Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
18. led 2010

hermi: me nejak plete ten ovu test, jakzo, ze tam vcera byla zretelna carka, i kdyz slabsi, a dneska teda duch 😕

chaarleene
18. led 2010

my jsme to ani neříkali, prostě to tak nějak vyšlo, že nikdo tvrdý nepil 🙂 ale lambrusca se vypily litry 😀

madlisek
18. led 2010

Aer, my jsme to meli taky takhle - obrad odpoledne a pak grilovani a tancovani pro vsechny - rozhodne doporucuju 🙂 Pokud nemate zahradu, tak jde vzdycky vymyslet nejake nahradni reseni - treba se domluvit s mistni skolou a za par stovek si pronajmout jejich zahradu nebo tak neco. Treba nekolik mych kamaradu melo svatbu v arealu meterologicke stanice nebo dokonce pomocne skoly 🙂

herminka
18. led 2010

Andělko, jak daleko to k vám bude maminka mít? Manžel mi onehdy svěřil, že taky měl strach, že u nás bude moje maminka furt, ale že tomu tak není, spíš chodím já k našim. Ale až bude dítě, taky budu ráda, pokud mi pomůže.

My jsme slivovicový kraj a v manželově rodině se tvrdé pije dost, takže bychom s prohlášením "tvrdé si platíte sami" asi neuspěli a na kopytech by nás roznesly ještě příští generace. Ale o pomluvy ani nejde, jde o to, aby byli hosté na svatbě spokojeni (no, někteří byli až moc 😒 ), což v našem případě bez tvrdého bohužel nejde (ale byla bych ráda, kdyby tomu bylo naopak a myšlence neplacení tvrdého fandím - to aby nedošlo k mýlce). Slivovici jsme měli vlastní, ale abychom ji tam mohli nalévat, museli jsme nějaké tvrdé odebrat i od restaurace (asi až 2 roky po svatbě se nám ty vodky a fernety podařilo rozdat 😀). Na svatbě mé sestry nepil tvrdé taky nikdo (byla tam taky převážně naše rodina 🙂).

Madli, svatba v pomocné škole mě pobavila 😀

herminka
18. led 2010

Mil, děvčico, co s Tebou? ☹

Elit, taky jsem si říkala, že to bude mít ogar dost po sobě 🙂

Estrel, s tím testem je to zvláštní, fakt to vypadá, že "plně" pozitivní mohl být 12.DC 😕 Těžko říct, jak se to vyvrbí...

milmic
18. led 2010

Hermi,
já nevím. 😀
Protivná jsem jak noc, úplně strašně se přetvařuju tady na mojeho milýho. Páč nemám racionální důvod být ošklivá.
Před večeří jsem chvilku ležela zas mě bolí hlava. Skutečně mě to vytáčí tohle. Jako jsou i horší věci, ale je to nepříjemný.

aerin
18. led 2010

holky diky za podporu🙂 nejak to promyslime a treba to fakt klapne...🙂

estrellita
18. led 2010

aer: tak dej pak vedet, jak jste to vymysleli 🙂

mil: sup k tomu doktorovi!!!

milmic
18. led 2010

Estrel, myslíš, že už to mám začít řešit? Jsem 38 DC.
Si zas říkám, at nevypadám jak trubka, že vysazení očekávám velký divy. 😀

Aer, gratuluju k vašemu rozhodnutí, jste šikovní, fakt že jo. 🙂 Už se těším, jak ti to bude slušet, budeš nádherná nevěsta. A s bříškem. 😵

elitera
autor
18. led 2010

Mil, asi bych zašla k mudrovi, aby se mrknul třeba ultrazvukem, jestli je vše ok, ale s chemickou léčbou (včetně potenciální vyvolávačky) bych ještě počkala, minimálně do 45 DC. Byť nejsem v tvojí kůži, myslím si, že ovu proběhla teď a za takových 10-12 dní to dostaneš.

estrellita
18. led 2010

mil: ja myslim, ze urcite, necekala bych jeste dyl. skoda, ze nemeris. ja jsem diky mereni vedela,ze jsem mela ovu az 27 DC, takze jsem to pak dostala az 41 DC a nemusela jsem k doktorovi.ale vim, ze jsi rikala, ze nemuzes merit, protoze pokazde vstavas jindy, vid?

jinak ted mi to len vysvetlovala, ze jestlize byl ovu test pozitivni 13 DC a byl slaby, prosvihla jsem asi vrchol, ktery mohl byt kldine 12 DC, coz ale znamena, ze ovu muze prijit cca 14 DC, 15 DC, podle toho, kdy ten vrchol LH 12 DC byl. tak jsem zas o neco moudrejsi a budu cekat dal 🙂

milmic
18. led 2010

El, ted?
A z čeho tak soudíš?

estrellita
18. led 2010

a nebo pry taky mohlo dojit k vzestupu LH, ktere ale nestacilo na to, aby dozral fol, jak jste rikaly. proc ja vzdycky musim mit neco spesl? 😅

milmic
18. led 2010

Estrelko,
vstávám pokaždé jinak, ale ted už by se to teoreticky mělo sjednotit.
U mě je blbý, že když si dám budíka na třebas 5 hodin, tak já pak budu úplně v prkýnku.
Jsem děsně spavá a ted je to ještě horší, ale jak mě nad ránem neco probudí, tak je to zlý. 😀 Hold každej nemůže mít všechno, ale třebas se to sjednotí a půjde to.

elitera
autor
18. led 2010

Mil, jen pocit 😀 Ale máš to, co popisuješ, přesně sedí na moje cca ovulační stavy. Máš čerstvě vysazeno, tělo je zmatený, takže klidně může tělo říct "jo, je na ovulaci dobrá doba", pak se mu něco znelíbí, tak s tím chvíli počká.
Nicméně o mně je známo, že jsem v tomhle spíš protichemická četa a řešila bych to primárně přírodně 🙂

estrellita
18. led 2010

mil: tak uvidis, kdyz pak budes vstavat v podobny cas, tak t pujde, jen si proste zvolis treba 7. hodinu a o vikendu se probudis, zmeris a spis 🙂 nebo aspon mne se to tak nastesti dari, nekdy ani neslysim zapipani a rikam si, jestli uz to pipalo, nebo ne 😀

milmic
18. led 2010

El,
já jsem právě myslela, že bud byla (pokud byla) ovu před Vánocema anebo na Silvestra.
Dneska mě zas popichuje trošku v bříšku.
No ty moje potíže mě přišly právě spíš předmenstruační, že mi to aji šlo úplně do nohou a kloubů jako před MS.
Jen teda pořád mám takovej ten bílej hlen skro průhlednej a jsem děsně unavená. No prostě furt nejsem ve svý kůži už od Vánoc.
Zkusím zítra zavolat paní doktor teda asi. Dám na vás.

estrellita
18. led 2010

mil: prohlidkou u doktorky nic nezkazis 🙂

milmic
18. led 2010

Tak pozeptám se telefonem a uvidíme, co mi řekne.

madlisek
18. led 2010

Mil, ony ty priznaky ovulace a menstruace jsou u nekterych lidi dost podobne, tak treba jsi jednim z nich. Jinak pro stitkarskou sekci - akorat mi psala manzelova sestra, ze ji taky zjistili problem se stitnici 😒 Nejak je toho moc, driv jsem to ani netusila, mela jsem za to, ze jsem exot. No a vypada to, ze za chvili budou exoti lide, co maji stitnici v poradku 😒

herminka
18. led 2010

Mil, takysi myslím, že je na vyvolávačku ještě čas (viz cykly Des nebo Aer či Eirin), ale za konzultaci s dr. nic nedáš. Jen to asi bude chtít dávku asertivity, pokud Ti bude dr. vyvolávačku nutit 😀

Mil, máš pravdu, je teď těch problémů se štítkou nějak moc 😒

herminka
18. led 2010

Mil, takysi myslím, že je na vyvolávačku ještě čas (viz cykly Des nebo Aer či Eirin), ale za konzultaci s dr. nic nedáš. Jen to asi bude chtít dávku asertivity, pokud Ti bude dr. vyvolávačku nutit 😀

Madli, máš pravdu, je teď těch problémů se štítkou nějak moc 😒

herminka
18. led 2010

Pardon 😀

milmic
18. led 2010

Tak tak, popovídám si s ní, nebo se sestřičkou.
je milá, tak mi určitě poradí.

Těch štítek je fakt děsně moc. Já to mám fakt jenom trošišku. Zvýšený jenom o 0,6. Ale zas mi dlouho vypadávaly řasy a obočí, dneska to má kde kdo. 😒

Ad ovu.... mě už bolí bříško tak asi 2 týdny, to nebude ovu. 😀 To budou hormony. 😀

estrellita
18. led 2010

madli: taky mam pocit, ze je ted toho nejak moc 😕 moji kamaradky svagrove zjistili, ze ma nezhoubny nador na stitce 😔 takze jak rikas, za chvilku budou exoti ti, co ji budou mit v poradku.

mil: presne, ja bych se taky jeste nenechala ukecat na vyvolavacku.

moni1412
18. led 2010

des sz teraz citam.... gratulujem a prajem vela zdravicka obom a mliecka 😵

aer tak nech vam to vyjde 😉

andelka to urcite, pomoc starej mamy je neocenitelna 😉 no a tie 2 mesiace - to ti uprimn zavidim 😵 to budes mat ozaj uzasnu pomoc 🙂

milmic
18. led 2010

Tak ona jestli to sjede ultrazvukem, tak uvidí, co se kde na ni bude šklebit.
Jednou jsem u ní byla - před rokem a půl - že nějak divně málo menstruuju, přes HA, měla jsem dva dny a to ještě s bídou, tak to všechno prošťárala propátrala a prokoukala. Je moc hodná a milá, určitě mi poradí. Však písnu, zítra je tam odpolko, tak se zkusím zeptat. 😉

A ted jdu normálně spát, protože už nemůžu. ☹

tiburcia
18. led 2010

Jůůůůů Štěpánek 😵 😵 😵 😵 vítám ho na světě!!!! Des ať jsi brzo fit jak rybička 😉

tiburcia
18. led 2010

jinak už máme doma taky miminko 😵 😵 😵 je nádherné, úžasné, roztomilé....a jmenuje se Tobby 😉 😵

moni1412
18. led 2010

tib nieco mi uslo? 😀 Tobby - tipujem - havkac? 🙂