• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
mil: Holčičky jsou "vedle" (ve starých dobrých snažilkách) :wink: :grinning:
10. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že se tu brzo nějaká holčička objeví.
Ještě nevíme druhé miminko Eirin, Aer .....
10. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky myslím, že určitě ještě nějaká holčička přibude :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si koupila listovku a od víkendu začnu poctivě dlabat.
Jsem úplně napnutá, kdy mi přijde první ms bez HA. :slight_smile: A taky kdy už nepřijde vůbec.
10. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, ja bych holcicku rada :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: ja bych holcicku taky rada :dizzy_face: a jak ti je?

mi: ja jsem taky napnuta, uz aby to tu bylo :wink:
10. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil. To my jsme zvědavé taky :wink:
10. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já poslední dobou taky holčičku.... dřív jsem chtěla chlapečka, ale ted když se musí jmenovat Honzík.. :grinning:
tak bych skoro radši Emu. Ale ve výsledku, hlavně at je to zdravý.
10. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ema se mi taky libi. nejak se mi posledni dobou libi hrozne moc holcicih jmen :slight_smile:
no ja doufam, ze uz treba dalsi cyklus budu prekvapena, nebo ten dalsi ..... no proste co nejdriv :grinning:
10. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel, jde to, diky za optani:slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel: Taky doufáme a držíme palce :wink:

Já jsem si dřív uměla představit jedině holčičku, nic jiného mi ke mně nešlo. Ale to padlo se zjištěním, že jsem těhotná. Takže teď jsem fakt zvědavá, co to bude v reálu :sweat_smile:

mil: Mně se líbí Emička i Honzík :slight_smile:

aer: Připojuju se k Estrel - jakpak ti je, naše nejčerstvější těhulko? Už lépe?
10. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vetsinou uz lepe, andelko:slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas v praci to funguje tak, ze kdyz odejde jedna tehule, tak vetsinou do chvilku otehotni dalsi. no a ta nase odchazi na konci pristiho tydne, nebo den pred Vanocema, tak doufam, ze jsem na rade :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: Tak to jsem ráda. Pěkně ti ty tt naskakují :slight_smile:

estrel: Jsi na řadě, to si piš :wink:
10. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, berete taky listovku?
Jen soukromý průzkum...
10. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Chaar, raději se šetři!

Ad bydlení v bytě - bydlíme teď v RD, ve kterém vyrůstal manžel, ale je postavený tak blbě, že je v něm všechno slyšet daleko víc než v paneláku (hučení vody v trubkách, otvírání dveří; dokonce když tam ještě se švagrem bydlela přítelkyně, slyšeli jsme, když se normálně bavili, a když trochu zvedli hlas, bylo jim rozumět každé slovo). Já jsem v paneláku vyrostla a vůbec by mi nevadilo v něm žít i nadále. Jediný problém jsem měla s těmi kuřáky, jak jsem psala nedávno. Jo, a štěkající psi nejsou taky nic příjemného, to máte pravdu.

Andělko, to jsem tedy zvědavá, co budete mít :slight_smile:

Mil, držím palce, ať neseš dobře vysazení :slight_smile: My se ještě nesnažíme, ale protože není jisté, kdy začneme, začala jsem teď listovku brát, ale zatím nepravidelně.
10. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hermi: my zijeme v panelaku, ale asi ho mame taky dobre odzvucneny, neslysimetemer nic, ale obcas teda taky neco, ale neni to tak hrozny :slight_smile:

mil: ja listovku beru, ale jelikoz mam problem s kazdou pravidelnosti, tak ani listovku neberu kazdy den :grinning:
10. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda bydlím v RD na dědině... uffff.
Ale v Brně jsme s mým milý na bytě v paneláku, má úplně papírový stěny. V koupelně slyšíte, co si vedle povídají, večer slyšíme, že sousedi se vedle koukají na novu na víkend, nad náma slyšíme věčně dupání a v 4:30 vybrování mobilu na podlaze, případně slyšíme i to, že maldý pán nad námi jde ráno na toaletu..... :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Nedokážu pochopit, že v tomto domě můžou lidi žít na stálo. Moje matka taky bydlí v paneláku, ale ten je aspoň odhlučněnej...
10. pro 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Vzdy holcicka uz tu je, Majuska od Cirr :slight_smile: Andel, ja si k tobe teda vic predstavuju holcicku, ale jestli se citis na chlapecka, tak do tipovacky taky rikam chlapecka, dam na tvuj instinkt :slight_smile:

Doma ani tady o sousedech moc nevime, nemuzu si stezovat. Jen teda to bratrstvo, co bydli vedle v dome, ale nastesti jsou posledni dobou nejak podezrele ticho - asi, ze je zkouskovy :grinning: Ale domecek je domecek, o tom zadna :slight_smile:

Mil, listovku beru uz asi vic jak rok. Nekde jsem cetla, ze i holky, ktere se jeste nesnazi, ale pouzivaji jakoukoliv formu antikoncepce, kde muze dojit k selhani, by pro jistotu listovku mely brat.

Holky, vcera jsme si doma udelali ovocny punc, to bylo taaaaak dobryyyyy :dizzy_face: Uplne jsme se meli vanocne :dizzy_face:
10. pro 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já už prcky asi cítím nebo co :dizzy_face: Andělko, jak jsi na tom s pohybama?
10. pro 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eiri :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin, to je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to gratuluju :slight_smile:

já si poslední dny připadám čím dál víc těhotně - že už mě to břicho opravdu začíná trochu omezovat :sweat_smile:
10. pro 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eirin, to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:

Teď jsem si nějak uvědomila, že za 14 dní je Štědrý den :sweat_smile:
10. pro 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin :dizzy_face: :dizzy_face:

madli: jak se dela ovocny punc?
10. pro 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. pro 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
chaar :grinning: :grinning: ti nekdo saha na brisko, jako cizi myslim?
10. pro 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel, pořád někdo :unamused: a málokdo se vůbec zeptá - prostě mi na něj hrábne a hotovo... já jsem dost nekontaktní člověk, takže mi to hodně leze na nervy :sweat_smile: :pensive:
10. pro 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda chapu, ja rada saham tehotnym na briska, ale dovolim si samozrejme jen kamaradce a jetse se pred im zeptam :slight_smile:

tak to si to tricko kup :grinning:
10. pro 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrel, do velkeho hrnce jsme dali varit vodu se skorici a troskou cukru a kdyz zacla vrit, dali jsme tam nakrajena jablicka, suseny ananas, susene svestky, rozinky, susene hrusky, strouhany kokos, no proste vsechno mozny, nechali jsme to ctvrt hodiny varit a pak jsme si nabirali do hrnecku :dizzy_face:

Chaar, pekne tricko :grinning:
10. pro 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaar, to chápu :pensive:
10. pro 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek