Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
25. led 2010

Tak koukám, že s plánovačem jsem přišla po funuse 😀 My máme dneska 884 dní od svatby 🙂 A prý 108 dní do porodu 🙂

estrellita
25. led 2010

aer: takze kytice bude do fialova, jo? 🙂
heled a jaky sis nakonec vybrala to tricko z fleru? jako barvu?

elit 😀 😀

aerin
25. led 2010

estrel, zatim zadny, mozna se na to vybodnu uplne, nevim jakou bych si brala velikost, neni tehotnsky, tudiz se obavam, ze co mi bude pres bricho, to mi bude plandat na ramenou a tak...

jj, chtela bych zustat u fialove🙂 hele, myslite ze me sezere V. mama a sestra, kdyz nebudou mit maminky a babicky kytky?😀

estrellita
25. led 2010

aer: at te sezerou, fakt is to udelejte podle sebe 🙂 my jsme davali jen mamkam a to opravdu male a babickam vubec nic, nejak mi neprislo, ze by to melo duvod a stejne by jim prekazela 🙂

aerin
25. led 2010

mne to prijde taky uplne na prd, ale ony jsou schopny nechat si je uvazat samy 🙄 (jako fakt, kdysi pekly na svatbu nejakymu Terezinymu kamaradovi, ona tam i sla, a kdyz zjistily, ze nema uvazanou kytku pro babicku, nechaly ji uvazat 😕) prijde vam to normalni? ja uz to fakt vidim, jak si nechaj uvazat kytky, napecou si vysluzky pro svoje lidi a celej den se budou tvarit jako hlavni organizatorky, stejne jako na Michalove svatbe 😔 se z toho....

aerin
25. led 2010

jeste me napadlo, ze at je klid, tak nechame maly kytky uvazat (celkem 5, mamky, moje 2 babi a 1 Vaskova, vsechny stejny) a pak je rozmistime po stolech, ze bysme uz nenechavali delat zvlast dekoraci 😅

milmic
25. led 2010

Teda Aer, úplně ti to nezávidím. 😔
My máme taky čudné vztahy v rodině, nezvu jedny sestřeniec z mámimé strany, páč se nevídáme, nemáme si co říct a holky mě jaksi ani nepozdraví.... Ale ostuda z toho je už ted. 😀 Jsem děsnej rebel.
Ani nemáme řidiče, protože spoustu lidí na hradě přespí a ti co ne, tak musí přijet svým autem na hrad, tak asi i odjedou svým autem. No ostuda zase jako blázen. 😀
(zajímavý je, že tuhle ostudu dělá jedna část rodiny, konkrétně moje máma 😅 )

Zastávám názor, že každej, kdo bude pomlouvat a mít kecy, tak má držet pec a být rád, že jsme ho pozvali, hehe. A nebudu váhat to říct někomu.... (konkrétní části rodiny) 😀

Chjo, Aer, to jsou starosti vid... Nikdy se nezavděčíš všem.

andelka
25. led 2010

Aer: 5.6. je suprovní datum 🙂
My jsme měli kytičky jen pro maminky a opravdu malé, ze tří růží, kulaté. Pro babičky ne, jednak se moc nevídáme, druhak kam by je daly, když blbě chodí, hole do ruky jsou potřebnější 😅 Pak jsme dali kytičky na stůl, ladily c výzdobou tabule.
Ta fialová kytička je krásná 😵
Jo a ohledně organizátorek - ať si dělají co chtějí, nerozčiluj se zbytečně. Já jsem tchánovce taky nechala naobjednat co chtěli, i když mi bylo jasné, že mají velké oči. Naštěstí taky velký mražák 😀

aerin
25. led 2010

ja vim, andelko, jenze ja se nad to proste nejsem schopna povznest, proste to chci mit podle sebe, ne podle nich a aby pak jeste vsem vykladaly, jak musely vsechno zaridit samy, protoze jse neschopna ☹

herminka
25. led 2010

Aer, to by byla správná AP svatba s dítětem v šátku a kojením 😀 Ve vašem případě by asi bylo nejlepší týden předem říct, že tehdy a tehdy je svatba, jsou srdečně zváni a tečka.

My máme 989 dní od svatby, už jsem si dopočítala a do diáře poznamenala, kdy budeme mít tu tisícovku, že zkusím nějak překvapit nic netušícího manžela 🙂

lucitee
25. led 2010

eli: nam 962 🙂

milmic
25. led 2010

Ale to není špatný nápad říct to na poslední chvíli.

andelka
25. led 2010

Jo, Hermi na to kápla - nejlíp je týden před pozvat na svatbu. 🙂 Protože vždycky když to rodina ví dopředu, tak člověk musí počítat s tím, že se budou chtít zapojit a že ne vždy představy budou korespondovat. Naštěstí se většinou jedná o prkotiny přes které se dá přenést. Ale nevím jak u vás teda, no 😒

lucitee
25. led 2010

nam vychazi 1000 dni od svatby na 4.3.2010

aer: 5.6. je hezky datum, my meli 8.6.
jinak nevim s cim ti poradit, pro tehule se mi moc libi rozevlaty saty zavazany pod prsama, aby se brisko hezky kulatilo a vsechny vypadaji krasne zensky a etericky

hudbu jsme meli od DJe, proste objednana firma, rekli jsme mu co chceme a co nechceme
u obradu jsme meli zivou hudbu - klavir a housle, bylo to nadherny
obed na zamku po obrade
oslavu v restauraci - teply a studeny raut
prstynky Retofy

lucitee
25. led 2010

jako kolega s kolegyni se brali v sest vecer v sobotu, pozvali rodinu na grilovani a 15 minut pred obradem jim rekli, ze se jede na urad, ze to bude svatba a pak grilovani. No ale byla to druha svatba obou, pulrocni dite meli na ruce 🙂

moni1412
25. led 2010

aer tak vidim ze ste sa do tej svadby pustili s vervou - gratulujem a nech vsetko dopadne podla vasich predstav 😉 ta kyticka z linku je naaaaaadhernaaaaa 😵

estrellita
25. led 2010

aer: jj, taky bych byla pro jim to rict jen par dni predem 🙂 at nemaji cas vymyslet blbosti a svoje veci 😉

estrellita
25. led 2010

tak do 1000 mame daleko 😀

estrellita
25. led 2010

a ted jsem spocitala, ze na vyroci budeme mit 2922 dni, co jsem spolu 😵

eirin
25. led 2010

Aer, tak ty máš strach, že v dubnu bude zima? A co mám říkat já, když se bereme v sobotu? 😀 Focení tedy taky nevím, kde proběhne. Kéž by bylo aspoň trochu sluníčko.
Jináč nám zabralo plánování svatby tak tři týdny. Máme všechno (kromě vypálených CD na odpoledne, ale to ještě nechávám uzrát), ještě tedy Komár musí pořešit košili. Dneska jdeme pro prstýnky 😵

moni1412
25. led 2010

jeeeej, ste ma navnadili na vypocet dni od svadby - my uz mame po 1000 - 1199 😎 celkom pekne cislo, ale to leti 😎

eirin satocky budes mat ake? 😵

aerin
25. led 2010

eirin, a jakou vy vlastne tu svatbu budete mit, kdyz je to tak narychlo?🙂

my jim to prave par dni predem rict nemuzem, pac od nich asi prece jen budeme chtit nejaky cukrovi a mozna dort a hlavne potrebujem intervenci V. mamy pri domlouvani restaurace, zna se s majitelem...

eirin
25. led 2010

Aer, úplně normální 🙂 Nemám pocit, že bychom toho zařídili víc, kdybychom měli víc času.. ono toho zase tolik není. Během jednoho týdne jsme vyřídili termín, hostinu, kytky, foťáka, šaty, kadeřnici, prstýnky, o cukroví, dort a výslužky se s chutí postará potencionální tchýně (bez toho já bych se klidně obešla).
Moni, šaty budu mít bílé dlouhé, pokud se tedy do nich ještě dostanu 😀

estrellita
25. led 2010

aer: aha, ja zapomnela!!! tak to proste bude neco na neco, na druhou stranu ty jejich zasahy minimalizuj - jestli vis, ze by si udelaly kytyk samy, tak jim proste nech kazde uvazat jednu kvetinku z nejakym zelenym a je to 🙂 cena to bude minimalni a bude klid 🙂

eirin: a kde se budete brat? kdyztak IP 🙂

moni1412
25. led 2010

eirin takze klasika 😵 tesim sa na fotky, tehulky nevesty su vzdy krasnucke 😵

estrellita
25. led 2010

aer: s tema kytkama to byl jako priklad, jak minimalizovat dalsi mozne strety (nevim, kde jeste muzou byt, ale jestli jsi je videla pripravovat jinousvatbu, tak budes vedet 🙂 ale hodne stesti 🙂 snad to bude maximalne podle vasich predstav 🙂

eirin
25. led 2010

Moni, no to nevím, já si spíš budu připadat jako obří bílá sněhová koule :D
Jojo, klasika. Nechci dělat dusno v rodině kvůli nějakým výstřednostem (ono už takhle proběhlo pár ostřejších debat).

moni1412
25. led 2010

eirin ale no! 😉 budes krasna 😵 ostrejsich debat? kvoli comu? 😒

eirin
25. led 2010

Moni, IP 😉