• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
autor
Estrel, nějak mi uniklo, ty jsi v současný práci nespokojená? V tomhle fungujou často zákony schválnosti, jakmiile bys nastoupila jinde, otěhotníš :grinning: :wink:
Aer, jen se nepřepínej :slight_smile:
Chaar, to je teda hnus :(
Já hlásím, že už mě v krku bolí jen jako angína, takže to fakt ustupuje :dizzy_face:
21. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit, tak to je fajn :slight_smile:

jestli tím hnusem myslíš injekce - tak to se holt nedá nic dělat, no... je tam o 50% víc toho roztoku, takže to asi bude víc štípat, ale to přežiju :slight_smile: paní doktorka hloubala, jestli by mi neměla spíš napsat slabší 2x denně a to by asi bylo horší :sweat_smile: už teď mám nohy jak feťák, všude vpichy a větší či menší modřinky - ještě že není léto :grinning:
21. pro 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tyjo, Chaar, je mi jasný, že nestojíš o chudinkování, ale bleeeeeeee. No, ale to už jsme myslím probíraly. Tož se drž. Co manžel, stále ještě si u toho zpíváte? :grinning:
21. pro 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezpíváme :grinning: teď pícháme v sedm ráno, to není čas na zpívání :grinning: už jsem si prostě zvykla, že někdy to bolí, porod bude horší, tak se aspoň otužuju :grinning: a manžel je super, píchá mi ty injekce úplně bravurně :dizzy_face:
21. pro 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak k tomu chudinkování - člověk má někdy tendenci k bolestínkování, já třeba zrovna dneska... včera jsem byla na sboru frajerka a velkou část zkoušky jsem odstála stejně jako většina sboru - no a dneska mě bolí záda, k tomu ještě trochu hlava, jsem nafouklá, mimčo mě začalo kopat a dloubat do jater, k tomu ještě ty milé zprávy na hematologii...

a pak se tady podívám do nějaké diskuze, třeba k idiopatkám nebo (například dnes) k holkám apolenkám a nejradši bych si nafackovala, že si nevážím toho, co mám :pensive:
21. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit: nespokojena uplne ne,spis by to chtelo asi zmenu, ale jako nejsem si jista :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, já jsem se zamilovala do limitky šátku :grinning: Přemýšlím, že bych si udělala radost :grinning: http://www.didymos.cz/nabidka/satky-na-noseni-deti/img/vzor-sovicky-se-lnem.jpg
21. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
doré ranko :slight_smile: tak vcera jsem konecne sehnala krasny kozeny kozacky, ktere jsem chtela, tak uz nebudu mrznout :sweat_smile: koupila jsem jeste nejake darky, dneska jeste par nakoupim a mame vse :slight_smile: ve stredu vecer to jen zabalim a je to :slight_smile: dneska v noci chceme udelat stromecek, nejak jsme to driv nestihi a to jsme si rikalli, ze kdyz odjizdime hned po Vanocich, tak si ho dmae driv, at si ho uzijeme ........ no nejak to nevyslo :wink:

elit: :grinning: :grinning: hezky sovicky
22. pro 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ha, už mám v krku jen jako při angíně, jupí!
Tyjo, našla jsem si v počítači koledy a jak je mi líp, tak mě to začíná cukat, že bych šla přecejen uklízet a čančat. Akorát se to nějak bije s mou přirozenou leností :grinning:
22. pro 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Teri, tak si ji udelej:wink: A brzy se uzdrav!

Tu nedeli jsem ustala v pohode, dokonce i jednu ohnivou cha-chu :grinning: i kdyz jsem pak mela trochu problem s dechem...:grinning:
brisko nevim jestli roste, nemerime, ale jestli jo tak zatim fakt jen malinko:slight_smile:

a jinak teda zitra zaciname 10. tyden a tim 3. mesic:wink:
22. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůů, Aerin, to letí....
ani se nenadějem a pofrčíte do porodnice. :slight_smile:
22. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele, je tu ještě nějaká nesnažilka netěhule, kromě mě, madli a tibu? :grinning:
22. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit: tibi uz ma taky naslapnuto (aspon uz v hlave), tak myslim, ze to nebude mit dlouheho cekani :grinning:

aer: hezky!! 3. mesic bude za chvilku za tebou :slight_smile:. a kdy jdes na dalsi kontrolu?
22. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už to vidim v barvách, že tu nakonec zůstanu sama :grinning:
22. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri:grinning:

estrel, na dalsi jdu az 8.1. :sweat_smile:
22. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, holky, jen prolétám kolem a zdravím, dneska toho musím hodně udělat, takže se tu nemůžu moc zdržovat :slight_smile: jen jsem vám chtěla popřát hezký den :slight_smile:
22. pro 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: to jdu taky k dr., doufam, ze se nedozvim nejake silene zpravy ohledne toho profilu, tak si budeme navzajem drzet pacle :wink:
chaar: let opatrne :slight_smile:)) tobe taky hezky den.
22. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
des ved my nestrasime :dizzy_face: len ze si uz z tejto temy na rade :wink:

aer uz sa citis lepsie? :slight_smile:

andelka este k tomu vcerajsku - ja zo zasady necitam tu na koniku take temy (ked si pisala o tej odtekajucej plodovej vode). zbytocne som sa vzdy bala a nikdy to nebolo take strasne, proste radsej sa vyhybam takym veciam.... uvidis ze ani u teba to nebude nic take.... ako vcera na poradni? :slight_smile:
22. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky že jste na mě včera myslely, já teď nemám na PC moc čas, doděláváme, dokupujeme a tak, znáte to.

Takže dnešní poradna dopadla na 1*, výtok je asi normální, plodovka to není, neb mrně se má výborně a krček nebo čípek nebo se je taky v pohodě. Ale vzal mi stěry. Tvrdnutí bříšla je taky normál, ale to vím aji bez něho, že. :sweat_smile: Tlak, moč, všechno OK.
Miminečko váží 330g, má všechno co má mít a úplně přesně odpovídá tt, takže vůbec nevadí, že nepřibírám, má se dobře.
A JE TO KLUK :dizzy_face:
Na 1000%, viděla jsem to naprosto zřetelně i já. Budoucí snacha mě určitě nepomluví :grinning: A je tak krásnej, má nádherné ručičky, nožičky, no všechno. :dizzy_face: Miluju ho :dizzy_face:
22. pro 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeeda, Anděl, gratulace největší. :slight_smile:

Ted už na holčičku zbývá jen Aer a Chaar... a to druhž od Eirin.... :sunglasses:
22. pro 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andelko, gratuluju, naadhera :dizzy_face:

moni, jde to, dekuji za optani:slight_smile: co u tebe noveho????

no tak jsem zvedava, kdy se objevi nejaka holka...tajne doufam, ze to prolomim, ale vidim to taky na kluka :grinning: a Vasek taky tusi kluka :grinning:
22. pro 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel gratulujem k chlapcekovi :dizzy_face: aj k poradni :slight_smile: este som cakala ako si dopadla na poradni, uz idem a asi az cez sviatky niekedy dojdem.... tiez este dost roboty a zajtra to vyvrcholi - upratovanie, vecer stromcek... tak este raz krasne sviatky vsetkym :dizzy_face:
22. pro 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, vlastně Moni čeká děvčátko přece..... tak to už jednu princeznu máme.
Tak ted jsem zvědavá na další. :sunglasses:
22. pro 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no porad kluci dost vedou, holka akorat Cir a Moni a jinak kluci jako buci :grinning:
22. pro 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer u nas po starom.... raz dobre, ked menej oddychujem, tvrdne brusko ako blaznive.... ale celkovo fajn. uvidime 30.12. - poradna :unamused: :grinning:
hej, no nam vravia dievcatko, v januari nas caka utz, tak som zvedava este nan :sweat_smile:
22. pro 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aer: ja bych byla pro holku, tak to treba prolomis ty, nebo ja, mil .... :grinning:

andelko: jeste jednou gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u tebe Aer, tuším děvčátko.... Tak uvidíme za chvilku, co se vyklube. :sunglasses:
22. pro 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil, bylo by fajn, kdybys tusila spravne :dizzy_face: :grinning:
22. pro 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Estrellko, já bych možná taky chtěla víc holčičku. :sunglasses: A můj milý zase kluka, tak uvidíme no. Kluci to prostě vedou.
22. pro 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme chteli vzdycky oba holcicku, ale hlavne at je to zdravy, ze :grinning: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek