Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
2. pro 2009

tak ste mě přesvědčily, fakt začnu cvičit 😀 😀 😀

andelka
2. pro 2009

Tak jsem vás zběžně prohlídla, o čem byla řeč...
estrel: očividně nemáš co dělat, že? 😀
hermi: Jsem malá, 160 cm

Já to mám jako charleene - ze začátku jsem nemohla zatáhnout bříško, musela jsem nosit rozeplý knoflík, abych se netísnila, nedělalo mi to dobře. Ale bříško nic. Pak začalo být tvrdší a teď fakt začlo růst, ještě před 14 dny jsem nosila zapnutý zip u původních riflí, pak už to nešlo a te´d už můžu obléct jen starší větší manšestráky, a od soboty začnu nosit těhu kalhoty. Mimčo by mělo mít kolem 15cm, tak už to kurňa musí být někde vidět.
Ale je fakt, že se snažím bříško nepovolovat, nezaklánět se, nevystrkovat ho, snažím se být rovně, nehrbit se, trošku ho zatáhnout, abych si nezvykla na špatné držení těla a nebolely mě záda hned z kraje. Kdybych povolila svaly a vystrčila špeky, tak vypadám hnedle v 7 měsíci...ale to není objektivní.
Ale jak má ta slečna na fotce tu druhou fotku, tak takhle oblé bříško (vzhledem k postavě, ona ho má objektivně menší) mám až teď.

Aer: Zítra budete mít nádherný den 😵 Zachariáš Kulhánek mi zní malinko divoce, asi bych vzhledem k příjmení volila méně zvláštní jméno, ale nakonec proč ne, není to špatné. A Anastázie se mi taky líbí 🙂
A Anežka to teda nejni. Aspoň jsem to neslyšela. Naše bude Any, Anuška, Aninka, Anulka,Nany, Neška. Daniel Dany, Daník, Daníček, Danča, Danýsek, Daňulka.. začínám si zvykat, že jedno z toho to za 5 měsíců bude 😅

estrellita
3. pro 2009

ahoj andelko,
jak ze nemam co delat? 😕 😉

elit: to muselo byt narocny!! tak snad jsi se dobre vyspala.

estrellita
3. pro 2009

holky, poradte nejaky darek pro tchana a tatu. oba si vse muzou koupit, takze je to spis o nejakem zajimavem darku a me nic nenapada ☹

elitera
autor
3. pro 2009

estrel, co zmíněný toaletní papír se sudoku? 🙂

estrellita
3. pro 2009

tak to jsem jeste nevidela 🙂 kouknu na to po netu, to je vtipnej darek 😀

elitera
autor
3. pro 2009

pár stránek zpátky jsem dávala odkaz 🙂 http://www.dobry-darek.cz/

milmic
3. pro 2009

Dobré ráno... 😎
Já jsem to včera o půl deváté zabalila pod peřinu a zobudila jsem se až ted.... 😅

Musím se pochlubit, přibrala jsem přesně 1 kilo. Jupííííí. 😎
Konečně.... Mám z toho fakt radost. 🙂
Jen doufám, že to není takový to kilo, co mívám navíc před MS. 😕 Ale
ta by měla být až příští víkend. Nějak jsem si rozhodila cyklus, jak jsem
vynechala HA.

elitera
autor
3. pro 2009

Aer, držím palce k doktorovi 😵

estrellita
3. pro 2009

elit: dekkuju za odkaz 🙂

aer: taky drzim palce a tesim se na zpravy 🙂

milmic
3. pro 2009

Mám otázku..... 😕
Zapomněla jsem 3x na HA a ted nevím, co má znamenat takový oranžový hlen.... Nemáte někdo typ, prosím? 😕

elitera
autor
3. pro 2009

Mil, a to jsi zapomněla 3 dny za sebou nebo nějak rozházeně? Co znamená oranžový hlen, to opravdu netuším ☹

milmic
3. pro 2009

El, po sobě....
Vzpomněla jsem si až pozdě... 😅
Trošku mě pobolívalo bříško, ale fakt jen drobet, tak jsem si říkala, že jsem si to asi rozhodila a že si ted tělo myslí, že má být MS. Pak jsem to zase začala brát normálně, jak to leží a běží a ted tohle...
Zapomněla jsem so,ne, po.... nebo tak nějak. A dneska je tuším čtvrtek, takže už 3 tabletky mám zase podle plánu...

aerin
3. pro 2009

mil, zalezi na tom, kdy v cyklu to je, takze kolikaty den cyklu mas dnes?

elitera
autor
3. pro 2009

Nj, to máš rozhozený hormony ☹

milmic
3. pro 2009

Spočítám...
Zapomněla jsem 10. ,11. a 12. tabletku. Dneska mám 15. tabletku z platíčka-

milmic
3. pro 2009

No aer a co u lékaře? Už jsi byla?

aerin
3. pro 2009

no, tak to by mohla klidne byt probihajici ovu 😀
tys rikala, ze spolu stejne moc ne to, ne?😀 no tak ted par dni radsi fakt ne to😀

milmic
3. pro 2009

No, moc tomu nedáme. 😀 😀
Ale jaksi jsme ehm kdy..... jo v úterý.

estrellita
3. pro 2009

mil: tak aby nebylo nakonec prekvapko 😉

aer: jsme napnute jako ksandy, povidej 🙂

aerin
3. pro 2009

kuk do alba🙂

elitera
autor
3. pro 2009

jůjůjůjůjůjůůůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!! 😵 😵 😵

elitera
autor
3. pro 2009

A ten kalendář od Vaška je naprosto skvělej dárek 😀 🙂

milmic
3. pro 2009

Woooooow, Aer, gratulace největší...
Nádhera. 🙂

Estrel.... no spíš si myslím, že moje tělíčko neví, co ted má dělat. Že by si rádo odms, ale HA mu to nedovolí.
Resp. to je moje domněnka, nikdy jsem na HA nezapomněla (jen jednou 1 tabletku a to jsem ještě neměla milého).
Takže obávám se, že překvápko asi nebude. 😒 Budu si muset počkat na řádnej termín, schválenej výrobcem. 😀

estrellita
3. pro 2009

aer: krasa 😵 😵 a super, ze uz bylo srdicko, to je nadherny darek na vyroci, na ktery nikdy nezapomenete 🙂
a // jsou teda poradne 🙂

estrellita
3. pro 2009

mil: 😀 😀

andelka
3. pro 2009

estrel: Myslela jsem, jak jste porovnávaly moje bříško a od slečny 😉 Že máš nápady teda. 😀

aer: Druhé album je naprosto nádherné, dojemné 😵 Postupku (spíš dálnici) máš parádní - oznámení budoucímu taťkovi krásné - dáreček milý - no a to nejlepší nakonec...malinkaté miminečko a srdíčkoooo 😵 😵 gratuluju 🙂

mil: Jsou dvě možnosti - buďto má HA teď sníženou účinnost, to se špiněním projevuje. Anebo si po 3 dnech bez dodávky hormonů myslí, že už je čas na MS. A bacha, prvních 14 dní je vynechání nejrizikovější. Takže příště opatrněji, jo? 😉

eirin
3. pro 2009

Jéé Aer, paráda, i já moc gratuluju 😵 😵

aerin
3. pro 2009

holky dekuju🙂

estrellita
3. pro 2009

jo taaaak 😀 😀 jsem na to totiz narazila a padlo to tak hezky do diskuze 🙂 ale my uz te nechame 😵