Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
18. led 2010

aer: ja byt vama, tak taky pockam a pak si to uziju se vsim vsudy, ale dokazu si predstavit, jake to je.
jako varianta elit je taky zajimava, proc ne. podle me to neni malichernost, mne by taky vadilo, ze se moje dite jmenuje jinak, nez ja.

aerin
18. led 2010

Nadhera, Des moc gratuluju a vitam Stepanka (fakt nadherny jmeno) na svete 😵 😵 😵

herminka
18. led 2010

Aer, změna příjmení se mi nezdá jako špatný nápad! Ale ta změna se musí nějak před úřady zdůvodnit, ne? Mně by taky vadilo jmenovat se jinak než dítě. Pak jsou totiž tendence, že Tě oslovují paní Xová a Ty musíš vysvětlovat, že jsi Ypsilonová (byť se dnes sousta matek jmenuje jinak než jejich děti). Anebo dítko pojmenovat po sobě a po svatbě změnit jméno oba 😕 Pokud dítě ještě nechodí někde do kolektivu, nevidím v tom problém.

Mil, u nás to naopak bylo jediné jméno, na kterém jsme se shodli 🙂 Takže jsem zde práskla vybrané jméno, přestože jsem ho měla v plánu tajit 😀

chaarleene
18. led 2010

jé, velká gratulace des, ať vám Štěpánek dělá jen samou radost 🙂

lucitee
18. led 2010

des: taky se pridavam ke gratulacim a uricte nejsem jedina, kdo je zvedavej jak to cely bylo. Dej se brzo do kupy a malej at hezky roste!

herminka
18. led 2010

Taky jsem moc zvědavá, jak to probíhalo!

Estrel, zahlédla jsem otázku na folikulometrii - máš ji slíbenou od dr.?

andelka
18. led 2010

Jééé, to jsou novinky 😵 Tak Šeřík, pardon Štěpánek (opravdu krásné jméno) si to rozmyslel 🙂 Těším se na popis tentokrát opravdového porodu. škoda, že to bylo nakonec císařem, ale hlavně, že jsou oba v pořádku 🙂 🙂

estrellita
18. led 2010

hermi: jj, jdu tam novy cyklus, aby videl, jak vse roste i s HP v ruznych castech cyklu. potrebuje vedet, jestli potrebuju pridat nejaky hormon, nebo jestlli je vse OK.

herminka
18. led 2010

To jsem zvědavá, jestli Šeřík už Štěpánkovi nezůstane 😀

estrellita
18. led 2010

hermi: ja myslim, ze jo 🙂
a jinak ty jsi byla na foliku?

madlisek
18. led 2010

Dobre ranko!

Jupiii! Velikanska gratulace Des! Stepan je opravdu krasne jmeno 😵 A bude mit i hezky monogram 🙂

Aer, ja bych si taky klidne nechala zmenit jen prijmeni, at se jmenujete vsichni stejne, pokud ti na tom zalezi, no a svatbu snu bych udelala az na to bude vhodna doba. Vsak to proberte s fin. poradcem a uvidite, treba pujde i svatba ted.

Elit, gratulace k listovce 🙂 Takze to vypada na ten duben? Ja jsem minuly tyden dozobala zasoby listovky z domova, takze jsem shanela tady a docela me prekvapilo, ze tady prodavaji listovku rovnou ve dvojnasobku doporucene denni davky (800mcg misto 400mcg). Tak si ted pulim pilulky, ale nejsou teda tak dobry jako ty nase, spis bez chuti 🙂

herminka
18. led 2010

Estrel, ne, nebyla, zatím nebylo potřeba. To je fajn, že Ti ji budou dělat, aspoň se zase někam posunete 🙂 I když, jistě víš, že folikul může být výstavní, ale co obsahuje, se zjistí až při jeho odsátí.

estrellita
18. led 2010

hermi: jj, to vim, ale doufam, ze do teto faze nedojdeme 😅

estrellita
18. led 2010

a jak se to odsati vlastne dela? laparoskopicky?

moni1412
18. led 2010

aer idete riesit ine byvanie? ked rozmyslate nad hypo? 🙂

andelka my sme tak byvali rok po svadbe, ako pises aj ty - dalo sa, ale ked sme sa odstahovali, bolo to ine, boli sme sami, ziadna sestra vo vedlajsej izbe, bolo vsetko na nas, proste uplne ine 😉 nasi maju sice velky dom, my sme boli so sestrou hore a oni s bratom dolu, ale aj tak - svoje je svoje 🙂 s nasimi sa da, su to uzasni ludia, nemali sme ziadne nezrovnalosti, ale mozno by casom nastali keby tam dlhsie byvame 😒

estrellita
18. led 2010

holky, myslite si, ze je mozny, ze ovu nabiha a pak si to rozmysli? uplne tento cyklus nerozumim svemu telu 😕
delala jsem si i ovu testy,ale az 13 DC a byl slabe pozitivni a dneska 14 DC jen duch, 12 DC jsem bohuzel nedelala, ale mela jsem pocit, ze byla. ale teplota dneska klesla a nestoupala, tak tomu moc nerozumim, co si o tom myslite?

