• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

27. srpna 2010 
a jinak slovo prita, manza, mimisek ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemam rada-

ale tehu a ovu beru taky jako zkratky, neco jako MS, DC, DPO atd. nebavilo by me to porad vypisovat :slight_smile:
7. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vcera snad tibi psala i t, jako je pouziva m, jako manzel, tak vas asi dojde, kdo to je a me to pobavilo, taky dobra kamuflaz :grinning:
7. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
víš jak, když procházíš text tak slovo na t jde dobře vidět...jsou v něm čárky a háčky...takže kamufláž :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No příťa je strašný :grinning: Já jsem psala vždycky přítul - vystihovalo to všechno :slight_smile:)
A trochu se ošívam i z MP/MM, zejména MM se pak plete s MM u kojících :grinning:
Na pipkách se pro označení partnera dost vžilo "mhd" :slight_smile:)
7. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem to nejvíc naplkala na pipkách, ale to se holt teď počítá odděleně :grinning:
7. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že já toho naplkáno zase ani tak moc nemám, překvapivě..
7. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
eirin, tak to je krásný, že to bude páreček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
elit: jj MM je zavadejici, to je lepsi MHD, ale to patri jen na pipky :slight_smile:

uz koukam, ze jsem ukazovala chaar s tema prispevkama :slight_smile:
7. led 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel a to já jsem ještě prd oproti některým jiným :grinning:
7. led 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo 40 000 a výš to je teprve něco :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co čekáte miminka...vedete si nějaký seznam výdajů?? :slight_smile:
7. led 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibu, tak to vůbec :sweat_smile: ale my jsme toho ještě moc neutratili, hodně věci jsme si nechali dát k Vánocům a tak... :slight_smile:
7. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tibi: proboha, kdo ma 40 000 a vys? :grinning:
chaar: mne je to jasne, to jsem manzelovi taky rikala :slight_smile:
7. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Eiri, gratuluju k holcicce, to je uzasny, ze budete mit parecek!

Zatim jsem netestovala, teplota dnes kus klesla, ale je porad nad coverline.
7. led 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tibu, za sebe můžu říct, že jsme teď měli tolik výdajů za byt a svatbu, že se v tom těch pár věcí, které zatím pro miminka mám, úplně ztratí :grinning: A do budoucna si seznam výdajů za děti asi dělat nebudu, protože hodlám koupit jen to, co je skutečně potřeba a co možná nejlevněji.
7. led 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
estrel tak třeba panda má 44 000 :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se jen ptala...já jsem si dělala seznam na svatbu...při konečné částce se mi protáčely panenky :grinning: :grinning: :grinning: ale spíš mě jen tak zajímalo, kolik to vychází na dítě :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja jsem zjistila, ze se za tim gyn tesim :sweat_smile: asi ze mam pocit, ze me proste spravi :slight_smile: prasky na s mam zvysene, tak to se taky rychle srovna, prej jsem nejaka hodne citliva :grinning: tak uz uz uz aby to bylo,. ja jsem tak nedockava, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
7. led 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tibu, no a toho se chci právě vyvarovat :grinning:

Estrelko, to znám, já se taky na gyn vždycky těšila, na folikulometrii a potom na každou další kontrolu, když už se ovulka rozběhla :wink:
7. led 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme seznam vydaju za svatbu udelali az po svatbe, meli jsme z toho infarktove stavy (a to jsme si co se dalo udelali sami), ale protoze uz bylo po, nedalo se s tim nic delat :slight_smile: Kdybychom ten seznam delali pred svatbou, tak asi budeme zit nadosmrti na hromadce :grinning: Takze seznam veci na mimino budu delat taky az po, jinak se nikdy nerozmnozime :grinning:
7. led 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
on se spis boji ze bude mit doma slepici :slight_smile: jako ze tu zblbnu a bude ze me pipina :grinning: to je proste asi cely
7. led 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
madli já si to psala jak to přicházelo poštou....a to jsem většinu věcí nakoupila v UK nebo si vyrobila :grinning: a děs...ale bylo to míň než jsem plánovala....ale bohužel u mimi pochybuju, že si něco vyrobím sama :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tibu, no to hlavní si vyrobíte sami :grinning:
7. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, můj má doma pipku a je spokojenej :grinning:
7. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tibu, Ivuska.H mi nabízela workshop na šití plínek, vezmu tě do party, jestli chceš :grinning:
7. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elit, a dáš se na šití plenek? :wink:

Ten sčot, kolik co pro dítě stojí, může být zajímavý,ale mám zkušenost, že když si výdaje píšu, mám pak tendenci škudlit až přehnaně.
7. led 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hermi, to znám velmi dobře.
7. led 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eirin, to jsem ráda, že nejsem sama "postižená" :grinning:
My si důkladně píšeme jen to, co dáváme do rekonstrukce baráku (včetně věcí za pár korun, jídla a projeté nafty).
7. led 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hermi já neškudlím já jen zírám :grinning: :grinning: :grinning: ale je fakt, že se snažím si vždycky zjistit kde je to nejlevnější :wink:
7. led 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
proto se budu snažit všechno kupovat v Polsku..
7. led 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek