Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
25. led 2010

aer: no a co se pak nekam na hezky misto na foceni premistit? vzdyt to se dela casto 🙂 je to teda logisticky narocnejsi, tak nevim, jestli se ti s briskem bude chtit, ale treba by to za to stalo 🙂

mil: ☹ tak snad brzy budete spolu, aby te mohl opecovavat. ja jsem v praci a nejsem jsem dneska zpruzena uz od rana, protoze si kazdy mysli, ze on je ten nejdulezitejsi na svete. ach jo. ja bych asi nejradeji sla pracovat nekam do male spolecnosti, kde bych mela klid na svou praci 🙂

elitera
autor
25. led 2010

to jsou tak obecně populární svatby odpoledne?

aerin
25. led 2010

estrel, spis se na to proste asi vybodnem, pac svyho vysnenyho fotografa mit stejne nebudu....takze v emailovych pozvankach budou vsichni vyzvani, aby si vzali fotaky a byli nasimi fotografy a uvidime, co z toho vznikne 😀

hele doufam ze se nektera dostavite😉 jestli to teda klapne....

a kdyby mi nejaka dobra duse chtela pomoct s pripravama, bylo by to eno nuno, jelikoz V. mi sice pred par dny rikal, jak je na me pysnej, ze jsem tehotna, chodim do prace, koncim skolu a ted budu jeste planovat svatbu a jak to vsechno zvladam, ale uprimne se trochu bojim, ze budu brzy padat na hubu 😀 😀 😀

milmic
25. led 2010

Aer, my teda duben máme, tak doufám, že neumrznu. 😀
Tajně doufám, že už bude teploučko nebo aspon přijatelně. 😅

Estrell, večer přijde, tak mi uvaří čaj, ale doufám, že už budu zase OK, jelikož zítra mám flétny dvě.

elitera
autor
25. led 2010

Aer, no jestli můžu, tak ráda přijdu 😵

aerin
25. led 2010

mil, ale vy taky planujete uz nejakou dobu 😀 ja bych to asi fakt do dubna nedala... A vzhledem k pupku chci kratky saty, abych nevypadala jak tank, takze musi byt fakt teploooo 😀

aerin
25. led 2010

teri, no podminky znate😀 jeste nevim, co vsechno budem zarizovat my od restaurace kde to bude, hlavne dost tapu jak to bude s pitim 😒 ale toho napadu, ze ma kazdej neco na zub prinyst se drzim, ten se mi libi 😀

elitera
autor
25. led 2010

Aer, jestli chceš, mam u našich (pravda, khaki zelenej) vaťák asi po kolena 😀

aerin
25. led 2010

joooo, a jak je to s reprodukovanou hudbou? svagr nas strasil, ze se musi nejaky sileny prachy komusi kdesi platit, kdyz chces poustet CD 😅

a hlavne nevim, kdo ty CD sestavi 🙄 , to bude asi nejvic casove narocna vec na pripravu

aerin
25. led 2010

teri😀

milmic
25. led 2010

Budeš mít krátký? Jůůů.

Moje sestra se vdávala v 6.-7. měsíci těhotenství a vybrali jí takový šatky, aby to bylo všechno tak akorát hezký.

Zítra jdu k tý dr. tak jsem zvědavá, co vykoumá. A ve středu jdu na testy na alergologii, chjo... proč musím být nemocná ted. 🙄

elitera
autor
25. led 2010

aer, hudby mam, ehm, tři zadečky. Teoreticky bys měla platit výpalný OSE. Prakticky si nedovedu představit, že se to opravdu na všech svatbách dělá 😝

aerin
25. led 2010

teri, no jo, ale neni hudba jako hudba, ze😀

jeeezis, a to je kolik a komu se to plati?😅 no tak to musim jeste zjistit...

andelka
25. led 2010

Všechny moc zdravím 🙂
Holky co jste nemocné - přeju, ať bacily hodně brzy zmizí a jste zas jako rybičky 🙂

aer: Koukám, že příprava svatby v plném proudu, gratuluju 🙂 Květen je akorátní měsíc, taky doufám, že už bude pěkně. I na konci dubna někdy bývá, kamarádka se vdávala před 2 lety a bylo moc fajně, ani teplo ani zima...
Na focení můžete kamkoliv, my jsme třeba zas moc nefotili u kostela (jen před obřadem), jeli jsme do ateliéru a pak do parku u restaurace. Na fotkách vypadá dobře jakákoliv zeleň, nemusí to být přímo zámecký park.
Reprodukovanou hudbu myslíš na obřad nebo na oslavu? Třeba u nás na radnici se reprodukovaná z CD ani pouštět nedá, máme jen živou. No a na oslavě bych to nehrotila - vždyť hudbu z CD si pouští každý a nemáš to komerční záležitost přece. My jsme na oslavě v restauraci pouštěli hudbu z noteboku.

