Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

majatob
19. dub 2009

hehe, v 19 jsme se poznali 😀 ale stava se nam casto, ze treba nekdo zazvoni u dveri a zepta se jestli jsou rodice doma 😀 😀 😀 tak asi vazne nevypadame plnolete 😀 😀 😀

estrellita
19. dub 2009

maja: 😀 😀 😀 😀 😀 tak to je vtipny 😀 😀 😀

majatob
19. dub 2009

estrel: me uz to vtipny prestava pripadat, minule se nam sem dobyvaly jehovistky, ze potrebuji mluvit s maminkou...no tak to uz fakt nastve 😀 😀 😀

estrellita
19. dub 2009

a jak na to reaguji, kdyz jim reknes, ze ty jsi maminka? 🙂
mne uz to taky nekdy stve, ze nevypadam tak seriozne 🙄 ale co, az nam bude 60,tak si budeme rikat, ze je super, ze nas tipuji na 40 😀 😀

majatob
19. dub 2009

estrel: tim se taky uklidnuju, ze az budu chodit na pisek s vnoucatkama, nebudu vypadat jak stara vykopavka mezi tema matkama 😀

estrellita
19. dub 2009

maja: no jasnacka 🙂 a budete se teda v lete pokouset o dalsi? 🙂

majatob
19. dub 2009

jj, budeme urcite 😀 vrhla bych se na to klidne hned, ale chci si uzit svatbicku bez nevolnosti (tehotenskych) 😀 😀 😀

estrellita
19. dub 2009

maja: no tak ja myslela, ze na podzim, ale odsunuto na neurcito, az podle okolnosti, ale to se pak muzeme rozhodnout kdykoliv 🙂 tak uvidime.

majatob
19. dub 2009

estrel: a co vam do toho planovani vlezlo, ze je tehu odsunuto? 🙂

estrellita
19. dub 2009

bohuzel P prace. souhlasim s nim. rika, ze se tam pak potrebuje nejdrive "zapracovat", proste si zvyknout, aby nebyl ve stresu, ze jedine pak bude ta nase kotva, kdyz bych byla tehotna. chapu ho, sice moje pudy by klido hned, ale racionelane uvazujici mozek musi souhlasit 😔 no a on treba po mesici, dvouch zjisti, ze je to ok, ze se mu tam libi a bude to 😉

majatob
19. dub 2009

aha, to je rozumny a je hezky, ze chce mit jistotu, ze se o vas postara!!! 🙂

estrellita
19. dub 2009

jj, to je a kdybych byla v jeho pozici, chtela bych to taky tak. takze ty tikajici hodiny musim schovat pod polstar 😉
jinak budes nadherna nevesta, koukala jsem ted na tvoje album, jak vyskocilo na beremku.nadhera 😵

majatob
19. dub 2009

dekuju 🙂 zatim jsem vybrala vsechno uplne jiny nez jsem puvodne chtela 🙂

majatob
19. dub 2009

nikde nikdo? 😕

andelka
19. dub 2009

maji: O víkendu je to tu vždycky "ospalejší", já taky bývám tady víc přes týden, protože dělám na diplomce a mám u toho puštěný net.
Jinak ty nemocnice - přijde mi to stejné jako jinde. Nejlepší je asi fakultní (tam chci já) a vítkovická (můj doktor je ještě jinde, tam bych ale rodit nechtěla). Ale negativní reakce se najdou na každou, žádná není jen ta nej. záleží na koho narazíš, jestli nemají ten den toho moc, a tak.
estrel: Já myslím, že se prostě chce jaksi zajistit, ujistit, oni chlapi ví moc dobře, že budeme na nich víc závislé, že toho na nich bude ležet víc a nechtějí jít do toho, když si nejsou jistí, že to zvládnou. Můj by teď na mimčo taky nekývl (i když se občas vyjádří, že i jo), racionální stránka by to převážila. No a u nás je zas problém moje práce po škole. vůbec nevím co a jak bude a když vidím, jaké problémy mají kolegové, tak fakt nevím.
Maji, ty šatky jsou nádherné, fakt.
Jo a já taky vypadám mnohem mladší než jsem, ale už mi to pomalu přestává vadit (i když možná zas začne, až budu shánět práci). Moje babička i mamka taky vypadají na méně, tak je to asi dědičné. 😅

majatob
19. dub 2009

andel, no ja si myslela, ze samostatny porodni boxy, 2-3 maminky max. na pokoji na sestinedeli, jidlo na pokoj, polohovatelny luzka a socialka pro kazdej pokoj zvlast je naprosto normalni...ale co tady tak zjistuju, tak tady v ostrave ne... 😅

andelka
19. dub 2009

Maja: Asi jak kde v Ostravě. Na fakultce to tak snad i je. Ale byla jsem tam u maminy po porodu jen jednou. 😕

majatob
20. dub 2009

dobre ranko vsem, dnes mame dalsi nadherny den....ikdyz jeste musim delat do skoly...🙂

eirin
20. dub 2009

Dobré ráno holky, musím se vám pochlubit, tak jsem konečně po ovu, že jí to ale trvalo 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/241f02

Majatob: nesmutni, taky musím sedět v práci :/

majatob
20. dub 2009

eiri, ty jo, doufam ze tak dlouho na ovulku cekat nebudu 😅
eiri, ja sice sedim doma, ale mam toho fakt hodne...ikdyz ted premyslim, ze s malym vyrazime ven a budu psat az se vratime a on pujde spinkat 🙂

eirin
20. dub 2009

Maja: Já taky doufám, že příště už se to opakovat nebude. Hlavně v období, kdy se začneme snažit.
A kolik toho máš na udělání do školy?

majatob
20. dub 2009

eiri, pulku dipomky, 12 clanku a jeden rozbor skladby ☹

elitera
autor
20. dub 2009

Ranko 🙂 Eiri, taky to tenhle měsíc vidím tak nějak... 😅 Včera jsem měla výměsíčí od revize, ovulace se už jednou tvářila, že jako jo, pak zas nic, tak holt čekam...

eirin
20. dub 2009

Maja: Tak to bych fakt šla radši s malým ven 😀
Eli: No u mě se taky tvářila, snad pětkrát jsem jásala při vzestupu a marně 😠

andelka
20. dub 2009

eirin: Gratuluju, trpělivost se vyplatila. Věřím, že příští cyklus už bude v nějakých slušnějších mezích. 🙂
maja: Tak to jsme na tom obě stejně školněpracovně. Taky budu dělat na diplomce, ve středu mám zas konzultaci, už snad poslední. No a dodneška jsem od čtvrtka neudělala nic. V pátek jsem se učila, v sobotu jsem byla ve škole a včera jsem byla grogy a večer šla plavat, když furt sedím na zadku. Takže dneska a zítra musím dělat.
Jinak mě už asi cyklus skončil, LF 11 dní (drmku se to nějak nechtělo protáhnout, ale nevadí, 11-12 mívám pořád, tak je to pro mě asi typické), délka 33 dní. Už jsem zvědavá na další. 😅 To je fakt návykové. Maji, jak to jde tobě?

majatob
20. dub 2009

andel, co jak mi jde? 😅

majatob
20. dub 2009

mereni nebo psani?
no mereni lip nez psani... 😀

andelka
20. dub 2009

Maja: Myslela jsem měření. Ale zajímá mě oboje. 😉
Mě jde teda meření báječně, pořád se zdokonaluju a pořád mě to baví...kdežto z psaní jsem už skoro znechucená a nebaví mě to už ani malinko. 😖

lucitee
20. dub 2009

ahoj holky

majatob
20. dub 2009

andelka, jak mam zkopirovat graf z fertilityfriend? ze bych se pochlubila 😀