Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
16. pro 2009

Heh, to je úlet s tou vzpěračkou...

eirin
16. pro 2009

Jé, člověk tu chvíli není a Deny porodí 🙂) Jsem taky moc ráda, že už budou na Vánoce doma, jak si přáli.

Včera v bance to byl očistec a stejně mi poplatek, který mi strhli za službu na příští rok, kterou nebudu používat, nevrátí. Což mě dorazilo, při nejbližší příležitosti zakládám účet u mbank a pápá komerční banko (pokud tedy půjde zrušit normální účet, když u nich mám hypotéku). Škoda sedmi stovek.

chaarleene
16. pro 2009

eirin, tak to je fakt naprd 😒 já když jsem rušila účet v ČS, tak mě taky pěkně naštvali, protože mi převedli studentský účet na běžný asi 5 dní před koncem měsíce, kdy jsem měla donést potvrzení o studiu - samozřejmě tak, aby mohli rovnou strhnout všechny poplatky 😒

eirin
16. pro 2009

Jo, jsou to fakt hajzlíci. Už na to nesmím myslet, protože mě to pořád rozčiluje 😀
A dneska jsem si řekla, že nepůjdu vůbec nikam, budu doma ležet, koukat na filmy a čekat, až přivezou digestoř (hezky se nám to sjíždí).

elitera
autor
16. pro 2009

Zlatá mbanka...

milmic
16. pro 2009

Chaar,
úplně to stejné se stalo mému milému, ale na chlup. Jsou to dobytci.

Jinak gratulace Deen... hned jsem tušila, že to bude kluk jako buk. 😎 Jsou šikovní.

chaarleene
16. pro 2009

eli, přesně 😉

eirin, jojo, udělej si pohodičku 🙂

jinak manžel má antibiotika 😒 šel k doktorce, že se mu ta nemoc nějak vrátila, tak mu (s ohledem na můj stav a s ohledem na to, že neteř má hemofila) rovnou napsala Klacid 😅

elitera
autor
16. pro 2009

Jo, a včera se mi zdálo, že mě někdo znásilnil, dneska, že mam ||. Jsem zvědavá, co za překvapení na mě čeká zítra ráno 😀

estrellita
16. pro 2009

elit: jezis, no to jsou teda sny!! mne se uz dlouho nic nezdalo.

air: kasli na ne, ja chci od KB taky brzy odejit.

andelka
16. pro 2009

Teda, člověk tu chvilku není a takové novinky 🙂
A já včera že prej - první miminko tu bude za chvilku 😀 A ono už bylo zatím na světě.
Samozřejmě až pak jsem si vzpomněla na Marianku od Cir, jsem ostuda 😅

Každopádně moc moc gratuluju Deny a přeju, ať jsou oba zdraví a čilí 😵 a je super, že na Vánoce už budou doma 🙂 Jurášek je šikulka a poslouchá maminku 😉

lucitee
16. pro 2009

ahoj holky, dlouho jsem nepsala tak to jdu napravit. Prubezne vas ale ctu 🙂

minuly tyden jsem byla v praci sama, tak to byl hukot. Od ctvrtka mi bylo dost zvlasntne (na dusi) naka depka ci co. Trvalo to az do pondeli a diky tomu jsem si moc neuzila ani Drazdany ani peceni cukrovi. Spis me to stvalo. No a jinak jsem 4 DC takze test pod stromeckem nebude, dneska mam nejsilnejsi den a sotva lezu. V unoru jsem se rozhodla ze zacnem resit, pokud se do ty doby nezadari, nebot jsem zjsitila urcity skutecnosti a nema cenu pak uz cekat. Davam tomu proste pul roku a pak zajdem na vysetreni. No a Vanoce - mam skoro pecino, mame doma stromek, jmeli, komplet vyzdobu, jeste dokoupim par darku a je to.

a sny - koukame o vikendu na satelitu na Miami Ink - takova reality show z tetovaciho salonu. Je tam jeden borec...proste se mi libi a dve noci po sobe se mi zdal erotickej sen o nem 😀

Samozrejme taky vitam novy miminko na svete.

tiburcia
16. pro 2009

právě jsme si domů donesli stromeček 🙂 začínám chytat vánoční náladu 😵 😵

lucitee
16. pro 2009

nooo stromek, jeden se nam desne libil, kdyz nam rekli cenu (890) prestal se nam libit 🙂 nakonec jsme sehnali u OBI krasnej, sice mensi ale soumernej, jedlicku za 500

jo a konzole uz visi, vychytala jsem akci i na zaves, takze v patek usiju a hned po prijedu domu povesim 🙂 tesim se jak mala, zkousela jsem ten zaves jen tak na zkousku a uplne to tu loznici zmeni.

estrellita
16. pro 2009

luc: my jsme koupili nadhernou vetvicku pred Ikeou za 499 kc, a kdyz ji vratime do 15.1. zase zpet, tak nam daji karticku s 300 Kc na nakup v Ikee 🙂

luc: to teda zmeni, ja jsem dala zavesy a hned to tam vypada zas o kus lip 🙂

ted jsem si uevodmila, ze jsem slibila fotky a jeste jsem je nedala ☹ ale do konce tydne to napravim 🙂

aerin
16. pro 2009

ahoj holky🙂

estrel, co to je za vetvicku, ze stala petikilo?😅

My mame jakz takz napeceno, jeste jeden druh a slepit linecky, ale to se stihne, stromecek mame - stribrnej smrcek za 400,- 😉 a vyzdobu budu delat az po vikendu po uklidu, neni cas, snazim se ucit na zitrejsi zkousky, i kdyz celkem marne☹

no a jinak jsem byla dnes v poradne, mimi ma 1,48cm a srdicko tuka🙂

estrellita
16. pro 2009

aer: to mela byt jedlicka 😀 😀 ne vetvicka

zitra drzim palce, z ceho delas zk?

gratuluju k poradne 😵

aerin
16. pro 2009

estrel, tak to jooooo😀

delam etrusko-italickou kullturu a drobne helenisticke umeni...na to druhy se ani neucim, nevim ani z ceho, proste omrknu jak to vypada a zkusim to priste☹ snad to psychicky zvladnu, nedat poprve neco na poprve...asi bych si na to totiz mela zvykat 😅

milmic
16. pro 2009

To zní dobře, Aer... na gymplu mě vždycky děsně bavila estetika, když jsme rozebírali kultury a umění. 😎
Držím palec.

Nevíte, holky, co na točení hlavy? Už od rána se mi děsně motá šiška, vypila jsem dvě kafe a nezabralo. Jsem jak z Marsu dneska... 😖

tiburcia
16. pro 2009

aer gratuluju k poradně 😉

tiburcia
16. pro 2009

já vám cenu naší jedličky radši psát ani nebudu 😀 😀 😀 😝

estrellita
16. pro 2009

mil: co neco sladkeho??

chaarleene
16. pro 2009

aer, člověk si na to musí zvyknout 😅 já jsem poprvé nedala zkoušku napoprvé až u státnic z vedlejšky a zamávalo to se mnou slušně 😔 hlavně když jsem měla pocit, že to nebylo úplně spravedlivé 😅 vzhledem k tomu, že jsem v té době už jeden titul měla, tak mě opustila motivace a musela jsem se mooooooooc nutit jít na tu zkoušku znova 😒

a gratuluju k poradně 🙂

mně dneska přišel těhotenský pás 😵

milmic
16. pro 2009

Estel, myslíš že cukr zvedne tlak?
Já fakt nevím, co... mě vždycky pomohlo kafe.

moni1412
16. pro 2009

deny gratulujeeeeeeeeeeeeeeem 😵 drzkajte sa 😉

baby ja dnes nevladzem... Denisko bol od pol 7. hore, odvtedy uplackany, nervozny, ja s nim, varit popri tom... no dnes je den... uz maly hajka, tak si trochu vydychnem 😒 inak, dala som foto dnesneho bruska 🙂

tiburcia
16. pro 2009

mil mě na nízký tlak zabere jen cukr 🙂

tiburcia
16. pro 2009

moni krásný kalendář 😉 😵

lucitee
16. pro 2009

aer: kde jste sehnali stribrnej smrcek??? ja po nem touzim uz roky...nikdy ho nemaj, vzdy mame jedlicu

aerin
16. pro 2009

moni, kraaasne brisko 😵 uz se tesim 😵

luci, no normalne, my ho mame kazdej rok 😀 jedlicky nemam rada, borovice jeste min a ani smrcky ztepily se mi nelibi 😀 takze mame smrk stribrny pichlavy😉

moni1412
16. pro 2009

tib dakujem 😵

este k tomu tlaku - ja mam nizky tlak stale a v tehu obzvlast.... aj dnes som "lietala", musela som si dat taku slabsiu kavu - ta 3v1 nescafe co byva, mild..... ta nie je taka brutus, ale pomoze..... 😒

a aer 😵 gratulka k poradni 😉

milmic
16. pro 2009

Moni, já už jsem právě dvě kávy měla a furt nic. 🙂
Tak uvidíme...
Ted vařím k obědu lososa a potom mě čeká sušenka, tak třebas se to spraví.
Jsem dneska vůbec taková pomačkaná....