sijen: Ohledně těch obav v těhu - já jsem je taky měla. I jsem manželovi říkala, že ještě není vyhráno, když mám // a dutinku. A též si chudák myslel, že // nejsou jisté těhu 😀 Pak jsem byla opatrná, do srdíčka jsem to nikomu neříkala, do 14tt jen nejbližším. Po NT jsem se uklidnila. Ale on se člověk pořád něčeho obává - nejdřív potratu, pak předčasného porodu...to si nevybereš. Tak beru věci tak jak jsou.

aerin
25. led 2010

andelko, na oslavu. takze vy jste pousteli a nic neplatili? no tak uvidime, treba nam to vyjde😀 akorat rikam, nevim kdy si najdu cas na jeji sestaveni, aby nemusel nikdo stat a prehazovat CD 😒

jo a k obavam v tehu....ja jsem taky trosilinku klidnejsi po tom NT, ale obavy jsou tu furt a necekam, ze nekdy zmizi 😒

estrellita
25. led 2010

aer: my jsem taky chteli svatbu odpoledne a vsede plno, takze proto jsme se brali az v zari 🙂
Teri,jj obecne jsou lepsi a zadanejsi svatby odpoledne, nemusis pak vstavat ve 4 rano a nekdo to preferuje i proto, ze se rovnou udela grilovani atd.

aerin
25. led 2010

estrel, no joooo, ale my jsme jaksi ponekud casove limitovani😀 i kdyz v zari s miminem v satku, rpi obradu kojit....to by bylo aspon stylovy😀

estrellita
25. led 2010

aer: skoda, ze se na vas nemuzu prijit podivat, ale budu na vas z dalky aspon myslet 🙂
s cim jde pomoct na dalku? 🙂 (sestavovat CD prosim ne, to by to nemuselo dopadnout dobre 😀

elitera
autor
25. led 2010

aer, k tý hudbě, kromě Ska, deathmetalu a podobných blití na mikrofon mam skoro všechno. Kdybys měla zájem, je možný to pak projít, jestli by se ti něco nehodilo 😉

aerin
25. led 2010

estrel, no ja ani nevim, kde zacit, co je potreba vsechno zaridit a tak 😅

elitera
autor
25. led 2010

aer, na beremku je plánovač, šup do něj 🙂 Hodně ti to poradí...

elitera
autor
25. led 2010

Hehe, jsem do něj mrkla a máme 933 dní od svatby, to budem mít za 2 měsíce 1000 dní 😵

estrellita
25. led 2010

aer: koukni na beremko, tak je svatebni harmonogram (jako az prilis predimenzovany), ale kdyz si tp prectes, tak te to navede na to, co mas nejdriv zaridit a udelat 🙂

estrellita
25. led 2010

elit 😀 😀

estrellita
25. led 2010

az ted jsem koukla, nevedela jsem, ze to ukazuje, my mame 122 dni od svatby 😵

aerin
25. led 2010

teri, nejradsi bych oldies (cesky i cizi) + nejakej soucasnej ceskej pop a cizi sladaky 😀 ja toho taky mam dost a co nemam, to se stahne, ale problem vidim v casu stravenym davanim toho dohromady 😅 haha, ja uz se fakt vidim, jak odstatnicuju😀

aerin
25. led 2010

jooo, ten planovac, ten je vtipnej😀 vcera nebo kdy jsem ho promazavala....

andelka
25. led 2010

aerin: Skoro na všech svatbách, na kterých jsem v poslední době byla se pouštěla hudba z PC. My jsme udělali chybu, že jsme to podcenili a neměli jsme to sestavené. Teda manžel to podcenil, bo to byla jeho starost. Ale dalo se i tak, ono bylo stejně takové vedro, že se tančilo a skotačilo málo. Určitě se ale vyplatí udělat si čas a sestavit si to dopředu - na jídlo něco klidného, pak na klasické tanečky, pak něco na skotačení, prokládat to částí s ploužáky...
Neplatili jsme fakt nic, prostě jsme do restaurace dotáhli notebook a bedničky a hotovo.

Já bych vás taky chtěla moc vidět (doufám, že pak bude brzy hodně fotek na picase 😀 ), ale v květnu mám jiný program 😅
Na to, co kdy zařídit se mrkni na svatební plánovač na beremese. Je tam snad úplně všechno, tak to ber s rezervou, ale pro představu je to dobrý. My jsme zařídili svatbu za 3,5 měsíce, tak neboj. 😉

elitera
autor
25. led 2010

Estrel je Cimrmaaaaaan 😀

aerin
25. led 2010

andelko, ten termin vidim na 5.6., jestli nam ho nekdo nevyfoukne pred nosem, ale i tehdy budes mit zcela urcite jiny program 😀