Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

lucitee
7. led 2010

ani nasi rodice nevedej ze se snazime a tady se to verejne vi, to by mu asi vadilo...☹

elitera
autor
7. led 2010

je švihlej sám 😉 Btw. kdyby s ním měla někdy cloumat taková hormonální bouře, jako cloumá s holkou, terý začnou tikat biologický hodiny, šel by si to hodit 😉

elitera
autor
7. led 2010

A veřejně - co je to veřejně? Fotky tu nemáš, víme o tobě, že jsi Lucka z UnL. Když někdo bude vyloženě chtít, tak si tě nějak najde, aniž bys vůbec měla tušení, že jsi o sobě někde něco napsala.

A slepičkárna - nevim nevim, slepičárna je vedle 😀

lucitee
7. led 2010

eli: jako jasne, vime svy 🙂

jako ja treba jsem nahodou tady narazila na to, ze holka co nastoupila po me do moji bejvaly prace je 5tt, uplne cerstve a pritom to jeste nevedel vubec nikdo, napsala to na konika a ja na to nahodou narazila. Jsou to proste nahody no 🙂

jako ja ho chapu, on mi nic nerika, vi ze sem chodim, ze to tady je trochu jiny nez v jinych tematech. Spis se sam boji ze nam hormony ovlivnej natolik zivot ze budem taky bobiskovat a manzovat a tak 😀 vi ze davam fotky na picasu a vlastne mi do toho nekeca, ale mam proste blbej pocit no. To je cely, on neni takovej ze by omezoval. Jen proste vim ze nesouhlasi a to mi staci abych se citila provinile

tiburcia
7. led 2010

luci to máš těžko.......na jednu stranu tu potkávám kamarádky, které ani neví že to jsem já 😀 😀 😀 a na druhou si mě tu našli lidi, kterých je po mě kulové 🙄 prostě když se někdo začte do diskuze na 1000 stránek tak najde o tobě spoustu informací a ty osoby si s tím dají tu práci....když jsem na to přišla, tak mě to strašně mrzelo a i vyděsilo že to pak bude vykládat kdoví kde...tak jsem si v panice změnila nick 😀 😀 😀 a myslíš že to pomohlo??? nepomohlo 😀 😀 😝 takže inkognito jsi jedině v případě, že to jen čteš a nepřidáváš příspěvky... 😉

elitera
autor
7. led 2010

mimochodem, slovo "manža" z duše nesnáším 😉 Ale třeba ovu, těhu mi přijde příjemný zkrácení 🙂

tiburcia
7. led 2010

á pro pos.....pozdravuju všechny čumily co se tu na mě chodí dívat 😀 😀 😀 😀

tiburcia
7. led 2010

manža u mě taky nee 😀 😀

a můj manžel je rád, že tu chodím...mám s kým pokecat, s kým rozebrat babský a dětský věci...tak je rád, že to asi nemusí poslouchat on 😀 😀

elitera
autor
7. led 2010

Jj, Lišák je taky rád. A vždycky se ptá, co píšou pipky a nepipky a tak 🙂

tiburcia
7. led 2010

taky se m ptá 😀 😀 😀

des
7. led 2010

To muj starej (když ne teda manža 😀 ) se na mě tvářil jak na největšího závisláka a co se vůbec chlubím, když jsem mu říkala, kolik mají ostatní celkem příspěvků a že já oproti nim (některým z vás😉 mám docela málo! Mu asi jednou sečtu jeho StarTrekohodiny 😠

des
7. led 2010

eli: jj, tak tomu rozumím, že chceš, aby byl u tebe 😒 To já to měla obráceně, dva dny po pozitivním testu jsem odjížděla na služebku do Německa...naštěstí jen na tři dny, ale stejně se mi velmi nechtělo!

eirin
7. led 2010

Ahoj holky,
tak jsem mooc zvědavá na Madli a Luci, jak jim vyjdou testy.. 🙂
A dneska jsem se u paní doktorky dozvěděla, že horní miminko bude na 95% holčička 😵

herminka
7. led 2010

Luci, takže Tys nikdy neměřila? Myslela jsem, že ano. Pro mě je měření úžasná věc, mám ráda, když můžu mít tělo pod kontrolou (tj. vím, kdy čekat MS atd.). Ale nechci se pak na měření upínat, až se budeme snažit, snad se mi to povede. Nemyslím si, že bys mezi námi byla "ufon" 😉 Naše diskuse není z těch, kde by se bobískovalo a tulískovalo, myslím, že jsme celkem střízlivé.

Elit, chápu, že enchceš mít manžela na počátku těhotenství někde pryč ☹ Jojo, taky nesnáším slovo manža, fuj (a zvlášť pokud tak někdo označí mého muže 😀). Těhu, ovu atd. mi připadá taky celkem OK, člověk nemusí dokolečka vypisovat těhotenství, těhotenský atd.

Tibu, četla jsem, že proti oparům působí riboflavin (vitamín B2). Hned, když začínáš mít pocit, že se Ti něco dělá, dát si jich pár za den (třeba 3x1 tabletu - trochu se "předávkuješ", ale béčka se vylučují močí) a mělo by to zabrat.

Eirin, takže kluk a holka?! 😵

eirin
7. led 2010

Hermi, nojo, varianta, kterou jsme si nejvíc přáli 😵

Taky mi vadí slovo manža. Asociuje mi to manžetu. Ale těhu, ovu sama s oblibou používám a nic zdrobnělého na těch zkratkách nevidím..

lucitee
7. led 2010

eirin: to je super, parecek 🙂
hermi: ne nikdy jsem nemerila

hele mozna mu prectu jak jste ho chvalili za darky k mym narozkam a treba zmeni nazor 🙂 nebo mi vynada proc jsem to sem psala haha.

si ted ujizdim na cteni porodnich pribehu

eirin
7. led 2010

Luci, taky si je ráda pročítám.
A on nechodí na žádný web? My jsme si v tomto fifty fifty.

tiburcia
7. led 2010

eiri to je krásné 😵 😵 😵 😵 moc gratuluju...

tiburcia
7. led 2010

hermi riboflavin mám doma, hned si jdu jeden spápnout 😀

elitera
autor
7. led 2010

Eiri, krásný 😵

Wow, tady vedle v pruhu reklam je kontextová reklama na EPI-NO 🙂

eirin
7. led 2010

Eli, no jo 🙂 Já pořád přemýšlím, jestli do něj jít nebo ne.. Kdyby člověk předem věděl, jestli bude rodit normálně nebo císařem...

tiburcia
7. led 2010

eli epino je jedna z věcí na kterou se moc těším 😀

lucitee
7. led 2010

eirin: vetsina holek si ho chvali a nemaj skoro zadny poraneni, myslim ze lepsi bejt zbytecne pripravena nez nepripravena a potrhana. Porodit dvojcata prirozene je prece dost realny a navic budou hlavicky dve, kazda muze bejt jinak velka 🙂
ja se na nej uricte chystam
muz chodi na weby o sazeni hlavne 🙂

tiburcia
7. led 2010

luci ten můj taky 😉

eirin
7. led 2010

Luci, no už teď má kluk o týden větší hlavičku než by měl mít 🙂 Holčička má odpovídající tt. Ale chlapeček má zase kratší nohy.. holt bude asi po tatínkovi 😀
Kolik týdnů před porodem se má s epinem začít trénovat? Tak čtyři? Já se právě bojím, že i když se mimča dobře natočí a porod půjde přirozeně, tak to přijde dřív než ve 40tt, takže stejně nestihnu dojet na oněch 10.

herminka
7. led 2010

Dalším kamarádům se dnes narodila holčička - přesně o kilo lehčí než ta včerejší 🙂

Muž nechodí na žádný web, ale nemyslím si, že by mu vadilo mé chození na koně. Jen kdysi mluvil o fenoménu, že se lidé často moc nestýkají s kamarády, známými, rodinou, ale místo toho vykecávají na netu (tehdy jsem sem ještě nechodila, tak to nebyla narážka).

elitera
autor
7. led 2010

hermi, máš nějaký plodný kamarády, ne? 🙂

elitera
autor
7. led 2010

A Eiri, jednak epino je poměrně snadno udatelný dál, takže velká část ceny se ti vrátí, a jednak jak píše Luci - je lepší být připravená. Můžeš to v případě císaře považovat za trénink pánevního dna 😉

herminka
7. led 2010

Elit, mám. Ale bohužel i pár neplodných ☹

Teď jsem zahlédla slovo příťa - to je snad ještě horší než manža 😝

estrellita
7. led 2010

eirin: jeee, holcicka, super 😵

luc: takmuj manzel taky neni nadsenej, ze chodim na konika, ale jiz nekolikrat jsem se mu to snazila vysvetlit a jelikoz vim, ze obcas rpy nakoukne, tak asi i diky vasim reakcim pochopil, ze je nam tu proste fajn, muzeme se bavit o vecech, o kterych bychom se jinak bavit s jinama nemohly, nebo s vecma, se kteryma nechceme nase muze zatezovat, protoze seproste chceme vypovidat atd. 🙂 Prikladem bylo to, ze rekl, ze vas mam pozdravovat, pamatujete? 🙂

a jinak on chodi taky na diskuze, ale ze ja mam pry strasne moc prispevku, tak jsem elit, tibi a ted nevim, kdo to jeste byl, ale mel pres 9000 a nekdo dokonci 14 000 prispevku, tak sjem rikala, ze ja mam prumer 😀 😀

ale oni se asi boji, abychom se moc na ty diskuze neupinaly, presne jako pise herminka, rikal to same, na druhou stranu, ono takove spolecenstvi, ktere trapi stejny "problem", nebo proste maji nejaky spolecny zajem, si dokaze pomoct, podporit se. a i jsem mu vysvetlovala kolik zajimavych veci jsem se dozvedela atd.