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

aerin
18. led 2010

moni, je to zatim hudba budoucnosti, snad pristi leto budeme stavet🙂

estrel, mne se to rekla bych jednou stalo, podle hlenu to vypadalo na ovu, jeden den teplota i trochu stoupla a pak si to telo jaksi rozmyslelo 😅

andelka
18. led 2010

estrel: Jo, je možné, že se tělo k ovulaci chystá, ale neuskuteční ji. Často se to zjistí tak, že je více vrcholů hlenu (víckrát za cyklus je plodný). Mně se to v těch dlouhých cyklech stalo i 3x a až kolem 30Dc k ovulaci opravdu došlo a teplota to potvrdila. Taky teplota nemusí reagovat ihned, může stoupnout třeba zítra.

moni: Však já už se taky těším, že budeme jako rodinka sami. I když jak říká choť - mamka tu stejně bude věčně nasáčkovaná kvůli mimču 😅 Ale já budu ráda, když tu bude, hlavně po porodu. v létě bude mít 2 měsíce volno, tak to mi taky bodne. Ale jinak chodí normálně do práce, takže si budu muset poradit i sama samozřejmě.

aerin
18. led 2010

jo holky a bavili jsme se teda s V. o te svatbe....ze bysme se teda prece jen se vsim vsudy vzali po statnicich (nebo pred nima, zacatkem cervna)....
a ja jsem ta nejak prisla na to, ze vlastne ani nevim, jaka ma ta moje vysnena svatba byt, asi nechci velkou svatbu s knedlickovou polivkou a bryndakem, krajenim dortu a vysluzkama a nudnyma kecama o pocasi s rodinnyma prislusnikama, se kteryma si nemam co rict 😅 No a Vasek uz vubec ne...

takze nas ideal je asi odpoledni obrad a pak proste grilovacka 😅 a to nemame kde udelat 😒 na zaplaceni rautu v restosce nemame, proste nejlepsi by bylo mit k dispozici nejakou zahradu ci co, nalozit maso, udelat oblozeny talire, nekde v hypaci nakoupit piti a hotovo 😅

chaarleene
18. led 2010

aer, tak to by bylo ideální - teď ještě najít tu zahradu 😀

aerin
18. led 2010

prave☹ 😔

chaarleene
18. led 2010

a neznas nekoho, kdo by mel?

milmic
18. led 2010

Aer, takže je to jasný, další nevěsta? 😎

Já jsem dneska zase unavená, spíš totálně vyčerpaná, chjo. ☹

herminka
18. led 2010

Estrel, nevím, jak to probíhá, vědět to bude Len 🙂 S tou "rozmýšlející si to" ovu vůbec netuším. Dle teplot to imho vypadá, že ještě neproběhla, je to fakt zvláštní. Míváš zřetelný vzestup? A kolikátý DC obvykle ovuluješ?

Moni, souhlasím. My bydlíme v domě s manželovým tatínkem a bratrem, každý ve "svém" patře, což je sice o 100 % lepší, ale přece jen nejsem úplně nejšťastnější z toho, že k nám přijdou, kdy se jim zachce, tchán si u nás 2 roky pral (to chodíval většinou v době, kdy jsme nebyli doma). Vím, není to žádná hrůza a neberu to tragicky (což tak monžá může znít, ale nemyslím to tak), jsem ráda, že bydlíme levně, než si dokončíme vlastní bydlení, ale stejně se už na to soukromí moc těším.

andelka
18. led 2010

aer: Tak to by bylo dokonalé 🙂 Rozhoď sítě mezi majiteli zahrad 😉 I když - víš co, on ten raut nestojí zas tolik. My jsme měli 30 lidí na hostině (komplet přípitek, polévka, hlavní jídlo, pití, vína, pivo, kávy...) měli jsme oběd i raut na večer a vyšlo nás to na 20 tisíc. Určitě by se našla restaurace se zahrádkou, kde by se ta odpoledně večerní oslava s rautem dala uskutečnit.

chaarleene
18. led 2010

my jsme měli hostinu pro 18 lidí, měli jsme to v restauraci se zahrádkou a celá oslava (přípitek, polévka, hlavní jídlo, zeleninové talíře a všechno pití) vyšla na 8000... až nás zarazilo, jak to bylo levné 😅 ale hodně asi dělalo to, že se vůbec nepilo tvrdé, jen víno 🙂

estrellita
18. led 2010

hermi: no posledni 2 cykly to bylo 13 DC, pred tim 14 DC a 16 DC, ten uplne prvni cyklus po vysazeni HA to bylo asi 28 DC.

Ve vestine cyklus mam vzestup spis pomaly, mensi, tady jsou priklady.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu... tady byl vzestup velky

aer: no a co ta vase chata??? nedalo by se najit oddaci misto nekde pobliz a pak to udelat tam?

estrellita
18. led 2010

chaar: ono je fajn rict - pivo, vino platime my, tvrdy kazdy sam. bala jsem se, ze to svatebcani budou rat spatne, ale vsichni to vzali jako smaozrejmost, bylo to moc fajn! 🙂

herminka
18. led 2010

Andělko, jak daleko to k vám bude maminka mít? Manžel mi onehdy svěřil, že taky měl strach, že u nás bude moje maminka furt, ale že tomu tak není. Ale až bude dítě, taky budu ráda, pokud mi pomůže.

Uf, já už si vůbec nepamatuji, kolik nás stála restaurace. Ale myslím, že víc než 30 tisíc to nebylo (50 lidí na oběd, 70 večer).

elitera
autor
18. led 2010

Jů, Še... éééééé, Štěpánek! To je můj táta 😀 Hehe, a narozeniny má (táta) 13. ledna 😀 Takže prckovi přeju, ať se mu na světě líbí a mamince, ať se dobře hojí 🙂