Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

herminka
25. led 2010

To byla rychlá práce 😀

tiburcia
25. led 2010

děvčata abych vás pobavila...tak jsem vám na picasa dala fotky jak m hlídá psa 😀

tiburcia
25. led 2010

druhý Patrick Swayze 😀 😀 😀

milmic
25. led 2010

Tib... 😀 😀 😀

madlisek
25. led 2010

Holky, posledni dobou na me jde smutek, kdyz otevru diskusi pod jakymkoliv clanekem na iDnes.... 😔 Nechapu, co to tam prispiva za strasne tvory, zavistive, omezene, dusevne nevyzrale ... 😔 Pokud by tohle mel byt vzorek obyvatelstva, tak to s nami jde teda pekne z kopce 😔

estrellita
25. led 2010

madli: uprimne, ja uz zadnou diskuzi pod clankama neotviram, zjistila jsem, ze je to uplne k nicemu a lidi si tam chodi jen zanadavat, hazet na sebe spinu atd. 😝

madlisek
25. led 2010

Mne to tak mrzi, Estrel ☹ Diskuse k clankum v jinych zemich by sama vydala za dalsi clanek, same zajimave nazory, ruzne uhly pohledu....a tady fakt jen nadavky a omezene nazory typu "Nechapu, proc na Haiti posilame tolik penez, zajimalo by me, jestli aspon jeden Haitan prispel, kdyz jsme my meli povodne" 😔

chaarleene
25. led 2010

madli, to nemá smysl číst 😒 ty diskuze, to je žumpa a nic jiného - akorát se zbytečně připravuješ o nervy dobrou náladu...

jinak já mám nějakou hodně špatnou náladu, u večeře jsem se dokonce rozbrečela (blbý hormony 😠 ), takže já ti náladu nezvednu 😅

tiburcia
25. led 2010

madli u nás nemá smysl to číst....je to snůška blbostí 😉

no já mám dneska ze sebe radost...takže ti pro pozitivní náladu můžu doporučit ať myslíš na něco moc krásného, zavřeš oči a představuješ si to jako ve skutečnosti 😉

estrellita
25. led 2010

madli: 😒 je to skoda, ze tohle proste u ceskych diskuzi nemuze byt.
chaar: procpak jsi se rozbrecela? koukam, ze posledni dny se tu nejak s tema naladama dost stridame, co? 😅

herminka
25. led 2010

Madli, malý český človíček si holt pořád musí něco dokazovat - a nejlíp mu to jde, když je anonymní 😝

Tibu, pečlivé hlídání 😀

tiburcia
25. led 2010

hermi přesně tak.....já sama jsem na Haiti poslala peníze, a když má na to někdo jiný názor, tak ať má...mě to nijak netankuje 🙂

madlisek
25. led 2010

Mas pravdu Hermi ☹

chaarleene
25. led 2010

estrel, řešíme pozemek a baráček a peníze a jestli na to bude nebo nebude a tak, prostě moc starostí najednou 😉 😒

milmic
25. led 2010

Madli, víš jak se to říká, za plotem je každej generál.
Já když rozkliknu diskusi pod článkem, tak je to na 😝 . Je to fakt hnus, ty lidi mají slámu v hlavě (ne všichni, ale většina)

estrellita
25. led 2010

chaar: tak preju, at to doresite co nejdriv a s co nejmin slzami 🙂

chaarleene
25. led 2010

no, teď to manžel probral s finanční poradkyní a vypadá to líp, než jsme mysleli 🙂

jinak k tomu mému dilematu se vzduchem v injekcích - paní doktorka mi řekla, že nevytlačovat - že prý se ten vzduch přelije nahoru, takže si ho vlastně nepíchnu - ale v reálu se nepřelije, zůstává dole 😀 a že prý nemusím ani natahovat, jestli nejsem v žíle - že prý kdybych si to dala do žíly, tak to vlastně vůbec nevadí 😅 ale že její manžel - anesteziolog prý s tím nesouhlasí a že on je pro to, aby se natahovalo a vzduch se vytlačoval 😀

tiburcia
25. led 2010

chaar tak si vyber 😀 😀 😀

chaarleene
25. led 2010

já jsem si vybrala, vzduch budu vytlačovat a budu aspirovat 😀

elitera
autor
26. led 2010

Začínám mít cukání testit 😀 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

sijen
26. led 2010

ahoj Eli...to vypadá mooc pěkně 😵
já osobně bych asi nevydržela netestnout to. 😉

tiburcia
26. led 2010

vydrž Prťka vydrž!!! 😀

estrellita
26. led 2010

elit: znas me, ja bych taky nevydrzela 😀

chaar: takze kazdy tabor ma svou pravdu 🙂 ja bych teda osobne vytlacovala 🙂

ja uplne ne moc zajimavy graf 😅 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

lucitee
26. led 2010

tibu: curam tady smichy nad tim, jak vas pes spi 🙂

estrel: diky za pochvalu

aer: souhlasim, ze estrel byla tak nadherna nevesta, az je to jak z katalogu 🙂

lucitee
26. led 2010

jinak mam od dnesniho rana zbrusu novou neter

herminka
26. led 2010

Ahoj!
Chaar, to je dobře, že to u vás vypadá líp než jste čekali. Častěji to bývá naopak 🙂

Elit, ale dle poznámek soudím, že testovat není nutné, ne? Mě taky znáš, ještě bych čekala 😀

Estrel, graf by vypadal celkem normálně, nebýt těch ovutestů, co?

Luci, gratuluji 😵

tiburcia
26. led 2010

luci gratuluju 😉 no on má hodně zvláštní pozice na spaní tohle je jedna z nich 😀 😀

lucitee
26. led 2010

no ono neni k cemu gratulovat, novinu o nove neteri jsem prijala stejne, jako ze venku mrzne
se segrou nemame vztah. navic ona nerodi deti proto ze je chce, ale proto ze za to jsou penize a nemusi diky tomu do prace. zijou jak cikani, bez vody a zachodu, je ji 33 a tohle je jeji 4 dite

herminka
26. led 2010

Luci, to je smutné 😔