Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
27. led 2010

hmmm, tak se nam to komplikuje😀
nenasla jsem kde je koupit, jen jak je vyrobit, uf....😀

chaarleene
27. led 2010

no, tak to si užijete 😀

aerin
27. led 2010

taky si myslim 😀

herminka
27. led 2010

Des, Tvůj popis mi trochu vzal iluze o porodu, ale celkově mě z něj mrazí. Držím vám palce ve sžívání 🙂 Je perfektní, že vám tak jde kojení. A děkuji za oznámení do mailu, je moc pěkné a líbí se mi, jak se na něm manžel tváří hrdě 😀

Estrel, aha, tak to máš fajn. Já pracuji od 7, objednávají na odpoledne a člověk si ještě obvykle minimálně hodinku počká, takže je to nahouby 😠

Aer, tu diskusi na BRMS jsi nenašla? Mám dojem, že je sháněla nevěsta jménem Denisska, zkus jí napsat IP.

estrellita
27. led 2010

hermi: no ne vzdy to bohuzel jde, zvlast ted, kdyz tam vlastne pujdu na zaklade toho, ze si par dnu pred zavolam, tak pochybuju, ze si budu moct vybirat, takze to jeste budu muset nejak vymyslet.

Jak jsi napsala Denisska, tak ta mela krasnou svatbu, ale smutny konec, cetla jsem pak o ni v diskuzi o rozvodu a nekdy nechapu, jak je mozny, ze by se clovek po svatbe mohl opravdu tak silene zmenit, ale mozne je asi vse 😔

lucitee
27. led 2010

des: jeste jedna gratulace k malymu loupeznikovi a diky za realistickej popis porodu, taky se mi zamlzilo oko pri jeho cteni v ty pasazi, jak ti malyho ukazali. Je super ze jsi nemela zadnou depku a i operaci jsi zvladla statecne a bez komplikaci. Preju malyho pekny prirustky a tobe, at o jizve brzo nevis, kojeni at jde a neboli a at jste proste stastna rodina 🙂

moni1412
27. led 2010

aer pravda, ale zas..svadba je raz za zivot a stresovat tym ze kde zohnat alebo urobit trubicky.... apson cosi si ulahcite 😉

aerin
27. led 2010

moni, no jo, ale vsechno si to taky tvrde zaplatime, rodice nam ji platit nebudou...takze holt musime setrit kde to pujde 😅

moni1412
27. led 2010

ja viem, aer... ale este aj s tortou sa zaoberat takto..... stresy.... ale ved sami si najlepsie rozumiete 😉

moni1412
27. led 2010

kde ste zas vsetky? zas odidem a vecer budem vyvalovat oci kolko ste toho popisali 😅

no nic, idem, lebo mi je na figu. tak snad este vecer. papa 😒

estrellita
27. led 2010

aer: jen zkusenost - kdyz reknes, ze je to narozeninovy dort, tak nidky nebude stat tolik, jako kdyz reknes, ze to chces na svatbu 😉
ja uz jsem tu, ale mam hodne prace, tak sem tam nakouknu 🙂

aerin
27. led 2010

estrel, tak tomu bych verila😀

estrellita
27. led 2010

jsou hrozny vydridusi ti vyrobci a na svatbe chteji vsichni strasne vydelavat, protoze vedi, ze vetsina lidi si rekne - no coz, vzdyt je to jen jednou za zivot. proste toho vyuzivaji 🙄
ale treba tribicky sezenes, co takove Makro?

herminka
27. led 2010

Estrel, máš pravdu, totéž lze i s květinami.

4000 bych za dort opravdu nedala, dyť to musí být i pozlacený, ne? Je to sice skoro 3 roky zpět, ale pamatuji si, že za kulatý dvojpatrový a podkovu jsem platila dohromady 900 (vizuálně nebyly kdovíjak extra, u nás si člověk moc vymýšlet nemůže, ale chutnaly dobře).

lucitee
27. led 2010

koukam na fotky Belohorcovy tesne pred porodem...vypada uzasne zensky

elitera
autor
27. led 2010

To je ta slépka, co plašila, že dítě má podle odhadů celý 3 kila, tak že by byl bezpečnější císař? 😀

moni1412
27. led 2010

hermi my sme tiez tolko neplatili za tortu, ale zasa vidis aka je tato zlozita...
aer mozno ked tak obehnut viac cukrarni 😉

eli mne je nesympaticka uz dlho, Belohorcova.... taka afektovana mi pride strasne 😒
sa tu este vyskytujem, s maminou mailujeme, ale uz vas pomaly opustim 😀

andelka
27. led 2010

luci: Kde jsou fotky? A už je malá Salma Hájek na cestě, jo?Ti lidi jsou ale někdy praštění 😀

hermi: I naše dva dorty - ten svatební a podkova- stály tehdy 1000Kč, možná ani ne tolik, ale tchán to zaokrouhlil. Na druhou stranu nebyly z cukrárny, ale pekla je naše známá.

estrel: Jo, z Denissky mi bylo taky smutno, ona je taky z Ostravy, takže jsem to sledovala. Prý náznaky byly už dřív, ale ona jim moc nevěnovala pozornost a po svatbě se to rozjelo. Byla to pohádková svatba, ale skončila spíš jako peklo. Pokud ale vím, tak už se jí blýská na lepší časy 🙂

moni1412
27. led 2010

eli teraz citam co si pisala.... skoro 3 kila? v dnesnej dobe asi jedno z tych mensich deticiek.... kvoli tomu uvazovala o CR? fuuuuha 😒

herminka
27. led 2010

Belohorcová je kdo? Asi nějaká Slovenska, že? 😀

Taky jsme měli dort od soukromnice.

Denissku jsem nesledovala nijak detailně, ale vím, že tam byl problém a je rozvedená.

aerin
27. led 2010

no tak to je na me moc.....jak se tu mluvilo o tech diskuzich, prectete si tuhle...asi si ti dotycni pripadaji naramne vtipni😅

http://zena.centrum.cz/moda-a-krasa/pece-o-telo...

moni1412
27. led 2010

hermi Slovenka, byvala ucitelka sexu, take tie relacie robila, myslim ze aj u vas Pericko jednu dobu a teraz moderuje cosi na vasej Prime

moni1412
27. led 2010

aer sila, no.... ale v tychto diskusiach to je tak vzdy 😒 smutna realita 😖

herminka
27. led 2010

Moni, aha, děkuji. Asi jsem ji nikdy neviděla 😀

Uf, diskusi o kalíšku nemám sílu číst pořádně, pár příspěvků mi stačilo 🙄 To mi připomnělo, že jsem dnes otevřela u oběda poslední Vlastu (běžně ji nečtu, ale nebylo tu nic lepšího 🙂) a tam zrovna dotaz na kalich od ženské, která hodně trpí na mykózy. MUDr. Dagmar Makalová jí odpovídá (dávám si tu práci a opisuji):
"Podle názoru většiny gynekologů nepatří kalíšek mezi vhodný způsob MS hygieny. Na rozdíl od tamponů a vložek, které krev absorbují a v momentě naplnění své kapacity propouštějí, totiž kalíšek opravdu krev zadržuje v pochvě. To je vhodné prostředí pro pomnožení bakterií, které jsou zde v menším či větším množství vždy přítomny. Musím tedy konstatovat, že pokud není imunitní stav uživatelky kalíšku právě v nejlepší kondici, je zde logicky zvýšená pravděpodobnost vzniku zánětu."
Nějaká chytrá paní doktorka 😖 Jako by se třeba tampóny dávaly někam jinam, fakt logika jak pojďme dom.

elitera
autor
27. led 2010

http://www.linie-praha.net/svatebni-saty/kratke... Uáááááá, proč tohle nebylo, když jsem se vdávala já :((((((((

herminka
27. led 2010

Elit, ty vypadají pěkně. Ty jsi uvažovala o krátkých šatech?

elitera
autor
27. led 2010

strašně moc jsem je chtěla, ale to ještě moc nebyly ☹

elitera
autor
27. led 2010

resp. když byly, tak s milionem krajek, takže jsem v tom vypadala jak stará mladá 😝

lucitee
27. led 2010

http://revue.idnes.cz/tehotna-zuzana-belohorcov...

no tak ja komentuju to jak vypada, ne to co hlasi do sveta 🙂

jako Salma Hájek me fakt taky dostala 😀

herminka
27. led 2010

Hm, nevypadá špatně, ale jinak 😒