• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
Jéé Deny, to jsi hodná, že jsi zaskočila. To je super, že je malý takový hodný. Přeju, ať se kojení co nejdřív rozběhne.. A ještě jednou moc gratuluju (asi nemáš čas dočítat :grinning:)
19. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deen, ten se vám povedl!!! Takovej vlasáček :wink: Tak hlavně ať to všechno klape - kojení, spaní atd!!! A těšíme se na podrobnosti...
20. pro 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deen, krasne jste to zvladli a maly je naprosto kouzelny! A tolik ma vlasku! Snad se brzy rozkojite!

Hermi, vcera jsem googlila na netu recept na rafaello a ze vsech odkazu, co mi to vyhodilo, jsem nakonec pouzila tvuj recept, co jsi nekdy v praveku nechala na beremku :wink: Jsou vynikajici, dekuju :slight_smile:
20. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mám, dámy, epesní zánět hrtanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deen, mám radost, že ses zastavila :dizzy_face: Ať vám dobře jde sžívání!

Madli, to mě těší. Ale říkám si, jak je to, co o sobě člověk leckde napíše, ještě po letech dohledatelné :fearful:

Mil, co je to prosím krmik? To jsem nikdy neslyšela. Kdybych tu spustila po našem - ogar, šufánek, hafery, skřidla, rožni..., nevím, jak byste se tvářily :grinning:
20. pro 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...tak už je napečeno...

deen je tak krásný :dizzy_face: :dizzy_face: a kolik má vlásků!! :slight_smile:

hermi jo jo to znám :wink: ještě připojuju kury, moráci, dénko :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hermi: ty jsi z jizni Moravy, vid? :slight_smile:

zdravim holky :slight_smile: vikend byl super.

jinak co se tyce marokanku, oplatek atd., tak my rikame ta oplatka, ten hadr, ta marokanka :grinning:

elit, madli: snad vam bude brzy dobre!!

elit: jsi byla u doktora?

dee: jura je nadherny vlasac :slight_smile: tak jeste jednou gratuluju a at se vse v pohode zabehne. kojeni se urcite rozchodi a kdyz ne, svet se nezbori. a koukam, ze jsi psala, ze tlaceni/kontra ani nebolelo, to jsi teda mela super.dle takovych popisu bych hned rada rodila :sweat_smile:
20. pro 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Estrel, jj, ráno na pohotovosti. Ale teda pipky se mi snažily, byť virtuálně, poradit výrazně víc než ten doktor. :sweat_smile:
Hááááá, Lišák mi právě přivez Orofan s lidokainem. jupííííí! Třeba jednou bezbolestně polknu! (to je taky tip pipek a ne mudra :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
20. pro 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elit, ať jsi brzo fit! Jsem sice PCHČ (kdo zapomněl - PCHČ=protichemická četa), ale Orofar považuji za výborný (na krk, ale i na afty).

Estrel, nene z Valašska. Z jižní Moravy je Mil, jestli se nepletu.
20. pro 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hermi, byl by super, kdybych si ho uměla nastříkat tam, kam patří :grinning:
20. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elit, proto, raději kupuji pastilky :grinning:
20. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, jsem z jihu největšího zvaného Palermo ( v překladu výpal total). :grinning:
I když dneska tu je celý den minus 12, ted minus16-18, celkem masakr. Před chvilkou vypadl proud, asi 3 hodiny to nešlo, takže tma, ticho, zima, teplota doma dramaticky klesala při takovej kládě. Huuuu...

Jináč Krmik - prasitko.
20. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellit: :grinning: hlavne, ze pusobi.
no ja se lekaru na pohotovosti teda bojim, protoze vim, co tam behem sluzby delaji :sweat_smile: takze jen v nouzi nejvyssi, coz vim, ze u tebne urcite bylo.

necetla jsem ted dyl pipky a ani dnes, tak nevim, co ti radily, ale urcite je taky dobry priznic, nebo jak se to pise na krk :slight_smile: taky na to vzdykloktame sul. ale urcite hod rady pipek,at se muzeme inspirovat :slight_smile:
20. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis, tady je dneska nejak mrtvo???? :confused:
20. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky až na to jídlo mám zlaté dítě... nají se chvilku kouká a spí.... dnes v noci jsem ho musela na kojení j vzbudit, jinak by prospal nic v kuse... po jídle chvíli kouká a zas spí..... jen to papání nám ještě nejde.... málo saje... ale mě už mlíko teče jak divé....tak mám zásoby pro celý arsenál :grinning: akorát naše mimi by bylo rádo.. kdyby jsme mu to mlíko nalili do chřtánu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Deny :slight_smile:) Zvláštní, chlapi jsou obecně líní, ale že by byli líní se i najíst... :slight_smile:))))

Estrel, rady a porady jsou v pipkingu na str. 590
21. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. :sunglasses:
Den, super, že je tak hodnoučký.... to by si přála snad každá maminka.

Tu dnes ráno bylo 18,5 stupnů mrazu, takže nic moc. :unamused: Ještě že jsem nemusela z postele.
21. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem se domluvila s laktační poradkyní.. tak snad s tím trochu pohnem... jdu odstříkávat....elektronická odsávačka je super... mám volnou jednu ruku... takže můžu jíst, číst, pít.... což jinak nestíhám
21. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A měla jsi u porodu tu dulu, deen?
21. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
neměla....a teď jsem tomu ráda... neměla jsem porod u kterého bych potřebovala..si s někým povídat, nebo vymýšlet složité techniky úlevy (aromaterapie a hudba mi byly úplně ukradené). měla jsem silné bolesti do začátku a soustředila jsem se jenom na sebe..a na manžela... byl super... počítal mi délku kontrakcí.... vždycky jsem se nadechla a počítali jsme spolu 40, 39 , 38...nádech 37, 36...
Potom jednu dobu jsem byla vždy při kontrakci o něj opřená a kousala jsem ho do ramene nebo spíš do svetru) a ke konci poslední hodinu a půl masíroval záda... to bylo super...nejdřív nahoru a dolů a jak už se mi chtělo tlačit a nesměla jsem, tak od páteře ven (nahoru dolů moc podporovalo tlačení....)
Vůbec jsem dulu nepotřebovala.... prostě jsem zkoušela a držela se toho co mi pomáhalo... nějak jsem cítila co mi pomůže.. třebas ty masáže jsem manžela přesně navigovala... mezi kontrakcemi mi dělaly dobře kolečka těsně nad pánví.... :grinning:
21. pro 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je parádní, že jste to takto spolu zvládli. :wink:
A jak se miminku líbí v tej krásnej kolíbce?
21. pro 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deen: jůůů, no zní to jako, žes měla porod úplně pod kontrolou :wink: To bych taky ráda...A malej se určitě naučí jak správně sát, hlavně když jsou zásoby, žejo? A jak se spolu sžíváte...máš pocit, že je tvůj odjakživa, nebo si na sebe teprve zvykáte? Furt si to nějak nedokážu představit... :sweat_smile:
21. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli: upřímnou soustrast...mně na zánět hrtanu před lety dali rovnou antibiotika. Já teda nejsem zrovna členem protichemické čety, to je fakt :grinning: Tak hlavně, ať to rychle přejde a můžeš si pod stromečkem zapět Nesem vám noviny z plna hrdla!! :wink:
21. pro 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Des.... tak přesně nad tím jsem přemýšlela dneska ráno. V noci se mi zdálo, že se mi narodily dvojčátka - chlapeček holčička. :grinning: A tak jsem ráno přemýšlela, jaký to vlastně je porodit miminko, odnést si ho domů a najedou je tvoje a je tam s tebou už napořád, jak vlastně probíhá to zvykání na novýho člena......
21. pro 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil: no právě...slyšela jsem různé zkušenosti, někdo si zvykne okamžitě, někdo třebas pár dní kolem miminka chodí a zvyká si pomaleji... :slight_smile: Koukám, že podvědomí pracuje mohutně, že? A počkej, jako těhuli se ti nebude zdát o ničem jiným :grinning: ... i když bajo, mně se předevčírem zdálo, jak odebírám krev hokejovému družstvu na antidopingovou zkoušku a pak plavu někde u Kypru na dřevěným sudu :grinning:
21. pro 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Des..... to je v pohodě, já mívám skutečně zajímavý sny, takže nějaký porody dvojčat...... relax. :grinning:
Ale ty už koukám máš chvilenku do porodu, jak se těšíš?

Já jsem úplně napnutá, co jako my dva. :sunglasses: I když pořád pochybuju, jestli vlastně zvládnu být těhotná a být maminka.
Ale možná to je normální....
21. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
des: teda to jsou sny :slight_smile:)) :grinning:

mil: ja mela na dnesek sen, ze jsem na Silvestra nasla //. tak doufam, ze mam prorocke sny jako eirin :grinning: :grinning:

dee: to zni fakt dobre. a ty masaze vam rekli nekde na kurzu, nebo to byla jen tvoje intuice?
21. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím palec, Estrell, aby to vyšlo co nejdříve. :sunglasses:
21. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka zajtra ides k tomu dr.? ale snad to nebude nic vazne... ja mam v tehu vytok v kuse. tiez taky vodovy, mne povedal dr. ze je to tehotenstvom. :unamused: je to neprijemne, ale co uz narobim....

des pozeram ze si na rade :wink: :dizzy_face: ty sa ako citis?

deny maly je krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sa drzkajte, hlavne zdravucki a to kojenie nech sa pekne rozbehne :dizzy_face:

estrel :slight_smile: :wink: drzim palce :wink:

a este nieco vianocneho http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3634881&vReferer= . dnes som robila, ak by sa mi uz nepodarilo sem prist do Vianoc. od zajtra doma tatino, tak sa ide upratovat a take tie dorabacky :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Estrelko, tak to jsem napnutá, jestli na Silvestra najdeš :slight_smile:
Mně se včera zdálo, že budu mít holčičku a chlapečka. Dnes jsem myslela, že se to rozhodne, ale prdlačky. Jsem zpátky z ultrazvuku a horní miminko se opět schovávalo, ale kdybyste viděly, co tam všechno prcci dělali.. kopali do sebe, šťouchali, otvírali pusinku, hrozili pěstičkou.. Dolní mělo škytavku. Komár byl se mnou a natočil je na telefon, tak pokud to bude v nějaké přijatelné kvalitě, podělím se s vámi :grinning:
21. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek