. Stejnak už jednu v rodině máme a já nechci jméno, které už je.

aer: Kdy jdeš ke gyndr? Už tento týden tuším, ne?

aerin
2. pro 2009

andelko, zitra v 8:45:-)

eirin
2. pro 2009

U nás se Daniel taky dostal do užšího výběru, i když asi u komára ve finále neprojde. No fakt nevím, pořád si říkám, že když budeme předběžně znát pohlaví, budou se nám jména vybírat lépe.

Jé Aer, a to už si pak dáš týdny do pasu?

andelka
2. pro 2009

aer: Mně se zdálo, že už se to přiblížilo 🙂

milmic
2. pro 2009

Aer a jaký vybral?
My budeme mít Honzíka, po tatínkovi, dědečkovi, pradědečkovi........ atd.
Hezký jméno, ale svýmu děťátku bych to nedala. No ale rodinní tradice je tradice, tak
to respektuju. Tak zas bych chtěla, abych si mohla pro holčičku vybrat jméno sama, když
chlapečka máme danýho. 😎
Eirin: Daniel se mi taky líbí, moc.

chaarleene
2. pro 2009

eirin, krásnéééé 😵 😵 😵 😵

eirin
2. pro 2009

Mil: Honzík je s Danielem v užším výběru 😀 Mně se Jan líbí. Nejradši bych stejně měla kluka jménem Martin, ale to neprošlo.

chaarleene
2. pro 2009

já bych chtěla Vítka 😵 ale bohužel neprošel ☹ stejně jako 10 dalších jmen 😅

andelka
2. pro 2009

My už malého Honzíka a Vítka máme 🙂
mil: Jan je krátké jméno, klidně můžete dát dvě, ať si taky přijdeš na svoje 😉
Martin je taky bezva, nám by se to blbě vyslovovalo s příjmením, potřebujem něco měkkého a nesmí to mít na konci t, d, ti, těch, těj a pod.

eirin
2. pro 2009

Chaar, tak Vítek taky neprošel, prý je to moc krátké - zajímavé, že u Jana to nevadilo 😀 My zase nesmíme mít na konci k.