• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
eirin :grinning: sintrikovia uz v brusku :grinning: aj ich uz poriadne citis? kopkaju?
21. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni :grinning:
Cítím je trochu a občas. Ono to hlavní teprve přijde :slight_smile:
21. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo, ty budeš mít ty rány do bříška double. :grinning: :sunglasses:
21. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
eirin mil ma pravdu.... ale budu mat skor ako ine deticky v brusku menej miesta, tak snad to nebude az take zle :sweat_smile: ozaj a ved ty mas prorocke sny.... mozno aj cakate ako pises :wink: ak sa to potvrdi, mozes si otvorit vestiaren :grinning:
21. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Už teď cítím, jestli se vrtí horní nebo dolní.. až začnou oba najednou a nabere to na intenzitě, to bude žůžo :grinning:
21. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
moni: krasny PFko, uzijte si Vanoce :slight_smile:

holky, dekuju, no ale nevim, na kolik jsou moje sny prorocke, to kdyby se to zdalo eirin ..... :grinning: :grinning:

eirin: tak to verim, ze to bude holka a kluk :slight_smile: a kdy je dalsi moznost? :wink:
21. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Já osobně tipuju kluka kluka, ale sny Eirin jsou prostě sny Eirin. :grinning:
21. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Muj osobni tip je kombinace :slight_smile:
a taky jsem zvedava na Andelku, co se dozvi. tam jsem tipovala holcicku, myslim :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Na Andělku bych taky tipovala holčičku, ale spíš tuším dalšího kluka buka. :sunglasses:
21. pro 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Moni, krasne PFko! :dizzy_face:

Deen, to je super, ze mas tak hodnoucke miminko! A hlavne, ze je mlika dost, vsak on se maly rozpije :dizzy_face:

Eiri, myslim, ze horni miminko bude hodne stydliva holcicka :slight_smile: A Andelku si taky tipuju na holcicku, ale kdyz ona citi kluka, tak spis dam na ni :slight_smile: Takze uvidime :slight_smile:

Vcera jsme byli s kamaradkou z Mexika a jejim manzelem, prijeli na Vanoce sem, protoze tu maji rodinu, tak jsme s nimi stravili cely den na nakupech a objevili jsme novy obchod s pradlem a la Victoria's Secret: www.gillyhicks.com - maji tam nektere opravdu krasne kousky :slight_smile:
21. pro 2009 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
mil, moni: nestrašte!!! :sweat_smile: :sweat_smile: Cítím se právě moc fajn, takže se ještě na porod nějak extra netěším...ale furt ještě těch 5 týdnů. A ani břicho už neroste takovou rychlostí jako v tom 5., 6. měsíci, dokonce se mi stalo, že jsem na moment na svůj stav zapomněla a svalila se na postel břichem, tak jsem ho tam chudáčka přimáčkla :confounded:
21. pro 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Nějaká ta holčička se musí v Andělčině a Eirinině trojici vyskytnout!!

Estrel: taky budu moc držet palce, ať je ten sen věštecký :wink:
21. pro 2009 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Madli: no jestli mají ve Victoria's něco na velryby... :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Já tipuju Eirin tak 3 týdny a pak ti bříško začne žít totálně svým životem...když vezmu kolik boulí a vlnek nadělá jeden mrňous...tak dva, to bude fakt mazec!!
21. pro 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, holky, tak jsem tu :slight_smile:

dopoledne jsem byla na hematologii a dopadlo to podle představ - hodnoty se mi za poslední 3 týdny zdvojnásobily, takže mám silnější injekce a za 14 dní další kontrola :unamused:
21. pro 2009 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Des, maji, vsak je ten obchod v Americe, ne? :grinning: Ale prave jsem o tom premyslela - koupila jsem si dve naaaadherne prsenky a ted si rikam, ze si je treba uziju jen par mesicu a pak uz mi nikdy nebudou :confused:
21. pro 2009 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Chaar a mě nějak uniklo, proč máš vlastně ty injekce? V čem je chybka?
21. pro 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Madli, já jsem tuhle koupila překrásnou podprsenku v Reserved, takovou černou s rudým podkladem nenápadným, no blbě se to popisuje....
A měla jsem to naopak... najednou jsem zjistila, že už nemám B, ale A, takže já ted čekám, kdy mě zase budou ty béčkový, co už doma mám z dřívějška. I když teda nenosím, nemám na co. :grinning:
21. pro 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
mil, mám trombofilii - vrozenou zvýšenou srážlivost krve, takže mi víc hrozí trombóza a podobné slasti :sweat_smile: takže si musím píchat injekce na ředění krve...
21. pro 2009 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
O fuj. :frowning2:
Tak to držím palec, aby se to urovnalo, pokud to jde.
21. pro 2009 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Mil, jen pockej, za chvilku ti zas naskoci zpatky :slight_smile: Ja jsem si mela koupit rovnou C...uz ted jsem v podstate na rozhrani, a vzhledem k planum do budoucna je narust v teto oblasti velmi pravdepodobny... mozna tam jeste zajedu a vymenim je :slight_smile:

Char, to je nejaky ten heparin nebo neco takoveho, vid?
21. pro 2009 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
madli, jo, konkrétně mám Fraxiparin :slight_smile:
21. pro 2009 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
No, mě říkala sestra, že když se "zhubne" na prsou, tak se to pak vrazí někam jinam.
Takže podle této teorie se mi zvětší jen na kojení a potom zas zpátky. Jako nestěžuju si... :grinning:
A ani můj milý si nestěžuje, prý "akorát do ruky". :grinning:
21. pro 2009 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
mil, muj rika to samy :grinning: a ja mam fakt miniatury, i kdyz v posledni dobe uz jsou trosku (fakt jen trosku) vetsi a plnejsi:slight_smile:

dee, malej je kraaaasnej a porod zni fakt dobre, uz nevim kdo to napsal, ale presne tak, mela jsi to pod kontrolou :dizzy_face:

a uz nevim co jste kdo psaly, takze se omlouvam, ze nereaguju :sweat_smile:

my jsme byli vcera cely den u babicky a pak vecer na firemnim vecirku (resp. akce v brnenskym Boby, sal plnej, raut, koncert Davida Kollera a taaaak :wink: ), domu jsme prisli neco pred jednou rano :slight_smile:
no a dneska celej den uklizime, ale uz mame v podstate hotovo, Vasek jeste zitra jak budu v praci vysaje, vytre a umyje okno:slight_smile: a ve stredu dopoledne snad obstarame stromecek a vyzdobu:slight_smile:
no jeste nemame uplne dodelany cukrovi, ale to se snad zvladne, jen neco poleju cokoladou, chtela jsem jeste pect, ale bude to muset stacit, uz se mi nechce :unamused:
21. pro 2009 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Muj rika to samy a to teda fakt neco mam :grinning: Takze to asi rikaji vsichni chlapi, maji to v geneticke vybave :grinning: A nebo zalezi na velikosti rukou :grinning:
21. pro 2009 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale to jsi řekla hezky Madli..... velikost rukou.... :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
muj to rika taky :grinning: tak to asi bude o te genetice a rukach :wink: :grinning:
aer: top jste si teda pekne uzili a nejsi po tom uplne mrtva? :slight_smile: a co brisko? roste? dela neco? :grinning:
21. pro 2009 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, me uz to v praci neba, sla bych si udelat vanocni atmosferu a misto toho jeste dalsi dva dny prace :sweat_smile:

aer: co u tebe v praci? uz to vi, ze jsi tehotna?

holky, jak je to, kdyz je holka ve zkusebce a otehotni? muzou ji vyhodit?
21. pro 2009 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
estrel, myslím, že ve zkušebce jo :unamused:
21. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
chaar: ja jsem premyslela, ze bych zacala koukat i po novych zajimavych nabidkach, ale asi to neni nejvhodnejsi doba. mam v sobe takovy moralni rozpor - nevim, kdy otehotnim, takze vlastne proc se po nove praci nekoukat, na druhou stranu, kdyz otehotnim pri podani vypovedi, nebo nastupu do zkusebky, tak je to hodne blbe. a nechtela bych jim pak lhat, nebo hned pak odejit, skryvat tehotentsvi atd. ..... nejak nevim, co mam delat. kdybych tak apson vedela, ze treba otehotnim brzy. pak bych nic neresila. :confused:
21. pro 2009 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek