Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
30. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andelka
30. pro 2009

jaru: též si pamatuju. Elitera tehdy řekla, že tvoje bříško jí přijde těhotenské. A fakt že bylo. No a diagnostikování těhu v 11tt je pohádka, člověk projde 1. trimestrem ani neví jak 😅 😉 Určitě se zase brzo stav 🙂

estrellita
30. pro 2009

elit: 😀 😀 ten tvuj tupper 😉

jinak vas vsechny zdravim po navratu 🙂

andelko: koukam, ze brisko uz vylezlo 😵 hezky

madli: jaky byl vylet? nezapadli jset snehem?

holky, ja si dneska zkazila naladu, protoze jsem uplne blba, zarekla jsem se, ze nebudu testovat a porusila jsem to 10 DPO, protoze se graf vyviji jako trochu zajimave ........... ale tak si dovedete predstavit, jak to dopadlo ☹ ☹ ach jo.

jaru: gratuluju 🙂 at se ti dari, a jak rika elit, chod za nami casteji 🙂

estrellita
30. pro 2009

jo a jeste abych vam rekla moji situaci, vcera jsem si pobrecela u knizky a dneska me malem rozbrecelo i to, jak tchyne s tchanem vypraveli o dtesvi manzela a jeho brachy 😅 😅

co budete delat na Silvestra? jedete nekam?

andelka
30. pro 2009

estrel: I ty jedna testerko 😀

No a my na Silvestra budeme doma (doufám, že nikde okolo v bytě nebude žádná pařba, my radši klid a pohodu), mamka jela ke kamarádce, tak budem sami asi do neděle. Tak si to všichni tři užijem 🙂 Máme nakoupené bagety, šunky a sýry, malý sekt (375ml, to je pro nás dva akorát), máme cukroví, tak se asi budem povalovat, koukat na DVD a pouštět veverce hudbu 🙂

estrellita
30. pro 2009

andelko: kdybych to nedelala, stale bych mela aspon tu nadeji, no 😔

estrellita
30. pro 2009

to budete mit hezky Silvestr 🙂 ja taky nejsem na nejake velke veseli 🙂 takze se uplne ztotoznuju s vasi oslavou 🙂

a moje skepse prameni z toho, ze jsem koukala na FF, jestli je tam nekdo.kdo mel 10 DPO negativni test a pak o 4 dny pozitivni a nikoho takoveho jsem tam nenasla

elitera
autor
30. pro 2009

Estrel, neplaš 😉
My na Silvestra jdeme ke kamarádům, budeme tam 3 manželský páry, uděláme si zase fondue a o půlnoci si možná ťuknem i něčím jiným, než kolou 😀 Stejně jako loni - hlavně pokecáme a dobře se najíme a bude pohoda, na pijatiky moc nejsme nikdo 🙂

estrellita
30. pro 2009

elit: ja vim, ja vim 😅 😅 jsem strasne nedockava 😅 a uz mlcim 😉

chaarleene
30. pro 2009

my budeme doma, máme tu nějaké filmy, udělám pár jednohubek, koupili jsme si lambrusco a možná přijde bratránek 🙂 my na tu řízenou a povinnou zábavu nějak nejsme 😅

estrellita
30. pro 2009

my premyslime, jestli zustat doma, nebo jet za kamaradama na chatu, kde budou spis prochazky po lese 🙂
ale rozhodneme se az zitra. 🙂

herminka
30. pro 2009

Elit, úžasný tupperjoke 😀 😀

Jaruš, moc gratuluji 😵

Estrelko, určitě se // dočkáš! Ale testováním těhotenství nepřivoláš 😉 (nemyslím to špatně). Ale já mám taky máslo na hlavě (ač vždy mluvím proti předčasnému testování), nepochlubila jsem se tu, ale nedávno jsem poprvé v životě testovala - 13.DPO (27.DC), protože se teplota držela pořád nahoře. No, aspoň jsem si to zkusila 😀 a příště snad budu trpělivější.

Na Silvestra jdeme ke kamarádům (naše manželské minispolčo - tj. 4 páry, žádná pařba), moc se mi tam nechce (nejraději bych byla doma, četla si a šla normálně spát), ale snad to bude fajn.

estrellita
30. pro 2009

hermi: ja vim, presne jak rikas, tim to neprivolam 😅 musim se naucit byt trpelivejsi 🙂

lucitee
30. pro 2009

jaru: fakt sen prijit na tehotenstvi skoro po prvnim trimestru 🙂 hlavne jestli jsi byla ukaznena a nedelala nic co by malymu uskodilo.

no kdyz jsme u tech cyklu, ja jsem 18DC a prsa me bolej teda dost. Ode dneska. Kdy byla ovulace nevim. Mozna na stedrej den. No bude to zajimavy. Mam plan v nedeli rano hodit test, pro jistotu. Co kdyby...protoze v nedeli mi bude 30 a ja jsem z toho uz ted namekko.

estrellita
30. pro 2009

luc: a ty nemeris, vid?

jinak ti budu drzet palce, at najdes ke 30tinam // 😉

lucitee
30. pro 2009

estrel: nemerim, jedu na pocity a dukazy 🙂 jako uz to par mesicu fakt nesleduju, jen me dneska prekvapilo me poprsi 🙂

No jako vim ze v nedeli bude jeste brzo, ale proste mi to neda, co kdyby 😀 DIK

tobe preju at je novej rok uspesnej uz v zacatku 🙂

estrellita
30. pro 2009

luc: dekuju 😵

no ja uz prave nebudu prosti predcasnemu mereni rikat vubec nic po dnesku 😀 😀

mne to mereni strasne bavi, jsem zvedava vzdy na kazdy dalsi den 🙂 uz jednou jsem si rikale, ze se na to vykaslu a merit nebudu, ze aspon na to pak v druhe fazi cyklu prestanu myslet, ale zas na druhou stranu si proste nenecham ujit ten konfort, abych vedela, kdy mam cekat MS (preci jen 8 let je na to clovek zvykly, ze jo 🙂 )

a jinak se ted kocham Gala večerem v krasobrusleni na Eurosportu 😵 😵

lucitee
30. pro 2009

estrel: no jo casto ctu jak je mereni navykovy...jeste jsem tam nedozrala. Furt doufam ze se tomu vyhnu.
Diky za tim na krasobrusleni, uz na to koukam.

jinak me nastvalo tesco, sama reklama v tv a kdyz tam clovek dojde, nemaj porek, nemaj salotku, slaninu, destilku, cerstvy bylinky....chtela jsem nakoupit na silvestra a oslavu a pulku veci nemeli, prazdny regaly leda.

kdybych se sem nahodou zejtra nedostala tak: PREJU VSEM USPESNEJ NADCHAZEJICI ROK, TEHULIM RYCHLY PORODY, SNAZILKAM RYCHLY USPECHY A TEM OSTATNIM PEVNY ZDRAVI A BRZKY ZMENY V PASU 😀

estrellita
30. pro 2009

luc: je tam uzasnej Elvis Stojkov - uz je mu 36 let, ale teda skace lip nez vsichni ostatni. bude tam jeste jednou, tak si na nej urcite pockej 🙂

ja byla dneska v Bille a lidi to tam naprosto vyjedli, cim dal vic jsou ty svatky o jidle 😝

lucitee
30. pro 2009

estrel: ja exhibice na krasobrusleni zboznuju od detstvi. Pockam diky.

No asi bylo tesco vyzrany kvuli silvestru ale o to vic maj bejt zasobeny...hlavne ze vedle prazdnych regalu stali tri zamestnanci a vesele si povidali. To by se clovek vztek....

herminka
30. pro 2009

Luci, bylo by perfektní najít // na narozeniny 😵

Estrel, taky jsem vždycky zvědavá na teplotu a dneska jsem si na teploměr opakovaně svítila mobilem, abych viděla, jestli je na konci 4 nebo 9 😀

Krasobruslení miluji, ale Eurosport nemáme ☹

tiburcia
30. pro 2009

luci třeba bude super dárek 🙂 😉

tiburcia
30. pro 2009

estrel 😀 😀 😀 😀 😀 já ti k tomu nic říkat nebudu....bo sama jsem se několikrát přesvědčila o mé nedočkavosti, nebo spíš obavě 😀 😀 😀 😀 jako tím testem nic nezkazíš, jen se tím totálně vydepkuješ 🙄 😀 😀 😀

takže vůbec to neřeš, protože když sem řekla prosinec, tak to bude prosinec 😀 😀

madlisek
31. pro 2009

Ahoj holky!

Hlasim, ze jsme zdarne dojeli do cile a ted jsme u kamaradu a varime gulas 🙂 Dekuju, ze jste na nas mysleli 🙂

Hermi, ja jsem si taky zkusila testovani minuly mesic, stala se nam mensi nehoda presne v den ovulace, nastesti jsme to odhalili vcas, ale stejne to ve me hlodalo. Vydrzela jsem do 11DC, pak jsem koupila test a byl negativni, tak ze mne spadly vsechny stresy a druhy den prisla MS 🙂 Byl to zatim muj nejdelsi cyklus, myslela jsem, ze ho natahuju vitaminem b6, ale spis to bylo tema nervama 😀 - vsechny cykly, kdy jsme si myslela, ze mozna, mam delsi nez obvykle 🙂

Estrel, kdyz jsem resila, jaky test koupit, narazila jsem na tuhle stranku: http://www.peeonastick.com/hpts.html a tam autorka pise o sve kamaradce, ktera mela pozitivni test az 23DC nebo tak nejak, po pozitivnim krevnim testu. Proste se ji z nejakeho duvodu hcg objevilo jen v krvi, ale v moci ne. Tak neboj, // muzou byt i pozdeji. Myslim na vas, snad tam budou // ted a nebo nejpozdeji pristi mesic!

herminka
31. pro 2009

Dobré ráno.
Tibu, jako že jsi předpověděla Estrel porod v prosinci? 😕

Madli, to jsou ráda, že jste dojeli v pořádku! Jojo, taky to byl můj nejdelší cyklus za poslední dobu 😀 Ale vlastně nevím, čím se tak natáhl.

Hm, asi se mi splní přání hrát s Prácheňským zadarmo. Vlastně ne, přání být doma na Silvestra a jít normálně spát. Muž se vzbudil s migrénou 😢 Tak doufám, že se ho nebude držet moc dlouho.

madlisek
31. pro 2009

Jej, Hermi, snad bude muzovi brzo lip!

S Prachenskym zadarmo 😀 Zaskok jsem sjizdela letos pri peceni cukrovi 🙂

tiburcia
31. pro 2009

Hermi v jiném tématu sme si rozdělily kdo kdy otěhotní 😀 😀 😀 😀 a na estrel padnul prosinec 😀 😀 😀

tiburcia
31. pro 2009

my máme na silvestra takový zvyk, že jedeme k našim a opékají se špekáčky....někdy je sranda rozdělávat na sněhu oheň.... 😀 😀 😀

my bysme měli dneska vyrazit na chatu s kamarády, asi 4 páry....a bude to v duchu starých filmů a popcornu...skoro všichni jsou totiž abstinent 😉 ale vůbec nevím,jestli se mi chce nebo ne 😀 😝

herminka
31. pro 2009

Madli, díky za podporu, už se cítí mnohem líp 😵 Mám z toho radost, protože posledně se ho to drželo 2 dny a nebyl schopen vůbec ničeho.

Tibu, tak to má Estrel co dělat 😀

estrellita
31. pro 2009

madli: diky za uklidneni 🙂 jen uz teplota nestoupa nahoru, kdybych vydrzela jeden den, nemela bych nutkani testovat 🙂
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
ale kdyz si odmyslis dnesni teplotu, tak to bylo tak hezky postupne stoupajici, ze jsem proste neodolala 😅

a vida, mohlo byt prekvapko 🙂

tibi: fakt nevim, jestli to zvladnu, ale snad to jisti aspon ta 12 😀 😀

co delate vzhuru tak brzy?? (nemyslim madliska 😉 )

herminko: doufam, ze bude brzy tvemu muzi lip!!

mne se n azadnou chatu nechce, ja bych se sla radeji projit, koukat z kopce na ohnostroj, dat si doma sklenku, ale na chatu se mi proste nechce. asi i tim, ze jsme ted byli 6 dni pryc 🙂